Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Cat κοριτσια εμενα ξερετε τι με ενοχλει ???? αμα βέπω εργο και διπλα μου ο αλλος εχει κατι που μασουλαει και κανει κρατσ κρατσ κρατσ!!!!!!! χαχαχχαχαχα ελπιζω να πανε καλα οι εξετασεις και μεχρι να ολοκληρωθουν να εχεις μεινει εγκυος ετσι γιατι θελω να δω την αντιδραση σου!!!!!:):)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλά κι εγώ δε μπορώ αλλά τι να κάνεις.Με όσες φίλες και να το έχω συζητήσει τα ίδια περνάνε. Είχα γνωστή που κοιμόταν και κράταγε κόντρα για να μη βρεθεί κάτω από το κρεβάτι χαχαχαχαχα.Δεν άντεξες τελικά.....τι θα κάνεις δλδ?

@anni7 ναι τό'χει η μύρα μου μάλλον!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat κοριτσια εμενα ξερετε τι με ενοχλει ???? αμα βέπω εργο και διπλα μου ο αλλος εχει κατι που μασουλαει και κανει κρατσ κρατσ κρατσ!!!!!!! χαχαχχαχαχα ελπιζω να πανε καλα οι εξετασεις και μεχρι να ολοκληρωθουν να εχεις μεινει εγκυος ετσι γιατι θελω να δω την αντιδραση σου!!!!!:):)

 

Ε λαιτ, εξετάσεις θα κανουμε για αρχη μαλλον, απλα επειδη επικοινωνησα μαζι του. Να δουμε και κανα δυο πραγματα παραπανω πλην των κλασικων. Σε ευχαριστούμε. Γενικά νομίζω θα προσπαθώ να μην το κουβεντιάζω πολυ απο δω και πέρα, και να λεω άσχετα. Μου κανει περισσοτερο καλο ετσι, και να προεύομαι. Τα αλλα με αγχωνουν πολυ. Τωρα μου ρθε η περιοδος, τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας τωρα περιμενω, τωρα κανω αυτη την εξεταση τωρα την αλλη. Θα το σταματησω. Μονο αν εχω καμια απορία ισως γραψω κατι σχετικό, αλλιώς τα άσχετα και γενικού περιεχομένου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat καλά κι εγώ δε μπορώ αλλά τι να κάνεις.Με όσες φίλες και να το έχω συζητήσει τα ίδια περνάνε. Είχα γνωστή που κοιμόταν και κράταγε κόντρα για να μη βρεθεί κάτω από το κρεβάτι χαχαχαχαχα.Δεν άντεξες τελικά.....τι θα κάνεις δλδ?

@anni7 ναι τό'χει η μύρα μου μάλλον!?

του στειλα μεηλ και θα ξεκινησει απο του αντρα :P Οποτε εγω προς το παρον τιποτα. αχαχαχχααχ! Αλλά γενικά θα σταματησησω να τα πολυκουβεντιαζω εκτις αν φαω καμια φρικη. Κυριως τα θεματα προσπαθειων. Γιατι νιωθω οτι μετα περιμενουν και δεκα ατομα να τους ανακοινωσω τι εγινε εδω μεσα. (Καλα οχι οτι ασχολουνται μαζι μου, ψυχολογικο ειναι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε λαιτ, εξετάσεις θα κανουμε για αρχη μαλλον, απλα επειδη επικοινωνησα μαζι του. Να δουμε και κανα δυο πραγματα παραπανω πλην των κλασικων. Σε ευχαριστούμε. Γενικά νομίζω θα προσπαθώ να μην το κουβεντιάζω πολυ απο δω και πέρα, και να λεω άσχετα. Μου κανει περισσοτερο καλο ετσι, και να προεύομαι. Τα αλλα με αγχωνουν πολυ. Τωρα μου ρθε η περιοδος, τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας τωρα περιμενω, τωρα κανω αυτη την εξεταση τωρα την αλλη. Θα το σταματησω. Μονο αν εχω καμια απορία ισως γραψω κατι σχετικό, αλλιώς τα άσχετα και γενικού περιεχομένου....

συμφωνω μαζι σου ειναι το καλυτερο αυτο !!! και εγω προσπαθω να λεω ασχετα για να μην λεμε συνεχεια μονο αν ειναι κατι ξερεις καποια αλλαγη καποια απορια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εμενα ειναι 1.98 καταλαβαινετε ετσι ???? τι να κανει ο κακομοιρης ειναι τεραστιος θελει απλα!!!!!!!!!!

Παναγια μουυυυυυ. Ενα κρεβατι θελω μονη μου με το 1,65 μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat τι να σου πω οταν πηγαμε να παρουμε κρεβατι πηραμε οτι μεγαλυτερο εβγαινε χαχαχααχ!!!!!!!!! ναι το αγορι ειναι big !!!! εγω ειμαι 1,70 θελω και εγω καλε λιγο κρεβατακι χαχαχαχα επισης αμα με παρει αγκαλια δε χρειαζομαι παπλωμα εχω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εμενα ειναι 1.98 καταλαβαινετε ετσι ???? τι να κανει ο κακομοιρης ειναι τεραστιος θελει απλα!!!!!!!!!!

Όπως ακριβώς ο πρώην μου.Ο σύζυγος τώρα είναι 1.75 του ριχνω κιόλας 3 ποντακια αλλά το άπλωμα και το ροχαλητό είναι σταθερά ανεξαρτήτως ύψους τελικά χιχιχιχι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κυριες μου!

καλα η βροχη δεν υπηρχε.μου αρεσει πολυ να κοιμαμαι κ να την ακουω! βεβαια μολις ξυπνησα κ ειδα τα τζαμια.....!

ρε κοριτσια θα με πειτε ανωμαλη....αλλα εμενα ο καλος μου ειναι μοναχοπαιδι, καλομαθημενος και ακαταστατος.παλια με ενοχλουσε.αλλα με τα χρονια καταλαβα οτι δεν εχει αξια να τσακωνομαι για αυτα.ας ειμαστε καλα να με αγαπαει κ να εχουμε ηρεμια και δεν με νοιαζουν τα αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 καλα ναι σημασια εχει αυτο που λες τα αλλα ειναι λεπομεριες επισης ανα αγαπιεσαι βρισκεις κωδικες επικοινωνιας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 εκλαψα με το χρατς χρατς. εγω δεν εχω θεμα με θορυβους.αν ειμαι ηρεμη μεσα μου δεν με νοιαζει να βαρανε διπλα μου νταουλια....το.μασημα ομως μεσα στο αυτι μου δινει τα μυαλα στο χερι! κ κυριως το να τρωει ο αλλος γιαουρτι διπλα μου! μπορω να τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Dim83 καλα ναι σημασια εχει αυτο που λες τα αλλα ειναι λεπομεριες επισης ανα αγαπιεσαι βρισκεις κωδικες επικοινωνιας!!!!

αφου τσακωνομουν για χρονια κ τρωγομουν μονη μου αποφασισα οτι οκ αυτο ειναι το κουσουρι του. ας μην εχει αλλα κ αυτο το αντεχω. απλα του ζηταω να ειναι λιγο πιο προσεκτικος με ψιχουλα κ να παιρνει πιατακι οταν τρωει τοστ πχ γιατι μαζευονται μυρμηγκια κ με λασπες γιατι εχουμε κηπο κ κατι φορες παλια μου ερχονταν φορτσατος απο εξω μεσα κ μετα κλαμα. οχι οτι τα τηρει παντα αλλα κανει μια μικρη προσπαθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 ακου τι ζω εγω!!! εμενα το παλικαρι μου γενικα ειμαστε τις διατροφης χαχαχαχα αλλα οταν εχει ελευθερο του αρεσουνε τα πατατακια !!!! καταλαβαινεις ετσι τι γινεται?????? παρτυ!!!! να βλεπουμε σηρα και να το δυναμωνω για να μην ακουω τοσο το κρατσ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Dim83 στρώσιμο θέλει για να είσαι κι εσύ πιο ξεκούραστη. Εμένα αν και ζούσε μόνος χρόνια η τσαπατσουλιά του δεν υπάρχει.Τρώει και μετά πρέπει να βάλω σκούπα γιατί με τόσο ψίχουλο θα μας φάνε οι κότες! Μετά από καμία 10αρια  φωνές-πειράγματα (τον έλεγα γύφτο ?) προσέχει παραπάνω αλλά.....δεν είναι ο κύριος τέλειος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε λαιτ, εξετάσεις θα κανουμε για αρχη μαλλον, απλα επειδη επικοινωνησα μαζι του. Να δουμε και κανα δυο πραγματα παραπανω πλην των κλασικων. Σε ευχαριστούμε. Γενικά νομίζω θα προσπαθώ να μην το κουβεντιάζω πολυ απο δω και πέρα, και να λεω άσχετα. Μου κανει περισσοτερο καλο ετσι, και να προεύομαι. Τα αλλα με αγχωνουν πολυ. Τωρα μου ρθε η περιοδος, τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας τωρα περιμενω, τωρα κανω αυτη την εξεταση τωρα την αλλη. Θα το σταματησω. Μονο αν εχω καμια απορία ισως γραψω κατι σχετικό, αλλιώς τα άσχετα και γενικού περιεχομένου....

Τι να πω....αν έτσι θεωρείς ότι θα νιώσεις καλύτερα και δεν έχει και ο ίδιος θέμα να ξεκινήσει ας το κάνετε αν και θεωρώ ότι δε χρειάζεται γιατί προσπαθείτε λίγο. Δεν ξέρω γενικά με αγχωνουν υπερβολικά οι εξετάσεις.Να διευκρινίσω ότι δεν στη λέω και μιλάω καλοπροαίρετα απλά νομίζω ότι άδικα αγχώνεσαι.... θέλει κι αυτό το χρόνο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα @Dim83 στρώσιμο θέλει για να είσαι κι εσύ πιο ξεκούραστη. Εμένα αν και ζούσε μόνος χρόνια η τσαπατσουλιά του δεν υπάρχει.Τρώει και μετά πρέπει να βάλω σκούπα γιατί με τόσο ψίχουλο θα μας φάνε οι κότες! Μετά από καμία 10αρια  φωνές-πειράγματα (τον έλεγα γύφτο ?) προσέχει παραπάνω αλλά.....δεν είναι ο κύριος τέλειος! 

χαχα

εχω δοκιμασει μπας κ στρωσει αλλα επειδη το τασκ ηταν εξαιρετικο δυσκολο....επικεντρωθηκα στα ψιχουλα κ τις λασπες κ αφησα κατα μερος τα πεταμενα σακακια,γραβατες,καλτσες,κλπ. πχ μπαινει μεσα κ σε 1 λεπτο τα εχει πεταξει ολα εδω κ εκει. κ τον ρωτασω γιατι το κανει ετσι κ μου λεει θα τα μαζεψω σε λιγο.

επειδη το σε λιγο ειναι απο 5' μεχρι 5 ωρες.....καποιες φορες του τα αφηνω κ καποιες τα μαζευω εγω.αλα ειλικρινα στο λεω δεν με πειραζει.επειδη ειμαστε πολλα χρονια ζευγαρι κ εχουμε περασει δυσκολιες κ σημαντικες μαλιστα αυτα μου φαινονται τπτ. αλλα το ψιχουλο δεν το μπορω.να περπατας κ να κολλαει στην καλτσα.συν τα μυρμηγκακια που κανουν παρτυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Τι να πω....αν έτσι θεωρείς ότι θα νιώσεις καλύτερα και δεν έχει και ο ίδιος θέμα να ξεκινήσει ας το κάνετε αν και θεωρώ ότι δε χρειάζεται γιατί προσπαθείτε λίγο. Δεν ξέρω γενικά με αγχωνουν υπερβολικά οι εξετάσεις.Να διευκρινίσω ότι δεν στη λέω και μιλάω καλοπροαίρετα απλά νομίζω ότι άδικα αγχώνεσαι.... θέλει κι αυτό το χρόνο του.

συμφνωνω με @zoi.ko αλλα η ζωη ειναι δικη σου και θα πραξεις οπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα.αν νομιζεις οτι αν ψαχτεις θα εισαι πιο ηρεμη φυσικα κ θα το κανεις.εδω δεν ειμαστε δικαστηριο.ο καθενας κανει κ λεει οτι θελει.ειμαστε εδω να λεμε τα χαζα μας αλλα κ οτι μας απασχολει.αλλα δεν ειμαστε ιερα εξεταση.ο καθενας ανοιγεται μεχρι το βαθμο που θελει.αλλος νιωθει καλα να λεει τα σωψυχα του κ αλλος οχι.δεν υπαρχει σωστος κ λαθος.ειμαστε τοσοι χαρακτηρες στον κοσμο οσοι κ ανθρωποι. σιγα μην καταπιεστουμε για αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οτι μας κανει να ειμαστε καλα αυτο εχει σημασια!!!! εγω ασπουμε δε μπορω με τα τεστακια ωοριξιας αχγωνομαι τρελα δε ξερω με πιανει κατι να φανταστειτε μονο με την ιδεα δε τα δοκιμασει καν !!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα σας κυριες μου!

καλα η βροχη δεν υπηρχε.μου αρεσει πολυ να κοιμαμαι κ να την ακουω! βεβαια μολις ξυπνησα κ ειδα τα τζαμια.....!

ρε κοριτσια θα με πειτε ανωμαλη....αλλα εμενα ο καλος μου ειναι μοναχοπαιδι, καλομαθημενος και ακαταστατος.παλια με ενοχλουσε.αλλα με τα χρονια καταλαβα οτι δεν εχει αξια να τσακωνομαι για αυτα.ας ειμαστε καλα να με αγαπαει κ να εχουμε ηρεμια και δεν με νοιαζουν τα αλλα.

Τα τζααμια σκεφτομουν και γω. Και τελικα γιναν χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα

εχω δοκιμασει μπας κ στρωσει αλλα επειδη το τασκ ηταν εξαιρετικο δυσκολο....επικεντρωθηκα στα ψιχουλα κ τις λασπες κ αφησα κατα μερος τα πεταμενα σακακια,γραβατες,καλτσες,κλπ. πχ μπαινει μεσα κ σε 1 λεπτο τα εχει πεταξει ολα εδω κ εκει. κ τον ρωτασω γιατι το κανει ετσι κ μου λεει θα τα μαζεψω σε λιγο.

επειδη το σε λιγο ειναι απο 5' μεχρι 5 ωρες.....καποιες φορες του τα αφηνω κ καποιες τα μαζευω εγω.αλα ειλικρινα στο λεω δεν με πειραζει.επειδη ειμαστε πολλα χρονια ζευγαρι κ εχουμε περασει δυσκολιες κ σημαντικες μαλιστα αυτα μου φαινονται τπτ. αλλα το ψιχουλο δεν το μπορω.να περπατας κ να κολλαει στην καλτσα.συν τα μυρμηγκακια που κανουν παρτυ.

Λάσπες όχι ευτυχώς αλλά αυτά τα ψυχούλα....να ακούς αυτό το κρατσ κρατσ όταν περπατάς και να μεταφέρονται και σε όλο το σπίτι με τρελαίνει! Ειδικά όσο δούλευα με το που γυρνούσα σπίτι και έβλεπα το χαμό αυτό..... μου ερχόταν να ουρλιάξω! Δίκιο έχεις θέλει και λίγο συμβιβασμό το θέμα κι εγώ προσπαθώ αλλά λόγω χαρακτήρα δεν τα καταφέρνω πάντα και κάπως έτσι τσακωνόμαστε για αηδίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

συμφνωνω με @zoi.ko αλλα η ζωη ειναι δικη σου και θα πραξεις οπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα.αν νομιζεις οτι αν ψαχτεις θα εισαι πιο ηρεμη φυσικα κ θα το κανεις.εδω δεν ειμαστε δικαστηριο.ο καθενας κανει κ λεει οτι θελει.ειμαστε εδω να λεμε τα χαζα μας αλλα κ οτι μας απασχολει.αλλα δεν ειμαστε ιερα εξεταση.ο καθενας ανοιγεται μεχρι το βαθμο που θελει.αλλος νιωθει καλα να λεει τα σωψυχα του κ αλλος οχι.δεν υπαρχει σωστος κ λαθος.ειμαστε τοσοι χαρακτηρες στον κοσμο οσοι κ ανθρωποι. σιγα μην καταπιεστουμε για αυτα.

Ναι μωρε. Πολλες φορες με πιανω να λεω περισσοτερα απο αυτα που αντεχω να λεω και μετα σκεφτομαι βλακεια. Ακομα και για τις εξετασεις δεν επρεπε ισως να το πω. Βασικα αποφασισα να στειλω ενα μεηλ σε γιατρο μου του ειπα (υπενθυμισα) οτι προσπαθω χ μηνες ειμαι y χρονων και ισως να το δουμε λιγο και μονος του απαντησε ξεκινα με αυτες τις εξετασεις. Λιγο προσπαθω ισχυει, αλλα σκεφτηκα οτι αν υπαρχει κατι για ποιο λογο να σπαταλαω το χρονο. Βασικα θα τον ακουω τυφλα απο δω και περα και τελος. Λοιπον δεν ξαναμιλαμε για αυτο!! Χιχι. @  zoi.ko ειναι ξεκαθαρα θεμα χαρακτηρα αυτο και τι σε βοηθαει προφανεστατα. Αν δε σε βοηθανε οι εξετασεις τοτε μην τις κανεις γιατι ειναι οντως πολυ νωρις. Εξυπακουεται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναφορικα με τον.αντρα ο δικος μου ψιλοτακτικος ειναι ΑΛΛΑ κανει μπανιο και βγαινει ξυπολητος κατι που μπορει να με κανει οχι απλα εξαλλη....Τρελη. θεοτρελη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat σίγουρα είναι θέμα χαρακτήρα και....δεν φημιζομαι για την ηρεμία μου.Οτι και να νιώσω....τον παραμικρό "αγνωστο" πόνο πάω σε γιατρό αλλά όταν μου δίνουν εξετάσεις τρέμω.Εδώ για μια απλή γενική αίματος πάω και φρικαρω.Δεν ξέρω ίσως γιατί έχω διαβάσει τόσα και φοβάμαι.Άσε που κι εδώ όταν βλέπω κοπέλες που προσπαθούν καιρό και κάνουν εξετάσεις....ακόμα και αν δεν καταλαβαίνω για τι ακριβώς γίνεται η κάθε μια (τις περισσότερες φορές δλδ. γιατί τις ακούω πρώτη φορά).... αγχώνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Λάσπες όχι ευτυχώς αλλά αυτά τα ψυχούλα....να ακούς αυτό το κρατσ κρατσ όταν περπατάς και να μεταφέρονται και σε όλο το σπίτι με τρελαίνει! Ειδικά όσο δούλευα με το που γυρνούσα σπίτι και έβλεπα το χαμό αυτό..... μου ερχόταν να ουρλιάξω! Δίκιο έχεις θέλει και λίγο συμβιβασμό το θέμα κι εγώ προσπαθώ αλλά λόγω χαρακτήρα δεν τα καταφέρνω πάντα και κάπως έτσι τσακωνόμαστε για αηδίες!

ολοι περναμε αυτη τη φαση.αλλα με τα χρονια η σχεση εξελισσεται και εμεις επισης οποτε μερικα τα αφηνουμε να πεσουν κατω (κ δεν εννοω τα ψιχουλα!!)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...