Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@zoi.ko Αντε εδω ειναι λιγο καλυτερα ειναι πιο ασπρα τα συννεφα! Καθε χρονο κοριτσια απο φλεβαρη μετραω αντιστροφα τις μερες μεχρι την ανοιξη γιατι με πιανει καταθλιψη. Στις 66 και σημερα ειμαστε να ξερετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 πως να κατσεις αμα εξω χαρα θεου !!!! αντε να ανοιξει λιγο να ανεβει και διαθεση !!!! επισης την ανοιξη ξερετε τι λενε οτι ειναι οι πιο γονιμη εποχη !!!!!!!! για ολους !!!!!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 σωστηηηηηηη και για το καλοκαιρι λενε λογο ζεστης  εχουμε ποιο πολες πιθανοτητες!!!εμεις και οι μελισσουλες χαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 αμε και το λενε και οι επιστημονες να ξερετε το εχω διαβασει σε αρθρα επισης αν παρατηρησετε πολλα σπορακι απιανονται ανοιξη καλοκαιρι !!!!!!! τυχαιο δε νομιζω!!!!!!!!! εγω παντως ειμαι τετοιο αφου η μαμα μου κανει πλακα εγω και τα φυτα ανθισαμε χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε άστα μαύρο χάλι εδώ.Χαχαχαχαχα έκλαψα με τη μέτρηση σου χαχαχα!!!

Άνοιξη είναι η αγαπημένη μου εποχή....ούτε κρύο ούτε ζεστή και ήλιος!!!Αν και καμιά φορά από τη γύρη (μαλλον)με πιάνουν αλλεργίες.

@anni7 μη με αγχώνεις τώρα γιατί θα λυσσαξω να συμπέσει η ωορρηξία με την άδεια του συζύγου ????. Όχι τίποτε άλλο τις δηλώνουν και νωρίς στην εταιρεία που δουλεύει κι άντε να υπολογίσω!?

@love30 με το καλό κορίτσι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα και γω! @love30 καλη επιτυχια!! Ευχομαι η ανοιξη γενικως να μας φερει τυχη σε ολες! Ειμαι ενα πτωμα, προφανως και λογω της περιοδου που θα ρθει τωρα. αποφασισα να παραγγειλω σουβλακια. Δε θα μαγειρεψω για κανενα λογο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.

σημερα ημουν γραφειο απο τις 9 μεχρι τις 8.με δουλεια νον στοπ. κ μετα εξω κ γυρισα τωρα κομματια.

ειδα ομως οτι ειπατε πολλα.θα τα διαβασω με ησυχια κ θα επανελθω αυριο.

φιλακια κ καλη ξεκουραση.

@Diwni μου εισαι καλα? σε χασαμε λιγο...

ελπιζω απλα να κανεις ζουζουνιες με τη μπεμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 καλα είμαι κορίτσι μου σας διαβάζω ανελειπως αλλά δ προλαβαίνω να γράψω. Λίγο η μικρή που με ξενυχτάει λίγο οι δουλειές τ σπιτιού που μαζεύτηκαν. Εκανε κ εμβόλιο προχθές κ  είχε 2 μέρες λιγη γκρίνια  οπότε  ήθελε λίγο  αγκαλίτσα  ππαραπανω. Της εχουμε στρώσει κάτω στο σαλόνι κ την έχουμε να αλωνιζει. Πλακα έχει. Βρίσκεται από τη μια μεριά στην άλλη σε δεύτερολεπτα. Προσπαθεί να μπουσουλησει, τεντώνεται να τα φθάσει όλα. Από ζουζούνιες άλλο τίποτα. Μ λέει ο άντρας Μ τ σεις τρελάνει το μωρό. Σκέψου λίγη ώρα να κανει να με δει κ μόλις με εντοπίζει τσιριζει από χαρά. 

Και δω χάλια ο καιρός. Ευτυχώς δ βρέχει όλη μέρα κ μπορώ κ τη βγάζω καμία βόλτα. Από πλυντήρια κ σίδερο άλλο τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Καλά έχουμε τρελαθεί στη δουλειά αυτές τις μέρες, δεν προλαβαίνω σχεδόν τίποτα άλλο. Και τώρα που διάβαζα τις αναρτήσεις σας για τον καιρό, ξαφνικά μαύρισε ο ουρανός και άνοιξαν οι κάνουλες κ βρέχει μανιωδώς! Πάνε τα τζάμια μουυυυυ και έχω βάλει και πλυντήριο :cry: @Μπλε ακριβώς την ίδια τακτική ακολουθούσε κ ο δικός μου μόνο που εγώ δε τα μάζευα και τα άφηνα εκεί μέχρι που ξέμενε από ρούχα και έγινε πιο προσεκτικός :evil:

@Kat-Cat @zoi.ko δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα! Όπως έχω διαβάσει σε άλλα ποστ σας, σκεφτείτε θετικά ότι θα αποφύγετε τον καύσωνα του καλοκαιριού με τούρλα την κοιλιά!

Κι εγώ στον προηγούμενο κύκλο απογοητεύτηκα και ειδικά όταν βγήκαν οι εξετάσεις μας ζορίστηκα λίγο παραπάνω, όμως ξαναβρήκα την αισιοδοξία μου! Επίσης τελικά πήγα στη γυναικολόγο 2 φόρες κοντά στην ωορρηξία- τη μια για να δούμε πόσο μεγαλώνει το ωάριο και την άλλη αν σκάει όπως το θέλουμε κ μου είπε ότι όλα φαίνονται τέλεια.

Οπότε πήραμε βιταμίνες για τον άντρα μου, του ξεκίνησα διαίτα με ψάρια και σολωμό και ξεκίνησε τρέξιμο 4 φορές την εβδομάδα :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!! καλε τι κατακλυσμος ητανε αυτος!!!! κοιμαμαι ορθια ειναι και ο καιρος ετσι μονο για υπνο ειναι !!!! χαχαχαχα αλλα εγω ειμαι δουλεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.Δεν κατάλαβα ούτε βροχή ούτε τίποτα πρίν λίγο ξύπνησα ?.Αν δεν έβλεπα τα τζάμια μούσκεμα χαμπάρι δε θα έπαιρνα!

@anni7 υπομονή θα σχολασεις να πας νανακια.Εδώ πάντως ο ήλιος αυτήν τη στιγμή είναι στο φουλ!

@Kukki πολύ καλά του έκανες.Ευτυχώς ο δικός μου έμενε μόνος του από 19 χρ. και δεν είχαμε τέτοια μόνο τσαπατσουλιά. Άντε με το καλό λοιπόν τον επόμενο μήνα!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko καλα ξυπνητουρια!!!! καλα το πρωι μιλαμε εκανε χαλασμο εριξε και χαλαζι!!!! ναι ναι θα περασει και σημερα!!! 

εμενα κοριτσια ο δικος μου ειναι πολυ τακτικος δοξα το θεο !!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 χαμπάρι δεν πείρα κοιμάμαι και με ωτοασπίδες οπότε καταλαβαίνεις.Τυχερή είσαι κι εσύ αλλά υπάρχουν πολλοί..... καλομαθημενοι  κανακαρηδες που γίνανε ολόκληρα γαϊδούρια ? και δεν μπορούν να βράσουν ένα αυγό. Έτσι ήταν ο πρώην μου. Τεσπα! 

Ελπίζω να στρώσει ο καιρός όχι για κάναν άλλο λόγο αλλά για να βάλουμε κάνα πλυντήριο χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko ναι ναι ισχυει εχω δει και μερικους ρε παιδι μου μιλαμε για γαιδουρια !!!! εμας τα αγορια μας ειναι διαμαντακια χαχαχαχα!!!!! επισης μπας και στεγνωσουν και οσα ειναι απλωμενα!!!! αααα εχεις γκατζεντακι για τον υπνο  εγω για περιπου εξι μηνες ακουγα το μωρακι της απο κατω ηξερα ποτε θυλαζει μεσα στην νυχτα χαχαχαχαχα αλλα αμεσως ξανα κοιμομουνα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ναι έχω χαχαχαχαχα. Από μικρή φοράω γιατί ο αδερφός μου είχε κρεατάκια και διάφραγμα οπότε δε μπορούσα να κοιμηθώ από τους υπέροχους θορύβους του ροχαλητου. Γενικά ξυπνάω με το παραμικρό. Ο σύζυγος τώρα δίνει κάτι γκάζια....άλλο να σου περιγράφω και άλλο να ακούς οπότε οι ωτοασπίδες είναι απαραίτητο καθημερινό αξεσουάρ ακόμα και στις διακοπές συνδυαστικά βέβαια με σκουντηματα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko χαχαχαχα μαρεσες απο αδερφο πηγες στον αντρα!!! ετσι για  να μην σου λειπει το νανουρισμα !!!! εμενα λιγες φορες ροχαλιζει παλι καλα!!! και εγω τον γυρναω αμα ξυπνησω !!!! εγω το βραδυ λιγο ξυπναγα ειχα πονακια λογο περιοδου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Καλά έχουμε τρελαθεί στη δουλειά αυτές τις μέρες, δεν προλαβαίνω σχεδόν τίποτα άλλο. Και τώρα που διάβαζα τις αναρτήσεις σας για τον καιρό, ξαφνικά μαύρισε ο ουρανός και άνοιξαν οι κάνουλες κ βρέχει μανιωδώς! Πάνε τα τζάμια μουυυυυ και έχω βάλει και πλυντήριο :cry: @Μπλε ακριβώς την ίδια τακτική ακολουθούσε κ ο δικός μου μόνο που εγώ δε τα μάζευα και τα άφηνα εκεί μέχρι που ξέμενε από ρούχα και έγινε πιο προσεκτικός :evil:

@Kat-Cat @zoi.ko δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα! Όπως έχω διαβάσει σε άλλα ποστ σας, σκεφτείτε θετικά ότι θα αποφύγετε τον καύσωνα του καλοκαιριού με τούρλα την κοιλιά!

Κι εγώ στον προηγούμενο κύκλο απογοητεύτηκα και ειδικά όταν βγήκαν οι εξετάσεις μας ζορίστηκα λίγο παραπάνω, όμως ξαναβρήκα την αισιοδοξία μου! Επίσης τελικά πήγα στη γυναικολόγο 2 φόρες κοντά στην ωορρηξία- τη μια για να δούμε πόσο μεγαλώνει το ωάριο και την άλλη αν σκάει όπως το θέλουμε κ μου είπε ότι όλα φαίνονται τέλεια.

Οπότε πήραμε βιταμίνες για τον άντρα μου, του ξεκίνησα διαίτα με ψάρια και σολωμό και ξεκίνησε τρέξιμο 4 φορές την εβδομάδα :P:D

axaxaxaxax Τον εβαλες σε προγραμμα κανονικα! Τουλαχιστον θα γινει φετονι!!!! Να σου πω την αληθεια αν και νωρις επικοινωνησα και εγώ με γυναικολόγο, και είπαμε να ξεκινησουμε καποιες εξετασούλες και βλέπουμε. Εγώ τωρα εχω βαλει πλυντηριο (ειχε γεμισει τελικα) και προσευχομαι να μη βρεξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 ναι έχω χαχαχαχαχα. Από μικρή φοράω γιατί ο αδερφός μου είχε κρεατάκια και διάφραγμα οπότε δε μπορούσα να κοιμηθώ από τους υπέροχους θορύβους του ροχαλητου. Γενικά ξυπνάω με το παραμικρό. Ο σύζυγος τώρα δίνει κάτι γκάζια....άλλο να σου περιγράφω και άλλο να ακούς οπότε οι ωτοασπίδες είναι απαραίτητο καθημερινό αξεσουάρ ακόμα και στις διακοπές συνδυαστικά βέβαια με σκουντηματα!?

Χριστε μου, εγω δεν αντεχω ουτε τη βαρια ανασα του αλλου διπλα μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεμπιπτοντως η βροχή ηταν τρελή όχι βλακείες. Τωρα θα βγω σε λίγο, ευτυχώς εβγαλε ήλιο έστω για την ώρα, και βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...