Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catμακαρι στο ευχομαι γιατι ειναι βασσανο εγω μερικες φορες πριζομαι και ξερεις τι μου λεει ο αντρας μου ωραια κοιλιτσα ετσι θα ειναι αμα κανουμε μωρακι !!!!!! τι να του πεις!!!!!!! του λεω εγω υποφερω και εσυ σκεφτεσαι μωρακια!!!!!!! ασε που πας να νντυθεις και ξαφνικα δε εφαρμοζει ωραιο το μπλουζακι σου!!!!!! 

@Μπλε αρα λογικα δε θα ειναι κατι αφου λενε και τα αλλα κοριτσια !! εγω που δε ξερω καν τι ομαδα αιματος μου πως σας φαινεται??? 

επισης λενε οτι δε κανει να πινεις καφε και να τρως σολωμο πως θα ζησω εγω????? που τρελαινομαι και για τα δυο!!!!!!!!!!!

νομιζω οτι καφες επιτρεπεται αλλα ενας την ημερα και σολωμος οκ με μετρο λογω ψευδαργυρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ααχαχαχαχχαχαχαχ!!!! Εγω παλι σαν την dim μαλλον και ευχομαι, δε θα επηρεαστω!

εμενα γενικα ευκολη δεν με λες.αλλα δεν χειροτερευσε στην εγκυμοσυνη.οπως πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε νόμιζα οτι είμαι ΑΒ+ και είμαι Α+ . Αλλα ναι με τις εξετάσεις καποια δικια τους βλακεία σίγουρα και θα βαλω κ τον αντρα μου να κάνει τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

εμενα γενικα ευκολη δεν με λες.αλλα δεν χειροτερευσε στην εγκυμοσυνη.οπως πριν.

εγω νταξει δοξα τω θεω! (Τη χεσ@με την κουβεντα βεβαιως :P ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Ε νόμιζα οτι είμαι ΑΒ+ και είμαι Α+ . Αλλα ναι με τις εξετάσεις καποια δικια τους βλακεία σίγουρα και θα βαλω κ τον αντρα μου να κάνει τώρα.

παλι καλα που εισαι θετικο, γιατι αν ησουν αρνητικο θα σε ξετιναζαν μετα! Αυτο μετραει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε θα δεις δε θα ειναι τπτ !!! οι υπολοιπες ειναι ενταξει???

Ναι ολες εντάξει μονο Κυστική ινωση περιμένω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ναι ολες εντάξει μονο Κυστική ινωση περιμένω.

τελεια μπραβο !!!!! ετσι ολα θα πηγαινουν ρολοι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσιαααα;

Εδω κ μια βδομαδα πινω καθημερινα χαμομηλι μιας κ ειχα διαβασει οτι επιτρεπεται,

Κ τωρα επεσα πανω σε ενα αρθρο που λεει το χαμομηλι αυξανει τις πιθανοτητες αποβολης....

Νταξει ειμαι για τα σιδερα τωρα, δεν θα ξαναανοιξω καθολου να διαβασω τιποτα στο ιντερνετ.

Εχει ιδεα καμια;

Νομίζω οτι το διάβασα κι εγώ αυτό το άρθρο πριν λίγες μέρες στο ίντερνετ και αν δεν κάνω λάθος έγραφε και για το σουσάμι!!!! Αποτέλεσμα;;; πάει η λαγάνα..

με έκραξαν όλοι  και ησύχασα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξυ τι φαση, που μπορει να κοψουμε/ετε το σουσαμι, το χαμομηλι, τη ριγανη αλλα πχ καμια παστα, καμια μακαροναδα, κανα σουβλακι, καμια πιτσα απεξω, επουδενι (που μπορει να εχει χιλια μυρια χειροτερα) αχαχαχαχ. ειμαστε θεες. Τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Στο μεταξυ τι φαση, που μπορει να κοψουμε/ετε το σουσαμι, το χαμομηλι, τη ριγανη αλλα πχ καμια παστα, καμια μακαροναδα, κανα σουβλακι, καμια πιτσα απεξω, επουδενι (που μπορει να εχει χιλια μυρια χειροτερα) αχαχαχαχ. ειμαστε θεες. Τελος.

????????????? σωστή!!!! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εμένα δυστυχώς ξεκίνησαν τα προεόρτια της περιόδου πιστά στο ραντεβού τους. Δεν ξαφνιάστηκα καθόλου, ούτε απογοητεύτηκα. Το περιμενα 100%. Το μονο που με στενοχωρει λιγο καθώς περνούν οι μήνες και με βάζει σε σκέψεις. Τουλάχιστον εχει ωραία μέρα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Δεν πειράζει @Kat-Cat τον επόμενο μήνα! Ξεκινάει ένας καινούριος κύκλος! Επιτέλους Παρασκευούλα λατρεμένη!

Ναι, τουλάχιστον έχω σκεφτεί τι να κάνω σιγά σιγά. Θα δειξει. Επιτελους παρασκευη. Ενω ηταν κουτσουρεμενη εβδομάδα μου φανηκε οτι η καθαρα δευτερα ηταν πριν 10 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα κοριτσακια.

οντως ο καιρος ωραιος.

@Kat-Cat  γιατι εισαι σιγουρη οτι ερχεται περιοδος?

Εχω τα κλασικα μπεζ/καφε μου που εχω καθε μηνα κανα δυο μερες πριν ερθει κανονικο αιμα. Οποτε ε-ε-ερχεται!!! Αλλά ημουν προετοιμασμενη ψυχολογικα και να σου πω, καθολου δε σοκαριστηκα. Ειμαι ετοιμη να παρω γυναικολογο μου τηλ, να τον ρωτησω καποια πραγματα, αλλα με εχει φαει ο αντρας να περιμενω και τον επομενο κυκλο και να παρω τον Απριλη. Θα δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat πολλες κοπελες ειχαν αντιστοιχα συμπτωματα. δεν σου λεω οτι εισαι αλλα μην το αποκλειεις. αν πιστευεις θα νιωσεις πιο ηρεμη παρτον βεβαια να ρωτησεις. αν κ το 4μηνο ειναι λιγο διαστημα.νομιζω θα σου πει να περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με @Dim83 βρε @Kat-Cat περίμενε λίγο ακόμα! Αυτά τα πράγματα θέλουν το χρόνο τους τουλάχιστον ένα 6μηνο το λιγότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat πολλες κοπελες ειχαν αντιστοιχα συμπτωματα. δεν σου λεω οτι εισαι αλλα μην το αποκλειεις. αν πιστευεις θα νιωσεις πιο ηρεμη παρτον βεβαια να ρωτησεις. αν κ το 4μηνο ειναι λιγο διαστημα.νομιζω θα σου πει να περιμενεις.

αυτο φοβαμαι οτι θα μου πει να περιμενω ρε γαμωτο.....Θα σου πω, αν δεν ειχα στανταρακι κυκλο, και στανταρακι συμπτωματα πριν την περιοδο (αυτα τα μπεζ καφε κανα δυο μερες πριν),θα μπαινα στη διαδικασια να σκεφτω και εγω μπας και ειναι κατι αλλο. Ομως επειδη τα ξερω, δεν μπαινω καν. Εξαλλου τι αλλο μπορει να ειναι τα μπεζ/καφε. Εμφυτευση εννοειται δεν ειναι γιατι εχουν περασει πολλες μερες απο τοτε, αρα περιοδος. Αχ θα τον παρω για να τον ρωτησω και θα με βρισει αυτο σκεφτομαι. αχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Συμφωνώ με @Dim83 βρε @Kat-Cat περίμενε λίγο ακόμα! Αυτά τα πράγματα θέλουν το χρόνο τους τουλάχιστον ένα 6μηνο το λιγότερο!

αυτο λεει και ο γιατρος. Απλα νιωθω να περναει ο καιρος, και με την ηλικια κλπ με αγχωνει αλλιως ουτε καν δε θα το σκεφτομουν. σημερα δηλαδη ημουν και ειμαι πολυ κουλ. ουτε νευρα, ουτε κλαμα ουτε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Όντως @Kat-Cat, είναι λίγο το διάστημα που προσπαθεις. Εμένα μετά από 6 μήνες που δεν γινόταν τίποτα κ πήγα στο γιατρό, μου λέει είσαι πολύ καλά, δεν έχεις κάποιο πρόβλημα κ είναι θέμα χρόνου να γίνει. Αυτός μου είπε να έχω ποιοτικές επαφές, δηλ να το θέλουμε κ οι δύο και όχι να το κάνουμε επειδή πρέπει. Εφόσον κ σένα ο γυναικολόγος λέει ότι είσαι σούπερ απο υγεία δε θα αργήσει να γίνει. Το μόνο εμένα μου έγραψε κάτι κολπικά υπόθετα γιατί το ph του κόλπου μου είπε ήταν πιο όξινο κ ίσως δυσκόλευε τα σπερματοζωάρια, αλλά δε τα πήρα ποτέ γιατί ηθελα να κάνω ένα ταξίδι.Τσουπ έγινε μόνο του! Για την ηλικία μην αγχώνεσαι γιατί όπως έχεις πει κ συ, έχεις φίλες πιο μεγάλες που έμειναν φυσιολογικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ξαναλεω οτι δεν ειμαι γιατρος.αλλα εχω ακουσει πολλα κοριτσια να λενε οτι τις μερες που περιμεναν ειδαν καφε. κατσε να δεις αν θα ερθεις.φυσικα ξ να εισαι συγκρατημενη.αλλα νομιζω εισαι πολυ απαισιοδοξη.πχι για αυτο τον κυκλο.γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα!! Όντως @Kat-Cat, είναι λίγο το διάστημα που προσπαθεις. Εμένα μετά από 6 μήνες που δεν γινόταν τίποτα κ πήγα στο γιατρό, μου λέει είσαι πολύ καλά, δεν έχεις κάποιο πρόβλημα κ είναι θέμα χρόνου να γίνει. Αυτός μου είπε να έχω ποιοτικές επαφές, δηλ να το θέλουμε κ οι δύο και όχι να το κάνουμε επειδή πρέπει. Εφόσον κ σένα ο γυναικολόγος λέει ότι είσαι σούπερ απο υγεία δε θα αργήσει να γίνει. Το μόνο εμένα μου έγραψε κάτι κολπικά υπόθετα γιατί το ph του κόλπου μου είπε ήταν πιο όξινο κ ίσως δυσκόλευε τα σπερματοζωάρια, αλλά δε τα πήρα ποτέ γιατί ηθελα να κάνω ένα ταξίδι.Τσουπ έγινε μόνο του! Για την ηλικία μην αγχώνεσαι γιατί όπως έχεις πει κ συ, έχεις φίλες πιο μεγάλες που έμειναν φυσιολογικά! 

Καλα σουπερ ειμαι απο οσα εχουμε δει, δεν εχουμε κανει εξειδικευμενες εξετασεις....Θα δω, προσπαθω να κρατηθω να μην τον παρω ακομα. Δε με νοιαζει που ερχεται η περιοδος τοσο, όσο επειδη ειμαι ανθρωπος του προγραμματισμου, θελω να νιωθω οτι κανω κινησεις και προγραμματιζω. Δεν μπορω να τα αφηνω στην τυχη τα πραγματα και στο να περναει ο καιρος. Ειναι θεμα του (παλιο) χαρακτηρα μου :P Θα δω, μπορει να αφησω αλλον ενα κυκλο οπως ειχα σκοπο εξαρχης να κανω και να επικοινωνησω μετα την επομενη περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...