Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε Ναι Ελένη της μαμάς μου. Τώρα σιγά σιγά κοιτάμε για τη βάφτιση. Πότε πας τώρα στο γιατρό;;

@zoi.ko να σκέφτεσαι ότι με μερικές μέρες θα είναι όλα καλύτερα. Εγώ σε δύσκολες καταστάσεις έτσι σκεφτόμουν. Έλεγα σήμερα δ είμαι καλά η κλαίω άλλα σε μια βδομάδα από τώρα θα είναι καλύτερα τ πράγματα. 

Ουουου συνονοματες με την κορουλα σου! Σε 2 βδομαδες τωρα πάλι!

Εμεις παιδια εχουμε αποφασίσει οτι δεν θα το βαφτισουμε το σπορι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni με το καλο να γυρισετε. Τι σπασιμο αυτο με την μπαλα ρε γαμωτο....αχαχαχχα

@zoi.ko μη σε παιρνει απο κατω. Αυτο το μηνα ολα τελεια τα κανες και θα δεις πως θα παει!

@Μπλε και @Dim83 ενα γλυκο και γω το θελω σαν αυτο που εφαγε η ζοι.κο.

Επισης καποια στιγμη θα ανοιξουμε το θεμα της βαπτισης ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ουουου συνονοματες με την κορουλα σου! Σε 2 βδομαδες τωρα πάλι!

Εμεις παιδια εχουμε αποφασίσει οτι δεν θα το βαφτισουμε το σπορι. 

ε, ναι αλλα ονομα θα παρει! χιχιιχι. Αντε να δειτε φυλο να μας πεις ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ε, ναι αλλα ονομα θα παρει! χιχιιχι. Αντε να δειτε φυλο να μας πεις ονομα

Βεβαίως! Και ονόματα εχουμε βρει και νονα και γιορτι όμορφη θα κάνουμε ολα τα εχουμε σχεδιάσει εμείς. Αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Βεβαίως! Και ονόματα εχουμε βρει και νονα και γιορτι όμορφη θα κάνουμε ολα τα εχουμε σχεδιάσει εμείς. Αχαχαχα

για πες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εννοείται αυτό!

@Μπλε κάπως θα ρ πείτε όμως τ μωρο φαντάζομαι χαχαχ έχετε σκεφτεί ανάλογα αν είναι αγόρι ή κοριτσι; να σ πω εγώ πολύ της εκκλησίας δ είμαι άλλα σαν άνθρωπος έχω πει προσευχηθεί πολλές φορές κυρίως στην Παναγία. Θέλω τ παιδάκι μ να πάρει τη φώτιση κ να χει μια παρηγορια. Γτ για μένα παρηγορια είναι στην ουσία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat εννοείται αυτό!

@Μπλε κάπως θα ρ πείτε όμως τ μωρο φαντάζομαι χαχαχ έχετε σκεφτεί ανάλογα αν είναι αγόρι ή κοριτσι; να σ πω εγώ πολύ της εκκλησίας δ είμαι άλλα σαν άνθρωπος έχω πει προσευχηθεί πολλές φορές κυρίως στην Παναγία. Θέλω τ παιδάκι μ να πάρει τη φώτιση κ να χει μια παρηγορια. Γτ για μένα παρηγορια είναι στην ουσία.

Α για εμένα ειναι θεμα ελευθερίας ας κανει οτι θελει το σπορι οταν μεγαλώσει!!! Μ αρέσουν οι άνθρωποι που πιστεύουν μόνοι τους βαθιά. Αν είναι κορίτσι θα το πουμε Μοιρα , αν ειναι αγόρι Αλκη. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α υπέροχα κ τα δύο. Εννοείται πως όταν μεγαλώσει αν επιθυμεί να διαβάσει, να ψάξει, να αναζητήσει η να απορρίψει θεούς κ θρησκείες θα είναι κα6αρα δική της επιλογή. Αν της στερησω όμως τη θρησκεία π Εγώ ξέρω θα πρέπει να της στερησω Χριστούγεννα, Πάσχα κ οποία άλλη γιορτή. Κάπως ετσι τ σκέφτομαι εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε  στο ΚΟΣΜΙΚΟΝ για βουτηματα μου πέφτει μακρυά και προτιμώ τα....σιροπιαστά του άσε που με καλύπτουν στις υπογλυκαιμιες!Για να πω εγώ ότι είμαι οκ με γλυκό θέλω σιροπιαστά η σοκολατοπιτα? .Μπορει να μη μου φαίνεται αλλά όταν τρώω γλυκό του δίνω και καταλαβαίνει θέλω θερμίδες ?.Ε είναι ο δεύτερος μήνας που με πιάνουν αυτά τέτοιες μέρες.... άγχος,αβεβαιότητα.... θα περάσει ελπίζω.?

@Diwni μου το ξέρω αλλά αυτό το άτιμο το μυαλό.....γι αυτό πήγε ο σύζυγος ταξιδάκι για το γλυκό!??

@Dim83 τόσα χρόνια που παίρνω από εκεί.....πάντα ζεστό είναι!?Δεν ξέρω αν πετυχαίνω την ώρα αλλά τρώγεται και πιο εύκολα έτσι!??

@Kat-Cat έτσι λέω.....αλλά δεν περιμένω και πολλά....ίσως φταίει αυτό που είπες:όσο τα ψάχνουμε και μαθαίνουμε πράγματα αγχωνομαστε παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko σοκολατοπιταααα τι είπες Τώρα! Πεθαίνω. Μας είχε φέρει η κουμπάρα κ την πρωτοχρονιά αυτές τις οικογενειακές σε μεγάλο μπολ π είναι. Την έφαγα μόνη μ σε 2 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου παω να ξαπλωσω μπας κ στρωσει η πλατη!

καλη ξεκουραση κ καλο ξημερωμα!

φιλακια. τα λεμε το πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@zoi.ko σοκολατοπιταααα τι είπες Τώρα! Πεθαίνω. Μας είχε φέρει η κουμπάρα κ την πρωτοχρονιά αυτές τις οικογενειακές σε μεγάλο μπολ π είναι. Την έφαγα μόνη μ σε 2 μέρες.

Χαχαχα έτσι είναι και από ένα μαγαζί που αγοράζω κι εγώ.....μπολ μεγάλο και βουρ.Εννοείται μόνη σε 2-3 μέρες max!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημέρα με μουντο και βροχερο καιρο και με μια απεραντη νυστα!

Ναι γαμωτο! Εχω ξυπνήσει με νευρα σε σημειο να σκοτωσω άνθρωπο ρε παιδια αυτο το ρημαδι το πλυντήριο το εχουμε βάλει 4 φορες και παλι ολα μούσκεμα. Τα νευρα μου!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Ναι γαμωτο! Εχω ξυπνήσει με νευρα σε σημειο να σκοτωσω άνθρωπο ρε παιδια αυτο το ρημαδι το πλυντήριο το εχουμε βάλει 4 φορες και παλι ολα μούσκεμα. Τα νευρα μου!!!!!!!! 

Πρέπει να βάλουμε και εμεις, αλλα προς το παρόν δεν πρόκειται. Ελπιζω αυριο μεθαυριο να χει καλο καιρο για να το τολμησω δεν τα βλεπω να στεγνωνουν ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat Καλε εχω ξεμεινει απο εσώρουχα!!!! Δεν παει αλλο! Εχω να παω και για τις εξετάσεις....αίσχος. Χαλι σημερα η μερα.

βάλε του άντρα σου (χιχιιχιχιχιχ), λέω και καμια βλακεια να χαλαρώσει το κλιμα! Ευτυχως ειχα προλαβει να βαλω ενα πλυντηριο μολις γυρισαμε απο ταξιδι τη Δευτερα, οπότε εκανα μια καβα απο ρουχα και εσωρουχα, αλλα τωρα παλι πρεπει να ξαναβαλουμε. Φαντασου με μωρο στο μεταξυ που θες καθε μερα πλυντηριο γιατι βεβαια τα λερωνουν τοσο πολυ που δευτερη μερα ρουχο δεν εχει για κανενα λογο. Η ανηψια μου θα γινει 3 το Μαρτη, και πραγματικα τα λυπαμαι τα δολια τα ρουχα της. Μονο εγω λειπω απο πανω τους κολλημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

βάλε του άντρα σου (χιχιιχιχιχιχ), λέω και καμια βλακεια να χαλαρώσει το κλιμα! Ευτυχως ειχα προλαβει να βαλω ενα πλυντηριο μολις γυρισαμε απο ταξιδι τη Δευτερα, οπότε εκανα μια καβα απο ρουχα και εσωρουχα, αλλα τωρα παλι πρεπει να ξαναβαλουμε. Φαντασου με μωρο στο μεταξυ που θες καθε μερα πλυντηριο γιατι βεβαια τα λερωνουν τοσο πολυ που δευτερη μερα ρουχο δεν εχει για κανενα λογο. Η ανηψια μου θα γινει 3 το Μαρτη, και πραγματικα τα λυπαμαι τα δολια τα ρουχα της. Μονο εγω λειπω απο πανω τους κολλημενη.

Σε πληροφορώ οτι το εχω κάνει στο παρελθόν απο απελπισία! Χαχαχα. Καλα ασε με το μωρό θα παω να πεσω απο καπου. Εδώ οι δύο μας και δεν προλαβαινουμε να βαζουμε πλυντήρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες ομορφες!

Τετοια νυστα ουτε στον εχθρο μου! Παιδια εγω χθες εβαλα κ τα στεγνωνα καραουλι ενα ενα στο τζακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! καλε βρεχει νον στοπ ελεοσ θα σαπισουμε !!! εγω ευτηχως προλαβα και εβαλα εχθες και προχθες και ειμαστε κομπλε απο ρουχα χαχαχαχχαχαχα!!!!! 

καλες εξετασεις και καλα αποτελεσματα @Μπλε και σε ολα τα κοριτσια που ειναι εγκυουλες να πανε ολα καλα ειδα ειστε πολλες και κοντα σε εβδομαδες!!! 

ειναι ετσι ο καιρος και το πρωι λεω γιατι πρεπει να παω για δουλεια θελω να κατσω σπιτακι μου χουχουλιασω!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα έλεος από εχθές το βράδυ αυτό το φτύσιμο δεν έχει σταματημό όσο για τη μαυρίλα....καλά κρατεί!Ας ελπίσουμε από αύριο να στρώσει.Τέτοια υγρασία δεν παλεύεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα έλεος από εχθές το βράδυ αυτό το φτύσιμο δεν έχει σταματημό όσο για τη μαυρίλα....καλά κρατεί!Ας ελπίσουμε από αύριο να στρώσει.Τέτοια υγρασία δεν παλεύεται! 

Πολλήηηηηη υγρασία οχι αηδίες! Νιώθω όλο μου το σώμα βρεγμένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...