Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Το λοιπόν άγιοι βαλεντινοι και βλακειες ΑΛΛΑ ειδαμε την καρδουλα να αναβοσβήνει σαν φωτάκι και θα τρελαθώ!! Εχει μεγαλωσει παρα πολυ μου ειπε η γυναικολόγος!! Ο αντρας μου επαθε σοκ! Παιδια καθε μερα μπορω να ειμαι εκεί να το βλέπω;;; δεν το πιστεύω. Επισης μου ειπε οτι θα παμε για καισαρική αρχες Σεπτέμβρη λογικά. Μου εδωσε επιπλέον φαρμακακια και γενικά ευτυχία.

Αχ ποσο τελεια;;; μπραβο!!!!!

Ποσο εισαι ακριβως; 6+?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Αχ ποσο τελεια;;; μπραβο!!!!!

Ποσο εισαι ακριβως; 6+?

7+3 ημερολογιακα 7 η μέτρηση στον υπέρηχο.

@Kat-Cat αντε και στα δικα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

7+3 ημερολογιακα 7 η μέτρηση στον υπέρηχο.

@Kat-Cat αντε και στα δικα σας!!!!

Αχ ποτε κιολας εφτασες 7!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααα μολις γυρισ απο την προπονηση που ειχα και τι νεα διαβαζω !!!!!!!!! μπραβο ρε κοριτσαρες πατε σφαιρα και οι δυο πολυ χαιρομαι για εσας !!!!!!!! @Μπλε και @atha_g 

χρονια πολλα κοριτσια γι ατους βαλεντινου σας !!!! πανατα πολυ ερωτα να εχουμε στις ζωες μας!!!!

μην σκεφτεστε ασχημα μονο καλα θα σκεφτομαστε και αισιοδοξα !!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

7+3 ημερολογιακα 7 η μέτρηση στον υπέρηχο.

@Kat-Cat αντε και στα δικα σας!!!!

πωπω ενα μπεμπε!!!! πηγε κιολας 7 εβδομαδων! αχχχχχχ τι ωραια τι ωραιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

@Diwni η αληθεια ειναι πως μεχρι να το δεις ολοκληρωμενο και να κλεισεις το πρωτο τριμηνο με αυχενικες κλπ, δεν μπορεις να ενθουσιαστεις και τοσο πολυ (ειδικα αν εισαι τυπος σαν εμενα που σκεφτεται το κακο). Περισσότερο νιωθεις την ανακουφιση καθεφορα οτι ολα καλα παρα τον ενθουσιασμο!

δεν τελειώνει ποτέ για τέτοιου τύπου χαρακτήρα που περιγράφεις το άγχος! Ξέρω γιατί κι εγώ τα ίδια είμαι... μετά την αυχενική σκέφτεσαι τη β επιπέδου, μετά σκέφτεσαι να μεγαλώνει σωστά και α!γιατι δεν το ένιωσες καλά σήμερα κτλ και μετά ε να γεννήσω καλά να είμαι καλά εγώ να είναι καλά το μωρό κτλ 

αστο! Δεν χει σωτηρία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λευτέρης είπε:

δεν τελειώνει ποτέ για τέτοιου τύπου χαρακτήρα που περιγράφεις το άγχος! Ξέρω γιατί κι εγώ τα ίδια είμαι... μετά την αυχενική σκέφτεσαι τη β επιπέδου, μετά σκέφτεσαι να μεγαλώνει σωστά και α!γιατι δεν το ένιωσες καλά σήμερα κτλ και μετά ε να γεννήσω καλά να είμαι καλά εγώ να είναι καλά το μωρό κτλ 

αστο! Δεν χει σωτηρία ?

α, ωραια, αν δω κυριους με ασπρες μπλουζες να πλησιαζουν καλο ειναι να τρεξω με ολη μου τη δυναμη δηλαδη! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

α, ωραια, αν δω κυριους με ασπρες μπλουζες να πλησιαζουν καλο ειναι να τρεξω με ολη μου τη δυναμη δηλαδη! :P

Με οοοολη τη δύναμη γιεπ! Χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ομορφα δεν θυμαμαι τι ειπε ποια αλλα θελω να σας πω οτι λιγο πριν μπω για τον υπερηχο διαβαζα οτι δεν εκλαψε και τετοια σε κανεναν υπερηχο, νομιζω η diwni ;

Και σκεφτομουν ναι μωρε νταξει σιγα μην παω να κλαψω στον υπερηχο αλλα εγω τα εμπηξα ρε παιδια οταν ειδα την καρδια και ακουω την γυναικολογο να λεει "παει αψογα , εχει μεγαλωσει πολυ" ε αισθανθηκα να φευγει απο πανω μου ολο το βαρος του κοσμου. Καναμε και πλακα γιατι μου λεει κατσε να σου δειξω κατι και βαζει το μαραφετι πιο εκει και επειδη εχω και το διαφραγμα φαινοταν κενη η μητρα και μετα το γυρναγε απ την αλλη και μου ελεγε "εισαι εγκυος, δεν εισαι εγκυος" αχαχχαχ ηταν παρα πολυ αστειο αληθεια. Στα δεξια εχει φυτευτει το σπορακι!
Επισης εχω μυκητακια και μου ειπε γιαουρτακι, νταξει θα ζησουμε.
 

Θελω επισης να πω το εξης παροτι και εγω ειχα μια ατυχη εγκυμοσυνη(αλλες κοπελες εχουν περασει ΠΟΛΛΕΣ δυστυχως) δεν θελω να μπω στο τρυπακι να σκεφτομαι αν θα χαρω η οχι. Νοιωθω τα συναισθηματα μου οπως μου ελεγε και η ψυχολογος :P και αααααααααααν ειναι να παει κατι στραβα ξερω οτι θα ειναι για το καλυτερο. Οσο ομως ολα δειχνουν καλα , ε δεν θα στεναχωρηθω ουτε λεπτο. Το βλεπω λιγο σαν τις σχεσεις , κανεις δεν κανει σχεση με καποιον με την λογικη οτι θα χωρισει ομως ξερεις οτι ειναι πολυ πιθανο να συμβει, δεν σταματας ομως να κανεις σχεδια και ονειρα. Με διαβεβαιωσε οτι σε αυτην την φαση και μεχρι να με ξαναδει , το διαφραγμα μου δεν θα ενοχλησει το εμβρυο καθολου οποτε δεν εχω κατι να φοβαμαι παραπανω. Επισης μου ειπε οτι θα με παρακολουθει πιο στενα για να ειμαι και εγω ησυχη οποτε με χαλαρωσε πολυ. Οταν της ειπα δε οτι φοβαμαι για διαφορα , μου ειπε "καλα κανεις γιατι ετσι θα προσεχεις" χαχαχαχα.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2018 at 1:41 ΜΜ, ο/η Soto είπε:

ΧΑΧΑΑΧ γεια σας κορίτσια κ από μένα! Έχω φτάσει μόνο στην 32 σελίδα από την 44 αυτού του θέματος, και διαβάζω και από το πρωί! Και επειδή είμαι στο κομμάτι που λέτε για ύψος, για παρηγοριά της @Kat-Cat ,είμαι μόλις 1.60! χαχαχα Τώρα στα δικά μου, είμαι 6 εβδομάδων κ 2 ημερών (μέχρι πριν λίγο νόμιζα ότι είμαι 7, βιάζομαι :P ) κ ενώ περίμενα αύριο ραντεβού με γυναικολόγο, μου είπε στο τηλέφωνο ότι αφού είμαι λίγων εβδομάδων δε θα φαίνεται τίποτα στον υπέρηχο και να το αφήσουμε για την άλλη Τετάρτη να είμαι 7.5 εβδομάδων.. το περίμενα πώς κ πώς.. μήπως ρε κορίτσια βαριόταν να κατέβει από Αθήνα (γιατί μένω επαρχία) κ το είπε για να ξεμπερδεύει; Μια φορά έχω ξαναπάει σε αυτόν, τον Δεκέμβρη, για να κάνω τεστ ΠΑΠ και να τον ρωτήσω γιατί δεν έμενα έγκυος. Ήταν αναλυτικός, 2 ώρες συζητούσαμε, αλλά με προβληματίζει ότι δεν τον ξέρω περισσότερο. 

Καλησπέρα κορίτσι,εγώ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 2 ημερών και πάω Παρασκευή για υπέρηχο.
Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι ! Είμαστε πολύ κοντά, ελπίζω να τα λέμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro Σου εύχομαι κ γω τα καλύτερα, με το καλό!! Σε περνάω για μια μέρα! χαχα πόσο τέλειο να γνωρίζεις εγκυούλες που είμαστε μαζί! Θα το περάσουμε παρέα! :D Εννοείται θα τα λέμε! Κοίτα κ το κορυφαίο, λες περιοχή Κορινθία.. και γω κορινθία μένω! χαχα να ρωτήσω πού ακριβώς;; Εγώ Κιάτο! Από το Αίγιο είμαι βέβαια, αλλά 4 χρόνια τώρα μένω εδώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσακια ομορφα δεν θυμαμαι τι ειπε ποια αλλα θελω να σας πω οτι λιγο πριν μπω για τον υπερηχο διαβαζα οτι δεν εκλαψε και τετοια σε κανεναν υπερηχο, νομιζω η diwni ;

Και σκεφτομουν ναι μωρε νταξει σιγα μην παω να κλαψω στον υπερηχο αλλα εγω τα εμπηξα ρε παιδια οταν ειδα την καρδια και ακουω την γυναικολογο να λεει "παει αψογα , εχει μεγαλωσει πολυ" ε αισθανθηκα να φευγει απο πανω μου ολο το βαρος του κοσμου. Καναμε και πλακα γιατι μου λεει κατσε να σου δειξω κατι και βαζει το μαραφετι πιο εκει και επειδη εχω και το διαφραγμα φαινοταν κενη η μητρα και μετα το γυρναγε απ την αλλη και μου ελεγε "εισαι εγκυος, δεν εισαι εγκυος" αχαχχαχ ηταν παρα πολυ αστειο αληθεια. Στα δεξια εχει φυτευτει το σπορακι!
Επισης εχω μυκητακια και μου ειπε γιαουρτακι, νταξει θα ζησουμε.
 

Θελω επισης να πω το εξης παροτι και εγω ειχα μια ατυχη εγκυμοσυνη(αλλες κοπελες εχουν περασει ΠΟΛΛΕΣ δυστυχως) δεν θελω να μπω στο τρυπακι να σκεφτομαι αν θα χαρω η οχι. Νοιωθω τα συναισθηματα μου οπως μου ελεγε και η ψυχολογος :P και αααααααααααν ειναι να παει κατι στραβα ξερω οτι θα ειναι για το καλυτερο. Οσο ομως ολα δειχνουν καλα , ε δεν θα στεναχωρηθω ουτε λεπτο. Το βλεπω λιγο σαν τις σχεσεις , κανεις δεν κανει σχεση με καποιον με την λογικη οτι θα χωρισει ομως ξερεις οτι ειναι πολυ πιθανο να συμβει, δεν σταματας ομως να κανεις σχεδια και ονειρα. Με διαβεβαιωσε οτι σε αυτην την φαση και μεχρι να με ξαναδει , το διαφραγμα μου δεν θα ενοχλησει το εμβρυο καθολου οποτε δεν εχω κατι να φοβαμαι παραπανω. Επισης μου ειπε οτι θα με παρακολουθει πιο στενα για να ειμαι και εγω ησυχη οποτε με χαλαρωσε πολυ. Οταν της ειπα δε οτι φοβαμαι για διαφορα , μου ειπε "καλα κανεις γιατι ετσι θα προσεχεις" χαχαχαχα.
 

εγω ειπα οτι δεν εκλαψα. αλλα η συζητηση ηταν για το θετικο τεστ.οχι για τους υπερηχους.

μπραβο για τα νεα σου! keep on!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω ειπα οτι δεν εκλαψα. αλλα η συζητηση ηταν για το θετικο τεστ.οχι για τους υπερηχους.

μπραβο για τα νεα σου! keep on!

Αααα ε σας μπερδεψα!!! Εσυ ειπες αυτο και η Diwni και για τον υπερηχο. Ευχαριστω κοπελα μου και σου ευχομαι και εσενα συντομα μια καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Καλά εννοειται αυτό που λες. Δ μπορούμε να σκεφτόμαστε αν κάτι πάει στραβά κτλ. Ζούμε το σήμερα. Γενικότερα στη ζωή μας. Εται είναι. 

Ρε κορίτσια οι 9 στις 10 κλαίνε Εγώ πίστευα δ θα μπορούσα να σταματήσω να κλαίω άλλα τπτ. Δεν μπορώ να πω ότι συγκινουμαι κ εύκολα βέβαια. Αφού γέννησα ειμαι πιο ευσυγκινητη. Μόνο με τ μωρο βασικά. Πολλές φορές την κοιτάω κ απλά δάκρυα φεύγουν από τα μάτια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε κοριτσια ευχομαι να ειναι μονο θετικα τα νεα. Αναφορικα με τα κλαματα η καθε κοπελα και ο καθε ανθρωπος αντιδρα διαφορετικα. Εγω γενικα δεν ειμαι του ενθουσιασμου οποτε πιο πιθανο να κλαψω απτο φοβο μου παρα απτη χαρα μου. αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε? εγω πολυ κουρασμενη. χτες  γυρισα αλλαξα κ ξαναεφυα κ γυρισα 12+.

και σημερα πολυ δουλεια και παλι αργησα.

@Diwni πως περνατε? ποτε γυριζετε?

@zoi.ko ελπιζω να εισαι καλυτερα ψυχολογικα.

@Kat-Cat πως περασες?

οι εγγυουλες να ξεκουραζονται!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσακια τι κανετε? εγω πολυ κουρασμενη. χτες  γυρισα αλλαξα κ ξαναεφυα κ γυρισα 12+.

και σημερα πολυ δουλεια και παλι αργησα.

@Diwni πως περνατε? ποτε γυριζετε?

@zoi.ko ελπιζω να εισαι καλυτερα ψυχολογικα.

@Kat-Cat πως περασες?

οι εγγυουλες να ξεκουραζονται!

 

τελικα την εκαψα την εξοδο γιΑ σημερα! Ημασταν κουρασμενοι!! Πηραμε σουσι και φαγαμε σπιτι.χιχιχι. Αυριο ομως θα βγω (με φιλες)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 Καλά περνάμε κορίτσι μου. Μας έκανε κ καλές μέρες κ κάναμε τις βόλτες μας. Ευτυχώς κ η μικρή μια χαρά προσαρμόστηκε. Αύριο γυρνάμε σπίτι μας. Να μπούμε πάλι στη σειρά μας. Τον άλλο μήνα πάλι θα έρθουμε.

Από τη μια οι γεμάτες μέρες φέρνουν κούραση από την άλλη εμένα πολύ μ αρέσουν. Ειδικά πριν τ παιδι μ άρεσε πολύ όλη μέρα να έχω κάτι να κάνω.

Σήμερα δ εχει κ τατουάζ κ πως θα περάσει; χαχαχ 

Έχω κ τ πεθερό μ βλέπει μπάλα οπότε κ γω ήρθα στο δωμάτιο κ κοιτάω τ μωρο π κοιμάται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 Καλά περνάμε κορίτσι μου. Μας έκανε κ καλές μέρες κ κάναμε τις βόλτες μας. Ευτυχώς κ η μικρή μια χαρά προσαρμόστηκε. Αύριο γυρνάμε σπίτι μας. Να μπούμε πάλι στη σειρά μας. Τον άλλο μήνα πάλι θα έρθουμε.

Από τη μια οι γεμάτες μέρες φέρνουν κούραση από την άλλη εμένα πολύ μ αρέσουν. Ειδικά πριν τ παιδι μ άρεσε πολύ όλη μέρα να έχω κάτι να κάνω.

Σήμερα δ εχει κ τατουάζ κ πως θα περάσει; χαχαχ 

Έχω κ τ πεθερό μ βλέπει μπάλα οπότε κ γω ήρθα στο δωμάτιο κ κοιτάω τ μωρο π κοιμάται.

Α για πες! Ονομα εχετε αποφασίσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε άντε με το καλό είδες τι κάνει η ξεκούραση και η μανούλα??

@Dim83 εντάξει καλά αν εξαιρέσουμε τις δικιές μου φρικες.Δεν έχω κάτσει σήμερα για να μη με πάρει από κάτω αλλά χτύπησα και ένα γαλακτομπούρεκο ΚΟΣΜΙΚΟΝ και ήρθα στα ίσια μου χαχαχα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Μπλε άντε με το καλό είδες τι κάνει η ξεκούραση και η μανούλα??

@Dim83 εντάξει καλά αν εξαιρέσουμε τις δικιές μου φρικες.Δεν έχω κάτσει σήμερα για να μη με πάρει από κάτω αλλά χτύπησα και ένα γαλακτομπούρεκο ΚΟΣΜΙΚΟΝ και ήρθα στα ίσια μου χαχαχα!??

Αχ εχει κ υπέροχα βουτηματα!!! Λοιπον τωρα τα διάβασα τα δικα σου. Γιατι κοπελα μου τέτοια απαισιοδοξία; μια χαρά έκανες τις προσπάθειες κ τις σωστές μέρες!!! Θα έρθει το σπορι. Θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Ναι Ελένη της μαμάς μου. Τώρα σιγά σιγά κοιτάμε για τη βάφτιση. Πότε πας τώρα στο γιατρό;;

@zoi.ko να σκέφτεσαι ότι με μερικές μέρες θα είναι όλα καλύτερα. Εγώ σε δύσκολες καταστάσεις έτσι σκεφτόμουν. Έλεγα σήμερα δ είμαι καλά η κλαίω άλλα σε μια βδομάδα από τώρα θα είναι καλύτερα τ πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koενα γλυκακι παντα βοηθαει! καλα αυτο το συγκεκριμενο δε οταν ειναι κ ζεστο τα σπαει!

@Diwni αντε με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...