Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλως το μας!!Μπράβο,κοριτσάκι μου..Πολυ χαίρομαι που έφτιαξε η διάθεση σου..

Όντως πολλές κοπέλες δεν αντέχουν τη κλεισουρα...Εγω βέβαια είμαι η εξαίρεση!!Έχω δει όλες τις σειρές του  mega ένα μήνα τώρα!!???

Κι εγώ ψήνομαι για το groupακι στο Facebook..Αν το κάνετε πείτε μου κι εμένα!!!???

Και 'γω ψήνομαι για το groupaki!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Καλε πατε καλα;;;;; Ισα που σας προλαβα πριν αρχισετε την τρελη παρλα και μετα δεν προλαβαινω να διαβαζω!!! @Kat-Cat τι εννοεις σημερα;;;; Χαχαχα εγω ποτε δεν εχω ορεξη ? 

εδω μωρε σερνομαι εγω.. ειναι και παρασκ, κατεβηκε η πιριοντ και ειμαι ξερεις λιγο πονοκεφαλο, λιγο το στομαχι, λιγο ενα αξιολυπητο ορθιο πραγμα!! 

Επισης ας κανει το φορουμ ρε παιδι μου ενα app να μας σκαει μπαμ στο κινητο οτι εχουμε ειδοποιηση! Να μην χανουμε τα news!! 

Ρε ελατε ψηνεστε για fb group?

αντε κατεβηκε??? Επιτελους και αυτη! Τελεια αρα παμε για αλλα! Εγω ψηνομαι. αλλα στειλτε πμ, μην ξεφτιλιστουμε δημοσια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατεβηκε ναι, αντε να προχωραμε!! 

Λοιπον οσες θετε οργανωση... να στειλουμε ολες ονοματα με πμ σε μια και να κανει εκεινη friend requests? Για να μην μπλεξουμε μπουτια!; Τι λετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Rena88 και @irene_D γεια σαςςςςςς, και εγω ψηνομαι φυσικα! Επισης η Ιρενε ειπε οτι αλλιως μας φανταζοταν και αλλιως ημασταν. ελπιζω καλυτερες. αχαχαχχαχχαχ :P

χαχαχαχαχαχα χαζούλα!!! Απλά διαφορετική απ' ότι σε φανταζόμουν.. και στη φαντασία και στην πραγματικότητα είσαι μια κούκλα φυσικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κατεβηκε ναι, αντε να προχωραμε!! 

Λοιπον οσες θετε οργανωση... να στειλουμε ολες ονοματα με πμ σε μια και να κανει εκεινη friend requests? Για να μην μπλεξουμε μπουτια!; Τι λετε; 

Ναι.. ωραία μέσα .. που να στείλουμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ναι.. ωραία μέσα .. που να στείλουμε ???

να κανει μηνυμα η νικη για να ανταλλαξουμε στοιχεια μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Αν θέλετε μπορώ να κάνω εγώ ένα μνμ με ολλες και κα στείλετε εκεί;

Απλά για να μην ξεχάσω καμία Στείλτε όλα τα ονόματα 

Ναι ναι που να στειλω πες!!!! Να γραψω ονομα μου;; να σου στειλουμε εμεις; Ειμαι χαζη; Χαχχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Αν θέλετε μπορώ να κάνω εγώ ένα μνμ με ολλες και κα στείλετε εκεί;

Απλά για να μην ξεχάσω καμία Στείλτε όλα τα ονόματα 

Ναι,Ναι!!!Κάνε!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα Ρένα μου πως είσαι κορίτσι μου? Εγώ καλύτερα από εχθές..
Ξέρεις τι παθαίνω τις 2 τελευταίες μέρες? Το απόγευμα πρήζεται η κοιλιά μου αρκετά .. επίσης κάποιες φορές νοιώθω να πετρώνει χαμηλά .. πήρα τη γιατρό και μου είπε την πρώτη φορά να πάρω 2 ντεπόν , 1 utrogestan και να ξεκουραστώ.. μάλλον συσπάσεις της μήτρας μου είπε..

Εγώ,Ειρηνακι μου,ειμαι μια χαρά!!Έφυγαν και οι ανακατωσούρες..Μόνο ενοχλήσεις έχω στο στομάχι μου ποτέ ποτέ...

Εχω και πονακια στη κοιλιά και η γιατρός μου μου είπε ότι ανοίγει η μήτρα..Οπότε φυσιολογικά είναι αυτά που νιώθεις κι εσύ!!Κι εγώ παίρνω 3 utrogestan τη μέρα..Μην μου αγχώνεσαι..

Τουαλέτα πας κανονικά;?Εγώ μια φορά την εβδομάδα και αν..Και η κοιλιά μου έχει πρηστεί αρκετά λόγω αυτού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω να μην ξέχασα κάποια.. αν ναι στείλτε μνμ.. Για να μην μπερδευτούν έχω στείλει 2 μνμ με διαφορετικές δεν μπορώ να βάλω σε μια πανό από 6 οπότε θα σας στείλω και στο ένα κα στο άλλο τα ονόματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τι ετοιμαζετε θελω και εγω ?

Γιναμε φιλες στο fb και καναμε γκρουπ στο messenger να μιλαμε πιο αμεσα, γτ εδω δεν βγαζει και ειδοποιηση αν δεν μπεις! Εχεις fb με πολυ χαρα να συμμετεχεις και οποια αλλη κοπελα θελει βεβαια! Εκει λεμε τα χαζα μας, ειπαμε τα σοβαρα τα λεμε εδω για να μας συμβουλευετε ολες! Αν θες στειλε μου με πμ το ονομα σου στο fb να σε κανω ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D και @Rena88 αυτο με το utrogestan ενω βλεπω οτι ολοι οι γιατροι το δινουν, εμενα ο δικος μου δεν το δινει ρε γαμωτο. Δεν ξερω γιατι. Ολοι το δινουν προληπτικα αμα δουν λιγο καφε ή κατι αλλα εμενα πχ τοτε δε μου το εδωσε και σκεφτομαι να επιμεινω την επομενη φορα. Λιγο που διαβασα βεβαια στο ιντερνετ αμφισβητειται αν ως μεθοδος βοηθαει γιατι θεωρουν οτι η τυχον χτυπα ξυλο παλινδρομη τελικα οφειλεται αλλου, αλλα τελικα οι περισσοτεροι το δινουν καθαρα προληπτικα και για τη μια στο εκατομμυριο. Ειναι απτα ελαχιστα που με ειχαν προβληματισει με το γιατρο. Γιατι τελικα με κατι τιμες προγεστερονης που ακουω εγω δεν ειχα καμια σπουδαια. Στην 4η εβδομαδα ειχα 23 καπου. Τη βρηκε μια χαρα και μου πες δε θα παρεις τιποτα. Τι να πω. Αν ξαναρθει εκεινη η ωρα θα το εχω στο μυαλο μου. Κατα τα αλλα ειστε καλα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

@Irene_D και @Rena88 αυτο με το utrogestan ενω βλεπω οτι ολοι οι γιατροι το δινουν, εμενα ο δικος μου δεν το δινει ρε γαμωτο. Δεν ξερω γιατι. Ολοι το δινουν προληπτικα αμα δουν λιγο καφε ή κατι αλλα εμενα πχ τοτε δε μου το εδωσε και σκεφτομαι να επιμεινω την επομενη φορα. Λιγο που διαβασα βεβαια στο ιντερνετ αμφισβητειται αν ως μεθοδος βοηθαει γιατι θεωρουν οτι η τυχον χτυπα ξυλο παλινδρομη τελικα οφειλεται αλλου, αλλα τελικα οι περισσοτεροι το δινουν καθαρα προληπτικα και για τη μια στο εκατομμυριο. Ειναι απτα ελαχιστα που με ειχαν προβληματισει με το γιατρο. Γιατι τελικα με κατι τιμες προγεστερονης που ακουω εγω δεν ειχα καμια σπουδαια. Στην 4η εβδομαδα ειχα 23 καπου. Τη βρηκε μια χαρα και μου πες δε θα παρεις τιποτα. Τι να πω. Αν ξαναρθει εκεινη η ωρα θα το εχω στο μυαλο μου. Κατα τα αλλα ειστε καλα?

 

Κορίτσι μου είναι η πρακτική κάθε γιατρού..Δεν χάνεις κάτι να επιμείνεις πάντως..Εμένα με το που της είπα για καφέ μου χορήγησε τρία τη μέρα και εξαφανίστηκαν τα καφέ άμεσως..

Κατα τα άλλα ειμαι μια χαρά..Λίγες ενοχλήσεις στο στομάχι και πονακια ακόμα έχω.. Εννοείται πως η δυσκοιλιότητα και η κόπωση συνεχίζονται..

Εσύ πως είσαι?Πότε περιμένεις;?

@Irene_D,εσύ τι κάνεις;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!χτες εκανα τεστακι ωορρηξιας 21:00 βραδυ της clearblue το ψηφιακό και βγήκε το χαμογελάκι!!! Ηρθα σε επαφή χτες.. Να ερθω κ σημερα πρωι?!ετσι για πιο σίγουρα?? ?Σκεφτομαι να κανω κ μετρηση προγεστερονης ξανα, η προηγουμενη ηταν πάτος.. ΣΕ 7 μερες να παω για τη μετρηση προγεστερονης? Το Σαββατο16/6 δηλαδη?Εχω να αδιαθετησω στο μεταξυ απο 24/4..ο,οοοτι να 'ναι!! Αν ειμαι αδιαθετη το Σαββατο-την ημερα της μετρησης εχει νοημα να μετρησω προγεστερονη?Πρωινη ωρα να παω για μετρηση? Παιζει ρολο? Παρακαλω απαντηστε μου.. Ασχετο, αλλα η γυναικολογος μου με ειχε βαλει να μετρησω προγεστερονη 23η μερα του κυκλου.. Δηλαδή στις 16/5.. 0,13 η τιμη προγεστερονης, πιο κατω δεν παει, πιάσαμε πάτωμα!Κ της ελεγα της ιατρου:αφου δεν εχω σταθερο κυκλο.. Αδιαθετω καθε 38 μερες, καθε 42, καθε 45...τι εγκυροτητα θα εχει η μετρηση????Ο κυκλος ειναι ασταθης, ποια 23η μερα να μετρησω.. Το χάος! Τελοσπαντων.. Θα αλλαξω γυναικολογο.. Σκεφτομαι να παω στον κ. Νικόλαο Σαλάκο που ειναι στο Αρεταίειο.. Κ εχω πληροφοριες οτι ειναι πολυ σωστος επιστημονας κ άααανθρωπος! Με ενδιαφερει να δειχνει κατανόηση κ επιμέλεια στο θεμα μου ο γιατρος κ οχι να με ξεπεταει.Αν γνωριζει καποια απο εσας τον  Μαιευτηρα-Γυναικολογο κ. Νικολαο Σαλάκο απο δικη της εμπειρια, θα το εκτιμουσα παρα πολυ να μου εδινε πληροφοριες... Ευχαριστω πολυ για την υπομονη σας στο τεραστιο κειμενο που παραθέτω. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...