Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά ναι σωστό αυτό με τα καλλυντικά. Είναι ανάλογος πως μας κάθετε. Καλά κι εγώ αν χρειαστεί κάπου για δουλειά κι εγώ βάφονται αλλά ποτέ βαριά.. Τώρα το καλοκαίρι δεν το μπορώ με τίποτα το μακιγιάζ.. 

ναι ναι οχι βαρια γιατι φαινεσαι πιο μεγαλη με το βαρη μακιγιαζ ετσι ελαφρυ οσο πρεπει αλλωστε ειμαστε κουκλακια ζωγραφιστα απο μονες μας!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι οχι βαρια γιατι φαινεσαι πιο μεγαλη με το βαρη μακιγιαζ ετσι ελαφρυ οσο πρεπει αλλωστε ειμαστε κουκλακια ζωγραφιστα απο μονες μας!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

Ακριβός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Βγηκε και η καλλιέργεια  ούρων μου και ηταν καθαρή μου είπαν. Δεν έδειξε μικρόβιο! Πάλι καλα!

Μια χαρα τότε κοπέλα μου..ολα καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Μια χαρα τότε κοπέλα μου..ολα καλά..

αχ ναι!!! Μακαρι να χουμε γενικα πιο καλα νεα στα θεματα υγειας απο δω και στο εξης ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχ ναι!!! Μακαρι να χουμε γενικα πιο καλα νεα στα θεματα υγειας απο δω και στο εξης ολες.

Μακάρι από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια υγεια και ολα τα ολα τα φτιαχνουμε!!!!!!!!!!

ρε παιδια εξω ειναι νταχαου βγηκα λιγο να κανω μια δουλεια πεθανα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αστα να πανε. Οταν ερχομουν με το τραινο προς της δουλεια, το πρωι, επειδη περπατησα και μεχρι το σταθμο δεν ξερω, μπαινω μεσα και με πιανει μια ανακατωσουρα, με ελουζε ταυτοχρονα ιδρωτας, ενιωθα πως ηθελα να κανω εμετο και πως εσκαγα τελειως με ολη αυτην την ατμοσφαιρα. Μετα συνηλθα ευτυχως. Ειναι μονο 7/6 στο μεταξυ......Σε ενα μηνα τι θα λεμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια υγεια και ολα τα ολα τα φτιαχνουμε!!!!!!!!!!

ρε παιδια εξω ειναι νταχαου βγηκα λιγο να κανω μια δουλεια πεθανα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βουρ στο a/c..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι μου λέει ότι η ΔΕΗ έκανε συμβόλαιο με το καιρό να αρχίσει από τώρα η ζέστη για να βγάλει λεφτά και θα δώσει και κάτι στο καιρό.. Δεν εξηγείτε Αλλιός κάθομαι μα μαγειρέψω και σταζω....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κάτι μου λέει ότι η ΔΕΗ έκανε συμβόλαιο με το καιρό να αρχίσει από τώρα η ζέστη για να βγάλει λεφτά και θα δώσει και κάτι στο καιρό.. Δεν εξηγείτε Αλλιός κάθομαι μα μαγειρέψω και σταζω....!!!!

αχ σε νιωθω προχθες να ψηνω φουρνο να εχω κατσαρολα και πλυντηριο πιατων να δουλευουν λεω αυτο ειναι θα με βρουν εδω να εχω πεσει κατω!!!!!!!!!!! επινα επινα νερα !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αχ σε νιωθω προχθες να ψηνω φουρνο να εχω κατσαρολα και πλυντηριο πιατων να δουλευουν λεω αυτο ειναι θα με βρουν εδω να εχω πεσει κατω!!!!!!!!!!! επινα επινα νερα !!!!!!!!!!!!!

Μια από τα ίδια μόλις τελείωσα το μαγιρευμα. Αλλά με έσωσε το a/c τώρα.. αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπω!!!Δεν σας προλαβαίνω!!??

Και εμένα μου αρέσουν τα καλλυντικά..Παρά πολύ!Και έχω αρκετά αλλά η αλήθεια είναι ότι κολλάω με συγκεκριμένα..Και επίσης επειδή δεν τα χρησιμοποιώ πολύ μου μένουν αρκετό καιρό..Δηλαδή το  make up  το έχω σίγουρα 1.5 χρόνο..Εχω διαβάσει ότι αντέχουν μόνο για ένα χρόνο..Ξέρει καμία να μου πει αν ισχύει..

@Kat-Cat,μπράβο κορίτσι μου!!Όλα καλά δηλαδή..

@eriv,με το καλο να ξεκινήσεις!!!

@Dim83 και  @Rosemary ευχαριστω πολυ για τις ευχές!!

Και εδώ κάνει απίστευτη ζέστη!!36 βαθμούς είχε χθες το μεσημέρι!!Θα λιώσουμε φέτος..

@NikhNikh 5 λίτρα νερό πίνεις;?Μπράβο!!Έχω πίνω 500 ml και πολύ μου είναι..Ειδικά το χειμώνα μπορεί να μην πιω καθόλου!!Πινω βεβαια τονους coca cola!!Να γιατι η κυτταρίτιδα κοντεύει να φτάσει στο γόνατο..,??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Πωπωπω!!!Δεν σας προλαβαίνω!!??

Και εμένα μου αρέσουν τα καλλυντικά..Παρά πολύ!Και έχω αρκετά αλλά η αλήθεια είναι ότι κολλάω με συγκεκριμένα..Και επίσης επειδή δεν τα χρησιμοποιώ πολύ μου μένουν αρκετό καιρό..Δηλαδή το  make up  το έχω σίγουρα 1.5 χρόνο..Εχω διαβάσει ότι αντέχουν μόνο για ένα χρόνο..Ξέρει καμία να μου πει αν ισχύει..

@Kat-Cat,μπράβο κορίτσι μου!!Όλα καλά δηλαδή..

@eriv,με το καλο να ξεκινήσεις!!!

@Dim83 και  @Rosemary ευχαριστω πολυ για τις ευχές!!

Και εδώ κάνει απίστευτη ζέστη!!36 βαθμούς είχε χθες το μεσημέρι!!Θα λιώσουμε φέτος..

@NikhNikh 5 λίτρα νερό πίνεις;?Μπράβο!!Έχω πίνω 500 ml και πολύ μου είναι..Ειδικά το χειμώνα μπορεί να μην πιω καθόλου!!Πινω βεβαια τονους coca cola!!Να γιατι η κυτταρίτιδα κοντεύει να φτάσει στο γόνατο..,??

Η ζωή τον καλλυντικών ξεκινάει από την ημέρα που θα το ανοίξουμε από πόσο έχει ένα σημαιάκι που λέει πόσους μήνες είναι από την ημέρα που θα το ανοίξεις αν περάσει αυτό το χρονικό μπορεί να σου προκαλέσει διαφορά την είχα πατήσει με ένα μεικ απ γέμισα σπιρακια και όταν πήγα δερματολόγο με ρώτησε τι χρησιμοποιώ και ήταν από το μεικ απ προσέξετο

Καλά κι εγώ τόνους coca cola έπινα μέχρι που άρχισα να έχω κρίσεις άγχους και την έκοψα νεράκι και πάλι νερό.. προσπαθώ να πίνω πολλή νερό όπου και αν είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Η ζωή τον καλλυντικών ξεκινάει από την ημέρα που θα το ανοίξουμε από πόσο έχει ένα σημαιάκι που λέει πόσους μήνες είναι από την ημέρα που θα το ανοίξεις αν περάσει αυτό το χρονικό μπορεί να σου προκαλέσει διαφορά την είχα πατήσει με ένα μεικ απ γέμισα σπιρακια και όταν πήγα δερματολόγο με ρώτησε τι χρησιμοποιώ και ήταν από το μεικ απ προσέξετο

Καλά κι εγώ τόνους coca cola έπινα μέχρι που άρχισα να έχω κρίσεις άγχους και την έκοψα νεράκι και πάλι νερό.. προσπαθώ να πίνω πολλή νερό όπου και αν είμαι 

ακριβως οπως τα λες.αν το ανοιξεις εχει περιορισμενη διαρκεια.κ καλο ειναι να τα χρησιμοποιουμε γιατι μπορει να σου κανουν ζημια.

επισης συμφωνβ για το ελαφρυ μακιγιαζ.μια κρεμουλα,λιγη πουδρα κ μασκαρα ειναι τελεια! βλεπω κατι κοριτσακια που βαζουν τονους make up κ δειχνουν 10 χρονια μεγαλυτερα.

σημερα ησυχες ειστε.

@eriv ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ακριβως οπως τα λες.αν το ανοιξεις εχει περιορισμενη διαρκεια.κ καλο ειναι να τα χρησιμοποιουμε γιατι μπορει να σου κανουν ζημια.

επισης συμφωνβ για το ελαφρυ μακιγιαζ.μια κρεμουλα,λιγη πουδρα κ μασκαρα ειναι τελεια! βλεπω κατι κοριτσακια που βαζουν τονους make up κ δειχνουν 10 χρονια μεγαλυτερα.

σημερα ησυχες ειστε.

@eriv ολα καλα?

Πλησιάζει η Παρασκευή για αυτό ειμαι ήσυχες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ακριβως οπως τα λες.αν το ανοιξεις εχει περιορισμενη διαρκεια.κ καλο ειναι να τα χρησιμοποιουμε γιατι μπορει να σου κανουν ζημια.

επισης συμφωνβ για το ελαφρυ μακιγιαζ.μια κρεμουλα,λιγη πουδρα κ μασκαρα ειναι τελεια! βλεπω κατι κοριτσακια που βαζουν τονους make up κ δειχνουν 10 χρονια μεγαλυτερα.

σημερα ησυχες ειστε.

@eriv ολα καλα?

Ελα ντε καλε!!! Οντως τι εχουμε παθει;;; 

Καλα ειμαι, αναμενω να κατεβει η πιριοντ... τωρα που την περιμενω χαχα κανει τα δικα της! 

@Rena88 σευχαριστω πολυ ☺️!! Πως πας εσυ κοριτσι μου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Αυτήν την εβδομάδα έχουμε bazaar στην εταιρεία και γίνεται κόλαση....... πούλμαν ολόκληρα μπαίνουν στο μαγαζί,γυρίζω σπίτι απλά κομμάτια και δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα..... περιμένω μόνο να έρθει το Σάββατο να ξεμπερδεύω και να ξεκουραστώ!Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ελα ντε καλε!!! Οντως τι εχουμε παθει;;; 

Καλα ειμαι, αναμενω να κατεβει η πιριοντ... τωρα που την περιμενω χαχα κανει τα δικα της! 

@Rena88 σευχαριστω πολυ ☺️!! Πως πας εσυ κοριτσι μου;;; 

Μια χαρά είμαι κι εγω!!Όλα καλά..??

@Dim83 πραγματικά ισχύει αυτό!!Ξέρεις πόσες φορές έχω πει σε.πιο μικρά κορίτσια να μην βαφονταιτοσο πολύ και με κοιτάνε σαν να έχω έρθει από τον Άρη..Πλέον βάφονται στη παραλία,στο γυμναστήριο,παντού...Αλλά δεν φταίνε αυτά μωρέ..Αυτά βλέπουν,αυτά κάνουν..Αφου το μοντέλο της ωραίας γυναίκας που προβάλλεται είναι τα κοριτσάκια από το power of love τι να κάνουν και αυτά;

Όντως ήσυχες είναι σήμερα που εμείς έχουμε χρόνο!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...