Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@NikhNikh κ εγω αγαπω νερακι!

@Kat-Cat κλαιω με τα δρακουλινια!

@anni7 στελνω φωτο κατι που πρεπει να παρεις!θα το λατρεψεις!

@eriv αν σου αρεσουν τα καλλυντικα.....πρεπει να ερθεις σπιτι μου! ειμαι παραρτημα χοντος σεντερ!

στα γενικα νεα της ημερας.....δουλεια με τρελα.ολος ο ιουνιος ετσι θα παει.ελπιζω να φτιαξει ο ιουλιος γιατι θα πεσω κατω.

αντιηλιακα αγαπω τα λανκαστερ.ειναι φανταστικα κ σε υφη κ σε αρωμα κ τιμη καλη αν πετυχεις εκπτωση.

αφου εχω φαει απειρα λεμε. Θυμαμαι ολες τις συσκευασιες απο το 1987. αχαχαχχαχα (Τοτε που με θυμαμαι να ξεκιναω να τα αγοραζω μονη μου απο το διπλανο ψιλικατζιδικο). Υπομονη με τη δουλεια. Σε νιωθω. Αχχχχχ και γω λατρευω καλλυντικα! Θα ρθω να στα παρω ολα. χιχιιχι. Δεν εχω πολλα προσωπικα αλλα αν πηγαινω σε καμια φιλη που εχει πτερυγα χοντος καθομαι και τα χαζευω. Θελω να τα δοκιμασω ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To bronze goddess by the way φοβερο! Ακρως καλοκαιρινο στο αρωμα του οποτε σε συνδυασμο με το λαδακι θα πρεπει να ειναι φοβερο, θα το δω και εγω. Ειχα πολλα χρονια το αρωμα καθε καλοκαιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 πω ξετρελαινομαι κ εγω με ολα τα καλλυντικα, ουτε εγω εχω πολλα @Kat-Cat αλλα μ αρεσει να τα χαζευω!! Οι τρελες... χαχχαχαχα 

και αυτο το αρωμα κατι μου εκανε, ενα κλικ!! Χαχχαα ολα τα καλοκαιρινα μ αρεσουν αρωματα, body spray κλπ! Αγαπω καλοκαιρι βασικα ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

@Dim83 πω ξετρελαινομαι κ εγω με ολα τα καλλυντικα, ουτε εγω εχω πολλα @Kat-Cat αλλα μ αρεσει να τα χαζευω!! Οι τρελες... χαχχαχαχα 

και αυτο το αρωμα κατι μου εκανε, ενα κλικ!! Χαχχαα ολα τα καλοκαιρινα μ αρεσουν αρωματα, body spray κλπ! Αγαπω καλοκαιρι βασικα ❣️

αυτο ειναι το λαδακι με ελαχιστο γκλιτερ του αρωματος bronze goddess της este lauder.ειναι συναρπαστικο!βαζω παντα στα ποδια οταν φοραω φουστιτσες κ παντα με ρωτανε τι ειναι.δεν ειναι γκλιτερ για πιστα.απλα λαμψη.φανταστικο.δοκιμαστε το! κ επισης το συγκεκριμενο αρωμα ειναι πολυ καλοκαιρινο.σαν αντιηλιακο.αν αρεσει σε καμια αυτο το στυλ δοκιμαστε το.

πως πας εσυ?

σας εχασα αυτες τις μερες γιατι τρεχω πολυ κ οτσν μπαινω ειστε ησυχες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv ειναι μεγαλη ψυχοθεραπεια. Οποτε προτεινω να κανουμε ντου στο σπιτι της @Dim83 Να κανουμε οφθαλμολουτρο στα καλλυντικα της. χιχιχιχ. Εχει οντως πολυ ωραιο αρωμα το συγκεκριμενο! Με ψησατε και εχω και του κοσμου τα εξοδα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv ειναι μεγαλη ψυχοθεραπεια. Οποτε προτεινω να κανουμε ντου στο σπιτι της @Dim83 Να κανουμε οφθαλμολουτρο στα καλλυντικα της. χιχιχιχ. Εχει οντως πολυ ωραιο αρωμα το συγκεκριμενο! Με ψησατε και εχω και του κοσμου τα εξοδα :P

Χαχαχχα θα παμε ταχα μου επισκεψη και θα πηγαινουμε εναλλαξ στο μπανιο και θα ριχνουμε κ καμια κλεφτη ματια απο μακρυα στο υπνοδωματιο!! ☺️?

εγω καλα ειμαι, σε αναμονη περιοδου και μετα υστεροσκοπηση... και βλεπουμε απο εκει κ επειτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχαχχα θα παμε ταχα μου επισκεψη και θα πηγαινουμε εναλλαξ στο μπανιο και θα ριχνουμε κ καμια κλεφτη ματια απο μακρυα στο υπνοδωματιο!! ☺️?

εγω καλα ειμαι, σε αναμονη περιοδου και μετα υστεροσκοπηση... και βλεπουμε απο εκει κ επειτα! 

χαχα!ελατε!

νεα ξεκινηματα @eriv! ετσι το βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Χαχαχχα θα παμε ταχα μου επισκεψη και θα πηγαινουμε εναλλαξ στο μπανιο και θα ριχνουμε κ καμια κλεφτη ματια απο μακρυα στο υπνοδωματιο!! ☺️?

εγω καλα ειμαι, σε αναμονη περιοδου και μετα υστεροσκοπηση... και βλεπουμε απο εκει κ επειτα! 

ΑΑαααα, τελεια! Τη δρομολογησατε? Σουπερ! Ποτε περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ΑΑαααα, τελεια! Τη δρομολογησατε? Σουπερ! Ποτε περιμενεις?

Απο λεπτο σε λεπτο κυριολεκτικα!! Χαχα τοσο συντομα! 

Οποτε πιστευω την επομενη εβδομαδα να την κανουμε. Μου ειπε θελει πριν την ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Απο λεπτο σε λεπτο κυριολεκτικα!! Χαχα τοσο συντομα! 

Οποτε πιστευω την επομενη εβδομαδα να την κανουμε. Μου ειπε θελει πριν την ωορρηξια. 

σουπερ ρε συ!! Ξεκιναμε δηλαδη νεο κυκλο, αρχης γενομενης απο την υστεροσκοπηση. Τελεια. Αυριο θα σου ρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια!!! Δεν αντεχω να μην σχολιασω..! Τι ωραια που περνατε σε αυτο το τοπικ..! Εγω με ενα απαιτητικο 3μηνο μωρο, δεν μπορω να συμμετεχω συχνα (μου γεμιζετε κ 5 σελιδες την ωρα-δε σας προλαβαινω) αλλα οταν μπαινω.......τι να πω???? Σαν να πινω καφεδακι με φιλες!!!

Εχω να σχολιασω τα εξις:

1. Ρενα, πολλα πολλα συγχαρητηρια!!

2. Το λαδακι της Nuxe με τα στρας δεν ειναι καλο- σε αντιθεση με το απλο της λαδακι που μου αρεσει πολυ κ για το προσωπο! Η nuxe μου αρεσει πολυ σαν εταιρεια, δοκιμαστε τις κρεμες της!

3. Ο πελατης εχει παντα αδικο!!

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Kat-cat κι εμεις μεγαλωσαμε με δρακουλινια, κουκουρουκου, μπουγελοφατσες κ game boy!!! Γενιες του 80φευγα κ τα μυαλα μας πονανε!!

Κ βλεπαμε κ μουμιν (αμα το θυμαται καμια)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια είμαι η μόνη παντελώς άσχετη με καλλυντικά; Ούτε καν ασχολούμαι.

@Rosemary τ θυμάμαι Εγώ! Μου έφερε μάλιστα η αδερφή μ κ ένα πλαστικό παιδικό ποτηράκι από εξωτερικό με τους ήρωες πάνω. Καλά κ που να δεις σε κανένα εξάμηνο π θα μπουσουλαει κ θα θέλει να στέκεται συνέχεια όρθια. Ούτε λεπτό θα έχεις ησυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

@anni7 4 u! παρτο! 100 φορες πιο ωραιο απο το νουξ.

aaaaaa και αυτο ηθελα να δοκιμασω θα παω να κανω αγορα ετσι και αλλιως ηθελα να παω χοντο!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααα αγαπω ολα κρεμες λαδια αρωματα μακιγιαζ τ θελω ολαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγω εχω πολλα ο αντρας μου λεει εχεις και για την κορη μας δε χρειαζεται να αγορασουμε γι ααυτην χαχααχαχα!!!!!

καλημερα κιολας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Α, Kat-cat κι εμεις μεγαλωσαμε με δρακουλινια, κουκουρουκου, μπουγελοφατσες κ game boy!!! Γενιες του 80φευγα κ τα μυαλα μας πονανε!!

Κ βλεπαμε κ μουμιν (αμα το θυμαται καμια)!!

Μπουγελοφατσες....Αχχχχχχ Game boy.....AXXXX. To μουμιν δεν το θυμαμαι γιατι γενικα στο τι εβλεπα εχω μνημη χρυσοψαρου. Τι ετρωγα ομως το θυμαμαι με καθε λεπτομερεια εχω να σου πω. Καθε καλοκαιρι αναπολω εκεινο το τονγκο με την μπανανα το παγωτο.

@Diwni θα γινεις εξπερτ εδω μεσα μην ανησυχεις!!!

Με εχετε ξεσηκωσει και θα παω να παρω dry oil.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Μπουγελοφατσες....Αχχχχχχ Game boy.....AXXXX. To μουμιν δεν το θυμαμαι γιατι γενικα στο τι εβλεπα εχω μνημη χρυσοψαρου. Τι ετρωγα ομως το θυμαμαι με καθε λεπτομερεια εχω να σου πω. Καθε καλοκαιρι αναπολω εκεινο το τονγκο με την μπανανα το παγωτο.

@Diwni θα γινεις εξπερτ εδω μεσα μην ανησυχεις!!!

Με εχετε ξεσηκωσει και θα παω να παρω dry oil.

εγω μετα την δουλεια παω χοντο!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα σημερα!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω μετα την δουλεια παω χοντο!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα σημερα!!!!!!!!! 

ασε και περιμενω να μου ρθει η χθεσινη ονλαιν παραγγελια. Πηρα και ενα σερουμ χτες για να δουμε. Αλλα τωρα εχω φαει κολλημα με το dry oil.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... ρι κάνετε;

 Καλά κι εγώ έχω αγάπη για τα καλλυντικά μπορεί να μην βάφουμ συνέχεια μόνο αν πάμε βόλτα κάπου η κάπου καλά εδώ που μένω αν βγω έξω δεν μπενω στον κόπο να βαφω καν. Αλλά εμένα δεν έχει γκρινιάξει ποτέ για καλλυντικά του λέω απλά τα χρειάζομαι και τέλος.. έχω και ένα καλό οπότε γιορτάζω όπως Χριστούγεννα Πάσχα και γιορτές του άντρα μου και της μαμάς μου πάντα η πεθερά θα μου φέρει και κάποιο καλλυντικό δώρο..!! Οπότε ειμαι κομπλέ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

συγγνώμη αν σας χαλάω την κουβέντα αλλά με έχει πιάσει μια ανησυχία φοβερή... πώτησα και σε άλλο thread αλλά αυτό είναι πιο ενεργό. Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση αν ξέρετε να μου απαντήσετε... είμαι έγκυος και το πρωι είπα να στύψω μια πορτοκαλάδα, έκοψα όμως το πορτοκάλι χωρίς να το πλύνω και μετά το έστυψα. Υπάρχει περίπτωση να πάθει κάτι το μωρό από αυτό? καθώς δηλαδή εκοβα με το μαχαίρι το πορτοκάλι να μεταφέρθηκε στη σάρκα κάτι κακό? Πριν μείνω έγκυος το έκανα πάντα αυτο και δεν έπαθα ποτε κατι.... λέτε τώρα να πάθω? Και αν ναι πότε θα φανεί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια... ρι κάνετε;

 Καλά κι εγώ έχω αγάπη για τα καλλυντικά μπορεί να μην βάφουμ συνέχεια μόνο αν πάμε βόλτα κάπου η κάπου καλά εδώ που μένω αν βγω έξω δεν μπενω στον κόπο να βαφω καν. Αλλά εμένα δεν έχει γκρινιάξει ποτέ για καλλυντικά του λέω απλά τα χρειάζομαι και τέλος.. έχω και ένα καλό οπότε γιορτάζω όπως Χριστούγεννα Πάσχα και γιορτές του άντρα μου και της μαμάς μου πάντα η πεθερά θα μου φέρει και κάποιο καλλυντικό δώρο..!! Οπότε ειμαι κομπλέ.. 

ουτε μενα γκρινιαζει απλα μου λεει εχεις και για αλλες δυο για πλακα !!!! ναι καλε σιγα αλιμονο γυναικες ειμαστε αλλωστε πλεον υπαρχουν και οικονομικα και ακριβα οτι θες διαλεγεις!!! και καμια φορα πας περνει το ακριβω και το οικονομικο βγαινει καλυτερο!!! εγω να σου πω εδω στην δουλεια πρεπει να βαφομαστε δε γινεται ενταξει οχι πολυ  ξερεις πρωινο λιγο μασκαρα ενα κραγιον ενα ρουζακι τα βασικα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ουτε μενα γκρινιαζει απλα μου λεει εχεις και για αλλες δυο για πλακα !!!! ναι καλε σιγα αλιμονο γυναικες ειμαστε αλλωστε πλεον υπαρχουν και οικονομικα και ακριβα οτι θες διαλεγεις!!! και καμια φορα πας περνει το ακριβω και το οικονομικο βγαινει καλυτερο!!! εγω να σου πω εδω στην δουλεια πρεπει να βαφομαστε δε γινεται ενταξει οχι πολυ  ξερεις πρωινο λιγο μασκαρα ενα κραγιον ενα ρουζακι τα βασικα!!!!! 

Καλά ναι σωστό αυτό με τα καλλυντικά. Είναι ανάλογος πως μας κάθετε. Καλά κι εγώ αν χρειαστεί κάπου για δουλειά κι εγώ βάφονται αλλά ποτέ βαριά.. Τώρα το καλοκαίρι δεν το μπορώ με τίποτα το μακιγιάζ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...