Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

aaaaaaaaaa καλέεεε έχουμε συζήτηση για κρέμες κλπ και λείπω ??? :P 

Πείτε αντιηλιακά, πείτε κρέμες όλα .... !!!!

Εγώ νομίζω πάντως οτι οι κρέμες σώματος Nivea είναι οι πιο ενυδατικές και διαχρονικές.. Αλλάζω γενικά ανάλογα με το άρωμα, αλλά νομίζω Nivea είναι εγγύηση.

εμένα να σας πω μ αρέσουν και οι συσκευασίες, εννοώ μπορεί και να διαλέξω κάποιο προϊόν από τη συσκευασία (πχ κρέμα σώματος όμως, όχι κάτι για πρόσωπο αν δε το ξέρω). Τώρα θέλω να δοκιμάσω αντηλιακό hei poa, δε ξέρω κάτι μου κάνει σε πολύ φρουτένιο. μου χει κολλήσει από πέρυσι.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον δε σας προλαβαινβ. Καταρχας γεια σου @Μπλε που εισαι η βετερανος εγκυος του τοπικ. Κατα δευτερον, μασκα εγω χρησιμοποιω μια με macademia και το ιδιο σαμπουαν. Περισσοτερο θες να τα φας ετσι που μυριζουν. Λιπαρα μαλλια εχω και εγω @Rena88 @anni7 και λοιπες, αλλα βαζω μασκουλα αντι μαλλακτικης στις ακρες και την αφηνω ενα λεπτακι οχι παραπανω. Αντιηλιακα πρεπει να μπω να παρω οπως λεει και η @NikhNikh γιατι καιτοι μελαχρινη με βλεπω τσουρουφλισμενη. ΑΑΑΑ, κρεμα σωματος γενικα δε φοραω γιατι βαριεμαι, αλλα οταν βαζω βαζω dry oil γιατι δεν αντεχω να απλωνω, και δεν αντεχω τη λιπαροτητα επισης.

στειλε φωτο του σαμπουαν και της μασκας πλιζζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Επιτέλους...... Μια που με καταλαβαίνει με την κρέμα σώματος... αχαχαχα έχω πάρει πάρα πολλές καμία δεν είναι όπως την θέλω θα την ψάξω κι εγώ του προσώπου nivea έχω 

https://www.nivea.gr/shop/oil-in-lotion-τριαντάφυλλο-με-έλαιο-argan--52011780303240044.html

πατα πανω και σου την βγαλει εχει και βανιλια μυρψδια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κατσε θα την βρω να στην στειλω φωτο!!!!!!!! ναι σου λεω δε αντεχω να αισθανομαι πανω μου ετσι ξερεις αυτη την αισθηση εχω ξανα κανει μπανιο μια φορα για να βγαλω απο πανω μου μια που ειχα παρει !!!!

Ακριβός έτσι κι εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

στειλε φωτο του σαμπουαν και της μασκας πλιζζζζζζζζζζζζζ

α, θα τα παρω φωτο σπιτι να στα στειλω. Θα δω αν μπορω να τα βρω εδω στο ιντερνετ πουθενα. Μονο η μυρωδια τους φτανει. Δε σου λεω σε αποδοση οτι ειναι τιποτα που θα πεις ουαου, νορμαλ σαμπουαν μασκα, αλλα τετοια μυρωδια δεν εχω ξαναμαναμυρισει. Μολις παραγγειλα και τα αντιηλιακα μου. Βρηκα φτηνοτερο ονλαιν φαρμακειο και πηρα και καλες μαρκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

aaaaaaaaaa καλέεεε έχουμε συζήτηση για κρέμες κλπ και λείπω ??? :P 

Πείτε αντιηλιακά, πείτε κρέμες όλα .... !!!!

Εγώ νομίζω πάντως οτι οι κρέμες σώματος Nivea είναι οι πιο ενυδατικές και διαχρονικές.. Αλλάζω γενικά ανάλογα με το άρωμα, αλλά νομίζω Nivea είναι εγγύηση.

εμένα να σας πω μ αρέσουν και οι συσκευασίες, εννοώ μπορεί και να διαλέξω κάποιο προϊόν από τη συσκευασία (πχ κρέμα σώματος όμως, όχι κάτι για πρόσωπο αν δε το ξέρω). Τώρα θέλω να δοκιμάσω αντηλιακό hei poa, δε ξέρω κάτι μου κάνει σε πολύ φρουτένιο. μου χει κολλήσει από πέρυσι.

 

 

εγω πηρα και δοκιμασα κρεμα νυχτος της vichy thermal κατι λεγεται πολυ καλη επισης περνω πολλα και της la roche pose επειδη εγω εχω λυπαρι επιδερμηδα εχει ενα φοβερο καθαριστικο και κρεμα που με βοηθαει πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

https://www.nivea.gr/shop/oil-in-lotion-τριαντάφυλλο-με-έλαιο-argan--52011780303240044.html

πατα πανω και σου την βγαλει εχει και βανιλια μυρψδια!!!!!!!!!

Τέλεια θα πάω να πάρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

α, θα τα παρω φωτο σπιτι να στα στειλω. Θα δω αν μπορω να τα βρω εδω στο ιντερνετ πουθενα. Μονο η μυρωδια τους φτανει. Δε σου λεω σε αποδοση οτι ειναι τιποτα που θα πεις ουαου, νορμαλ σαμπουαν μασκα, αλλα τετοια μυρωδια δεν εχω ξαναμαναμυρισει. Μολις παραγγειλα και τα αντιηλιακα μου. Βρηκα φτηνοτερο ονλαιν φαρμακειο και πηρα και καλες μαρκες

και μενα εχει πολυ καλες προσφορες το φαρμακειο μου εχει ηλεκτρονικο και κανονηκο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

εγω πηρα και δοκιμασα κρεμα νυχτος της vichy thermal κατι λεγεται πολυ καλη επισης περνω πολλα και της la roche pose επειδη εγω εχω λυπαρι επιδερμηδα εχει ενα φοβερο καθαριστικο και κρεμα που με βοηθαει πολυ!!!!

Εγώ πάλι πολύ ξηρή επιδερμίδα. Της bioten έχω πάρει μια κρέμα ημέρας και μπορώ να πω οτι είναι αρκετά ενυδατική και είμαι ευχαριστημένη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Εγώ πάλι πολύ ξηρή επιδερμίδα. Της bioten έχω πάρει μια κρέμα ημέρας και μπορώ να πω οτι είναι αρκετά ενυδατική και είμαι ευχαριστημένη.

 

εχω δοκιμασει πολλα απο αυτη την εταιρια εχει πολλα ωραια και πολυ καλες τιμες !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eriv είπε:

aaaaaaaaaa καλέεεε έχουμε συζήτηση για κρέμες κλπ και λείπω ??? :P 

Πείτε αντιηλιακά, πείτε κρέμες όλα .... !!!!

Εγώ νομίζω πάντως οτι οι κρέμες σώματος Nivea είναι οι πιο ενυδατικές και διαχρονικές.. Αλλάζω γενικά ανάλογα με το άρωμα, αλλά νομίζω Nivea είναι εγγύηση.

εμένα να σας πω μ αρέσουν και οι συσκευασίες, εννοώ μπορεί και να διαλέξω κάποιο προϊόν από τη συσκευασία (πχ κρέμα σώματος όμως, όχι κάτι για πρόσωπο αν δε το ξέρω). Τώρα θέλω να δοκιμάσω αντηλιακό hei poa, δε ξέρω κάτι μου κάνει σε πολύ φρουτένιο. μου χει κολλήσει από πέρυσι.

 

 

κρεμα προσωπου ειμαι ψιλοστανταρ γιατι θελω να εχει υαλουρονικο. Επισης ξεκινησα να βαζω ενα σερουμ αντι για κρεμα μετα το μπανιο που ειναι ελαφρυ. Κρεμα βαζω μια φορα τη μερα. Γενικα οι κρεμες με βαραινουν δε μου αρεσουν πολυ. Μολις παραγγειλα αντιηλιακο lierac Που βρηκα για προσωπο και σωμα σε πολυ καλη τιμη ονλαιν, και μια κρεμα προσωπου αντιηλιακη με λιγο χρωμα(αυτη ειναι και η μοναδικη βαση που βαζω στο προσωπο εδω και πολλαααα χρονια, λιγο αντιηλιακο με χρωμα). Για το σωμα βαριεμαι οικτρα και κακως γιατι ειμαι αφυδατωμενη. ΟΤαν δε βαριεμαι αγοραζω dry oil.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaax μην με ξεσηκώνεται τώρα ρε κορίτσια και περιμένω να πληρωθώ.......

Αντηλιακά, κρέμες, μάσκες, αρώματα θα λυγίσω.... Γυναίκα είμαι !!!!! :-D  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σαμπουάν και μάσκα μάλλον έχω της garnier έχω μείνει κατά ευχαριστημένη δεν μου λαδονπθν τα Μάλια εύκολα κάνει 3 με 4 μερες να λαδοσουν αλλά δεν βάζω μάσκα στην ρίζα κρέμα προσώπου δεν εχω θεμα κοιτάω κάτι να μην μου μένει λιπαρότητα έχω διαφορές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

κρεμα προσωπου ειμαι ψιλοστανταρ γιατι θελω να εχει υαλουρονικο. Επισης ξεκινησα να βαζω ενα σερουμ αντι για κρεμα μετα το μπανιο που ειναι ελαφρυ. Κρεμα βαζω μια φορα τη μερα. Γενικα οι κρεμες με βαραινουν δε μου αρεσουν πολυ. Μολις παραγγειλα αντιηλιακο lierac Που βρηκα για προσωπο και σωμα σε πολυ καλη τιμη ονλαιν, και μια κρεμα προσωπου αντιηλιακη με λιγο χρωμα(αυτη ειναι και η μοναδικη βαση που βαζω στο προσωπο εδω και πολλαααα χρονια, λιγο αντιηλιακο με χρωμα). Για το σωμα βαριεμαι οικτρα και κακως γιατι ειμαι αφυδατωμενη. ΟΤαν δε βαριεμαι αγοραζω dry oil.

Καλοκαίρι δεν μπορώ χωρίς κρέμα σώματος, ειδικά μετά τη θάλασσα με τραβάει πολύ .

Φέτος για 1η φορά έβαζα κ όλο το χειμώνα..

Πέρυσι το καλοκαίρι έβαζα αυτή την κρέμα: 

https://www.yoda.gr/ugeia-omorfia-61/frontida-somatos-615/enudatosi-843/le-petit-marseillais-krema-somatos-thalassia-frontida-anaplrosi-200ml-16994/

Εχει πολύ ωραία μυρωδιά, φρεσκαδούρα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Καλοκαίρι δεν μπορώ χωρίς κρέμα σώματος, ειδικά μετά τη θάλασσα με τραβάει πολύ .

Φέτος για 1η φορά έβαζα κ όλο το χειμώνα..

Πέρυσι το καλοκαίρι έβαζα αυτή την κρέμα: 

https://www.yoda.gr/ugeia-omorfia-61/frontida-somatos-615/enudatosi-843/le-petit-marseillais-krema-somatos-thalassia-frontida-anaplrosi-200ml-16994/

Εχει πολύ ωραία μυρωδιά, φρεσκαδούρα.  

ναι εγω εβαζα το λαδακι αυτης της εταιρειας το ξηρο! Ε, το καλοκαιρι κουτσοβαζω και εγω, οποτε κατι τετοιο παιρνω. Χειμωνα ουτε καν. Εχω λιπαρη λιγοεπιδερμιδα που κατα τοπους ομως ειναι λιγο αφυδατωμενη πχ στις γαμπες καμια φορα. Οποτε πρεπει να παρω και λαδακι παλι τωρα που το σκεφτομαι. πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια θελω να παρω αυτο το λαδι της νουχ που λεγετε αμα ντυνεσε για εξοδο το βαζεις και φαινονται τα ποδια σαν αυτες εκει στην τηλεοραση αλλα ειναι ακριβω ρε γαμωτο οσο και προσφορα να το βρω !!!!!!!! το ξερετε εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ρε κοριτσια θελω να παρω αυτο το λαδι της νουχ που λεγετε αμα ντυνεσε για εξοδο το βαζεις και φαινονται τα ποδια σαν αυτες εκει στην τηλεοραση αλλα ειναι ακριβω ρε γαμωτο οσο και προσφορα να το βρω !!!!!!!! το ξερετε εσεις???

ΟΧΙ !!!! και πρώτη φορά το ακούω !!!

Τι εννοείς σας αυτές εκεί στην τηλεόραση ;;; (χχαχαχαχα γελασα μ αυτό) .. 2 μέτρα πόδι αδύνατο ??? Το θέλω, πληρώνω όσο όσο.. !!!! :) 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

ΟΧΙ !!!! και πρώτη φορά το ακούω !!!

Τι εννοείς σας αυτές εκεί στην τηλεόραση ;;; (χχαχαχαχα γελασα μ αυτό) .. 2 μέτρα πόδι αδύνατο ??? Το θέλω, πληρώνω όσο όσο.. !!!! :) 

 

 

που φαινονται ετσι να εχει ενα ριδιζον χρωμα και να γυαλιζει !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

που φαινονται ετσι να εχει ενα ριδιζον χρωμα και να γυαλιζει !!!!!!!! 

Κάπου τόσο έχουν αυτά τις nuxe Πάντως.

πέρυσι ήθελα λύσσαγα δηλαδή να πάρω αυτό

https://pharmacy-care.gr/nuxe-sun-eau-delicieuse-parfumante-100ml

αλλά τσιγκουνευόμουν τώρα για body spray και έλεγα άσε αν το βρω καλυτερη τιμή, τελικά δε το πήρα ποτέ και φέτος το βρήκα σε ένα φαρμακείο και το δοκίμασα και δεν μου πήγαινε καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κάπου τόσο έχουν αυτά τις nuxe Πάντως.

πέρυσι ήθελα λύσσαγα δηλαδή να πάρω αυτό

https://pharmacy-care.gr/nuxe-sun-eau-delicieuse-parfumante-100ml

αλλά τσιγκουνευόμουν τώρα για body spray και έλεγα άσε αν το βρω καλυτερη τιμή, τελικά δε το πήρα ποτέ και φέτος το βρήκα σε ένα φαρμακείο και το δοκίμασα και δεν μου πήγαινε καθόλου.. 

καταλαβες αυτο το σεξυ ρε παιδι μου που φαινονται καταλαβατε!!!!!!!!! jlo τυπου !!!!!!! το ειδα κριμα γιατι οντως φαινεται τελειο !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv κλαιω. Αχαχαχαχχααχ. Εχεις ενα δικιο παντως, και μην κοιτας που η @anni7 ειναι αθλητικη κορμαρα εξ' οσων γνωριζουμε, για σκεψου αυτο το Nuxe με τα ιριδιζοντα στοιχεια να το βαλει μια 150 κιλα με ασπρα ποδια και κυτταριτιδα?

Τα λαδακια παντως γενικα (δεν ξερω για το συγκεκριμενο, εγω δεν παιρνω με γκλιτερ γενικα, θα το φορουσα μονο κανα βραδυ σε εξαιρετικη περισταση, γιατι στον ηλιο χτυπαει λιγο πιο ασχημα), τα θεωρω πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...