Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Rena88 μια χαρα! Ούτε εξάμηνο στοχευμένων προσπαθειών. Εύχομαι η εγκυμοσύνη σ να κυλήσει υπέροχα!

Μακάρι,κορίτσι μου!!Γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω πολυ άγχος...

Εντωμεταξύ σήμερα πήγα στην Υπηρεσία πρώτη φορά μετά που έμαθα για την εγκυμοσύνη για να τακτοποιήσω κάποιες εκρεμμοτητες και όταν γύρισα σπίτι ήμουν κομμάτια!!Σαν να με είχαν δείρει..

Και σκέφτομαι πόσο τυχερές είμαστε που μπορούμε να πάρουμε αναρρωτική από τη πρώτη στιγμή..

Δεν θα άντεχα να πηγαίνω στη δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! @Kat-Cat ποσο θα ήθελα κι εγώ να μπορώ να κλείσω το τηλ σε κάποιους.. αλλά ο άντρας μου είναι της σχολής «ο πελάτης έχει πάντα δίκιο» βέβαια ο ίδιος τους κάνει καλά .. @Rena88 παρεούλα πάμε εμείς... 

Σημερα Νοιώθω λίγο καλύτερα, θα επιχειρήσω να πάω στη δουλειά.. βουνό μου φαίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D δε θελω να μιλησω για τον πελατη! αχαχαχαχ. Ασε ασε, εχω υπομονη ως ενα σημειο, μετα μπορωα ωραιοτατα να μαζεψω τα χαρτια και να πω παρτα και πηγαινε αλλου δικα σου. Δε με νοιαζει καθολου ομως. Δεν αντεχω τις αγενεις συμπεριφορες πλεον καθολου, τις φωνες, τις προσβολες. Αντιθετα με εναν ευγενη ανθρωπο μπορω να γινω χαλι να με πατησει. Θα κανω ο,τι μπορω να τον εξυπηρετησω. Για να σου φερω ενα απλο παραδειγμα αν καποιος μου πει τι στοιχιζει αυτο και του πω χ λεφτα και μου πει με ασχημο ή αποτομο τροπο εισαι ακριβη θα παω αλλου, θα του πω εννοειται στο καλο. Αν μου πει ομως (που μου εχει τυχει πολλες φορες) με ευγενικο τροπο, οτι μήπως θα μπορουσε να γινει κατι καλύτερο γιατι εχω αυτο και αυτο το θεμα, εννοειται θα το συζητούσα και θα προσπαθουσα να βρω λυση να εξυπηρετησω. Και ποσα αλλα δηλαδη.....Ενας που ειχε ερθει για δουλεια εδω μου λεγε μεσα στη μουρη μου οτι εχει την προσωπικη του επαγγελματια (του δικου μου επαγγελματος που καποιες γνωριζετε) και οτι ο,τι χαρτιά του ζητούσα πηγαινε και τα τσεκαρε μαζι της για να του επιβεβαιωσει οτι ειναι σωστα και δεν τον ταλαιπωρω. Εκει ποιον να βρισω? Αυτον τον βλακα? Ή τη συναδελφο που ηταν και 65 χρονων? Αντε πες το αυτο στο γιατρο και θα σε πεταξει εξω κλωτσηδον. Ε, εχω αρχισει και το εφαρμοζω και ας βγαλω και λιγοτερα. Προτιμω να αλλαξω επαγγελμα.

@Rena88 είσαι παρα μα παρα πολυ τυχερη. Χιλια κακα μπορει να εχει το καθε επαγγελμα αλλα τουλαχιστον αυτο με την αδεια ειναι τρομερο πλεονεκτημα που σχεδον καμια μας δεν το χει. Εχω ξαναπει πως αν τυχει και μεινω εγκυος παλι και αν δεν πρεπει να κατσω σπιτι για ιατρικο λογο θα πρεπει να δουλευω μεχρι τον 9ο και θα ξαναπαω γραφειο στις 40 μερες (Ενδιαμεσως φυσικα θα δουλευω απτο σπιτι για ο,τι χρειαστει). Τραγικο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Μακάρι,κορίτσι μου!!Γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω πολυ άγχος...

Εντωμεταξύ σήμερα πήγα στην Υπηρεσία πρώτη φορά μετά που έμαθα για την εγκυμοσύνη για να τακτοποιήσω κάποιες εκρεμμοτητες και όταν γύρισα σπίτι ήμουν κομμάτια!!Σαν να με είχαν δείρει..

Και σκέφτομαι πόσο τυχερές είμαστε που μπορούμε να πάρουμε αναρρωτική από τη πρώτη στιγμή..

Δεν θα άντεχα να πηγαίνω στη δουλειά!!!

Καλημέρα όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι! Θα μπορούσες πίστεψέ με αν δε γινόταν αλλιώς θα πήγαινες ωραιότατα για δουλειά! χαχα είσαι πολύ τυχερή απόλαυσέ το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!! τι κανετε???? ζεστη σημερα παλι!!!!!!!!!!!!!

Εγώ καλά είμαι.. Ναι έχει πάρα πολύ ζέστη.... Εσύ τι κάνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ καλά είμαι.. Ναι έχει πάρα πολύ ζέστη.... Εσύ τι κάνεις 

και εγω καλα ειμαι βεβαια πρισμενη γιατι περιμενω και περιοδο παρασκευη σαββατο!!!!!! αλλα κατα αλλα καλα !!! πηρα μια μασκα σημερα να κανω στο μαλι απο το σουπερ καινουρια της γκαρνιε!!! να πουμε και τπτ γυναικειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλες. Η υπνηλια συνεχίζεται λόγω ζέστης. Θελω να αγοράσω κανενα αντιηλιακο τωρα που καιγεται ο κοσμος εξω γιατι λεω να ξεκινησω κανα μπανακι. @anni7 εισαι θεα με αυτα τα γυναικεια σου. Χιχιχιχχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Είναι πολύ εκνευριστικό αυτό με τη ζέστη..Ευτυχως που υπάρχουν τα air condition!!

@anni7 βλέπεις διάφορα με τις μάσκες?Εμένα επειδή είναι πολύ λιπαρά τα μαλλια μου δεν χρησιμοποιώ τίποτα άλλο εκτός από σαμπουάν!!

@Kat-Cat,καλά τους κάνεις..Στους αγενείς ανθρώπους πρέπει να φέρεσαι αναλόγως..Γιατι αλλιως μας πιάνουν κωτσους..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλημέρα σε όλες. Η υπνηλια συνεχίζεται λόγω ζέστης. Θελω να αγοράσω κανενα αντιηλιακο τωρα που καιγεται ο κοσμος εξω γιατι λεω να ξεκινησω κανα μπανακι. @anni7 εισαι θεα με αυτα τα γυναικεια σου. Χιχιχιχχι.

αααα και εγω τα κοιταγα εχθες στο ηλεκτρονικο μου φαρμακειο!!!!! παρε εχουνε βγαλει ενα σωρο !!!!!! εμ τι αφου τα αγαπω αυτα τα γυναικεια!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

αααα και εγω τα κοιταγα εχθες στο ηλεκτρονικο μου φαρμακειο!!!!! παρε εχουνε βγαλει ενα σωρο !!!!!! εμ τι αφου τα αγαπω αυτα τα γυναικεια!!!!!!!!!!!! 

και εγω τα κοιτουσα χτες αλλα στο τελος ειχα προσθεσει τοσα στο καλαθι που ειδα το ποσο και δεν πηρα τιποτα. Σημερα το μεσημερακι που θα βρω λιγο χρονο θα κανω αλλο ενα περασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Είναι πολύ εκνευριστικό αυτό με τη ζέστη..Ευτυχως που υπάρχουν τα air condition!!

@anni7 βλέπεις διάφορα με τις μάσκες?Εμένα επειδή είναι πολύ λιπαρά τα μαλλια μου δεν χρησιμοποιώ τίποτα άλλο εκτός από σαμπουάν!!

@Kat-Cat,καλά τους κάνεις..Στους αγενείς ανθρώπους πρέπει να φέρεσαι αναλόγως..Γιατι αλλιως μας πιάνουν κωτσους..???

εχω και εγω λυπαρα μαλια για αυτο παντα βαζω την μασκα στο μηκος και στις ακρες ποτε απο πανω ριζα!!!! ναι βλεπω αλλα οχι με ολες με αυτη που ειμαι πολυ ευχαριστημενη ειμαι με την καινουρια την λορεαλ με την καρυδα περα τι μυριζει απιστευτα κανει φοβερη δουλεια και εχει τρεις τροπους να την βαλεις!!!!!ας ειναι λυπαρα να βαζεις γιατι πρεπει το μαλακι να το ενυδατωνεις απλα μακρυα απ ριζα απο το μηκος και τις ακρουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

και εγω τα κοιτουσα χτες αλλα στο τελος ειχα προσθεσει τοσα στο καλαθι που ειδα το ποσο και δεν πηρα τιποτα. Σημερα το μεσημερακι που θα βρω λιγο χρονο θα κανω αλλο ενα περασμα!

ισχυει και εγω το πρωι παραγγειλα κρεμες για το προσωπο και τα ματια και ηθελα να παρω και λεω καλε ποτε εφτασε τοσο και δε πηρα στην επομενη θελω να δω και καποια που εχω αν εχουνε ληξη αλλιως αν κρατανε ακομα θα τα τελειωσω και μετα θα παρω καινουρια !!!! γιατι περνω ενα σωρο και τελικα δε τα φοραω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!! 

Ζεστη τρελή!! Υπομονη στις συνεγκυουλες! Κυκλοφορώ με το βαποριζατερ μου κ ψεκαζομαι με νερο για να την παλέψω!! Ειναι πιο ευκολο απ'την βεντάλια, σας το προτείνω. ?

συγχαρητήρια και για τις πολλες νεες εγκυμοσύνες που δεν εχω προλάβει να ευχηθώ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

και εγω καλα ειμαι βεβαια πρισμενη γιατι περιμενω και περιοδο παρασκευη σαββατο!!!!!! αλλα κατα αλλα καλα !!! πηρα μια μασκα σημερα να κανω στο μαλι απο το σουπερ καινουρια της γκαρνιε!!! να πουμε και τπτ γυναικειο!!!

Θα περιμένω να μου πεις την γνώμη για αυτή την μάσκα.. κι εγώ θέλω να την πάρω αλλά όλο ξεχνάω.. ωχ εγώ σκ περιμένω να τελειώσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Είναι πολύ εκνευριστικό αυτό με τη ζέστη..Ευτυχως που υπάρχουν τα air condition!!

@anni7 βλέπεις διάφορα με τις μάσκες?Εμένα επειδή είναι πολύ λιπαρά τα μαλλια μου δεν χρησιμοποιώ τίποτα άλλο εκτός από σαμπουάν!!

@Kat-Cat,καλά τους κάνεις..Στους αγενείς ανθρώπους πρέπει να φέρεσαι αναλόγως..Γιατι αλλιως μας πιάνουν κωτσους..???

Αχ σε καταλαβαίνω κι εγώ έχω λιπαρά Μάλια σε φάση σήμερα κάνω μπάνιο αύριο λαδονπθν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ούτε εγώ έχω πάρει αντηλιακά... Έχω ξεχάσει ότι ήρθε το καλοκαίρι αχαχα.. πάει πάλι σαν το κοτόπουλο στο τουρνουά γίνω.. Χαχα πια περνάτε έχετε κανένα καλό; εγώ Πέρση την έβγαλα με 2 της nivea ένα που ήταν 50+ Και ένα 30+ (φυσικά έβαζα και τα 2 μαζί χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια ούτε εγώ έχω πάρει αντηλιακά... Έχω ξεχάσει ότι ήρθε το καλοκαίρι αχαχα.. πάει πάλι σαν το κοτόπουλο στο τουρνουά γίνω.. Χαχα πια περνάτε έχετε κανένα καλό; εγώ Πέρση την έβγαλα με 2 της nivea ένα που ήταν 50+ Και ένα 30+ (φυσικά έβαζα και τα 2 μαζί χαχα)

ειναι πολυ καλη η μασκα παρτην !!!!!!!! εγω πηρα και νιβεα και φρεζυρντεμ και εγω τοσο πηρα δηκτες λαι πηρα και το λαδακι της νιβεα ετσι να για λιγο μαυρισμα στον ηλιο !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ειναι πολυ καλη η μασκα παρτην !!!!!!!! εγω πηρα και νιβεα και φρεζυρντεμ και εγω τοσο πηρα δηκτες λαι πηρα και το λαδακι της νιβεα ετσι να για λιγο μαυρισμα στον ηλιο !!!!! 

Ααα ωραία θα πάρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Ααα ωραία θα πάρω.. 

εμενα η νιβεα γενικα μαρεσει εχω παρει και για το προσωπο κρεμες !!! επισης εχει βγαλει μια φοβερη για ο σωμα σε ενα μωβ μπουκαλακι με αντλια οπου οποροφιεται αμεσως γιατι εγω εχω ενα θεμα δε μπορω να αισθανοαμαι να κολλαω μετα απο την κρεμα ξερεις αυτη την αισθηση!!! ειδηκα το καλοκαιρι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εμενα η νιβεα γενικα μαρεσει εχω παρει και για το προσωπο κρεμες !!! επισης εχει βγαλει μια φοβερη για ο σωμα σε ενα μωβ μπουκαλακι με αντλια οπου οποροφιεται αμεσως γιατι εγω εχω ενα θεμα δε μπορω να αισθανοαμαι να κολλαω μετα απο την κρεμα ξερεις αυτη την αισθηση!!! ειδηκα το καλοκαιρι!!!!!!!

Επιτέλους...... Μια που με καταλαβαίνει με την κρέμα σώματος... αχαχαχα έχω πάρει πάρα πολλές καμία δεν είναι όπως την θέλω θα την ψάξω κι εγώ του προσώπου nivea έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δε σας προλαβαινβ. Καταρχας γεια σου @Μπλε που εισαι η βετερανος εγκυος του τοπικ. Κατα δευτερον, μασκα εγω χρησιμοποιω μια με macademia και το ιδιο σαμπουαν. Περισσοτερο θες να τα φας ετσι που μυριζουν. Λιπαρα μαλλια εχω και εγω @Rena88 @anni7 και λοιπες, αλλα βαζω μασκουλα αντι μαλλακτικης στις ακρες και την αφηνω ενα λεπτακι οχι παραπανω. Αντιηλιακα πρεπει να μπω να παρω οπως λεει και η @NikhNikh γιατι καιτοι μελαχρινη με βλεπω τσουρουφλισμενη. ΑΑΑΑ, κρεμα σωματος γενικα δε φοραω γιατι βαριεμαι, αλλα οταν βαζω βαζω dry oil γιατι δεν αντεχω να απλωνω, και δεν αντεχω τη λιπαροτητα επισης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Επιτέλους...... Μια που με καταλαβαίνει με την κρέμα σώματος... αχαχαχα έχω πάρει πάρα πολλές καμία δεν είναι όπως την θέλω θα την ψάξω κι εγώ του προσώπου nivea έχω 

κατσε θα την βρω να στην στειλω φωτο!!!!!!!! ναι σου λεω δε αντεχω να αισθανομαι πανω μου ετσι ξερεις αυτη την αισθηση εχω ξανα κανει μπανιο μια φορα για να βγαλω απο πανω μου μια που ειχα παρει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...