Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπέρα!! Χάθηκα τελείως Μωρε .. δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.. έχω ανακατωσούρες, πονοκέφαλο και γενικά σε μια κατάσταση που ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να φύγουν όλα αυτά .. ευτυχώς δεν φτάνω σε σημείο εμετού , ακόμα τουλάχιστον.. τώρα καταλαβαίνω τη @Μπλε ποσο δίκιο είχε.. σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν πήγα δουλειά.. αγχώνομαι και με αυτό .. σας έχω το νου μου και σας διαβάζω να ξέρετε.. δεν σας ξεχνώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Ρε παιδιά... ζυγίστηκα το πρωί πριν ακόμα πιω νερό και ήμουν μείον ένα κιλό από την προηγούμενη βδομάδα. Κανονικά είμαι 50 κιλά, είχα φτάσει τα 52.5 και ήμουν στην 8η. Φταίει το γεγονός ότι το βράδυ δε θέλω να βλέπω ούτε το ίδιο το ψυγείο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσακια μου καλησπέρα!! Χάθηκα τελείως Μωρε .. δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.. έχω ανακατωσούρες, πονοκέφαλο και γενικά σε μια κατάσταση που ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να φύγουν όλα αυτά .. ευτυχώς δεν φτάνω σε σημείο εμετού , ακόμα τουλάχιστον.. τώρα καταλαβαίνω τη @Μπλε ποσο δίκιο είχε.. σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν πήγα δουλειά.. αγχώνομαι και με αυτό .. σας έχω το νου μου και σας διαβάζω να ξέρετε.. δεν σας ξεχνώ..

κατσε εκει σπιτακι σου να ξεκουρστεις και περαστηκα ευχομαι γρηγορα να τελειωσουν οι εοχλησεις!!!!! μην αχγωνεσαι η δουλεια ειναι δουλεια για δυο τρεις τεσσερις μερες θα τα καταφερουν οι πισω στην δουλεια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσακια μου καλησπέρα!! Χάθηκα τελείως Μωρε .. δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.. έχω ανακατωσούρες, πονοκέφαλο και γενικά σε μια κατάσταση που ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να φύγουν όλα αυτά .. ευτυχώς δεν φτάνω σε σημείο εμετού , ακόμα τουλάχιστον.. τώρα καταλαβαίνω τη @Μπλε ποσο δίκιο είχε.. σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν πήγα δουλειά.. αγχώνομαι και με αυτό .. σας έχω το νου μου και σας διαβάζω να ξέρετε.. δεν σας ξεχνώ..

Αχ κοριτσάκι μου, ειναι αυτο το πρώτο τριμηνο λιγο χαζο με την αδιαθεσια γιατι νιωθεις σαν αρρωστη μονιμα. Αλλα ειναι για λιγο οποτε κανε υπομονουλα και θα περασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσακια μου καλησπέρα!! Χάθηκα τελείως Μωρε .. δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.. έχω ανακατωσούρες, πονοκέφαλο και γενικά σε μια κατάσταση που ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να φύγουν όλα αυτά .. ευτυχώς δεν φτάνω σε σημείο εμετού , ακόμα τουλάχιστον.. τώρα καταλαβαίνω τη @Μπλε ποσο δίκιο είχε.. σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν πήγα δουλειά.. αγχώνομαι και με αυτό .. σας έχω το νου μου και σας διαβάζω να ξέρετε.. δεν σας ξεχνώ..

Υπομονή κοπέλα μου είναι για καλό σκοπό!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσακια μου γλυκά!!! 

Επειδή την πρώτη φορά δεν είχα κανενα πρόβλημα νόμιζα ότι Θα ήταν το ίδιο.. αλλά όταν τα περιέγραφαν τα κορίτσια δεν μπορούσα να τις καταλάβω.. εύχομαι σύντομα να περάσουν και όχι να χειροτερέψουν ... τα φιλια μου σε μια μια ξεχωριστά..  @OLY10πως είσαι εσυ;; Αν και ξέρω ότι είναι η 2η εγκυμοσύνη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσακια μου γλυκά!!! 

Επειδή την πρώτη φορά δεν είχα κανενα πρόβλημα νόμιζα ότι Θα ήταν το ίδιο.. αλλά όταν τα περιέγραφαν τα κορίτσια δεν μπορούσα να τις καταλάβω.. εύχομαι σύντομα να περάσουν και όχι να χειροτερέψουν ... τα φιλια μου σε μια μια ξεχωριστά..  @OLY10πως είσαι εσυ;; Αν και ξέρω ότι είναι η 2η εγκυμοσύνη σου..

Από συμπτώματα είμαι πλέον μια χαρά! Σευχαριστώ πολύ που ρωτάς! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα πολύ-πολύ σύντομα! Σε ποιά εβδομάδα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η alexandraki είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Ρε παιδιά... ζυγίστηκα το πρωί πριν ακόμα πιω νερό και ήμουν μείον ένα κιλό από την προηγούμενη βδομάδα. Κανονικά είμαι 50 κιλά, είχα φτάσει τα 52.5 και ήμουν στην 8η. Φταίει το γεγονός ότι το βράδυ δε θέλω να βλέπω ούτε το ίδιο το ψυγείο??

Κοπέλα μου εγώ ήμουν 53.8 όταν το έμαθα.. τώρα που ζυγίστηκα είμαι 52.5.. αυτό ακριβώς φταίει.. λογικά αργότερα που θα στρώσει το στομάχι θα αρχίσουμε να παίρνουμε λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Από συμπτώματα είμαι πλέον μια χαρά! Σευχαριστώ πολύ που ρωτάς! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα πολύ-πολύ σύντομα! Σε ποιά εβδομάδα είσαι?

Σ’ευχαριστω πολύ !!! Στην 7η ... την Κυριακή μπαίνω στην 8η.. εσένα ποτε πέρασαν τα δύσκολα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σ’ευχαριστω πολύ !!! Στην 7η ... την Κυριακή μπαίνω στην 8η.. εσένα ποτε πέρασαν τα δύσκολα;

Άντε μπράβο κοπέλα μου με το καλό να περάσουν οι εβδ να ηρεμήσεις! Κοίτα εγώ δεν είχα αυτά τα συμπτώματα,πέρα από υπνηλία&συχνοουρία από την 5η έως την 9η εβδ δηλάδή όλο το 2ο μήνα είχα πολύ έντονους πόνους. Σε σήμείο που ήμουν σίγουρη ότι κάτι κακό συμβαίνει με τόσους πόνους. Ε μετά που μπήκα στον 3ο όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Rena88 ελα ρε κοριτσαρα μπραβοοοο με το καλο ευχομαι να πανε ολα υπεροχα μεχρι το τελος!!!!!!!!! ευχαριστησου το τωρα μεχρι το τελευταιο λεπτο!!!!!!!!!!!!!!!! 

@Kat-Cat @eriv kai @zoi.ko κοριτσια εμεις ετοιμαζουμε τις υπολοιπες να ειναι ολες εμπειρες για να μας λενε συμβουλες !!!!!!!!!!!

Χαχαχαχαχα ετσιιιιιι εσκεμμένα το κάνουμε χαχαχαχαχα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Άντε μπράβο κοπέλα μου με το καλό να περάσουν οι εβδ να ηρεμήσεις! Κοίτα εγώ δεν είχα αυτά τα συμπτώματα,πέρα από υπνηλία&συχνοουρία από την 5η έως την 9η εβδ δηλάδή όλο το 2ο μήνα είχα πολύ έντονους πόνους. Σε σήμείο που ήμουν σίγουρη ότι κάτι κακό συμβαίνει με τόσους πόνους. Ε μετά που μπήκα στον 3ο όλα καλά!

Χαίρομαι που είσαι καλά πλέον... 

Σ’ευχαριστω πολύ!!! Εύχομαι να περάσουν και σε εμένα σύντομα.. σε ποια βδομάδα μπαίνεις στον 3ο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Άντε μπράβο κοπέλα μου με το καλό να περάσουν οι εβδ να ηρεμήσεις! Κοίτα εγώ δεν είχα αυτά τα συμπτώματα,πέρα από υπνηλία&συχνοουρία από την 5η έως την 9η εβδ δηλάδή όλο το 2ο μήνα είχα πολύ έντονους πόνους. Σε σήμείο που ήμουν σίγουρη ότι κάτι κακό συμβαίνει με τόσους πόνους. Ε μετά που μπήκα στον 3ο όλα καλά!

πωπω..περασε ο καιρος ρε συ....Σε ειχα αφησει αρχες αρχες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Rena88 καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι από μένα! ! ! Ανοίγει το πιο όμορφο κεφάλαιο της ζωής σου! Ευχομαι να μαθαινουμε συνεχως ευχαριστα ολη τη χρονια κι απ τα υπολοιπα κοριτσια!

@Vivi.Nik. , @anni7 , @OLY10 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες σας ευχές!!!

@OLY10 πως πάει η εγκυμοσύνη σου;?Σε ποιο μήνα είσαι?

@Irene_D μην χαλιέσαι!!!Σε όλες μας εχει τύχει να περνάμε περίεργες φάσεις..

Εγώ πάλι σήμερα πήγα πρώτη φορά στη δουλειά να τακτοποιήσω τις εκρεμμοτητες και νιώθω κομμάτια..Σαν να με έχουν δείρει νιώθω..Εννοειται πως δεν ξαναπάω..

Εντωμεταξύ έχει αρχίσει κι εδω να έχει τρομερή ζέστη!!Πώς θα την παλεψουμε το καλοκαιρι;?Ξεκίνησαν πολύ νωρίς οι ζέστες..Θα συμφωνήσω με τη  @NikhNikh..Που είναι ο χειμώνας οεο;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι αρκετά νέα στο forum! Xαίρομαι που συμμετέχω και γω στην παρέα σας! Είμαι και εγώ έγκυος το ανακάλυψα το Σάββατο με τεστ! Χθές Δευτέρα ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης, υπολογίζω και 16 μέρες μετά την σύλληψη, διότι είχα κάνει και τεστ ωορηξίας! Έκανα λοιπόν χοριακή και το αποτέλεσμα ήταν 378,83. Πως σας φαίνεται? Να σημειώσω οτι είναι η πρώτη φορά που έμεινα έγκυος, είμαι εντελώς άσχετη με όλα χαχα! Και λίγο αγχωμένη!

 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη..??

Μια χαρά είναι η χοριακη σου!!!Σημασία δεν έχει ο αριθμός αλλά να διπλασιάζεται..

Έχεις μιλήσει με το γιατρό σου..Αυτος θα σε κατευθύνει και θα σου κλείσει και το πρώτο σου υπέρηχο!!

Εύχομαι ολα να πανε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλημέρα κορίτσια! Έχω αρχίσει να ζεσταίνομαι επικίνδυνα και επίσης εκει γύρω στο μεσημέρι με πιάνει μια υπνηλία στο γραφειο που κραταω και με τα δυο μου χέρια το κεφάλι να μην πέσει πάνω στο λαπτοπ.....Σε άλλα νεα χτες ελαβα κατι δυσαρεστα απο δικους μου ανθρωπους. Εχω κατασυγχυστει με το ποσο μπορεί να ταλαιπωρούνται άνθρωποι. Μέσα σε αυτα το ενα αφορά ενα πολύ δικό μου πρόσωπο το οποίο έκανε και αυτό αποξεση πριν εναμιση μήνα περίπου. Εκτοτε εχει αιμα συνεχως (με διαλειμμα λιγων ημερων μονο), πήγε στη γυναικολογο και της ειπε (σας τα μεταφερω οπως μου τα ειπε) ότι είδε μερικα τεράστια ωοθυλάκια που δεν εχουν πέσει (δεν της χρησιμοποιησε τη λεξη κύστες αλλα προφανως δεν μπορεί να είναι κατι αλλο), και τα απέδωσε σε ορμονικη διαταραχή (οκ αυτό τελικά οι περισσότερες βγάλαμε) και μετά της είπε οτιδεν έχει πέσει το ενδομήτριο της. Αυτο πραγματικα δεν το κατάλαβα. Της ειπε να της δώσει προγεστερόνη ή αντισυλληπτικά αν δε σταματήσει το αίμα 'εως τη Δευτέρα.

@Kat-Cat  όλες μας έχει χτυπήσει η ζέστη στο κεφάλι!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τους δικους σου ανθρώπους και να είναι όλα περαστικά..Δυστυχως τα άσχημα νέα δεν σταματάνε ποτέ..Τουλαχιστον να μην είναι τόσο σοβαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η eriv είπε:

Καλημέρα girls !!!

τι κάνετε ???

Καταρχήν @@eirini@ συγχαρητήρια σου εύχομαι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις !!!  ❤️

Αυτός ο Μάιος πήγε καλά σε όλες τις Ειρήνες τελικά !!! @Irene_D, @Rena88. Εγώ κορίτσια όπως θα θυμάστε όταν εσείς κάνατε "δουλίτσα και αγάπες ..." τσακωνόμουν με τον γιατρό για το dvd !!! ΧΑΑΧΑΧΑΧ :P

Έχει τρομερή ζέστη και άκουσα οτι είναι το πρώτο κύμα μίνι καύσωνα, νομίζω το σκ θα φτάσει 34-36..

@anni7 τι να μας μύρισε ? Από τη φωτιά στο Περιστέρι εννοεις; Εγώ δεν μύρισα κάτι.

@Kat-Cat είδες τελικά που η δικιά σου μεγάλη κυστούλα δεν ήταν τίποτα; Από ορμονικές διαταραχές η κοπέλα έχει συνεχόμενα περίοδο.. Ελπίζω να είναι περαστικά και να ρυθμιστεί γρήγορα.

Βαριέμαι φρικτά.. και εμένα με πιάνει αυτή η υπνηλία που μπορώ σε 3 δευτερόλεπτα να ροχαλίσω. Δεν κοιμόμαστε καλά το βράδυ, μας λείπει ύπνος δε ξέρω τί είναι... Αλλά το παθαίνω συχνά στο γραφειο.

@Dim83 που είσαι κοριτσάκι μου ;;; 

 

hello.

χαμενη στο διαστημα. πολυ πιεσμενη περιοδος.

πως τα πατε?

οντως απειρη ζεστη.ελπιζω να μην παει ετσι απο τωρα.

συγχαρητηρια κ στη @Rena88.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

@Kat-Cat  όλες μας έχει χτυπήσει η ζέστη στο κεφάλι!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τους δικους σου ανθρώπους και να είναι όλα περαστικά..Δυστυχως τα άσχημα νέα δεν σταματάνε ποτέ..Τουλαχιστον να μην είναι τόσο σοβαρά..

Για να δουμε!

καλωστην @Dim83. Τι να πω και για τη δουλεια και για ολα. Μεσα στη ζεστη μου αναψε και μενα μια τα λαμπακια σημερα. Σκεφτομουν μετα με τετοια ενταση πως να ηρεμησω. Ειμαι που μαι απο μονη μου. Απλα κανουμε υπομονη. Τουλαχιστον να παμε για κανα μπανιο τις προσεχεις ημερες ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

hello.

χαμενη στο διαστημα. πολυ πιεσμενη περιοδος.

πως τα πατε?

οντως απειρη ζεστη.ελπιζω να μην παει ετσι απο τωρα.

συγχαρητηρια κ στη @Rena88.

Ευχαριστώ πάρα πολύ,κορίτσι μου!!!Κι εσύ ότι επιθυμείς να γίνει σύντομα πραγματικότητα..

Υπομονή, κοριτσάκια, με τη δουλειά...Ολα θα φτιάξουν..

@Kat-Cat,τι σου έκαναν,παιδι μου,και σε εκνευρισαν;? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ,κορίτσι μου!!!Κι εσύ ότι επιθυμείς να γίνει σύντομα πραγματικότητα..

Υπομονή, κοριτσάκια, με τη δουλειά...Ολα θα φτιάξουν..

@Kat-Cat,τι σου έκαναν,παιδι μου,και σε εκνευρισαν;? 

Ασε που να σου λεω. Απλα θα σου πω οτι κατεληξα να κλεισω στη μουρη το τηλεφωνο σε μια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μαζί με ένα αι σιχτίρ η σκέτο;

@Rena88 αρα είσαι πάνω κάτω με την @Irene_D. Πόσο καιρό προσπαθουσατε; σ έδωσε πητ;

Αχ κ δω πολύ ζεστη ρε κορίτσια. Άντε να κάνουμε κ ρη βάφτιση να πάμε για κανένα μπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat μαζί με ένα αι σιχτίρ η σκέτο;

@Rena88 αρα είσαι πάνω κάτω με την @Irene_D. Πόσο καιρό προσπαθουσατε; σ έδωσε πητ;

Αχ κ δω πολύ ζεστη ρε κορίτσια. Άντε να κάνουμε κ ρη βάφτιση να πάμε για κανένα μπάνιο.

οχι, ζεν, την ωρα που αυτη παραληρουσε της το κλεισα. Τα κοριτσια μας ειναι κοντα. Μια βδομαδα διαφορα εχουν. Αντε να τελειωσετε και με τη βαπτιση να μας πεις και εντυπωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat μαζί με ένα αι σιχτίρ η σκέτο;

@Rena88 αρα είσαι πάνω κάτω με την @Irene_D. Πόσο καιρό προσπαθουσατε; σ έδωσε πητ;

Αχ κ δω πολύ ζεστη ρε κορίτσια. Άντε να κάνουμε κ ρη βάφτιση να πάμε για κανένα μπάνιο.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!Και εμένα με έχουν φτάσει στα όρια μου και έχω κλείσει στα μούτρα τηλέφωνο..Ορισμενοι νομίζουν ότι είσαι υπηρέτης τους οπότε πρέπει να φέρθεις με αναλογο τρόπο για να τους βάλεις στη θέση τους..

Μια εβδομάδα διάφορα έχω με την  @Irene_D...

Από τον Αυγουστο ξεκινησαμε ελευθερα αλλα απο το Δεκέμβριο προσπαθούμε εντατικα..Με ένα 2μηνο διάλειμμα Οκτωμβρη Νοέμβρη γιατι είχαμε κλείσει ταξίδι του μέλιτος στην Νέα Υόρκη και η γιατρός μου ήταν κάθετη ότι δεν θα πηγαίναμε αν εμένα εγκυος..

14-01-2019 μου έδωσε ΠΗΤ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλά πλέον... 

Σ’ευχαριστω πολύ!!! Εύχομαι να περάσουν και σε εμένα σύντομα.. σε ποια βδομάδα μπαίνεις στον 3ο;

θα περασουν κοριτσακι σιγουρα! Στην 9η αν θυμαμαι καλα μπαινεις στον 3ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

@Vivi.Nik. , @anni7 , @OLY10 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες σας ευχές!!!

@OLY10 πως πάει η εγκυμοσύνη σου;?Σε ποιο μήνα είσαι?

@Irene_D μην χαλιέσαι!!!Σε όλες μας εχει τύχει να περνάμε περίεργες φάσεις..

Εγώ πάλι σήμερα πήγα πρώτη φορά στη δουλειά να τακτοποιήσω τις εκρεμμοτητες και νιώθω κομμάτια..Σαν να με έχουν δείρει νιώθω..Εννοειται πως δεν ξαναπάω..

Εντωμεταξύ έχει αρχίσει κι εδω να έχει τρομερή ζέστη!!Πώς θα την παλεψουμε το καλοκαιρι;?Ξεκίνησαν πολύ νωρίς οι ζέστες..Θα συμφωνήσω με τη  @NikhNikh..Που είναι ο χειμώνας οεο;????

Να πανε ολα καλα και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου! Στον 4ο ειμαι εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...