Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

αα ωραια σας βρισκω..!!!

ναι ειδες??? ελπιζω να την κανω σε κανενα μισαωρο να παω να φτιαξω κανενα φαει!!!! πηρα ψαρακια για σημερα!!! γιατι φαγαμε πολυ κρεας το σκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι ειδες??? ελπιζω να την κανω σε κανενα μισαωρο να παω να φτιαξω κανενα φαει!!!! πηρα ψαρακια για σημερα!!! γιατι φαγαμε πολυ κρεας το σκ 

τελεια..!!! εγω εκνα αυγα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια. εγω τωρα γυρισα.νωρις συγκριτικα με τα οσα περναω το τελευταια διαστημα!

καλε τι ζεστη.εχετε δικιο.ανυποφορο. κ οντως λεει θα παει 35-36.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,εχω κάτι να σας πω..Ηθελα να επιβεβαιώσω πρώτα ότι όλα είναι καλά και επειδή έως τώρα πάνε όλα κατ' ευχήν,θέλω να το μοιραστώ μαζί σας..Δεν σας είπα κάτι νωρίτερα γιατί ήθελα να ειμαι σίγουρη ότι όλα είναι εντάξει...Ελπιζω να με καταλαβετε..???

Έφτασε η ώρα και για μας..Περιμενουμε το πρώτο μας παιδάκι!!!Είμαι 8 εβδομάδων και πριν λίγες μέρες κάναμε υπέρηχο και είδαμε το σπορακι μας!!Είναι 9.1 εκατοστά..Το άγχος μου βέβαια είναι τεράστιο αλλά ως τωρα είναι όλα φυσιολογικά και ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Εύχομαι σε όλες μας να κρατήσουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κοριτσάκια μου,εχω κάτι να σας πω..Ηθελα να επιβεβαιώσω πρώτα ότι όλα είναι καλά και επειδή έως τώρα πάνε όλα κατ' ευχήν,θέλω να το μοιραστώ μαζί σας..Δεν σας είπα κάτι νωρίτερα γιατί ήθελα να ειμαι σίγουρη ότι όλα είναι εντάξει...Ελπιζω να με καταλαβετε..???

Έφτασε η ώρα και για μας..Περιμενουμε το πρώτο μας παιδάκι!!!Είμαι 8 εβδομάδων και πριν λίγες μέρες κάναμε υπέρηχο και είδαμε το σπορακι μας!!Είναι 9.1 εκατοστά..Το άγχος μου βέβαια είναι τεράστιο αλλά ως τωρα είναι όλα φυσιολογικά και ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Εύχομαι σε όλες μας να κρατήσουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Εγώ αν δεν κλείσω τρίμηνο δεν το λέω σε φίλους κλπ. Μόνο γονείς και λίιιγοι συγγενείς το ξέρουν!!! Να φανταστώ άκουσες καρδούλα ε?? Εγώ έκανα πρώτο υπέρηχο στις 6 βδομάδες και δεν άκουσα. 

Μήπως εννοείς 9.1 χιλιοστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Εγώ αν δεν κλείσω τρίμηνο δεν το λέω σε φίλους κλπ. Μόνο γονείς και λίιιγοι συγγενείς το ξέρουν!!! Να φανταστώ άκουσες καρδούλα ε?? Εγώ έκανα πρώτο υπέρηχο στις 6 βδομάδες και δεν άκουσα. 

Μήπως εννοείς 9.1 χιλιοστά??

Ευχαριστώ πολύ,κοριτσάκι μου!!Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!Να κρατήσεις ένα υγιέστατο μπεμπακι στην αγκαλιά σου..Κι εγώ παραέξω  δεν το λέω πριν το 3μηνο..

Ναι,Ναι!!Χιλιοστά εννοώ..Μπερδευτηκα..??

Ακούσαμε και καρδούλα και είναι μια χαρά..148 παλμοι στις 7 εβδομάδες..

Ειναι σύνηθες στις 6 εβδομάδες να μην ακούγεται η καρδούλα..Μην ανησυχείς..Θα την ακούσεις και πραγματικά θα συγκινηθείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ,κοριτσάκι μου!!Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!Να κρατήσεις ένα υγιέστατο μπεμπακι στην αγκαλιά σου..Κι εγώ παραέξω  δεν το λέω πριν το 3μηνο..

Ναι,Ναι!!Χιλιοστά εννοώ..Μπερδευτηκα..??

Ακούσαμε και καρδούλα και είναι μια χαρά..148 παλμοι στις 7 εβδομάδες..

Ειναι σύνηθες στις 6 εβδομάδες να μην ακούγεται η καρδούλα..Μην ανησυχείς..Θα την ακούσεις και πραγματικά θα συγκινηθείς!!!

Περιμένουμε πως και πως την επόμενη Δευτέρα το ραντεβού να δούμε τι γίνεται!!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Αύριο μπαίνω στην ένατη βδομάδα!! Σου είπε ημερομηνία τοκετού? Εμένα θα μου πει τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η alexandraki είπε:

Περιμένουμε πως και πως την επόμενη Δευτέρα το ραντεβού να δούμε τι γίνεται!!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Αύριο μπαίνω στην ένατη βδομάδα!! Σου είπε ημερομηνία τοκετού? Εμένα θα μου πει τη Δευτέρα.

Εγώ σήμερα μπήκα στην 8η και μου έδωσε ημερομηνία τοκετού 14-01-2019..Κι εγώ έχω ραντεβού την επόμενη Τετάρτη..Λογικα αρχές Ιανουαρίου θα σου πει και εσένα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά 31.12 γεννάω, βάση τελευταίας περιόδου, αλλά έγινε σύλληψη αργότερα (να ναι καλά το dostinex) οπότε 10 με 15 Γενάρη το βλέπω!!! 

Τι συμπτώματα έχεις? Τα έχεις κάθε μέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κοριτσάκια μου,εχω κάτι να σας πω..Ηθελα να επιβεβαιώσω πρώτα ότι όλα είναι καλά και επειδή έως τώρα πάνε όλα κατ' ευχήν,θέλω να το μοιραστώ μαζί σας..Δεν σας είπα κάτι νωρίτερα γιατί ήθελα να ειμαι σίγουρη ότι όλα είναι εντάξει...Ελπιζω να με καταλαβετε..???

Έφτασε η ώρα και για μας..Περιμενουμε το πρώτο μας παιδάκι!!!Είμαι 8 εβδομάδων και πριν λίγες μέρες κάναμε υπέρηχο και είδαμε το σπορακι μας!!Είναι 9.1 εκατοστά..Το άγχος μου βέβαια είναι τεράστιο αλλά ως τωρα είναι όλα φυσιολογικά και ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Εύχομαι σε όλες μας να κρατήσουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Συχαριτιρια.......!!!!! Όλα καλά να πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Συχαριτιρια.......!!!!! Όλα καλά να πάνε.

Ευχαριστώ πολυ,κορίτσι μου!!!Και σε σένα εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 πωωωωωπω και ο Ιούνιος μπήκε δυναμικά........ συγχαρητήρια κορίτσι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!Μπράβο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 μπράβο βρε κορίτσι μ συνχαριτηρια!!! ? όντως έχει πάει πολύ καλά αυτος κ ο προηγούμενος μήνας! Εύχομαι σε όλεε τις εγκυουλες μας τα καλύτερα καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγειοι πάνω από όλα μωρακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

@Rena88 μπράβο βρε κορίτσι μ συνχαριτηρια!!! ? όντως έχει πάει πολύ καλά αυτος κ ο προηγούμενος μήνας! Εύχομαι σε όλεε τις εγκυουλες μας τα καλύτερα καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγειοι πάνω από όλα μωρακια! 

@zoi.ko και @skooby σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές!!!Και σε σας κορίτσια μου εύχομαι σύντομα μεγάλες χοριακες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

@zoi.ko και @skooby σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές!!!Και σε σας κορίτσια μου εύχομαι σύντομα μεγάλες χοριακες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!!???

τι συμπτωματα εχεις? τα εχεις καθε μερα ή υπαρχουν και μερες που νιωθεις καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η alexandraki είπε:

τι συμπτωματα εχεις? τα εχεις καθε μερα ή υπαρχουν και μερες που νιωθεις καλα?

Από συμπτώματα έχω κάποιες ενοχλήσεις στο στομάχι και ειδικά το πρωί ναυτιες..Ποναει το στήθος μου και έχω και πονακια στη κοιλιά..Και επίσης ζαλάδες ειδικά όταν σηκώνομαι από εκεί που κάθομαι..Μαυριζει ο κόσμος..Αλλα δεν τα έχω κάθε μέρα..Υπαρχουν και μέρες που είμαι μια χαρά!!Το μόνο που έχω σε καθημερινή βάση ειναι οτι δεν μπορώ να κοιμηθώ εύκολα το βράδυ και μετά το πρωί δεν μπορώ να σηκωθώ με τίποτα..Αλλα αυτό μάλλον είναι από το άγχος και όχι από την εγκυμοσύνη!!Και επισης αυτό που έχω καθημερινά είναι η κούραση..Νιωθω συνέχεια κουρασμένη χωρίς να κάνω τίποτα..Δεν μπορώ να ανέβω τη σκάλα του σπιτιού μου χωρίς να λαχανιασω.. Αυτά..

Εσύ,έχεις συμπτώματα;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Από συμπτώματα έχω κάποιες ενοχλήσεις στο στομάχι και ειδικά το πρωί ναυτιες..Ποναει το στήθος μου και έχω και πονακια στη κοιλιά..Και επίσης ζαλάδες ειδικά όταν σηκώνομαι από εκεί που κάθομαι..Μαυριζει ο κόσμος..Αλλα δεν τα έχω κάθε μέρα..Υπαρχουν και μέρες που είμαι μια χαρά!!Το μόνο που έχω σε καθημερινή βάση ειναι οτι δεν μπορώ να κοιμηθώ εύκολα το βράδυ και μετά το πρωί δεν μπορώ να σηκωθώ με τίποτα..Αλλα αυτό μάλλον είναι από το άγχος και όχι από την εγκυμοσύνη!!Και επισης αυτό που έχω καθημερινά είναι η κούραση..Νιωθω συνέχεια κουρασμένη χωρίς να κάνω τίποτα..Δεν μπορώ να ανέβω τη σκάλα του σπιτιού μου χωρίς να λαχανιασω.. Αυτά..

Εσύ,έχεις συμπτώματα;?

Κούραση αρκετή, μένω στον 4ο χωρίς ασανσέρ οπότε δεν πολυκατεβαίνω γτ λαχανιάζω απίστευτα, πονάκια στην κοιλιά, ζαλάδες, ναυτίες κυρίως το βράδυ που δεν έχω όρεξη ούτε νερό να πιω, στήθος τούμπανο και πονάει ειδικά το πρωί που ξυπνάω. Το βράδυ κοιμάμαι δύσκολα, ενώ σηκώνομαι το πρωί εξίσου δύσκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko τα νεα της @Rena88 ειναι του Μαιου βασικα! Αχαχαχαχ. Ειναι 8 εβδομαδων. ❤️ Αυτος ο Μαιος εφερε τοσα θετικα τεστακια που ευχομαι σε ολες να συνεχισει ετσι και ο ιουνιος/ιουλιος/αυγουστος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Κοριτσάκια μου,εχω κάτι να σας πω..Ηθελα να επιβεβαιώσω πρώτα ότι όλα είναι καλά και επειδή έως τώρα πάνε όλα κατ' ευχήν,θέλω να το μοιραστώ μαζί σας..Δεν σας είπα κάτι νωρίτερα γιατί ήθελα να ειμαι σίγουρη ότι όλα είναι εντάξει...Ελπιζω να με καταλαβετε..???

Έφτασε η ώρα και για μας..Περιμενουμε το πρώτο μας παιδάκι!!!Είμαι 8 εβδομάδων και πριν λίγες μέρες κάναμε υπέρηχο και είδαμε το σπορακι μας!!Είναι 9.1 εκατοστά..Το άγχος μου βέβαια είναι τεράστιο αλλά ως τωρα είναι όλα φυσιολογικά και ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Εύχομαι σε όλες μας να κρατήσουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Κοπέλα μου όλα να πάνε καλά με το καλό μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko τα νεα της @Rena88 ειναι του Μαιου βασικα! Αχαχαχαχ. Ειναι 8 εβδομαδων. ❤️ Αυτος ο Μαιος εφερε τοσα θετικα τεστακια που ευχομαι σε ολες να συνεχισει ετσι και ο ιουνιος/ιουλιος/αυγουστος!

Α εγώ μετράω τη μέρα ανακοίνωσης χαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοπέλα μου όλα να πάνε καλά με το καλό μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη ....

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Εσύ πως πας,κορίτσι μου;?Όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...