Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.... τι κάνετε;

@Irene_D είναι όμορφες αυτές η αλλαγές πιστεύω και καλύτερα πιστεύω έρχεστε και πιο κοντά με τον άντρα σου κάνετε περισσότερα πράγματα μαζί δες το έτσι εγώ έχω δεν φαντάζεσε που δεν ειμαι καν έγκυος πόσο χαρά μου έδωσε Εχθές ο άντρας μου που κάναμε μαζί την βεράντα λες και έπαθε μετάλλαξη Εχθές που μπήκε ο μήνας. Δες το από την θετική πλευρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D εντάξει λογικό στην κατάσταση σου! Όπως και να'χει όμως Σάββατο στη δουλειά και μέχρι τις 18.00 που είμαι εγώ σήμερα..... είναι σκληρό!!!Που κουράγιο μετά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

@Irene_D εντάξει λογικό στην κατάσταση σου! Όπως και να'χει όμως Σάββατο στη δουλειά και μέχρι τις 18.00 που είμαι εγώ σήμερα..... είναι σκληρό!!!Που κουράγιο μετά!?

πες τα που κουραγιο να ερθεις να ο πεις σε οσους ερχονται και μου λεει καλα δε θα πατε πουθενα νεα παιδια ειστε τι κουρασμενοι !!!!!! τι του λες τωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

πες τα που κουραγιο να ερθεις να ο πεις σε οσους ερχονται και μου λεει καλα δε θα πατε πουθενα νεα παιδια ειστε τι κουρασμενοι !!!!!! τι του λες τωρα???

..... του λες να πάει αυτός χαχαχα και να πιεί και κάνα ποτηράκι στην υγειά μας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Αύριο συμπληρώνω την 8η βδομάδα και πριν λίγο παρατήρησα μια κουκίδα αίματος στο εσώρουχο μου. Πολύ μικρή όμως. Στην τουαλέτα δεν έχω τίποτα πάντως. Είχε καμία παρόμοια εμπειρία? Πόνους δεν έχω εκτός από κάτι τσιμπηματάκια που και που.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια,τι κάνετε;?Χαθήκαμε όλες σήμερα,ε;?Κυριακή και βγήκαμε όλες βολτίτσα;?

@alexandraki,δεν πιστεύω ότι είναι τόσο ανησυχητικό αφού το αίμα είναι σταγόνα και δεν συνοδεύεται με πονο..Απλα σίγουρα πρέπει να ενημερώσεις τη γιατρό σου και ίσως να σου δώσει κάποιο συμπλήρωμα προγεστερόνης..utrogestan παίρνεις ήδη;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσακια,τι κάνετε;?Χαθήκαμε όλες σήμερα,ε;?Κυριακή και βγήκαμε όλες βολτίτσα;?

@alexandraki,δεν πιστεύω ότι είναι τόσο ανησυχητικό αφού το αίμα είναι σταγόνα και δεν συνοδεύεται με πονο..Απλα σίγουρα πρέπει να ενημερώσεις τη γιατρό σου και ίσως να σου δώσει κάποιο συμπλήρωμα προγεστερόνης..utrogestan παίρνεις ήδη;?

οχι δεν παιρνω τιποτα. Περιμενω αυριο να τον παρω τηλεφωνο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η alexandraki είπε:

οχι δεν παιρνω τιποτα. Περιμενω αυριο να τον παρω τηλεφωνο.

 

Εχεις κανει εξεταση προγεστερονης και ειναι καλη;?Πιστεύω ότι θα σου δώσει τωρα με το αιμα..Ουτε filicine σου έχει δώσει;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Εχεις κανει εξεταση προγεστερονης και ειναι καλη;?Πιστεύω ότι θα σου δώσει τωρα με το αιμα..Ουτε filicine σου έχει δώσει;?

Παιρνω φυλλικο οξυ, ασβεστιο, σιδηρο και μαγνησιο! Α και μουρουνελαιο!! Οι εξετασεις που εκανα πριν 2 Τεταρτες, μου ειπαν οτι ειναι καλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Παιρνω φυλλικο οξυ, ασβεστιο, σιδηρο και μαγνησιο! Α και μουρουνελαιο!! Οι εξετασεις που εκανα πριν 2 Τεταρτες, μου ειπαν οτι ειναι καλες!

Οπότε μια χαρά είναι όλα!!!Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά...Απλα ενημέρωσε το γιατρό σου και κάνε ότι σου πει αυτός...Εχω διαβάσει στο forum ότι κάποιες κοπέλες βλέπουν ελάχιστο αίμα οταν αλλαζει ο μήνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Οπότε μια χαρά είναι όλα!!!Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά...Απλα ενημέρωσε το γιατρό σου και κάνε ότι σου πει αυτός...Εχω διαβάσει στο forum ότι κάποιες κοπέλες βλέπουν ελάχιστο αίμα οταν αλλαζει ο μήνας...

Ναι ναι αυριο θα τον παρω τηλεφωνο να του το πω. Λογικα θα μου πει να παω απο εκει!! Μακαρι να δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Α! ξεχασα να πω, οτι οι ζαλαδες, οι αναγουλες που και που και η υπνηλια συνεχιζονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Τι ζεστή ανυπόφορη είναι αυτή?Όλο το Σ/Κ το aircondition είχε την τιμητική του! Ξεκινήσαμε νωρίς νωρίς φέτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Τι ζεστή ανυπόφορη είναι αυτή?Όλο το Σ/Κ το aircondition είχε την τιμητική του! Ξεκινήσαμε νωρίς νωρίς φέτος!

καλημερα αστα πολυ ζεστη εχεις δικιο και εμεις βαλαμε για να κοιμηθουμε δε μπορουσαμε τπτ!!!!! αντε αμα παει απο τωρα ετσι την βαψαμε!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα αστα πολυ ζεστη εχεις δικιο και εμεις βαλαμε για να κοιμηθουμε δε μπορουσαμε τπτ!!!!! αντε αμα παει απο τωρα ετσι την βαψαμε!!!!!!!!

 

Καλά ναι τον Αύγουστο θα σερνομαστε.....έχω ρεπό σήμερα θέλω να βγω να πάω στο supermarket και το σκέφτομαι εδώ και μια ώρα..... δεν κουνιέται φίλο !!!Άκουσα εχθές ότι θα φτάσει 36.....βοήθεια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλά ναι τον Αύγουστο θα σερνομαστε.....έχω ρεπό σήμερα θέλω να βγω να πάω στο supermarket και το σκέφτομαι εδώ και μια ώρα..... δεν κουνιέται φίλο !!!Άκουσα εχθές ότι θα φτάσει 36.....βοήθεια μας!

κανει παρα πολυ ζεστη βαλε οτι πιο ελαφρυ σε ρουχο μπορεις αντηλιακο μην σου πω και καπελο!!! βγες οσο προλαβαινεις τωρα μην μεσημεριασει και αλλο!!!! αστα να πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κανει παρα πολυ ζεστη βαλε οτι πιο ελαφρυ σε ρουχο μπορεις αντηλιακο μην σου πω και καπελο!!! βγες οσο προλαβαινεις τωρα μην μεσημεριασει και αλλο!!!! αστα να πανε!!!

Μόλις γύρισα...το περίμενα χειρότερο η αλήθεια είναι.....όσο περνάει όμως η ώρα...... τα πράγματα χειροτερεύουν! Υπομονηηηηηη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Μόλις γύρισα...το περίμενα χειρότερο η αλήθεια είναι.....όσο περνάει όμως η ώρα...... τα πράγματα χειροτερεύουν! Υπομονηηηηηη!!!!

καλε κατσε να παει δυο τρεις η ωρα και θα περασουμε ζαχαρι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια!!!Κι εμείς εδώ έχουμε αρκετή ζέστη αλλά όχι κι έτσι...Μεχρι 30 βαθμούς μας έχει φτάσει εδώ ευτυχώς..

@alexandraki, όλα καλα;?Μίλησες με το γιατρό σου;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ευτυχώς είμαι σπίτι και το μόνο που έχω είναι μαγείρεμα!Αν δω τα σκούρα θα βάλω κλιματιστικό.

@Rena88 ε ναι νησί εκεί.... λογικό να έχετε χαμηλότερη από τη ζούγκλα εδώ........ ααααχ πόσο ζηλεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!!!Κι εμείς εδώ έχουμε αρκετή ζέστη αλλά όχι κι έτσι...Μεχρι 30 βαθμούς μας έχει φτάσει εδώ ευτυχώς..

@alexandraki, όλα καλα;?Μίλησες με το γιατρό σου;?

Καλησπέρα!!! Μίλησα και μου είπαν όλα καλα!! Από τη στιγμή μου είπε που δεν έχω πόνους, όλα καλά!! Αλλά αν έχω περισσότερο αίμα, να πάω από εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh εμεις το βραδυ μονο βαλαμε γιατι κλεισαμε τα πατζουρια που να μπει αερας!!! αν και να σου πω μετα το απογευμα εκοψε ενω το πρωι ειχε αερακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@NikhNikh εμεις το βραδυ μονο βαλαμε γιατι κλεισαμε τα πατζουρια που να μπει αερας!!! αν και να σου πω μετα το απογευμα εκοψε ενω το πρωι ειχε αερακι!!!!

Μια χαρα εδώ έχει ελαφρι αερακι αλλά το βράδυ κλείνω κι εγώ τα πανζουρια δεν μπορώ εδώ που μένω να τα έχω ανοιχτά φοβαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Μια χαρα εδώ έχει ελαφρι αερακι αλλά το βράδυ κλείνω κι εγώ τα πανζουρια δεν μπορώ εδώ που μένω να τα έχω ανοιχτά φοβαμε. 

ναι μωρε ακους και ολα αυτα πως να μην φοβασαι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...