Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι ευτυχως, ηταν της στιγμης εκεινο. Θα κανω καλλιεργεια βεβαια απο βδομαδα και τον αλλο μηνα εναν ελεγχο 24ωρου για την αμμο που ειδαμε. Για την κολπιτιδα λοιπον, κανε πλυσεις με χαμομηλακι, εμενα μου δωσε η γιατρος τωρα τα Ultra levur επειδη επαιρνα την αντιβιωση για να μην κανω κολπιτιδα που βοηθανε παρα πολυ στη χλωρίδα. ειναι ακίνδυνα. Ακομα και να μην εχεις ξεμπερδεψει δεν ειναι κατι τραγικο, θα σου ξαναδωσει στη χειροτερη φαρμακα για λιγες μερες, αλλα δες λιγο μηπως μπορεις να την αποφυγεις φυσικα. Διαβαζα καποτε εδω μεσα οτι γιατροί είχαν προτείνει πλύσεις με σοδόνερο. (Φυσικα γιαυτα τα μαντζουνια καλυτερα να ρωτησεις γιατρο)

Μαζι με την κολπικη κρεμα εκανα κ πλυσεις με χαμομηλι.. για 7 μερες! Μετα που τελειωσα μου πε πλυση να κανω 1 φορα την εβδομαδα! 

Χαχα ωραια περναμε.. πανω που λεγαμε τελος με τετοιες εξετασεις τσουπ κατι εμφανιζεται!! Περαστικα να ναι ολα βεβαια κ δε πειραζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Μαζι με την κολπικη κρεμα εκανα κ πλυσεις με χαμομηλι.. για 7 μερες! Μετα που τελειωσα μου πε πλυση να κανω 1 φορα την εβδομαδα! 

Χαχα ωραια περναμε.. πανω που λεγαμε τελος με τετοιες εξετασεις τσουπ κατι εμφανιζεται!! Περαστικα να ναι ολα βεβαια κ δε πειραζει

ειναι αυτα τα μικρα και εκνευριστικα. Ενω αντικειμενικα δεν ειναι σοβαρα  ειναι αυτη η διαδικασια που σε βαζουν και που ασχολεισαι με εξετασεις κλπ περαιτερω και σε ξενερωνουν. Λιγα χρονια πριν πχ που ουτε ασχολουμασταν με το θεμα παιδι, πραγματικα δε θα μας απασχολουσαν καθολου αυτα. αληθεια ομως αν το σκεφτεις ειναι τελειως τετριμμενα και συνηθη. Τρώγε και κανα γιαουρτι ετσι προληπτικα. Το χαμομηλι παντως κακο δεν κανει, δηλαδη για 2-3 μερες κανε συνεχομενες και μετα ξανα βαλτο μια φορα τη βδομαδα. Πλην κρεμας δε σου χε δωσει χαπι για σενα και τον αντρα σου? Εγω μια ή 2 φορες ρκετα χρονια πριν  ειχα παθει κολπιτιδα μου δωσε κολπικα υποθετα και ενα χαπι για μενα και τον συντροφο (τοτε). Μαλιστα επαιρνα και πρωτοβουλιες και μετα καθε χρονο μετα το καλοκαιρι εβαζα ενα κολπικο υποθετο προληπτικα αλλα το ειπα στο γιατρο και μου ειπε κοψτο γιατι θα χαλασεις τελειως τη χλωριδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι αυτα τα μικρα και εκνευριστικα. Ενω αντικειμενικα δεν ειναι σοβαρα  ειναι αυτη η διαδικασια που σε βαζουν και που ασχολεισαι με εξετασεις κλπ περαιτερω και σε ξενερωνουν. Λιγα χρονια πριν πχ που ουτε ασχολουμασταν με το θεμα παιδι, πραγματικα δε θα μας απασχολουσαν καθολου αυτα. αληθεια ομως αν το σκεφτεις ειναι τελειως τετριμμενα και συνηθη. Τρώγε και κανα γιαουρτι ετσι προληπτικα. Το χαμομηλι παντως κακο δεν κανει, δηλαδη για 2-3 μερες κανε συνεχομενες και μετα ξανα βαλτο μια φορα τη βδομαδα. Πλην κρεμας δε σου χε δωσει χαπι για σενα και τον αντρα σου? Εγω μια ή 2 φορες ρκετα χρονια πριν  ειχα παθει κολπιτιδα μου δωσε κολπικα υποθετα και ενα χαπι για μενα και τον συντροφο (τοτε). Μαλιστα επαιρνα και πρωτοβουλιες και μετα καθε χρονο μετα το καλοκαιρι εβαζα ενα κολπικο υποθετο προληπτικα αλλα το ειπα στο γιατρο και μου ειπε κοψτο γιατι θα χαλασεις τελειως τη χλωριδα.

Καλα ναι... κ εγω ειχα παθει ξανα εκανα αγωγη και δεν ασχολιομουν κιολας! 

Κρεμα εδωσε κ στους 2 μας! 

Παλι το χες παει 1 βημα παρακατω... προληπτικα και κρυφα εβαζες ενα υποθετακι!! Χαχαχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Καλα ναι... κ εγω ειχα παθει ξανα εκανα αγωγη και δεν ασχολιομουν κιολας! 

Κρεμα εδωσε κ στους 2 μας! 

Παλι το χες παει 1 βημα παρακατω... προληπτικα και κρυφα εβαζες ενα υποθετακι!! Χαχαχαχχαχα 

αχαχαχ, ναι αλλα επειδη ειμαι χεστρονι με τα φαρμακα το κοψα. Γενικα φαρμακα μονη μου δεν παιρνω καθολου. Εκεινο δεν ξερω πως μου χε ερθει. Ισως επειδη εβαζα ενα μετα τις διακοπεες μια φορα το χρονο ελεγα νταξει μωρε σιγα τι να παθω. Αλλα το κοψα μολις μου πε ο γιατρος. Επισης να επισημανω πως σημερα δεν υπαρχει καμια μα καμια ορεξη για δουλεια, θα φυγω νωρις. Νυσταζω απειρα. @NikhNikh καλο μηνα και ολα καλα να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες σας κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά όμορφα νέα εδώ μέσα..

Σήμερα δεν θέλω ούτε εγώ να δουλέψω αλλά δε γίνεται να φύγω από το γραφείο δυστυχώς το ωράριο 
είναι στάνταρ και δεν αλλάζει ποτέ.. είμαι και σχεδόν μόνη οπότε από 'μένα εξαρτάται όλο το σύστημα..
πφφφφ αγχώθηκα μόνο που το είπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ, ναι αλλα επειδη ειμαι χεστρονι με τα φαρμακα το κοψα. Γενικα φαρμακα μονη μου δεν παιρνω καθολου. Εκεινο δεν ξερω πως μου χε ερθει. Ισως επειδη εβαζα ενα μετα τις διακοπεες μια φορα το χρονο ελεγα νταξει μωρε σιγα τι να παθω. Αλλα το κοψα μολις μου πε ο γιατρος. Επισης να επισημανω πως σημερα δεν υπαρχει καμια μα καμια ορεξη για δουλεια, θα φυγω νωρις. Νυσταζω απειρα. @NikhNikh καλο μηνα και ολα καλα να ειναι!

Καμια απολυτως ορεξη κοριτσια (@Irene_D )και εντωμεταξυ ολη την εβδομαδα ελειπε το μπος και εγω ζωαρα (ειμαι η βοηθος του)! Σημερα ηρθε.... (παρασκευατικο) κ ηρθε και πρωι πρωι (ουτε καφε δεν ειχα πιει) και γενικα ζω ενα μινι δραμα καταλαβαινετε...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καμια απολυτως ορεξη κοριτσια (@Irene_D )και εντωμεταξυ ολη την εβδομαδα ελειπε το μπος και εγω ζωαρα (ειμαι η βοηθος του)! Σημερα ηρθε.... (παρασκευατικο) κ ηρθε και πρωι πρωι (ουτε καφε δεν ειχα πιει) και γενικα ζω ενα μινι δραμα καταλαβαινετε...!!! 

σε  νιωθω. Αλλα μου αρεσει να λειπει το μπος που και που. χιχι. Να σου πω, αν θελησετε δευτερη βοηθο να με εχεις υποψιν σου :P.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!! καλο μηνα ευχομαι να πανε καλυτερα τα πραγματα τωρα που μπαινουμε στο καλοκαιρι!!!!!

εξω μιλαμε νταχαο απο την ζεστη!!!!!!!!!! δε παλευεται κατεβηκα να κανω μια δουλεια και λεω δε ξανα μπορεσω να ανεβω θα λυποθυμησω!!!!!! 

περαστηκα κοριτσια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καμια απολυτως ορεξη κοριτσια (@Irene_D )και εντωμεταξυ ολη την εβδομαδα ελειπε το μπος και εγω ζωαρα (ειμαι η βοηθος του)! Σημερα ηρθε.... (παρασκευατικο) κ ηρθε και πρωι πρωι (ουτε καφε δεν ειχα πιει) και γενικα ζω ενα μινι δραμα καταλαβαινετε...!!! 

ακου καλε εκει παρασκευη πως του ηρθε και ηρθε!!!!!! ετσι ειναι και το δικο μου μπος σημερα απο νωρις ηθελε να κανουμε ολες τις δουλειες !!!! λεω πως το επαθε!!!!!!!!11 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλε τρελη χαρα οταν λειπει!!! Χαχαχχα καταρχην σχολαω στην ωρα μου..... αν ειναι εδω οχι.... εχω δεν εχω δουλεια δε θελει να σχολαμε οταν τελειωσουμε, στραβωνει...! 

@anni7 τρελη ζεστη ναι οντως... παει θα λιωσουμε φετος να το ξερετε... α εμενα ερχεται μεν μωρις αλλα παντα με αφηνει τελευταια... οποτε κλαφτα! Την προηγουμενη παρασκ εκατσα 2 εξτρα ωρες για δουλεια μισης ωρας... μια χτυπαγε τηλ, μια να παει στο γραφειο του ενος του αλλου κλπ.... 

αλλα κοριτσια δε μιλαω αληθεια... με εχει στηριξει τοσο πολυ στο θεμα μου που πραγματικα νοιωθω τυχερη. οποτε θελω να λειψω, μου ειχαν τελειωσει οι μερες αδειας περυσι και ζητησα ανευ και δεν μου τις εκοψε καν.. ειμαι βεβαια και 150 χρονια στην εταιρεια αλλα εχω ακουσει τοσα ασχημα που αντιμετωπιζουν αλλες κοπελες που πραγματικα λεω εστω δεν εχω αυτο το αγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Kat-Cat καλε τρελη χαρα οταν λειπει!!! Χαχαχχα καταρχην σχολαω στην ωρα μου..... αν ειναι εδω οχι.... εχω δεν εχω δουλεια δε θελει να σχολαμε οταν τελειωσουμε, στραβωνει...! 

@anni7 τρελη ζεστη ναι οντως... παει θα λιωσουμε φετος να το ξερετε... α εμενα ερχεται μεν μωρις αλλα παντα με αφηνει τελευταια... οποτε κλαφτα! Την προηγουμενη παρασκ εκατσα 2 εξτρα ωρες για δουλεια μισης ωρας... μια χτυπαγε τηλ, μια να παει στο γραφειο του ενος του αλλου κλπ.... 

αλλα κοριτσια δε μιλαω αληθεια... με εχει στηριξει τοσο πολυ στο θεμα μου που πραγματικα νοιωθω τυχερη. οποτε θελω να λειψω, μου ειχαν τελειωσει οι μερες αδειας περυσι και ζητησα ανευ και δεν μου τις εκοψε καν.. ειμαι βεβαια και 150 χρονια στην εταιρεια αλλα εχω ακουσει τοσα ασχημα που αντιμετωπιζουν αλλες κοπελες που πραγματικα λεω εστω δεν εχω αυτο το αγχος! 

xaxaxaxaxa ακου εμενα αμα τελειωσουμε νωρις με διωχνει αλλα ειναι σπανιο να φυγω πριν της εξι!!!! ναι και εμεις το ιδιο δε ξερω αισθανεται συγουρια και εμεις νωρις ερχομαστε χαχαχαχα αλλα αυτο ειναι παμε να κανουμε μια δουλεια ντριννννν το τηλεφωνω δυο ωρες να τελειωσει μετα παμε παλι τσουπ ηρθε πελατης και τον ζηταει!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα δε φταιει και αυτος ολο κατι τον θελουν ολοι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά όταν κάνεις σχέδια και ο Θεός γελάει δεν λένε.; λέγαμε για αύριο να πάνε θάλασσα αλλά όχι είπε η περιοδος να δώσει σημάδι 41 ημέρες πιο νωρίς.  Για να δούμε θα έρθει κανονικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια τελικά όταν κάνεις σχέδια και ο Θεός γελάει δεν λένε.; λέγαμε για αύριο να πάνε θάλασσα αλλά όχι είπε η περιοδος να δώσει σημάδι 41 ημέρες πιο νωρίς.  Για να δούμε θα έρθει κανονικά; 

ωχ τι σου ηρθε κανονηκα κανονηκα??? η ξερεις καφετι??? βρε μπας δε ειναι περιοδος και ειναι τπτ αλλο??? ξερεις τι εννοω κανενα ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ωχ τι σου ηρθε κανονηκα κανονηκα??? η ξερεις καφετι??? βρε μπας δε ειναι περιοδος και ειναι τπτ αλλο??? ξερεις τι εννοω κανενα ευχαριστω!!!

Όχι καφέ αίμα αλλά Ποπ η μικρή ροή δλδ όσα ίσα στο σκούπισμα όχι όχι δεν είναι κανένα ευχαριστω γιατί αυτό το μήνα δεν κάναμε τίποτα (ειμουν κουρέλι) ας έρθει αλλά να ξέρω ότι δεν θα έχω ξανά ζαλάδες πάλι για 2 με 3 εβδομάδες μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Όχι καφέ αίμα αλλά Ποπ η μικρή ροή δλδ όσα ίσα στο σκούπισμα όχι όχι δεν είναι κανένα ευχαριστω γιατί αυτό το μήνα δεν κάναμε τίποτα (ειμουν κουρέλι) ας έρθει αλλά να ξέρω ότι δεν θα έχω ξανά ζαλάδες πάλι για 2 με 3 εβδομάδες μετά 

στο κουρελι και το τπτ σε νιωθω και εγω!!!!!!!!!!!!!!! 

μηπως για αυτο ηρθε και νωριτερα κουραστηκες αλλα κοιτα να δε εχει ερθει κανονηκα μεχρι αυριο και εχει ςαυτο το λιγο καφε μην το χασεις το μπανακι σου!! πηγαινε!!! ελπιζω να μην εχεις τπτ και ταλαιπωρηθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια τελικά όταν κάνεις σχέδια και ο Θεός γελάει δεν λένε.; λέγαμε για αύριο να πάνε θάλασσα αλλά όχι είπε η περιοδος να δώσει σημάδι 41 ημέρες πιο νωρίς.  Για να δούμε θα έρθει κανονικά; 

41 μερες πιο πριν?? Τι κυκλο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

στο κουρελι και το τπτ σε νιωθω και εγω!!!!!!!!!!!!!!! 

μηπως για αυτο ηρθε και νωριτερα κουραστηκες αλλα κοιτα να δε εχει ερθει κανονηκα μεχρι αυριο και εχει ςαυτο το λιγο καφε μην το χασεις το μπανακι σου!! πηγαινε!!! ελπιζω να μην εχεις τπτ και ταλαιπωρηθεις!!!

Δεν είναι από την δουλειές μόλις τελειώσει με πιάνει ζαλάδες λες και ειμαι σε καράβι μέσα και ταξιδεύω για 3 εβδομάδες συνεχόμενα σε 10 μποφόρ και να προσπαθώ να περπατήσω μετά από 3 εβδομάδες σταματάει.. κάτι θα παίζει με της ορμόνες μου πρέπει να κάνω ορμονολογικες όλες της άλλες της 2χω κάνει και δεν είναι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

41 μερες πιο πριν?? Τι κυκλο εχεις?

79 με 89 ημέρες.. Εκεί μέσα κοιμενετε πλέων αλλά έχει τύχει να έρθει και στης 36 μια φορά που έτυχε και έκανα ωορρηξία 30η ημέρα (είχα πάει απλα για έναν τυπικό υπέρηχο και είδαμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

79 με 89 ημέρες.. Εκεί μέσα κοιμενετε πλέων αλλά έχει τύχει να έρθει και στης 36 μια φορά που έτυχε και έκανα ωορρηξία 30η ημέρα (είχα πάει απλα για έναν τυπικό υπέρηχο και είδαμε)

Α εχεις τοσο μεγαλο κυκλο? Αυτος σχεδον ειναι ανα τριμηνο δηλαδη. Ρε συ σορρυ που ξαναρωτάω αλλα δεν τη θυμομουν αυτην τη λεπτομερεια. Εχεις ελεγξει γιατι κανεις τοσο μεγαλους κυκλους? Εχεις πολυκυστικες? Δεν υπαρχει κατι για να γινει πιο μικρος? Τυπου 35 μερες? Ναι, κανε και μια επαναληψη ορμονολογικων γιατι διαβασα οτι εχεις και ζαλαδες μετα απο καθε περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

79 με 89 ημέρες.. Εκεί μέσα κοιμενετε πλέων αλλά έχει τύχει να έρθει και στης 36 μια φορά που έτυχε και έκανα ωορρηξία 30η ημέρα (είχα πάει απλα για έναν τυπικό υπέρηχο και είδαμε)

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Νίκη μου έχεις δοκιμάσει κλομιφαίνη?Συγνώμη αν κάπου το έχεις αναφέρει κ δν θυμάμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α εχεις τοσο μεγαλο κυκλο? Αυτος σχεδον ειναι ανα τριμηνο δηλαδη. Ρε συ σορρυ που ξαναρωτάω αλλα δεν τη θυμομουν αυτην τη λεπτομερεια. Εχεις ελεγξει γιατι κανεις τοσο μεγαλους κυκλους? Εχεις πολυκυστικες? Δεν υπαρχει κατι για να γινει πιο μικρος? Τυπου 35 μερες? Ναι, κανε και μια επαναληψη ορμονολογικων γιατι διαβασα οτι εχεις και ζαλαδες μετα απο καθε περιοδο

Ναι έχω μεγάλο κύκλο κάτσε να τα πάρω από την αρχή το 2013 με 2015 είχα κύκλο κάθε 49 ημέρες από το Ιούνιο του 2015 είχε περιο κάθε 49 και κάθε 28 εναλαξαν μετά όλο το Φεβρουάριο του 2016 είχε περίοδο βρίσκουμε πολιποδας έκανα υστεροσκοπιση και μετά έχασα 4ην περίοδο μου μέχρι το Σεπτέμβριο του 2017 ερχόταν μόνο με φάρμακο οπότε από Οκτώβριο ήρθε μόνη της μέσα σε 36 ημέρες μετά ήρθε μετά από 79 ημέρες και μετά σε 89 ημέρες τώρα σε 31 ημέρες από μόνη της. Ναι 2χω πολυκυστικες ναι το έχω ψάξει πάρα πολύ πήγε με να κάνουμε κύκλο κάθε 28 ημέρες με φάρμακο μόλις ξεκίνησα την 15η ημέρα το φάρμακο μου προκάλεσε κρίσεις πανικού και έπρεπε 3 μέρα επείγοντος να τα σταματήσω οπότε τώρα το έχω αφήσει στην τύχη του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Νίκη μου έχεις δοκιμάσει κλομιφαίνη?Συγνώμη αν κάπου το έχεις αναφέρει κ δν θυμάμαι!!!

Ναι αλλά ποτέ δεν έκανα ωορρηξία πήγαμε να κάνουμε τον Νοέμβριο για σπερματεχιση αλλά δεν έγινε ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ναι αλλά ποτέ δεν έκανα ωορρηξία πήγαμε να κάνουμε τον Νοέμβριο για σπερματεχιση αλλά δεν έγινε ποτέ 

Και επειδή δν γνωρίζω αν δν γίνει ωορρηξία σε έναν κύκλο κλομιφαίνης σημαίνει δεύτερο κ τρίτο δν παίζει μετά?Είναι άτιμες οι πολυκυστικές αλλά πιστεύω ότι ναι μπορεί να επιτευχθεί εγκυμοσύνη!!!Ξαδέρφη μου που είχε περίοδο κάθε 3 μήνες τα κατάφεραν φυσιολογικά μετά απο 3 χρόνια!!Κ το δεύτερο το έπιασε σε 6 μήνες!!Εγώ έχω πολυκυστική εικόνα!!Εύχομαι σε όλες μας με σποράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...