Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχαχα @eriv πολύ καλό!! Νομίζω συμφωνεί και η Kat-Cat

Εντάξει , η εξέταση υπάρχει.. όποτε θα την παρω αύριο να μου πει τι αποτέλεσμα είχαμε στην συγκεκριμένη..

Παντως η καινούργια γιατρός είναι αρνητική με τις γατούλες.. μακρυά μου είπε.. εγώ βέβαια ακόμα της βάζω φαγητο , της καθαρίζω το μπωλ κλπ κλπ 

Ενταξει νομίζω θα ήταν υπερβολή να σταματήσω .. 

ναι ειναι λιγο υπερβολικη και εδω θα με βρει αντιθετη. Δε μου αρεσει να το παιζω γιατρος, αλλα θα το παιξω :P Παντως ο κτηνιατρος ειναι αυτος που ξερει, αληθεια σου λεω. Οι γυναικολογοι ειναι λιγο αφοριστικοι σε γενικες γραμμες με βαφες, τροφες, ζωα κλπ. Ο δικος μου ηταν ευχαριστη εκπληξη και εξαιρεση και μαλιστα γελουσε κιολας οταν τον ρωτησα. Μην αγχωνεσαι. Δε σου λεω να τις παιρνεις αγκαλια, αλλα να ταιζεις τις γατουλες ή να σε ακουμπησουν πχ δεν παθαινεις κατι. Να κλειστουμε σε μια γυαλα αν ειναι. Στις συγκοινωνιες υπαρχουν τρις χειροτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχαχα @eriv πολύ καλό!! Νομίζω συμφωνεί και η Kat-Cat

Εντάξει , η εξέταση υπάρχει.. όποτε θα την παρω αύριο να μου πει τι αποτέλεσμα είχαμε στην συγκεκριμένη..

Παντως η καινούργια γιατρός είναι αρνητική με τις γατούλες.. μακρυά μου είπε.. εγώ βέβαια ακόμα της βάζω φαγητο , της καθαρίζω το μπωλ κλπ κλπ 

Ενταξει νομίζω θα ήταν υπερβολή να σταματήσω .. 

Δε ξερω να σου πω οπως τα αλλα κοριτσια για τοξοπλασμα κλπ απλα θεωρω οτι εφοσον ειναι κατι που το εκανες ο οργανισμος σου ειναι «μαθημενος» σε αυτη την επαφη και εφοσον δεν ερχεσαι σε επαφη με τα κακα τους εισαι οκ!! 

Αι στο καλο βοηθας ενα αδεσποτακι δεν θα παθεις τιποτα!! ?? Ολα μια χαρα ειναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Και δεν έχω και like γαμωτη μου!!!

Ουτε εγω ελεος!!! 

Θεωρω πως αν μια μερα δεν χρησιμοποιησουμε ολα τα like μας πρεπει να προστεθουν στην επομενη μερα!! Να κανουμε μια αιτηση καπου... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D αν νιωθεις και ανασφαλεια οταν πχ καθαριζεις το μπωλ της, βαζε γαντακια. Παρε ενα πακετακι μιας χρησεως και φορα τα και κανε τις δουλειες σου. Δες και αν εχεις αντισωματα. Εγω πχ εχω φουλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η eriv είπε:

??? με αγαπη παντα ❣️

καλα αυτο ελειπε να παρεξηγηθουμε.

γενικα ειμαι της αποψης οτι οταν καποιον δεν το συμπαθεις απλα τον αγνοεις.

οποτε @Kat-Cat απο εμενα δεν κινδυνευεις!αντιθετως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

καλα αυτο ελειπε να παρεξηγηθουμε.

γενικα ειμαι της αποψης οτι οταν καποιον δεν το συμπαθεις απλα τον αγνοεις.

οποτε @Kat-Cat απο εμενα δεν κινδυνευεις!αντιθετως.

το αυτο ισχύει και δι ημάς ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Dim83 ξερεις τις ερωτησεις ταχα μου για εγκυκλοπαιδικη γνωση ενω παραλληλα εχει κατεβασει ιατρικους τομους, εχει ανοιξει 3 παραθυρα google, κανει κ ενα skype call με κανα επιστημονα στο αμερικα !! 

(Σουπια @Kat-Cat)

Εντάξει,πεθαίνω!!Πάντως με τη περιγραφή που κάνεις και χωρίς να είχες βάλει το ονομα,η @Kat-Cat θα μου ερχόταν στο μυαλό!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Εντάξει,πεθαίνω!!Πάντως με τη περιγραφή που κάνεις και χωρίς να είχες βάλει το ονομα,η @Kat-Cat θα μου ερχόταν στο μυαλό!!???

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πώς εχετε οδηγηθει σε αυτό το συμπέρασμα για μένα  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εντάξει,πεθαίνω!!Πάντως με τη περιγραφή που κάνεις και χωρίς να είχες βάλει το ονομα,η @Kat-Cat θα μου ερχόταν στο μυαλό!!???

απορω!!!γιατι το λες αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πώς εχετε οδηγηθει σε αυτό το συμπέρασμα για μένα  ?

Γιατί άραγε;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι χανω; τα καλύτερα!!! Και αλλη εγκυμοσύνη ουουουου. Τι ωραία. Μπράβο. Αντε και στις επόμενες!!! @Kat-Cat εσενα ολο σε πειράζουν χαχαχα 

Κορίτσια τωρα είναι η εποχή για εγκυμοσύνες! Οι μεγάλοι μηνες να ειναι χειμώνα!! Εγω ηδη υποφέρω απ'την ζέστη!!! Συνάντησα σημερα μια κυρια στο αεροδρόμιο που πηγα να αφήσω την μαμά και ειχε βγάλει εκείνη την βεντάλια και εγω ενα χαρτί και εκανα αερα και μου λεει "μονο εμεις ζεσταινομαστε" γελαω κ μου λεει "εσενα τουλάχιστον ειναι απο εγκυμοσύνη εμενα απο εμμηνόπαυση" πεθανα, θεαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

στα φυσιολογικα εισαι, αλλα λογικα θα στην κατεβασει λιγο για να σαι ετοιμη για εγκυμοσυνη γιατι την θελουμε κατω απο 2,5. Για τις ζαλαδες θα το δειτε, το 2,5 δεν ευθυνεται πιστευω. Μηπως εχεις χαμηλη πιεση?

Θέλει κάτω από 2 να είναι μια χαρά πίεση έχω θα το δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Το γέλιο συνεχίζεται βλέπω... χαχαχα

Μου λέει ο άντρας μου εχθες: «αν έγραψες το περιστατικό με το φαΐ της γάτας στα κορίτσια να ξέρεις θα φας δούλεμα από τον ponzi .. τον έχετε ακουστά τον τύπο; Είναι αυτός που κράζει μαμάδες του fb..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!Σήμερα έχει λίγο αεράκι τουλάχιστον και αν τα είπαν και σωστά εχθές (πράγμα σπάνιο) στον καιρό θα έχουμε και βροχή..... τουλάχιστον ας μη ρίξει σκόνη!!! 

@Irene_D δεν τον ξέρω τον κύριο αλλά ο σύζυγος Θεός χαχαχαχαχα!

@Scooby! μου ότι καλύτερο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Το γέλιο συνεχίζεται βλέπω... χαχαχα

Μου λέει ο άντρας μου εχθες: «αν έγραψες το περιστατικό με το φαΐ της γάτας στα κορίτσια να ξέρεις θα φας δούλεμα από τον ponzi .. τον έχετε ακουστά τον τύπο; Είναι αυτός που κράζει μαμάδες του fb..

Καλημερα,κοριτσια μου!!!

Ναι,τον ξέρω!!!Θεούλης ο άντρας σου!!???

Κράζει ο τύπος αλλά υπάρχουν και κάτι μαμάδες,βρε κορίτσια,που είναι πραγματικά τραγικές!!

Κοιτάξτε τι βρήκα στο fb!!???

received_10211175339211033.thumb.jpeg.41f88c707d6b17c3a52cf11642222ea2.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημερα,κοριτσια μου!!!

Ναι,τον ξέρω!!!Θεούλης ο άντρας σου!!???

Κράζει ο τύπος αλλά υπάρχουν και κάτι μαμάδες,βρε κορίτσια,που είναι πραγματικά τραγικές!!

Κοιτάξτε τι βρήκα στο fb!!???

received_10211175339211033.thumb.jpeg.41f88c707d6b17c3a52cf11642222ea2.jpeg

Έχω γελάσει απίστευτα με το συγκεκριμένο αλλά και τις απαντήσεις από κάτω χαχαχαχαχα τι είσαι μαρή? μπαμπούσκα??? χαχαχαχα

Θέλω να πιστεύω οτι δεν τα λένε τα σοβαρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Έχω γελάσει απίστευτα με το συγκεκριμένο αλλά και τις απαντήσεις από κάτω χαχαχαχαχα τι είσαι μαρή? μπαμπούσκα??? χαχαχαχα

Θέλω να πιστεύω οτι δεν τα λένε τα σοβαρά.. 

Κι εγώ το ίδιο θέλω να πιστεύω!!Ότι είναι τρολαρισμα αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρη!???

Μα το σχόλιο ειναι όλα τα λεφτά!!Άκου μπαμπουσκα;?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Ρε κορίτσια, είναι φυσιολογικό που έχω πονάκια χαμηλά και συχνή πείνα??

Τα πονακια αν δεν ειναι συνεχόμενα και έντονα ειναι εντελώς νορμάλ. Η πείνα τι να σου πω τωρα στον 5ο εχω αρχισει να πεινάω ενα τσακ παραπάνω. Οχι νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Τα πονακια αν δεν ειναι συνεχόμενα και έντονα ειναι εντελώς νορμάλ. Η πείνα τι να σου πω τωρα στον 5ο εχω αρχισει να πεινάω ενα τσακ παραπάνω. Οχι νωρίτερα.

Οχι δεν ειναι συνεχομενα. Τα εχω καθε μερα, αρκετες φορες μεσα στη μερα, αλλα δεν ειναι εντονα.. σαν τσιμπηματακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Καλημερα,κοριτσια μου!!!

Ναι,τον ξέρω!!!Θεούλης ο άντρας σου!!???

Κράζει ο τύπος αλλά υπάρχουν και κάτι μαμάδες,βρε κορίτσια,που είναι πραγματικά τραγικές!!

Κοιτάξτε τι βρήκα στο fb!!???

received_10211175339211033.thumb.jpeg.41f88c707d6b17c3a52cf11642222ea2.jpeg

Καλησπεραααα εντάξει πρώτη φορά που το είδα στο fb απλά έκλαψα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...