Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το ανεβασε η @Rena88, οποτε χεις χρονο διαβασε το. Εσενα που σου αρεσουν και τα ζωακια θα σου αρεσει. Οπως και στην @Irene_D που ειχε και το συμβαν με το γατακι

Υπέροχο!!! Σαν να διάβαζα σκέψεις μου.. 
Kat-Cat σε συγχαίρω για την ευαισθησία σου κοριτσάκι μου!!! Μακάρι ο κόσμος μας να γεμίσει ανθρώπους τόσο ευαίσθητους και θα είναι η αρχή για έναν καλύτερο κόσμο... δεν έχω λόγια.. μόνο συγκίνηση!!! 
Εύχομαι ο Μητσάκος να ζήσει πολλά χρόνια ακόμα.. 
Να σας εξομολογηθώ πως με τα ζωάκια είμαι πιο ευαισθητοποιημένη απ' ότι με τους ανθρώπους..
Είναι απροστάτευτα ίσως γι' αυτό.. και δεν τα λογαριάζουν για ψυχές που έχουν ανάγκες όπως εμείς..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Υπέροχο!!! Σαν να διάβαζα σκέψεις μου.. 
Kat-Cat σε συγχαίρω για την ευαισθησία σου κοριτσάκι μου!!! Μακάρι ο κόσμος μας να γεμίσει ανθρώπους τόσο ευαίσθητους και θα είναι η αρχή για έναν καλύτερο κόσμο... δεν έχω λόγια.. μόνο συγκίνηση!!! 
Εύχομαι ο Μητσάκος να ζήσει πολλά χρόνια ακόμα.. 
Να σας εξομολογηθώ πως με τα ζωάκια είμαι πιο ευαισθητοποιημένη απ' ότι με τους ανθρώπους..
Είναι απροστάτευτα ίσως γι' αυτό.. και δεν τα λογαριάζουν για ψυχές που έχουν ανάγκες όπως εμείς..

 

Σε ευχαριστω. Ντρεπομαι λιγο τώρα γιατι δε θελω να παρεξηγηθεί η κοινοποίηση. Αλλά δεν ξέρω, ήθελα να το δειτε οι κοπελες που μπαινετε σε αυτο το τοπικ και ευχαριστω τη Rena που το ανεβασε. Δε θα το ανεβαζα εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε ευχαριστω. Ντρεπομαι λιγο τώρα γιατι δε θελω να παρεξηγηθεί η κοινοποίηση. Αλλά δεν ξέρω, ήθελα να το δειτε οι κοπελες που μπαινετε σε αυτο το τοπικ και ευχαριστω τη Rena που το ανεβασε. Δε θα το ανεβαζα εγω.

Μη ντρέπεσαι καθόλου.. ίσα ίσα.. εδώ μέσα έχουμε κουβεντιάσει πολλά θέματα.. 
Το τοπικ είναι γενικού περιεχομένου.. εντάξει? εμένα μου άρεσε πολύ και δεν το βρίσκω καθόλου περιττό..
όποιον δεν το ενδιαφέρει απλά δεν θα το διαβάσει.. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Μη ντρέπεσαι καθόλου.. ίσα ίσα.. εδώ μέσα έχουμε κουβεντιάσει πολλά θέματα.. 
Το τοπικ είναι γενικού περιεχομένου.. εντάξει? εμένα μου άρεσε πολύ και δεν το βρίσκω καθόλου περιττό..
όποιον δεν το ενδιαφέρει απλά δεν θα το διαβάσει.. ❤️ 

❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

βαριεμαι να δουλεψω κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! 

Το πόσο σε καταλαβαίνω δεν περιγράφεται με λόγια............... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat-Cat γέλασα με το σπαραγμό του και την απειλή που ένοιωσε λόγω εισβολής άλλου αρσενικού.. χαχαχαχα η φώτο του απλά θεϊκή χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε ευχαριστω. Ντρεπομαι λιγο τώρα γιατι δε θελω να παρεξηγηθεί η κοινοποίηση. Αλλά δεν ξέρω, ήθελα να το δειτε οι κοπελες που μπαινετε σε αυτο το τοπικ και ευχαριστω τη Rena που το ανεβασε. Δε θα το ανεβαζα εγω.

Μην ακούω χαζομαρουλες που ντρέπεσαι..Ειναι κάτι πολύ όμορφο και πολύ ανθρώπινο αυτό που έγραψες ..Να μην ευχαριστεις καθολου!!Εδω μέσα γράφουμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι και αυτό δεν θα ανέβαζα;?Και συμφωνώ απόλυτα ότι οποία δεν την ενδιαφέρει απλά δεν το διαβάσει..Ασε που από ότι έχω καταλάβει τα περισσότερα κορίτσια εδώ μεσα αγαπάνε παρα πολυ τα ζωάκια..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Να σας εξομολογηθώ πως με τα ζωάκια είμαι πιο ευαισθητοποιημένη απ' ότι με τους ανθρώπους..
Είναι απροστάτευτα ίσως γι' αυτό.. και δεν τα λογαριάζουν για ψυχές που έχουν ανάγκες όπως εμείς..

 

Κι εγω!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Kat-Cat γέλασα με το σπαραγμό του και την απειλή που ένοιωσε λόγω εισβολής άλλου αρσενικού.. χαχαχαχα η φώτο του απλά θεϊκή χαχαχαχαχαχαχα

παιδια η τελευταια ειναι φωτο του φωτογραφου του γαμου. Αχαχαχαχ. Παντως την πρωτη φορα που ηρθε ο αντρας μου σπιτι του χιμηξε οταν τον ειδε να με ακουμπαει. Τωρα τον υπεραγαπαει βεβαια. Γενικα εχει πολυ πλακα αυτο το γατι και ακομα μεγαλυτερη η αλλη η χοντρελω που τρεχει και κουνιεται ολος της ο πισινος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο το πρωι δουλεια τωρα εφαγα λιγο καρπουζακι και ενα γιαουρτακι ουφ!!!!!!!!!! ειχε παει το στομαχι στην πλατη!!!!!!!!!!!! 

@Kat-Cat τελειο ειναι αυτο που εγραψες μην το σκεφτεσαι ολο αγαπη και τρυφεροτητα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια απο το πρωι δουλεια τωρα εφαγα λιγο καρπουζακι και ενα γιαουρτακι ουφ!!!!!!!!!! ειχε παει το στομαχι στην πλατη!!!!!!!!!!!! 

@Kat-Cat τελειο ειναι αυτο που εγραψες μην το σκεφτεσαι ολο αγαπη και τρυφεροτητα!!!!!!!!!!

σε ευχαριστωωωω!!! Εμενα τωρα αδειασαν τα ραντεβου μολις. Ειχα 5 μαζεμενους καπνιζαν κιολας φωναζαν, εγω πνιγμενη στα χαρτια μου, ελ[ιζω να μην ξεφυγε τιποτα ετσι που γινοταν χαμος. Το απογευμα μετα τη δουλεια εχω νυχακιααααα, και τα περιμενω για λιγη χαλαρουιτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

σε ευχαριστωωωω!!! Εμενα τωρα αδειασαν τα ραντεβου μολις. Ειχα 5 μαζεμενους καπνιζαν κιολας φωναζαν, εγω πνιγμενη στα χαρτια μου, ελ[ιζω να μην ξεφυγε τιποτα ετσι που γινοταν χαμος. Το απογευμα μετα τη δουλεια εχω νυχακιααααα, και τα περιμενω για λιγη χαλαρουιτ!

αααα επιξες και εσυ!!!!!!!! τελεια αντε να χαλαρωσεις!!!!!! και εγω πρεπει να τα κανω να δω ποτε θα παω !!!! αλλα εχω κατι και εγω κοπελα στο σπιτι ειναι η μερα της καθαριοτητας!!!!!!!!!!! παρτυ δλδ εγω χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Το πόσο σε καταλαβαίνω δεν περιγράφεται με λόγια............... 

Τώρα μου έβγαλε ειδοποίηση για το μνμ σου !!!!! Αστα να πάνε η βαρεμάρα του αιώνα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!!! συχγαρητηρια!!!!!!!! μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!! τωρα αυτο ειναι θεμα οχι μονο στα 45 αλλα και στα 29 που ειμαι εγω !!! εγω δε εγκυμονω αλλα αυτο σκεφτομαι τι θα κανω οταν ερθει η ωρα!! σου ειπε λογικα μεχρι να περασεις το πρωτο τριμηνο?? μετα αν σε αφησει για ρωτα τον για καμια φυτικη βαφη οπως του κορρε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! 

 

τι κανετε ??? πως ειστε σημερα????

Καλημέρα!!

Μετράω τις μέρες να περάσουν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης να δω αν είμαι εγκυούλα ! Οι οποίες δεν περνάν με τίποτα! Είναι και νωρίς ακόμα... Είναι να μου έρθει περίοδος (που να με ξεχασει εύχομαι!) 2-3 Ιουνίου. Αν και είναι νωρίς απο συμπτώματα τσιμπήματα στις ωοθήκες νιώθω και το στήθος μου είναι λίγο ευαίσθητο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

Συγχαρητήρια!!! Δεν ξέρω γτ αλλα χαίρομαι οταν ακούω για εγκυμοσύνη σε τετοιες ηλικίες! Με το μαλλί καλύτερα να κάνεις υπομονή και να το βαψεις στο δεύτερο τρίμηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Την ίδια ηλικία έχουμε @anni7! Προσπαθείς και συ για μωράκι?

ναι κοριτση μου προσπαθουμε απο τον ιανουαριο απλα καναμε ομως ενα μικρη παυση επειδη ειχαμε πολυ φορτωμενο προγραμμα απο τις δουλειες μας και ξανα ξεκινησαμε αυτο το  μηνα αλλα χαλαρα παμε ξερεις χχωρις αχγος!!!! ελπιζω να μην σου ερθει και εισια κοριτση μου!!!!!!! και για μενα το ιδιο χαχαχααχαχα και εγω εκει περιμενω αρχες 8 με 9 του μηνα εννοω ιουνιου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ναι κοριτση μου προσπαθουμε απο τον ιανουαριο απλα καναμε ομως ενα μικρη παυση επειδη ειχαμε πολυ φορτωμενο προγραμμα απο τις δουλειες μας και ξανα ξεκινησαμε αυτο το  μηνα αλλα χαλαρα παμε ξερεις χχωρις αχγος!!!! ελπιζω να μην σου ερθει και εισια κοριτση μου!!!!!!! και για μενα το ιδιο χαχαχααχαχα και εγω εκει περιμενω αρχες 8 με 9 του μηνα εννοω ιουνιου!!!! 

Ευχομαι να μην έρθει σε καμία μας!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

ΩΩΩΩΩ πολυ χαιρομαι οταν ακουω εγκυμοσυνες τετοιες γιατι δινουν τρομερη ελπιδα σε ολες οσες προπαθουν!!! Ειναι το πρωτο παιδακι? Αναφορικα με το μαλλι, οι περισσοτεροι γιατροι το απαγορευουν τους πρωτους μηνες αλλοι σε αφηνουν να κανεις ενα περασμα με φυτικη βαφη χωρις να ακουμπας σε βαθος τη ριζα. Ρωτα το γιατρο σου! Ευχομαι καλη κυηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

Συγχαρητηρια!!! Να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσι!
Για το μαλλι θα σου πω το εξης. Εγω μπορει να μην εχω ασπρα αλλα ως κοκκινομαλλα αν αφηνα το μαλλι τωρα θα ηταν πορτοκαλι με λιγο ροζ χαχαχα Εγω το αφησα το πρωτο τριμηνο εντελως και με το που μπηκα στον 4ο ξεκινησα να το βαφω κανονικοτατα απλα τους ζηταω να μην μου βαφουν τερμα ριζα. Δεν εχεις κανενα θεμα!
Πρωτο παιδακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

Συγχαρητήριααααα!!Μπράβο,κοπέλα μου!!Πολύ όμορφα νέα πραγματικά!!Συμφωνώ ότι τετοιες ανακοινώσεις εγκυμοσύνων ειναι πολύ ελπιδοφόρες για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν..Απο τα λίγα  που ξέρω είναι ότι το πρωτο τρίμηνο απαγορεύεται αλλά μετά τα πράγματα γινονται πιο εύκολα..Και μια σίγουρη απάντηση,μιλά με το γιατρό σου καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...