Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλημερααααα!!!!Εντάξει με τα παγωτά έχω έρωτα αλλά θέλω να έχουν μέσα και κάτι να μασουλαω..... όπως πχ τα nirvana με καραμελωμένα pecans κλπ.!!!! @Kat-Cat μια από τα ίδια είναι κάτι άσχετες μέρες που τρώω αλμυρό-γλυκό και ξανά.....αφού ο άντρας μου με βλέπει και μου λέει:που τα βάζεις όλα αυτά??

Κατά τα άλλα μίλησα πρίν λίγο με το γιατρό και μου είπε: καμία σχέση με αυτό που σκέφτεσαι.....ΊΣΩΣ αν το αφήναμε και μετά από πολλά χρόνια να εξελισσόταν σε κάτι αλλά τώρα δεν υπάρχει κανένα θέμα!Δεν ξέρετε πόσο χάρηκα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eriv είπε:

??????? καντο εικονα!!!! Χαχαχχαχαχ 

ε μα ελεγα πως θα ταυτοποιησουν οτι ειμαι εγω μεσα εξω;;;; 

ακομα γελαω που τα διαβαζω τα χθεσινα (σε καλο να μας βγουν τα γελια γιατι καθε φορα που γελαω πολυ το μετανιωνω :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!! οπως καταλαβατε παρεδωσα εχθες στον υπνο και εχασα τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!

τα διαβασα ομως ολα τωρα και δε μπορω να πω μου φτιαξατε την διαθεση!!!!

το ιδιο ασχετη και εγω με ολα ημουνα τωρα εχω γινει μεταπτυχιακη !!!!!!!!!! χαχαχααχχαχαχα

κοριτσια και εγω σαν @Kat-Cat λεω κατι θα εχω και εγω και κρατιεμαι να μην παω για εξετασεις χαχαχαχαχαχα

@zoi.ko χαιρομαι πολυ που στο επιβεβαιωσε και ο γιατρος καλη αρχη στις προσπαθειες!!!!

επισης μαρεσει και μενα το παγωτο ειναι το μονο γλυκο που τρωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερααααα!!!!Εντάξει με τα παγωτά έχω έρωτα αλλά θέλω να έχουν μέσα και κάτι να μασουλαω..... όπως πχ τα nirvana με καραμελωμένα pecans κλπ.!!!! @Kat-Cat μια από τα ίδια είναι κάτι άσχετες μέρες που τρώω αλμυρό-γλυκό και ξανά.....αφού ο άντρας μου με βλέπει και μου λέει:που τα βάζεις όλα αυτά??

Κατά τα άλλα μίλησα πρίν λίγο με το γιατρό και μου είπε: καμία σχέση με αυτό που σκέφτεσαι.....ΊΣΩΣ αν το αφήναμε και μετά από πολλά χρόνια να εξελισσόταν σε κάτι αλλά τώρα δεν υπάρχει κανένα θέμα!Δεν ξέρετε πόσο χάρηκα!???

ενταξει με παραδεχεσαι? Αχαχαχαχα, αυτο που εξαρχης σου ειπα. Oοτι ο ανθρωπος εννοουσε οτι αν το αφηνατε ισως εξελισσοταν σε κατι αλλο. Μα τι πατε και δινετε τα λεφτα σας σε γιατρους. Εδω. :P Σου ξαναματα λεω, οταν ο γιατρος μου λεει μην δινεις σημασια, πραγματικα δε δινω. Πχ οταν εκανα την αποξεση μου λεει ο γιατρος μετα, οτι βρηκαμε ενα πολυ μικρο διαφραγματακι στη μητρα, το οποιο δε φαινεται ουτε με υπερηχο, (δεν το ειδε ουτε η β γιατρος, αν και της το ανεφερα ως ευρημα, και στο μεγεθος της μητρας οταν τελειωσε τον υπερηχο και μου γραψε το χαρτι εγραψε φυσιολογικο μεγεθος και διπλα τα νουμερα). Οταν τον ρωτησα αν πρεπει να κανω κατι, μου απαντησε εγω αν ημουν στη θεση σου δε θα εκανα τιποτα. Ε ξενερωσα λιγο εκεινη την ωρα που μου το ειπε, γιατι ηταν κατι που δε φαινοταν ποτε, και που αν δεν ειχα κανει την επεμβαση δε θα το χαμε δει, αλλα μολις μου πε αυτο, δεν ξαναασχοληθηκα. Σπανιως το σκεφτομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!! οπως καταλαβατε παρεδωσα εχθες στον υπνο και εχασα τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!

τα διαβασα ομως ολα τωρα και δε μπορω να πω μου φτιαξατε την διαθεση!!!!

το ιδιο ασχετη και εγω με ολα ημουνα τωρα εχω γινει μεταπτυχιακη !!!!!!!!!! χαχαχααχχαχαχα

κοριτσια και εγω σαν @Kat-Cat λεω κατι θα εχω και εγω και κρατιεμαι να μην παω για εξετασεις χαχαχαχαχαχα

@zoi.ko χαιρομαι πολυ που στο επιβεβαιωσε και ο γιατρος καλη αρχη στις προσπαθειες!!!!

επισης μαρεσει και μενα το παγωτο ειναι το μονο γλυκο που τρωω!!!!!!

ναι, γιναμε ολες μεταπτυχιακες οπως λες. Εγω μονο ενδοκρινολογικα ηξερα πριν μπω, λογω κολλητης που καθομαι και ακουω και μαθαινω, ειδικοτητα γυναικολογιας-μαιευτικης εδω εμαθα. Χτες, στο μεταξυ εμαθα απο ενα αλλο τοπικ νομιζω απο την @Dim83 οτι ο πλακουντας γερναει και οτι σε καθε σταδιο της κυησης εχει συγκεκριμενo grade. Oύτε που το είχα ξανακουσει. Καλα να μη μιλησω για κατι αντιστασεις που διαβασα που μονο τις αντιστασεις του φουρνου ξερω. Μαλλον ειναι στα παρακατω μαθηματα της προχωρημενης εγκυμοσυνης αυτα και δεν εχω φτασει ακομα στην υλη. Ακομα ειμαι στο σταδιο της προσπαθειας και της αρχικης κυησης. Εχω φτάσει ως το α' τριμηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι, γιναμε ολες μεταπτυχιακες οπως λες. Εγω μονο ενδοκρινολογικα ηξερα πριν μπω, λογω κολλητης που καθομαι και ακουω και μαθαινω, ειδικοτητα γυναικολογιας-μαιευτικης εδω εμαθα. Χτες, στο μεταξυ εμαθα απο ενα αλλο τοπικ νομιζω απο την @Dim83 οτι ο πλακουντας γερναει και οτι σε καθε σταδιο της κυησης εχει συγκεκριμενo grade. Oύτε που το είχα ξανακουσει. Καλα να μη μιλησω για κατι αντιστασεις που διαβασα που μονο τις αντιστασεις του φουρνου ξερω. Μαλλον ειναι στα παρακατω μαθηματα της προχωρημενης εγκυμοσυνης αυτα και δεν εχω φτασει ακομα στην υλη. Ακομα ειμαι στο σταδιο της προσπαθειας και της αρχικης κυησης. Εχω φτάσει ως το α' τριμηνο.

ναι καλε κα εγω διαβαζω κατι τετοια και λεω τι λενε????? αλλη γλωσσα μιλανε !!!!!!!!! αστα καλε εμεις ειμαστε μικρα ακομα πρωτοετης!!!!!!!!! εχουμε ακομα!!!!!! εγω δε εχω κανει ουτε χοριακη χαχαχχαχαχαχα ειμαι ακομα πιο πισω !!!!!!!! και βλεπω και greys anatomy φαντασου!!!!! κανω και ιδιαιτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι καλε κα εγω διαβαζω κατι τετοια και λεω τι λενε????? αλλη γλωσσα μιλανε !!!!!!!!! αστα καλε εμεις ειμαστε μικρα ακομα πρωτοετης!!!!!!!!! εχουμε ακομα!!!!!! εγω δε εχω κανει ουτε χοριακη χαχαχχαχαχαχα ειμαι ακομα πιο πισω !!!!!!!! και βλεπω και greys anatomy φαντασου!!!!! κανω και ιδιαιτερα!!!!

δε με αφηνει να κανω λαικ το κερατο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! 

Και εγω ακομα χασκογελαω με τα χτεσινα!!! 

Πραγματικα εχουμε μαθει πολλα... εγω ας πουμε χτες ακουσα πρωτη φορα για τη μυλη κυηση απο @Kat-Cat!! 

Κατσε μην μου βγουν εμενα ξινα που θα αρχισω episode 3.012 με dvd + ντοκ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ενταξει με παραδεχεσαι? Αχαχαχαχα, αυτο που εξαρχης σου ειπα. Oοτι ο ανθρωπος εννοουσε οτι αν το αφηνατε ισως εξελισσοταν σε κατι αλλο. Μα τι πατε και δινετε τα λεφτα σας σε γιατρους. Εδω. :P Σου ξαναματα λεω, οταν ο γιατρος μου λεει μην δινεις σημασια, πραγματικα δε δινω. Πχ οταν εκανα την αποξεση μου λεει ο γιατρος μετα, οτι βρηκαμε ενα πολυ μικρο διαφραγματακι στη μητρα, το οποιο δε φαινεται ουτε με υπερηχο, (δεν το ειδε ουτε η β γιατρος, αν και της το ανεφερα ως ευρημα, και στο μεγεθος της μητρας οταν τελειωσε τον υπερηχο και μου γραψε το χαρτι εγραψε φυσιολογικο μεγεθος και διπλα τα νουμερα). Οταν τον ρωτησα αν πρεπει να κανω κατι, μου απαντησε εγω αν ημουν στη θεση σου δε θα εκανα τιποτα. Ε ξενερωσα λιγο εκεινη την ωρα που μου το ειπε, γιατι ηταν κατι που δε φαινοταν ποτε, και που αν δεν ειχα κανει την επεμβαση δε θα το χαμε δει, αλλα μολις μου πε αυτο, δεν ξαναασχοληθηκα. Σπανιως το σκεφτομαι. 

Εσένα σκέφτηκα μόλις μου το είπε χαχαχαχαχα!!!!!Πραγματικά ξαλαφρωσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Καλημερα κοριτσακια!!! 

Και εγω ακομα χασκογελαω με τα χτεσινα!!! 

Πραγματικα εχουμε μαθει πολλα... εγω ας πουμε χτες ακουσα πρωτη φορα για τη μυλη κυηση απο @Kat-Cat!! 

Κατσε μην μου βγουν εμενα ξινα που θα αρχισω episode 3.012 με dvd + ντοκ!! 

Ναι, οταν μου ανακοινωθηκε η αποξεση το ακουσα και εγω πρωτη φορα, γιατι εκει που εκλαιγα μου λεει ο ντοκ θα κανουμε μια ειδικη ιστολογικη να αποκλεισουμε μυλη κυηση. Μεσα στο κλαμα δεν τον ρωτησα τι ειναι αυτο, και μπηκα να γκουγκλαρω αφου τελειωσε η επεμβαση. Μεχρι να βγουν οι ιστολογικες ημουν σιγουρη οτι ειχα αυτο. Το χα δεσει κομπο.

Ξαναπαρτον σημερα να δουμε αν το βρηκε. Σου λεω πες του, η εναλλακτικη αν δεν το βρειτε ειναι να μου γραψετε αναλυτικα τι ειδαμε/αφαιρεσαμε κλπκλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catδλδ αυτο το πραγμα με τα λαικ εχει καταντησει αηδια πραγματικα!!!!

@eriv εν το μεταξυ κοριτσια εκει τωρα στον κυκλο που ειμαι μισες εχουνε μεινει εγκυες και οι αλλες προσπαθουν η υιοθετουν αν ειναι δυνατον βαζεις μια σηρα να ηρεμησεις και τσουπ παλι μπροστα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εσένα σκέφτηκα μόλις μου το είπε χαχαχαχαχα!!!!!Πραγματικά ξαλαφρωσα!!!!

Ε λογικο, αντε παμε να ξαναξεκινησουμε προσπαθειες τώρα και ο θεος βοηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catδλδ αυτο το πραγμα με τα λαικ εχει καταντησει αηδια πραγματικα!!!!

@eriv εν το μεταξυ κοριτσια εκει τωρα στον κυκλο που ειμαι μισες εχουνε μεινει εγκυες και οι αλλες προσπαθουν η υιοθετουν αν ειναι δυνατον βαζεις μια σηρα να ηρεμησεις και τσουπ παλι μπροστα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Μα πραγματικα λες και γινεται επιτηδες... οντως ξεπεταγονται τσουπ! Μα μεχρι και στο walking dead που βλεπω με τα ζομπια εχει εγκυουλα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ημαρτον καλε στα ζομπια εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!! μετα αντε να ηρεμησεις!!!!!!!! @eriv αστα βλεπω μια αστυνομικη τα φτιαχνουν οι ντεντεκιβ μεταξυ τους τσουπ μενει εγκυος!!!!!!!!!!!! βλεπω homeland αν ειναι δυνατον με cia εκει στην αραβικες ξερετε μενει εγκυος αυτη δλδ λεω παιδια στοπ ενα λεπτο τι να δω?????? πειτε μου  !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι, οταν μου ανακοινωθηκε η αποξεση το ακουσα και εγω πρωτη φορα, γιατι εκει που εκλαιγα μου λεει ο ντοκ θα κανουμε μια ειδικη ιστολογικη να αποκλεισουμε μυλη κυηση. Μεσα στο κλαμα δεν τον ρωτησα τι ειναι αυτο, και μπηκα να γκουγκλαρω αφου τελειωσε η επεμβαση. Μεχρι να βγουν οι ιστολογικες ημουν σιγουρη οτι ειχα αυτο. Το χα δεσει κομπο.

Ξαναπαρτον σημερα να δουμε αν το βρηκε. Σου λεω πες του, η εναλλακτικη αν δεν το βρειτε ειναι να μου γραψετε αναλυτικα τι ειδαμε/αφαιρεσαμε κλπκλπ

Εσυ με το google στα χερια σου σαρωνεις!! Πρεπει να σου περιορισουμε λιγο τις αναζητησεις ☺️? 

ναι ναι τωρα μου πε να τον παρω και νωρις τρομαρα μας!!! Καλα σου λεω ηδη την απαντηση:ειρηνη μου στην εκεθεση την τοτε αναφερω οτι εγινε στο χειρουργειο, σε καλυπτει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Εσυ με το google στα χερια σου σαρωνεις!! Πρεπει να σου περιορισουμε λιγο τις αναζητησεις ☺️? 

ναι ναι τωρα μου πε να τον παρω και νωρις τρομαρα μας!!! Καλα σου λεω ηδη την απαντηση:ειρηνη μου στην εκεθεση την τοτε αναφερω οτι εγινε στο χειρουργειο, σε καλυπτει! 

λες να σου πει ετσι??? πες του δε καλυπτει τον γιατρο θελω και αλλη πιο αναλυτικη η την ταινια μου παρακαλω !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Εσυ με το google στα χερια σου σαρωνεις!! Πρεπει να σου περιορισουμε λιγο τις αναζητησεις ☺️? 

ναι ναι τωρα μου πε να τον παρω και νωρις τρομαρα μας!!! Καλα σου λεω ηδη την απαντηση:ειρηνη μου στην εκεθεση την τοτε αναφερω οτι εγινε στο χειρουργειο, σε καλυπτει! 

πες θελω την extended εκδοση παρακαλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Δειτε survivor που σιγουρα δεν εχει εγκυες :P Εμενα πρεπει σαν τα παιδακια να κλειδωθουν ορισμενες αναζητησεις.

βλεπαμε μαστερ σεφ τελειωσε!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα εσενα ναι οπωσδηποτε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

λες να σου πει ετσι??? πες του δε καλυπτει τον γιατρο θελω και αλλη πιο αναλυτικη η την ταινια μου παρακαλω !!!!!!!!!!!

Οριστε @Kat-Cat την ταινια μου λεει και η αννι!!! Εσυ που με χλευαζες χτες με τη μουσικη, τον υπνακο κλπ... ταινια μικρου μηκους... ?

Btw πηρα που μου χε πει 9.30-10 και μου πε κλεισε κλεισε κοριτσι μου να δω τι εχουν κανει στα χειρουργεια αν βρηκαν κατι! Το μαρτυριο της σταγονας απο την προηγουμενη πεμπτη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Οριστε @Kat-Cat την ταινια μου λεει και η αννι!!! Εσυ που με χλευαζες χτες με τη μουσικη, τον υπνακο κλπ... ταινια μικρου μηκους... ?

Btw πηρα που μου χε πει 9.30-10 και μου πε κλεισε κλεισε κοριτσι μου να δω τι εχουν κανει στα χειρουργεια αν βρηκαν κατι! Το μαρτυριο της σταγονας απο την προηγουμενη πεμπτη... 

ε, κοιτα δε θα κατσεις να σκασεις, θα τον ξαναπαρεις, και αν δεν το χει βρει, θα τον ρωτησεις ευθεως, υπαρχει περιπτωση να το βρουμε να μη σας πρήζω και εσάς χωρίς λόγο αν δεν υπάρχει καπου. Να ξερεις τι θα κάνεις μετά, ώστε ή να του πεις να τα κανει αναλυτικά, ή να το κουβεντιάσεις με το νεο γιατρο και αν σου πει να την ξανακανεις να την κανεις. Γιατι στο τελος θα σε σκασει αυτο το καθε μερα να τον κυνηγας. Το ξερω γιατι μπορει να με τρελανει εμενα αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ε, κοιτα δε θα κατσεις να σκασεις, θα τον ξαναπαρεις, και αν δεν το χει βρει, θα τον ρωτησεις ευθεως, υπαρχει περιπτωση να το βρουμε να μη σας πρήζω και εσάς χωρίς λόγο αν δεν υπάρχει καπου. Να ξερεις τι θα κάνεις μετά, ώστε ή να του πεις να τα κανει αναλυτικά, ή να το κουβεντιάσεις με το νεο γιατρο και αν σου πει να την ξανακανεις να την κανεις. Γιατι στο τελος θα σε σκασει αυτο το καθε μερα να τον κυνηγας. Το ξερω γιατι μπορει να με τρελανει εμενα αυτο.

Ε θελω γενικα να χαλασω σχεσεις γτ δεν ξερεις καμια φορα... αλλα ειλικρινα εχω εκνευριστει πολυ..!! Και θα ηθελα να πω οτι ειναι τραγικο που δε το χει αρχειο! 

Επισης αυτο πες ναι και καντο, βρες το, αλλιως οχι να δουμε τι κανουμε... μην με εχεις με το στανιο, παρε σε 1 ωρα, παρε αυριο, παρε τοτε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΣΙΡΙΖΩ !!!!!

1. Με πήρε γιατρός να μου πει οτι στα χειρουργεία δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό (σωωωωπα, ειχα πάρει κ εγώ απλά ήλπιζα μήπως αυτός πιέσει αλλιως) και λεω οκ θέλω αν μπορείτε αναλυτική έκθεση ειδικά για υστεροσκόπηση. αααα μου λέει τώρα θυμήθηκα που δεν το είχα γράψει πουθενά κλπ κλπ. ΟΚ λέει φέρε μου τι σου είχα γράψει την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ !!!!!!!!  να τα δω...... ΣΟΚ. Μου λέει τι τα θες, είπα ταχα μου να στείλω τον φάκελό μου στο εξωτερικό σε ένα γνωστό γιατρό.... Ξαναπαίρνω του λέω να σας τα στείλω εντωμεταξύ με φαξ να τα μελετήσετε αρχικά να μην χάνουμε χρόνο ;;; οχι όχι θέλω να μου τα φέρεις να τα μελετήσω να τα πουμε κλπ κλπ.... ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ / 2 βδομάδες θα είναι τότε από όταν τον πρωτοπήρα....

 

2. Έρχεται μια κυρία για συνέντευξη .. ολα καλα... Πάει να φύγει με ειδοποιούν από τον κάτω όροφο να της καλέσω ραδιοταξι γτ δεν έχει πως να φύγει... ολα καλα κ εδώ. Παίρνω κανονίζω μου λένε σε 13 λεπτά, λέει βγαίνω λίγο να κάτσω έξω.... Τεσπα έρχεται το ταξί, άφαντη η κυρια !!!! Περίμενε ο άνθρωπος, ψάχνω να βρω από το βιογραφικό το κιν της, παίρνω τηλ λεω γειά σας ήρθε το ταξί που μας είπατε να καλέσουμε περιμενει που βρίσκεστε ;;; Στο ταξί λέει.. Λέω ποιο ταξί;;;; ααα λέει πέρασε ταξί από δρόμο και πήρα !!!! (να σημειώσω οτι είμαστε σε βιομηχανική περιοχή , δε είναι εύκολα τα ταξί εδώ... και ούτε περνάνε βέβαια όπως στο κέντρο της αθήνας ανα 2 λεπτά). Ευτυχως το ραδιοταξί δεν μας χρέωσε όση ώρα περίμενε !!!!! ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΙΣΩ ?????

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....... !!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η eriv είπε:

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΣΙΡΙΖΩ !!!!!

1. Με πήρε γιατρός να μου πει οτι στα χειρουργεία δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό (σωωωωπα, ειχα πάρει κ εγώ απλά ήλπιζα μήπως αυτός πιέσει αλλιως) και λεω οκ θέλω αν μπορείτε αναλυτική έκθεση ειδικά για υστεροσκόπηση. αααα μου λέει τώρα θυμήθηκα που δεν το είχα γράψει πουθενά κλπ κλπ. ΟΚ λέει φέρε μου τι σου είχα γράψει την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ !!!!!!!!  να τα δω...... ΣΟΚ. Μου λέει τι τα θες, είπα ταχα μου να στείλω τον φάκελό μου στο εξωτερικό σε ένα γνωστό γιατρό.... Ξαναπαίρνω του λέω να σας τα στείλω εντωμεταξύ με φαξ να τα μελετήσετε αρχικά να μην χάνουμε χρόνο ;;; οχι όχι θέλω να μου τα φέρεις να τα μελετήσω να τα πουμε κλπ κλπ.... ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ / 2 βδομάδες θα είναι τότε από όταν τον πρωτοπήρα....

 

2. Έρχεται μια κυρία για συνέντευξη .. ολα καλα... Πάει να φύγει με ειδοποιούν από τον κάτω όροφο να της καλέσω ραδιοταξι γτ δεν έχει πως να φύγει... ολα καλα κ εδώ. Παίρνω κανονίζω μου λένε σε 13 λεπτά, λέει βγαίνω λίγο να κάτσω έξω.... Τεσπα έρχεται το ταξί, άφαντη η κυρια !!!! Περίμενε ο άνθρωπος, ψάχνω να βρω από το βιογραφικό το κιν της, παίρνω τηλ λεω γειά σας ήρθε το ταξί που μας είπατε να καλέσουμε περιμενει που βρίσκεστε ;;; Στο ταξί λέει.. Λέω ποιο ταξί;;;; ααα λέει πέρασε ταξί από δρόμο και πήρα !!!! (να σημειώσω οτι είμαστε σε βιομηχανική περιοχή , δε είναι εύκολα τα ταξί εδώ... και ούτε περνάνε βέβαια όπως στο κέντρο της αθήνας ανα 2 λεπτά). Ευτυχως το ραδιοταξί δεν μας χρέωσε όση ώρα περίμενε !!!!! ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΙΣΩ ?????

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....... !!!!!!! 

 

ο γιατρος μου φαινεται την εχει ψιλιαστει και φοβαται μην σε χασει και θελει να σε απο κοντα για να τα πειτε εγω αυτο καταλαβιανω!!! και μπορεις να τσιριξεις εχεις καθε δικαιωμα!!!!

οσο για την κυρια τι να σου πω δε κανει εντυπωσει αυτα και αλλα πολλα τα αντιμετωπιζω καθε μερα ο κοσμος ειναι βλαμενος και η βλακεια απειρη !!!!!!!!!!! και κουλ παρε βαθιες ανασες !!!!!! ειναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΕΨΟΥ ΑΥΤΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να μεταφέρεις! Κι εγώ με 4ΑΑ έχω τον μπεμπουλη μου🥰 είμαι σίγουρη για την επιτυχία❤️
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
    • Γενικα βλέπω πως οι παιδίατροι έχουν τελείως άλλη τακτική με τις τροφες 🤷‍♀️ πχ εμένα στην αρχή μου είπε ότι έχει σπόρια μέσα δεν το δίνουμε όπως φράουλα ακτινίδιο ντομάτα μελιτζάνα τέτοια τα αποφεύγουμε όταν είναι πολύ μικρά  το αχλάδι βοηθάει στο έντερο από φρούτα  Κοιτα αυτά θα έχεις με την επιθυμία του φαγητού σήμερα μπορεί να τρώει κάτι και να στο κόψει απότομα να μην το θέλει καθόλου και μετά από 2-3 μήνες να αρχίσει πάλι να το τρώει δεν είναι στάνταρ αυτό ή επειδή ξεκίνησε με όρεξη να τρώει πως θα τρώει κάθε φορά με την ίδια όρεξη είναι φάσεις που παίρνανε εμενα ακόμα και τώρα είναι μερες που τρώει καλά και άλλες πάλι όχι  Με τα κακα περάσαμε μια μικρή φάση που έκλεγε όταν έκανε αλλά όχι τόσο πολύ όπως το περιγράφεις εσυ είχε τυχει να βγάλει λίγο αίμα μια φορά αλλά ήταν από το σφίξιμο ερεθίστηκε (είχα στείλει φωτο στην γιατρό και τα είδε ) επειδη με τα κιλά της δεν έχει θέμα να πεις ωχ αμάν να φαει σιγά σιγά θα στρώσει τώρα για την δυσκηλιοτητα δεν ξέρω να βοηθησω αλλά μου είχαν πει πως μια  μπατονέτα με λίγο ελαιόλαδο να την κανείς στο πωπω βοηθάει να ενεργηθεί βέβαια δεν ξέρω αν δουλεύει δεν το έχω δοκιμάσει εγω
    • Ευχαριστω κατ μου!!!!! ❤️😊 ελπιζω να μας πεις κι εσυ πολυ ευχαριστα νεα!!!!!! 🙏 εχε πιστη στα εμβρυακια σου!!!
    • Θα μιλήσεις με γιατρό οδοντίατρο για αρχή και με τον γυναικολόγο σου κλείσε ραντεβού να πας να σε δει ο οδοντίατρος και να δείτε τι μπορεί να κάνετε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...