Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εκλαψα λιγο με το διαλογο σας παραπανω, γιατι οσο εσεις τα λεγατε και με ψαχνατε, εγω ειχα ανοιξει τρια παραθυρα στο ιντερνετ για ενδομητριωση αχαχαχαχαχχαχα

Ημουν σιγουρη ρεεεεε!!! Τωρα θα ελεγα στην @Dim83 οτι εχεις ανοιξει google!!  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Κλαιω ρε κλαιω!! ??? εισαι θεα!!! Δεν εχω φυσικα παλι like!  

Με αιμα ηταν... οι δικες σου δεν ειναι τιποτα και θα εχουν ηδη φυγει... τα εχουμε ξαναπει, και εγω ειχα βγαλει πριν την εξωσωμ τη 2η και με περιοδο εφυγε!! 

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! 

χαχα

δε εχεις τιποτα με κεφαλαια κ bold!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Κλαιω ρε κλαιω!! ??? εισαι θεα!!! Δεν εχω φυσικα παλι like!  

Με αιμα ηταν... οι δικες σου δεν ειναι τιποτα και θα εχουν ηδη φυγει... τα εχουμε ξαναπει, και εγω ειχα βγαλει πριν την εξωσωμ τη 2η και με περιοδο εφυγε!! 

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! 

αχαχαχαχ, γελασαμε παλι σημερα με τις βλακειες. Οποιος μπαινει εδω μεσα θα λεει αυτες ειναι τρελες!!!

Ενιγουει για να μην μονοπολω με τις βλακειες μου το θεμα (ειδες πηγα πολυ διακριτικα να ρωτησω πως τις ανακαλυψες, αλλαη @Dim83 με επιασε στα πρασα. Ελεγα μηπως ξεφυγω.)

Βαλτον να στα γραψει αυτος αλλιως βλεπεις. Στην πολυ χειροτερη θα την επαναλαβεις και θα δει απο μονος του ο,τι θελει. Τουλαχιστον πλην του κοστους δεν ειναι κατι που σε παει πισω, ειναι πολυ σημαντικο. Εγω με το μεγαλο χασιμο χρονου τρελαινομαι, αλλα ολα στο προγραμμα ειναι και θα κανουμε ο,τι πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ωχ γαμωτο.αρα ειναι πολυ σημαντικο να το βρεις.ρωτησες το γιατρο σου κ το κεντρο που την εκανες? 

Βεβαια ρωτησα... στο νοσοκ που εκανα δεν κρατανε τοσο παλιο ιστορικο μου ειπαν απο τα χειρουργεια.. 

ο γιατρος το ψαχνει.... εδω και μια βδομαδα... Αυριο ειπε το πρωι να τον παρω παλι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα

δε εχεις τιποτα με κεφαλαια κ bold!

Στο μεταξυ οταν ξεκινησα στο φορουμ, επειδη ημουν τελειως αδιαβαστη, ελεγα δεν εχω τιποτα μια χαρα ειμαι. Μετα το πρωτο που διαβασα ηταν για τις σαλπιγγες που λεω, νταξει αυτο εχω, νατο, ειχα κολλησει εκει καμποσο καιρο, τωρα εχω επεκταθει σε διαφορους τομεις. (Τις σκεφτομαι βεβαια που και που και αυτες τι να κανουν, πως ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Βεβαια ρωτησα... στο νοσοκ που εκανα δεν κρατανε τοσο παλιο ιστορικο μου ειπαν απο τα χειρουργεια.. 

ο γιατρος το ψαχνει.... εδω και μια βδομαδα... Αυριο ειπε το πρωι να τον παρω παλι! 

 

για ενα χρονο πριν δεν μιλαμε?

δεν ειναι τοσο παλια.

εμεις reports ετοιμαζουμε κ εχουνε παλιο αρχειο.το νοσοκομειο τα πεταει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, γελασαμε παλι σημερα με τις βλακειες. Οποιος μπαινει εδω μεσα θα λεει αυτες ειναι τρελες!!!

Ενιγουει για να μην μονοπολω με τις βλακειες μου το θεμα (ειδες πηγα πολυ διακριτικα να ρωτησω πως τις ανακαλυψες, αλλαη @Dim83 με επιασε στα πρασα. Ελεγα μηπως ξεφυγω.)

Βαλτον να στα γραψει αυτος αλλιως βλεπεις. Στην πολυ χειροτερη θα την επαναλαβεις και θα δει απο μονος του ο,τι θελει. Τουλαχιστον πλην του κοστους δεν ειναι κατι που σε παει πισω, ειναι πολυ σημαντικο. Εγω με το μεγαλο χασιμο χρονου τρελαινομαι, αλλα ολα στο προγραμμα ειναι και θα κανουμε ο,τι πρεπει

Αααα δε καταλαβες... και εγω διστασα λιγο να σου γραψω.... λεω πως θα την κανω να καταλαβει οτι δεν ειναι ιδιες κυστες;;; Ας το γραψω κεφαλαια και καλα της το φωναζω!!! 

Γελασαμε και το εχουμε αναγκη εχουμε πει!!! Ετσι πρεπει να γελαμε... 

επισης ακομα απο εκεινη την ωρα μου χει κολλησει το παγωτο που εφαγες αλλα λεω να κρατηθω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Βεβαια ρωτησα... στο νοσοκ που εκανα δεν κρατανε τοσο παλιο ιστορικο μου ειπαν απο τα χειρουργεια.. 

ο γιατρος το ψαχνει.... εδω και μια βδομαδα... Αυριο ειπε το πρωι να τον παρω παλι! 

 

να πω κατι που γελαω μονη μου?

Στο τελος θα σου δωσει καμιας αλλης για να τελειωνει αχαχαχχαχααχ. Εχετε δει την ταινια πολυτεχνιτης και ερημοσπιτης με το βεγγο φωτογραφο? Οποια εχει δει την ταινια θα καταλαβει τι εννοω? (Γελαω μονη μου :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Αααα δε καταλαβες... και εγω διστασα λιγο να σου γραψω.... λεω πως θα την κανω να καταλαβει οτι δεν ειναι ιδιες κυστες;;; Ας το γραψω κεφαλαια και καλα της το φωναζω!!! 

Γελασαμε και το εχουμε αναγκη εχουμε πει!!! Ετσι πρεπει να γελαμε... 

επισης ακομα απο εκεινη την ωρα μου χει κολλησει το παγωτο που εφαγες αλλα λεω να κρατηθω.. 

εχω ενα δικιλο εδω καιμακι, μαζι με γλυκο τριανταφυλλο απο πανω παρακαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Στο μεταξυ οταν ξεκινησα στο φορουμ, επειδη ημουν τελειως αδιαβαστη, ελεγα δεν εχω τιποτα μια χαρα ειμαι. Μετα το πρωτο που διαβασα ηταν για τις σαλπιγγες που λεω, νταξει αυτο εχω, νατο, ειχα κολλησει εκει καμποσο καιρο, τωρα εχω επεκταθει σε διαφορους τομεις. (Τις σκεφτομαι βεβαια που και που και αυτες τι να κανουν, πως ειναι ?

Προσκυνω απλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

να πω κατι που γελαω μονη μου?

Στο τελος θα σου δωσει καμιας αλλης για να τελειωνει αχαχαχχαχααχ. Εχετε δει την ταινια πολυτεχνιτης και ερημοσπιτης με το βεγγο φωτογραφο? Οποια εχει δει την ταινια θα καταλαβει τι εννοω? (Γελαω μονη μου :P )

Καλα χοντρο μεν αλλα να σου πω επειδη στην πρωτη παλια λαπαροσκοπηση ημουν περιεργη λεω θα δω την κασετα... αηδια το εκλεισα σαφως αλλα.... δειχνει κατευθειαν το μεσα σου... εννοω δε δειχνει εσενα που παιρνεις τον υπνακο σου... πως μπορεις να το ταυτοποιησεις;;; 

Αλλα οκ ενταξει τραβηγμενο δε θελω καν να το σκεφτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

να πω κατι που γελαω μονη μου?

Στο τελος θα σου δωσει καμιας αλλης για να τελειωνει αχαχαχχαχααχ. Εχετε δει την ταινια πολυτεχνιτης και ερημοσπιτης με το βεγγο φωτογραφο? Οποια εχει δει την ταινια θα καταλαβει τι εννοω? (Γελαω μονη μου :P )

Καλα,δεν παλεύομαστε εδώ μέσα!!Είμαστε όλες για δέσιμο.!!???

Κι εγώ μια από τα ιδια..Εγω πριν ξεκινήσουμε προσπαθείς,είχα πεισθει ότι κατι έχω..Απλα δεν ήξερα το ακριβώς..Οταν μπήκα στο φόρουμ,αποφάσισα ότι μπορεί να τα έχω και όλα μαζεμένα!!Τα λέω και στη γιατρό μου και με περνάει για τελείως ηλίθια!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εχω ενα δικιλο εδω καιμακι, μαζι με γλυκο τριανταφυλλο απο πανω παρακαλω.

Και μ αρεσει το καιμακιιιιι!!!! Γιαμ γιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Καλα,δεν παλεύομαστε εδώ μέσα!!Είμαστε όλες για δέσιμο.!!???

Κι εγώ μια από τα ιδια..Εγω πριν ξεκινήσουμε προσπαθείς,είχα πεισθει ότι κατι έχω..Απλα δεν ήξερα το ακριβώς..Οταν μπήκα στο φόρουμ,αποφάσισα ότι μπορεί να τα έχω και όλα μαζεμένα!!Τα λέω και στη γιατρό μου και με περνάει για τελείως ηλίθια!!???

Κλαιω και με σενα.... ?

ειχα πεισθει λεει οτι κατι εχω απλα δεν ηξερα τι ακριβως!!! Μετα οκ μπερδευτηκες και λες δε τα χω ολα μαζι;;; 

Γελαω μονη μου και με κοιταει ο αντρας μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Καλα χοντρο μεν αλλα να σου πω επειδη στην πρωτη παλια λαπαροσκοπηση ημουν περιεργη λεω θα δω την κασετα... αηδια το εκλεισα σαφως αλλα.... δειχνει κατευθειαν το μεσα σου... εννοω δε δειχνει εσενα που παιρνεις τον υπνακο σου... πως μπορεις να το ταυτοποιησεις;;; 

Αλλα οκ ενταξει τραβηγμενο δε θελω καν να το σκεφτω!

καλα δεν προκειται ρε να το κανει! Αυτο εννοειται, αλλα μου ρθε στο μυαλο η ταινια με το βεγγο φωτογραφο, που εκαιγε ολες τις φωτος, και ειχε παει μια οικογενεια να φωτογραφηθει, τους φωτογραφησε και βεβαια εκαψε τις φωτογραφιες και οταν πηγαν να τις παραλαβουν, τους δινει μια αλλη οικογενεια. Αλλα ειπαμε, τωρα βλακειες λεμε μεταξυ μας, σιγα μην εκανε κατι τετοιο ποτε. Παει φυλακη σαφεστατα οποτε δεν προκειται. Ειπαμε ως ενα σημειο. Στη χειροτερη θα σου πει δεν το βρισκω και δεν το χω. Επισης γελαω, γιατι μαρη τρελη, τι να δειχνει εσενα που παιρνεις τον υπνακο σου? αχαχαχ. Θες και σκηνοθεσια στην ταινια? Χαλακι μουσικη, εσενα να κοιμασαι και μετα η καμερα να κατεβαινει σιγα σιγα? χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλα,δεν παλεύομαστε εδώ μέσα!!Είμαστε όλες για δέσιμο.!!???

Κι εγώ μια από τα ιδια..Εγω πριν ξεκινήσουμε προσπαθείς,είχα πεισθει ότι κατι έχω..Απλα δεν ήξερα το ακριβώς..Οταν μπήκα στο φόρουμ,αποφάσισα ότι μπορεί να τα έχω και όλα μαζεμένα!!Τα λέω και στη γιατρό μου και με περνάει για τελείως ηλίθια!!???

καλα δε θες να δεις μεηλ με το γιατρο μου ο οποιος μου στελνει τελευταιο "καλη μου υπαρχει μια λεξη στο ελληνικο λεξιλογιο "ΥΠΟΜΟΝΗ"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κλαιω και με σενα.... ?

ειχα πεισθει λεει οτι κατι εχω απλα δεν ηξερα τι ακριβως!!! Μετα οκ μπερδευτηκες και λες δε τα χω ολα μαζι;;; 

Γελαω μονη μου και με κοιταει ο αντρας μου... 

Ετσι παθαινεις με οσα περισσοτερα διαβαζεις τοσα περισσοτερα πιστευεις οτι εχεις. Η αγνοια ειναι δυναμη ρε συ. Δε θυμαμαι με ποια φιλη μου μιλουσα που της πηγε αερα πατερα η εγκυμοσυνη γιατι δε διαβαζε τιποτα, και της ειπα τον ορο βιοχημικη κυηση σε μια κουβεντα και μου λεει τιν τουτο? (Ε, ρε λεω απο μεσα μου......ελα δω χρυσο μου να σου πω) Μεχρι το Γεναρη δεν ηξερα ΤΙΠΟΤΑ που ξεκινησα να μπαινω εδω. Απο τα πρωτα ποστ που ειδα ηταν ενα με τα κοριτσια με τις εξωσωματικες, ποσες ξεκινανε προσπαθεια ιανουαριο. Δεν καταλαβαινα τι λενε και μπηκα και εγραψα και γω ξεκιναω και γω...Μετα καταλαβα απο κανα 10ημερο, που πηρα το πρωτο πτυχιο :P Εχω μαθει απειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβάζω κορίτσια κ από τη μια γελάω από την άλλη δ ξέρω τι να σας πω για να σας πείσω ότι όλες θα τα καταφέρετε με τ έναν η τ αλλο τρόπο. Δεν προλάβαινα να απαντήσω γυ η ταλιμπανουλα αποφάσισε εφόσον λείπαμε όλη μέρα να μην κοιμηθεί κ να παίζουμε έως τώρα. 

Και γω έφαγα παγωτό σήμερα τέλειο σοκολάτα με κομμάτια λευκής σοκολάτας όνειρο . Μόνο ότι έχει σχέση με σοκολάτα τρώω. Φερερο, νουτελα, σοκολάτα κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Σας διαβάζω κορίτσια κ από τη μια γελάω από την άλλη δ ξέρω τι να σας πω για να σας πείσω ότι όλες θα τα καταφέρετε με τ έναν η τ αλλο τρόπο. Δεν προλάβαινα να απαντήσω γυ η ταλιμπανουλα αποφάσισε εφόσον λείπαμε όλη μέρα να μην κοιμηθεί κ να παίζουμε έως τώρα. 

Και γω έφαγα παγωτό σήμερα τέλειο σοκολάτα με κομμάτια λευκής σοκολάτας όνειρο . Μόνο ότι έχει σχέση με σοκολάτα τρώω. Φερερο, νουτελα, σοκολάτα κτλ

μη μου λες τετοια και ειναι μια ωρα δυσκολη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχ Ναι γτ λίγα εφαγες όλη μέρα από ότι διάβασα! Και γω τις φράουλες τις τρώω με ζάχαρη. Εν τω μεταξύ ρι κανω; πλένω φράουλες τις κόβω σε κομμάτια βάζω στη μικρή μερικές αε ένα πιατάκι κ στις υπόλοιπες η έξυπνη βάζω ρη ζαχαριτσα μου χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat χαχαχ Ναι γτ λίγα εφαγες όλη μέρα από ότι διάβασα! Και γω τις φράουλες τις τρώω με ζάχαρη. Εν τω μεταξύ ρι κανω; πλένω φράουλες τις κόβω σε κομμάτια βάζω στη μικρή μερικές αε ένα πιατάκι κ στις υπόλοιπες η έξυπνη βάζω ρη ζαχαριτσα μου χαχαχ

αχαχαχαχ ε ναι τη γουρουνια εμεις οι μεγαλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Επισης γελαω, γιατι μαρη τρελη, τι να δειχνει εσενα που παιρνεις τον υπνακο σου? αχαχαχ. Θες και σκηνοθεσια στην ταινια? Χαλακι μουσικη, εσενα να κοιμασαι και μετα η καμερα να κατεβαινει σιγα σιγα? χαχαχαχα

??????? καντο εικονα!!!! Χαχαχχαχαχ 

ε μα ελεγα πως θα ταυτοποιησουν οτι ειμαι εγω μεσα εξω;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Απο τα πρωτα ποστ που ειδα ηταν ενα με τα κοριτσια με τις εξωσωματικες, ποσες ξεκινανε προσπαθεια ιανουαριο. Δεν καταλαβαινα τι λενε και μπηκα και εγραψα και γω ξεκιναω και γω...Μετα καταλαβα απο κανα 10ημερο

Ενταξει εχεις δωσει ρεστα σημερα!!! Και εγω ξεκιναω... κ εγω!!! ??

Μου χεις φτιαξει το βραδυ, εφυγε και ο πονοκεφαλος, φαρμακο εισαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Και γω έφαγα παγωτό σήμερα τέλειο σοκολάτα με κομμάτια λευκής σοκολάτας όνειρο . Μόνο ότι έχει σχέση με σοκολάτα τρώω. Φερερο, νουτελα, σοκολάτα κτλ

Τι μου κανετε βραδιατικο;;; Κ εχω αντισταθει σημερα για να φαω αυριο.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Σας διαβάζω κορίτσια κ από τη μια γελάω από την άλλη δ ξέρω τι να σας πω για να σας πείσω ότι όλες θα τα καταφέρετε με τ έναν η τ αλλο τρόπο. Δεν προλάβαινα να απαντήσω γυ η ταλιμπανουλα αποφάσισε εφόσον λείπαμε όλη μέρα να μην κοιμηθεί κ να παίζουμε έως τώρα. 

Και γω έφαγα παγωτό σήμερα τέλειο σοκολάτα με κομμάτια λευκής σοκολάτας όνειρο . Μόνο ότι έχει σχέση με σοκολάτα τρώω. Φερερο, νουτελα, σοκολάτα κτλ

Καλημέρα! Πόσο συμφωνώ μς τη σοκολάτα! Και στα γλυκα αν δεν εχει σοκολάτα απλά δεν το ακουμπάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...