Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

κοιτα δε ξερω πολλα για να πω την αληθεια αλλα το παω με την λογικη καονηκα ενας γιατρος δε πρεπει να κραταει αρχειο???? δλδ και για την δικη του ασφαλεια μηπως απλα δε εχει χρονο να ασχοληθει και συνεχεια σε αναβαλει???? αλλα εχεις δικιο και εγω θα στραβωνα γιατι ως γιατρος πρεπει να σεβεται την δικη σου αγωνια που θες να ψαχτεις ειναι το δικο σου σωμα και ως γιατρος επιβαλεται να βοηθησει!!

μα κ εγώ ακριβώς βάσει λογικής !

Είναι ο γιατρός μου που έχουμε κάνει 2 σπερμαγ, 2 εξωσωματικές ολα χωρίς επιτυχία και μου έκανε λαπαροσκόπηση για ενδομητρίωση και υστεροσκόπηση (όπως μου είπε....). Δε θα έπρεπε να διατηρεί αρχείο για τον ασθενή του;;;; Και οκ δεν έγινε πριν 15 χρονια, πριν 1,5 χρόνο περίπου. ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

μα κ εγώ ακριβώς βάσει λογικής !

Είναι ο γιατρός μου που έχουμε κάνει 2 σπερμαγ, 2 εξωσωματικές ολα χωρίς επιτυχία και μου έκανε λαπαροσκόπηση για ενδομητρίωση και υστεροσκόπηση (όπως μου είπε....). Δε θα έπρεπε να διατηρεί αρχείο για τον ασθενή του;;;; Και οκ δεν έγινε πριν 15 χρονια, πριν 1,5 χρόνο περίπου. ! 

εχεις κανει τοσα σαυτον σε ξερει και προσωπικα μετα απ τοσα που εχετε κανει αρα εχετε και μια σχεση!!! ναι λογικα θα επρεπε να εχει αρχειο και εφοσον σε παρακολουθει θα επρεπε να τα εχει και αυτος για να εχει φακελο ασθενους !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω τώρα κάτι γιατί έχω στεναχωρηθεί, ξενερώσει δε ξέρω κ εγώ τι.

Ζήτησα από τον γιατρό που ήμουν μέχρι τώρα να μου δώσει αντίγραφο από το dvd που έκανα λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης τον ιανουάριο του 17. Μου το ζήτησε ένας νέος γιατρός που συνεργάζομαι, μου είπε θέλει να το δει οπωςδήποτε γτ θα του δώσει πολλές απαντήσεις για την ενδομητρίωση καθώς και για υστεροσκόπηση (μου είπε ο παλιος γιατρός οτι μου έκανε παράλληλα αλλά δε το έγραψε πουθενά για να μην χρεωθώ έξτρα -οπότε χαρτιά δεν έχω τίποτα-).

Σημείωση εδώ οτι στον παλιό γιατρό δεν έχω αναφέρει βέβαια οτι σταματάω θα κοιτάξω για άλλον κλπ, οπότε θεωρητικά είμαι μαζί του.

Εδώ και 1 εβδομάδα με παιδεύει οτι παρε με την τάδε μέρα να το εχω κοιτάξει, μετά πάρε με σε λίγες μέρες ακόμα να το δω με τον γιατρό που συνεργάζομαι μηπως το έχει εκείνος. Ξαναπήρα τώρα μου λέει να δω αν το έχουν στα χειρουργεία. (εγώ στα χειρουργεία έχω ήδη πάρει και μου είπαν οτι δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό). 

Και σκέφτομαι τώρα, είναι δυνατόν να μην έχει το dvd της επέμβασης που μου έκανε πριν 1 χρόνο από τη στιγμή κιόλας που δεν πετύχαμε εγκυμοσύνη και είμαστε ακόμα στις προσπάθειες ;;;;

Επίσης τελευταία σημείωση δεν μου έδωσαν εμένα αντίγραφο γιατί δεν το θυμάμαι ούτε εγώ αλλά ούτε η μαμά μου που πήγε όλα τα χαρτιά στην ασφαλιστική μετά.

Ψιλιάζομαι οτι εαν δεν βρω να δώσω στον γιατρό κάτι θα θέλει ο άνθρωπος υστεροσκόπηση για να έχει κ εκείνος εικόνα... και λογικό. ! 

Έχω άδικο τώρα να στραβώνω ;;;;

Καθόλου άδικο δεν έχει!!!Θα έπρεπε να το έχει στο φάκελο σου το DVD.. Τι σημαίνει κάτσε να δω που το έχω;?Λογικά ότι αφορά κάθε ασθενή τα βάζει στο φάκελο του..Τουλαχιστον ετσι κανει η δική μου γιατρος..

Μήπως ψυλλιαζεται ότι έχεις επισκεφτεί και άλλο γιατρό και γι'αυτό σου φέρνει δικαιολογίες;?

Πάντως όλο αυτό δεν δείχνει επαγγελματισμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καθόλου άδικο δεν έχει!!!Θα έπρεπε να το έχει στο φάκελο σου το DVD.. Τι σημαίνει κάτσε να δω που το έχω;?Λογικά ότι αφορά κάθε ασθενή τα βάζει στο φάκελο του..Τουλαχιστον ετσι κανει η δική μου γιατρος..

Μήπως ψυλλιαζεται ότι έχεις επισκεφτεί και άλλο γιατρό και γι'αυτό σου φέρνει δικαιολογίες;?

Πάντως όλο αυτό δεν δείχνει επαγγελματισμό..

Σαφώς και πρέπει να το έχει ψυλιαστεί ! Αλλά οκ, τι να κάνω;;;

Αλλά όπως και να έχει είναι ο φάκελός μου αυτός και δικαιούμαι να έχω κ εγώ αντίγραφο. 

Δε ξέρω αρχίζω και γίνομαι καχύποπτη, όντως δε το έχει; ή δεν θέλει να το δώσει; Εμένα μου είπε οτι μου έκανε και υστεροσκόπηση.. μήπως τελικά δεν έκανε;;;;; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv κοιτα να δεις τωρα δε παιζουμε με αυτα ειναι σοβαρα πες του θελω το φακελο μου τελος εχεις δικαιωμα και ας το εχει καταλαβει!! τι θα γινει το κρυφτουλει θα παιζετε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω τώρα κάτι γιατί έχω στεναχωρηθεί, ξενερώσει δε ξέρω κ εγώ τι.

Ζήτησα από τον γιατρό που ήμουν μέχρι τώρα να μου δώσει αντίγραφο από το dvd που έκανα λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης τον ιανουάριο του 17. Μου το ζήτησε ένας νέος γιατρός που συνεργάζομαι, μου είπε θέλει να το δει οπωςδήποτε γτ θα του δώσει πολλές απαντήσεις για την ενδομητρίωση καθώς και για υστεροσκόπηση (μου είπε ο παλιος γιατρός οτι μου έκανε παράλληλα αλλά δε το έγραψε πουθενά για να μην χρεωθώ έξτρα -οπότε χαρτιά δεν έχω τίποτα-).

Σημείωση εδώ οτι στον παλιό γιατρό δεν έχω αναφέρει βέβαια οτι σταματάω θα κοιτάξω για άλλον κλπ, οπότε θεωρητικά είμαι μαζί του.

Εδώ και 1 εβδομάδα με παιδεύει οτι παρε με την τάδε μέρα να το εχω κοιτάξει, μετά πάρε με σε λίγες μέρες ακόμα να το δω με τον γιατρό που συνεργάζομαι μηπως το έχει εκείνος. Ξαναπήρα τώρα μου λέει να δω αν το έχουν στα χειρουργεία. (εγώ στα χειρουργεία έχω ήδη πάρει και μου είπαν οτι δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό). 

Και σκέφτομαι τώρα, είναι δυνατόν να μην έχει το dvd της επέμβασης που μου έκανε πριν 1 χρόνο από τη στιγμή κιόλας που δεν πετύχαμε εγκυμοσύνη και είμαστε ακόμα στις προσπάθειες ;;;;

Επίσης τελευταία σημείωση δεν μου έδωσαν εμένα αντίγραφο γιατί δεν το θυμάμαι ούτε εγώ αλλά ούτε η μαμά μου που πήγε όλα τα χαρτιά στην ασφαλιστική μετά.

Ψιλιάζομαι οτι εαν δεν βρω να δώσω στον γιατρό κάτι θα θέλει ο άνθρωπος υστεροσκόπηση για να έχει κ εκείνος εικόνα... και λογικό. ! 

Έχω άδικο τώρα να στραβώνω ;;;;

Ωχ ούτε και τη έχω DVD από την επέμβαση που έκανα και δεν το έχω ζητήσει καν όλο λέω να το ζητήσω και όλο το ξεχνάω δεν σου έδωσε ιστολογίκη εξέταση μετά από την επέμβαση; κανονικά κρατάνε ένα η γιατρό στο φάκελο μας και ένα δίνουν σε εμάς κανονικά. Έτσι μου έχουν πει. Εκεί που έκανες την επέμβαση δεν κρατάνε ποτέ. Επίσης δικαιούσε να έχεις αντίγραφο από την επέμβαση σου και ας νομίζει ότι θέλει ο γιατρός σου πρέπει να το έχεις. Όπως και αντίγραφο του φακέλου σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω τώρα κάτι γιατί έχω στεναχωρηθεί, ξενερώσει δε ξέρω κ εγώ τι.

Ζήτησα από τον γιατρό που ήμουν μέχρι τώρα να μου δώσει αντίγραφο από το dvd που έκανα λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης τον ιανουάριο του 17. Μου το ζήτησε ένας νέος γιατρός που συνεργάζομαι, μου είπε θέλει να το δει οπωςδήποτε γτ θα του δώσει πολλές απαντήσεις για την ενδομητρίωση καθώς και για υστεροσκόπηση (μου είπε ο παλιος γιατρός οτι μου έκανε παράλληλα αλλά δε το έγραψε πουθενά για να μην χρεωθώ έξτρα -οπότε χαρτιά δεν έχω τίποτα-).

Σημείωση εδώ οτι στον παλιό γιατρό δεν έχω αναφέρει βέβαια οτι σταματάω θα κοιτάξω για άλλον κλπ, οπότε θεωρητικά είμαι μαζί του.

Εδώ και 1 εβδομάδα με παιδεύει οτι παρε με την τάδε μέρα να το εχω κοιτάξει, μετά πάρε με σε λίγες μέρες ακόμα να το δω με τον γιατρό που συνεργάζομαι μηπως το έχει εκείνος. Ξαναπήρα τώρα μου λέει να δω αν το έχουν στα χειρουργεία. (εγώ στα χειρουργεία έχω ήδη πάρει και μου είπαν οτι δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό). 

Και σκέφτομαι τώρα, είναι δυνατόν να μην έχει το dvd της επέμβασης που μου έκανε πριν 1 χρόνο από τη στιγμή κιόλας που δεν πετύχαμε εγκυμοσύνη και είμαστε ακόμα στις προσπάθειες ;;;;

Επίσης τελευταία σημείωση δεν μου έδωσαν εμένα αντίγραφο γιατί δεν το θυμάμαι ούτε εγώ αλλά ούτε η μαμά μου που πήγε όλα τα χαρτιά στην ασφαλιστική μετά.

Ψιλιάζομαι οτι εαν δεν βρω να δώσω στον γιατρό κάτι θα θέλει ο άνθρωπος υστεροσκόπηση για να έχει κ εκείνος εικόνα... και λογικό. ! 

Έχω άδικο τώρα να στραβώνω ;;;;

Σε καταλαβαίνβ που νευριάζεις. Ξαναπάρε και ξαναπάρε και βασικα γινε φορτικη μεχρι να σου πει οτι δεν το χει να ξερεις τουλαχιστον. Τωρα αν δεν το χει κρατήσει, δε νομίζω ρε συ να ξανακανεις υστεροσκοπηση εξ αυτου του λογου. Ενα πορισμα ενα αποτελεσμα θα υπάρχει, ελεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ωχ ούτε και τη έχω DVD από την επέμβαση που έκανα και δεν το έχω ζητήσει καν όλο λέω να το ζητήσω και όλο το ξεχνάω δεν σου έδωσε ιστολογίκη εξέταση μετά από την επέμβαση; κανονικά κρατάνε ένα η γιατρό στο φάκελο μας και ένα δίνουν σε εμάς κανονικά. Έτσι μου έχουν πει. Εκεί που έκανες την επέμβαση δεν κρατάνε ποτέ. Επίσης δικαιούσε να έχεις αντίγραφο από την επέμβαση σου και ας νομίζει ότι θέλει ο γιατρός σου πρέπει να το έχεις. Όπως και αντίγραφο του φακέλου σου 

Ναι, κάποια χαρτιά τα έχω, τα είδε ο γιατρός αλλά μου είπε θέλω το dvd, θα μου δώσει απαντήσεις.... 

Κανονικά ναι έπρεπε να πάρω κ εγώ ένα, δε θυμάμαι πραγματικά να πήρα και θεωρώ οτι αν είχα πάρει θα το είχα φυλάξει. Έχω ακόμα την κασέτα !!!! με τη λαπαροσκόπηση που είχα κάνει πριν 12 χρόνια και την κρατάω ακόμα... Δεν θα πέταγα αυτό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ναι, κάποια χαρτιά τα έχω, τα είδε ο γιατρός αλλά μου είπε θέλω το dvd, θα μου δώσει απαντήσεις.... 

Κανονικά ναι έπρεπε να πάρω κ εγώ ένα, δε θυμάμαι πραγματικά να πήρα και θεωρώ οτι αν είχα πάρει θα το είχα φυλάξει. Έχω ακόμα την κασέτα !!!! με τη λαπαροσκόπηση που είχα κάνει πριν 12 χρόνια και την κρατάω ακόμα... Δεν θα πέταγα αυτό ! 

Φυσικά δεν την πετάς.. Πρέπει να το ζητήσεις.. Επίσης πρέπει να πας κάπου την κασέτα να την κάνεις DVD γιατί η κασέτα μετά από καπια χρόνια χαλάει και σβήνετε το υλικό που έχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε καταλαβαίνβ που νευριάζεις. Ξαναπάρε και ξαναπάρε και βασικα γινε φορτικη μεχρι να σου πει οτι δεν το χει να ξερεις τουλαχιστον. Τωρα αν δεν το χει κρατήσει, δε νομίζω ρε συ να ξανακανεις υστεροσκοπηση εξ αυτου του λογου. Ενα πορισμα ενα αποτελεσμα θα υπάρχει, ελεος.

Κι εγω συμφωνώ με τη @Kat-Cat, @eriv...Γινε φόρτικη,αν χρειαστεί!!Στο κάτω κάτω,πλήρωσες για να κάνεις τις εξετάσεις..Εχεις κάθε δικαίωμα να έχεις τα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε καταλαβαίνβ που νευριάζεις. Ξαναπάρε και ξαναπάρε και βασικα γινε φορτικη μεχρι να σου πει οτι δεν το χει να ξερεις τουλαχιστον. Τωρα αν δεν το χει κρατήσει, δε νομίζω ρε συ να ξανακανεις υστεροσκοπηση εξ αυτου του λογου. Ενα πορισμα ενα αποτελεσμα θα υπάρχει, ελεος.

Κοίτα να σου πω γτ θεωρώ οτι επιμένει ο νέος οτι θέλει να το δεί....

Γράφει το αποτέλεσμα οτι ειμαι ενδομητρίωση 1 (έχει διαβαθμίσεις) και μάλιστα στα χαρτιά που μου έδωσαν έχει σε ζωγραφιά όλο το σύστημά μας και εκεί σημειώνει ο γιατρός σε ποια σημεία βρέθηκε ενδομητρίωση, λοιπόν ο δικός μου έχει κάνει 16 κουκίδες... σε διάφορα σημεία και μου λέει ο νέος γιατρός 16 εστίες δεν το λές διαβάθμιση 1..... Γι αυτό θέλει να το δεί.... Γιατί θέλει να καταλάβει που ακριβώς είχα (μου έχει σημειώσει μέχρι την ουροδόχο κύστη και ο νυν μου είπε οτι είναι στα πιο μη συνηθισμένα σημεία η ουροδόχος κύστη).. Για την υστεροσκόπηση δεν έχω τίποτα απολύτως, ούτε εκείνος έχει. Το έκανε στη ζούλα μου είπε για να μην με χρεώσουν έξτρα... 

Σορρυ ρε κορίτσια σας έπρηξα ο πρώην ο νυν ο ένας ο άλλος... αχταρμά τα έχω κάνει κ εγώ... 

Απλά εγώ που τον εμπιστευόμουν τόσο πολύ τον γιατρό και ότι μου έλεγε το άκουγα και δε το αμφισβητούσα, (και μάλιστα είχα τσακωθεί με τον άντρα μου που μου έλεγε να πάρουμε κ άλλη γνώμη και μην εμπιστεύεσαι με κλειστά μάτια κλπ) ξαφνικα καταρρέει όλο αυτό γιατί ούτε για εξετάσεις με έστειλε, τώρα ζητάω το dvd ταχα μου δεν το χει και ειναι ένα μίνι σοκ. Οτί εγώ σε εμπιστευόμουνα, να με βοηθήσεις να μείνω έγκυος και εσύ τελικά με έβλεπες μόνο σαν νούμερο; Πφφ 

Και τα έλεγε η @nikona δε ξέρω ποιόν να εμπιστευτώ κλπ και της έλεγα εγώ τα δικά μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Φυσικά δεν την πετάς.. Πρέπει να το ζητήσεις.. Επίσης πρέπει να πας κάπου την κασέτα να την κάνεις DVD γιατί η κασέτα μετά από καπια χρόνια χαλάει και σβήνετε το υλικό που έχει. 

Ξέρεις τι; το χω σκεφτεί (αν και μάλλον ήδη δε θα παίζει μετά από τόσα χρόνια), αλλά πιστεύω οτι ακριβώς επειδή έχουν περάσει τόσα χρόνια δεν ενδιαφέρει κανέναν.... καταλαβαίνεις πως το εννοω; σε αυτόν τώρα έιπα οτι έχω την παλιά αλλά δεν ασχολήθηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv δε μας πριζεις καθολου και καλα κανεις και τα λες πιεσε λιγο να στο δωσω !!! εγω καταλαβαινω αυτο που λες γιατι τους γιατρους ιδιως τον γυναικολογο εμεις οι γυναικες τον εχουμε σαν θεο μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ξέρεις τι; το χω σκεφτεί (αν και μάλλον ήδη δε θα παίζει μετά από τόσα χρόνια), αλλά πιστεύω οτι ακριβώς επειδή έχουν περάσει τόσα χρόνια δεν ενδιαφέρει κανέναν.... καταλαβαίνεις πως το εννοω; σε αυτόν τώρα έιπα οτι έχω την παλιά αλλά δεν ασχολήθηκε. 

Σωστό.. Καλό ειναι μα υπάρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv δε μας πρήζεις, τώρα να κανεις νεα υστεροσκοπηση το θεωρω πολυ ακραιο μεσα σε 1,5 χρονο. Στην τελικη, πες του γιατρου σου του νεου να σου γραψει τις αποριες του και ρωτα τον παλιο. Ε αντε απο κει λες και ειμαστε ευκαιρες καθε τρεις και λιγο να μπαινουμε σε διαδικασιες με το σωμα μας και την υγεια μας. Επεμεινε παντως και αλλο, και ξαναπαρε την κλινικη και πες ο γιατρος μου πε να παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv δε μας πρήζεις, τώρα να κανεις νεα υστεροσκοπηση το θεωρω πολυ ακραιο μεσα σε 1,5 χρονο. Στην τελικη, πες του γιατρου σου του νεου να σου γραψει τις αποριες του και ρωτα τον παλιο. Ε αντε απο κει λες και ειμαστε ευκαιρες καθε τρεις και λιγο να μπαινουμε σε διαδικασιες με το σωμα μας και την υγεια μας. Επεμεινε παντως και αλλο, και ξαναπαρε την κλινικη και πες ο γιατρος μου πε να παρω

Θα ξαναπάρω βέβαια !

Με πήρε σήμερα το πρωι κατα τις 12 (αφού βέβαια τον είχα πάρει εγώ) και μου λέει πες μου ακριβώς ημερομηνία που την έκανες να δω στα χειρουργεία (ήδη έχω μιλήσει εγω βέβαια και ξέρω οτι δεν τα έχουν) και δε με ξαναπήρε. Θα πάρω ξανά το απογευματάκι. Αν και είμαι σίγουρη οτι δε θα το βρω (νατη η απαισιοδοξία πάλι !!). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Θα ξαναπάρω βέβαια !

Με πήρε σήμερα το πρωι κατα τις 12 (αφού βέβαια τον είχα πάρει εγώ) και μου λέει πες μου ακριβώς ημερομηνία που την έκανες να δω στα χειρουργεία (ήδη έχω μιλήσει εγω βέβαια και ξέρω οτι δεν τα έχουν) και δε με ξαναπήρε. Θα πάρω ξανά το απογευματάκι. Αν και είμαι σίγουρη οτι δε θα το βρω (νατη η απαισιοδοξία πάλι !!). 

να ξαναπαρεις βεβαιως βεβαιως. αν δεν το βρειτε ποτε που το απευχομαι, πραγματικα παρε χαρτι και μολυβι και ρωτα τον ο,τι απορια εχει ο αλλος γιατρος. Γιατι 16 εστιες πες του αλλα διαβαθμιση 1? Εκει εσυ να επιμενεις. Ξαναπαρε ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα γινεται χαμος, γιαυτο δεν εχω γραψει τα κατεβατα σημερα. Μπαινοβγαινουν ραντεβου συνεχεια, αλλα εχω μια ζαλουρα μια θολουρα να το πω. Μαλλον επειδη εχω δωσει 8 λιτρα αιμα συν την περιοδο που εχω :P επισης πειναω σα λυκος. Θα φυγω οσο πιο νωρις μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

εμενα γινεται χαμος, γιαυτο δεν εχω γραψει τα κατεβατα σημερα. Μπαινοβγαινουν ραντεβου συνεχεια, αλλα εχω μια ζαλουρα μια θολουρα να το πω. Μαλλον επειδη εχω δωσει 8 λιτρα αιμα συν την περιοδο που εχω :P επισης πειναω σα λυκος. Θα φυγω οσο πιο νωρις μπορω

καλε ?????? οπωδηποτε φαε και πιες πορτοκαλαδα προσεχε κοριτση μοΥ!!!!!!!!!!!! φυγε φυγε και σπιτι μην κανεις πολλες δουλειες ξεκουρασου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε καλέ σήμερα ήταν η ημέρα εξετάσεων για όλες μας; 

@Kat-Cat φαΐ κάτι και πιες πορτοκαλάδα. Εγώ μόλις φεύγω μετά από της εξετάσεις πίνω χυμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, βασικα ειναι και ο καιρος μου προκαλει ημικρανια οποτε παει ολο το πακετο μαζι. επρεπε να παρω χυμο, αλλα γυρισα σκοτωμενη γραφειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...