Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέραααααααα κοριτσάκια μου!!!
Εχθές βάλαμε σειρούλα με τον αγαπημένο μου και ξεράθηκα στον ύπνο βεβαίως..
Ευχαριστώ όλες σας που με είχατε έννοια..
Σήμερα με ξεζουμήσανε .. πολλές εξετάσεις , πολύ αιματάκι..
Σε 3 εργάσιμες βγαίνουν οι απλές και σε 13 εργάσιμες βγαίνουν της θρομβοφιλίας..
Καλά μας αποτελέσματα Kat-Cat!!!

αιμα πολυ εεε???? να φας και να πιεις οπωσδηποτε πορτοκαλαδα φρεσκια!!!!!!!! σαν μαμα ακουστηκα!!!!!!! αντε με το καλο να βγουνε ολες τελειες!!! τωρα ποτε θα ξανα πας στην γιατρο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Γλυκούλα @Kat-Cat στηρίξου πάνω μου ! ❤️

@Rena88 εντάξει να μην κρύβομαι και τα παρουσιάζω όλα κουλ. Παίζει πιο απαισιόδοξο άτομο από εμένα να μην υπάρχει.

Τώρα να μου πεις πχ πήγαινε στο περίπτερο να μου παρεις το ταδε περιοδικό, πιστεύω οτι δε θα το βρω ! σου λέω το πιο απλό ! 

Ναι δεν έχει καλό καιρό Αθήνα,που και που ρίχνει και 7 ψιχάλες ίσα ίσα να μας κάνει τα αυτοκ χωμάτινα και να ανεβάσει την υγραφία και απλά να αρχίσουμε να λιώνουμε !

Εντωμεταξύ κορίτσια πάλι δεν έχω like. Έκανα 1 το πρωί και έβγαλε δεν έχω άλλα... Πραγματικά μας δουλεύει; 

 

συμφωνω σε ολα καλα η κατασταση με τα λαικ ποια με εχει εκνευρισει δλδ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αιμα πολυ εεε???? να φας και να πιεις οπωσδηποτε πορτοκαλαδα φρεσκια!!!!!!!! σαν μαμα ακουστηκα!!!!!!! αντε με το καλο να βγουνε ολες τελειες!!! τωρα ποτε θα ξανα πας στην γιατρο????

Σε 2 βδομάδες... μου φαίνεται πολύ μακρινό αλλά θα κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι έως τότε..
Θα περνάνε και οι βδομάδες και ίσως δω και κανένα συμπτωματάκι που θα με ησυχάσει.. :) 
Μπλε τι έχεις κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Σε 2 βδομάδες... μου φαίνεται πολύ μακρινό αλλά θα κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι έως τότε..
Θα περνάνε και οι βδομάδες και ίσως δω και κανένα συμπτωματάκι που θα με ησυχάσει.. :) 
Μπλε τι έχεις κορίτσι μου? 

καλα θα περασουν θα δεις τωρα σου φαινεται αιωνας το καταλαβαινω!!!! και λογικο !!!! αλλα θα περαοσυν και θα πας και θα ακουσεις κατι ωραιους ηχους και θα αρχισεις να ερωτευεσαι!!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 σημερα τις εκανα. Θα βγουν Δευτερα. Μου λεει η κυρια, ειναι λιγο μελανιασμενο το χερι σας. Τι να της πω τωρα, οτι εχω δωσει 4 φορες σε ενα μηνα αιμα? αχαχαχαχαχ @Irene_D καλα αποτελεσματα γλυκουλα! Θα ναι τελειες ολες. Εγω απο θρομβοφιλια εκανα απο μονη μου ενα χρονο προθρομβινης γιατι δε μου τα χανε γραψει και εχω βγει απτο παραθυρο με ολα αυτα

@eriv Τρωμε πεναλτυ για τα χθεσινα λαικ μαλλον. Ριχνει κατι σκατοψιχαλες αλλα εχει τρελη ζεστη που βγηκα εξω οπως λεει η @anni7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σε 2 βδομάδες... μου φαίνεται πολύ μακρινό αλλά θα κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι έως τότε..
Θα περνάνε και οι βδομάδες και ίσως δω και κανένα συμπτωματάκι που θα με ησυχάσει.. :) 
Μπλε τι έχεις κορίτσι μου? 

2 βδομαδες να εισαι ηρεμο και χαρουμενο. ποσο θα σαι τοτε? χτες ποσο ησουν που πηγες κ ειδες κ τοσα πολλα μαλιστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catκαι πολυ καλα σου ειπε στοπ οχι αλλο !!!!!!! αντε να βγουν ολα τελεια!!!!!

εγω βγηκα να παρω καφε τωρα αν δυνατον εσκασα!!!!!!!!!!! ζεστη ας βρεξει να τελειωνουμε !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

2 βδομαδες να εισαι ηρεμο και χαρουμενο. ποσο θα σαι τοτε? χτες ποσο ησουν που πηγες κ ειδες κ τοσα πολλα μαλιστα??

Εχθές ήμουν 4 εβδ +3ημ.
Σε 2 εβδομάδες θα είμαι 6 εβδομάδων..
Θα είμαι χαρούμενο σίγουρα!!! Το σπάσιμο είναι οτι δεν μπορώ να το μοιραστώ με κανέναν.. Το Σάββατο έχουμε βάφτιση.. το μωρό ενός ξαδέρφου μου και καπάκι μετά δίνει λόγο η αδερφή του άντρα μου..
Κι εγώ δεν θα μπορώ να μιλήσω καθόλου γι' αυτό.. βέβαια σαν σκορπίνα είμαι μυστικοπαθής γενικά οπότε δεν θα δυσκολευτώ και πολύ.. :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Εχθές ήμουν 4 εβδ +3ημ.
Σε 2 εβδομάδες θα είμαι 6 εβδομάδων..
Θα είμαι χαρούμενο σίγουρα!!! Το σπάσιμο είναι οτι δεν μπορώ να το μοιραστώ με κανέναν.. Το Σάββατο έχουμε βάφτιση.. το μωρό ενός ξαδέρφου μου και καπάκι μετά δίνει λόγο η αδερφή του άντρα μου..
Κι εγώ δεν θα μπορώ να μιλήσω καθόλου γι' αυτό.. βέβαια σαν σκορπίνα είμαι μυστικοπαθής γενικά οπότε δεν θα δυσκολευτώ και πολύ.. :P 

αυτο το πραγμα η σκορπιοι να μην μιλατε φοβερο θεμα ο αντρας μου τπ μουγκα!!!!!! γιατι ρε παιδια????? δε μας λειπαστε!!!!

στο θεμα μας!!! ενταξει ειναι λογικο να το σκεφτεσαι οτι δε μπορεις να πεις τπτ να το μοιραστεις !! αλλα να σου πω κατι αποψη μου τωρα αν αισθανθεις και σο ερθει σε ενα αρθωπο που τον αγαπας και τον αισθανεσαι κοντα σου πες το μη καταπιεζεσαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εχθές ήμουν 4 εβδ +3ημ.
Σε 2 εβδομάδες θα είμαι 6 εβδομάδων..
Θα είμαι χαρούμενο σίγουρα!!! Το σπάσιμο είναι οτι δεν μπορώ να το μοιραστώ με κανέναν.. Το Σάββατο έχουμε βάφτιση.. το μωρό ενός ξαδέρφου μου και καπάκι μετά δίνει λόγο η αδερφή του άντρα μου..
Κι εγώ δεν θα μπορώ να μιλήσω καθόλου γι' αυτό.. βέβαια σαν σκορπίνα είμαι μυστικοπαθής γενικά οπότε δεν θα δυσκολευτώ και πολύ.. :P 

Αυτό με τη μυστικοπάθεια που έχετε οι Σκορπιοί με ξεπερνάει!!Το ζω και με τη κολλητή μου και με τον άντρα μου και στην αρχή δεν μπορούσα να το πιστέψω!!Εγώ πάλι ειμαι ανοικτό βιβλίο σε κάποια πράγματα..???

Δεν υπάρχει τίποτα στη ζωή μου που να μην έχω μοιραστεί με κάποιον δικό μου άνθρωπο!!

@Kat-Cat,εσένα κορίτσι μου σε έχουν ρουφήξει!!Άντε να τελειώνεις να ηρεμήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εχθές ήμουν 4 εβδ +3ημ.
Σε 2 εβδομάδες θα είμαι 6 εβδομάδων..
Θα είμαι χαρούμενο σίγουρα!!! Το σπάσιμο είναι οτι δεν μπορώ να το μοιραστώ με κανέναν.. Το Σάββατο έχουμε βάφτιση.. το μωρό ενός ξαδέρφου μου και καπάκι μετά δίνει λόγο η αδερφή του άντρα μου..
Κι εγώ δεν θα μπορώ να μιλήσω καθόλου γι' αυτό.. βέβαια σαν σκορπίνα είμαι μυστικοπαθής γενικά οπότε δεν θα δυσκολευτώ και πολύ.. :P 

οντως ειδατε παρα πολλα χτες!!!απιστευτο. Η καλη μερα απτο πρωι φαινεται. Ωστοσο σε δυο βδομαδες θα δουμε την καρδουλα οποτε υπομονη. Δεν πειραζει κοριτσι μου, μας πιανει η ανυπομονησια και θελουμε να το πουμε σε ολους αλλα ειναι πολυ λιγο το διαστημα. Το ξερω οτι οταν ερχεται και η βδομαδα βουνο φαινεται, ενω μεχρι να σου ρθει λες, εγω θα κανω υπομονη, δε θα ειμαι ανυπομονη θα περιμενω κλπ (γιατι σου φαινεται πιο μακρυα ουτως η αλλως).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Αυτό με τη μυστικοπάθεια που έχετε οι Σκορπιοί με ξεπερνάει!!Το ζω και με τη κολλητή μου και με τον άντρα μου και στην αρχή δεν μπορούσα να το πιστέψω!!Εγώ πάλι ειμαι ανοικτό βιβλίο σε κάποια πράγματα..???

Δεν υπάρχει τίποτα στη ζωή μου που να μην έχω μοιραστεί με κάποιον δικό μου άνθρωπο!!

@Kat-Cat,εσένα κορίτσι μου σε έχουν ρουφήξει!!Άντε να τελειώνεις να ηρεμήσεις!!!

η αληθεια ειναι οτι μερικα πραγματα ουτε εγω τα μοιραζομαι αν και δεν ειμαι μυστικοπαθης. ΠΕριμενω πρωτα να γινουν (καλα - κακα δε με νοιαζει απλα να γινουν) και μετα τα ανακοινωνω. Φαντασου η μανα μου εμαθε κατευθειαν για την αποξεση. Δεν ηξερε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αυτο το πραγμα η σκορπιοι να μην μιλατε φοβερο θεμα ο αντρας μου τπ μουγκα!!!!!! γιατι ρε παιδια????? δε μας λειπαστε!!!!

στο θεμα μας!!! ενταξει ειναι λογικο να το σκεφτεσαι οτι δε μπορεις να πεις τπτ να το μοιραστεις !! αλλα να σου πω κατι αποψη μου τωρα αν αισθανθεις και σο ερθει σε ενα αρθωπο που τον αγαπας και τον αισθανεσαι κοντα σου πες το μη καταπιεζεσαι!!!! 

Πες τα βρε κορίτσι μου!!!Και μου εχει βγει η πίστη με άντρα μου..Τα καλύτερα παιδιά ειμαι οι Σκορπιοί αλλά μας ταλαιπωρούν!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

η αληθεια ειναι οτι μερικα πραγματα ουτε εγω τα μοιραζομαι αν και δεν ειμαι μυστικοπαθης. ΠΕριμενω πρωτα να γινουν (καλα - κακα δε με νοιαζει απλα να γινουν) και μετα τα ανακοινωνω. Φαντασου η μανα μου εμαθε κατευθειαν για την αποξεση. Δεν ηξερε τιποτα.

Εμένα πάλι η μαμά μου είναι η πρώτη που τα μαθαίνει όλα!!Όλα της τα λεω..Ευχαριστα-ασχημα,όλα της τα λέω!!!Με λες και μαμακια!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια απο τα ιδια ολα τα λεω σε μαμα και αντρα και κολλητη !!!!!!!!!!!!!!!! 

δε ξερεις τι ζω με τον σκορπιο αντρα μου!!!! @Rena88 υπαρχει κατι που κανεις και μιλαει????????? οσες σκορπιοι πειτε μας τι να κανουμε με εσας για να επικοινωνησουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια μια απο τα ιδια ολα τα λεω σε μαμα και αντρα και κολλητη !!!!!!!!!!!!!!!! 

δε ξερεις τι ζω με τον σκορπιο αντρα μου!!!! @Rena88 υπαρχει κατι που κανεις και μιλαει????????? οσες σκορπιοι πειτε μας τι να κανουμε με εσας για να επικοινωνησουμε!!!!!!!!

Εγώ σαν σκορπιός όλα τα λέω από τη να αρχή... μάλλον είναι ψευτοσκορπιος χαχαχχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ σαν σκορπιός όλα τα λέω από τη να αρχή... μάλλον είναι ψευτοσκορπιος χαχαχχα

 

ειναι πανω στην αλλαγη με τοξοτη παιζει ρολο???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ειναι πανω στην αλλαγη με τοξοτη παιζει ρολο???

 

μάλλον ναι.. Ο άντρας μ είναι πάνω ακριβώς στην αλλαγή... (τοξότης) και με. ζόρι μαθαίνω αν τον.ενοχλει κάτι..  αν θύμωσε..Γενικά  ρωταωωω κ αν μάθω αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια μια απο τα ιδια ολα τα λεω σε μαμα και αντρα και κολλητη !!!!!!!!!!!!!!!! 

δε ξερεις τι ζω με τον σκορπιο αντρα μου!!!! @Rena88 υπαρχει κατι που κανεις και μιλαει????????? οσες σκορπιοι πειτε μας τι να κανουμε με εσας για να επικοινωνησουμε!!!!!!!!

Ξέρω τι ζεις!!Γιατί το ζω κι εγω...Οχι!!Τίποτα..Εκει μούγκα να με ταλαιπωρεί..Το χειρότερο βέβαια είναι όταν τσακωνόμαστε!!!Μου εγώ νευριάζω,αρχίζω να φωνάζω,με κοιτάει με ένα βλέμμα που σκοτώνει,μου λέει εμένα μην μου φωνάζεις και σηκώνεται και πάει στο δωμάτιο...Και μπορεί να κάνει και 3 μερες να μου μιλήσει κανονικά..Εγω βέβαια πιθανόν να έχω ξεχάσει γιατι τσακώθηκαμε αλλά αυτός ακόμα δεν θα μου μιλάει!!Σκηνές απείρου κάλλους,λέμε!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εμένα πάλι η μαμά μου είναι η πρώτη που τα μαθαίνει όλα!!Όλα της τα λεω..Ευχαριστα-ασχημα,όλα της τα λέω!!!Με λες και μαμακια!!!??

και εγώ !!!!!

μαμάκιας φούλ ❤️ 

Από μικρή τα έλεγα και στον μπαμπά μου όμως... άλλες φίλες μου θυμάμαι δεν έλεγαν τίποτα και τα έκρυβαν αλλά εγώ όλα.. ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι να κρυψω τπτ ολα τα λεω καταρχας καταλαβαινει με την μια να ειμαι καλα αν οχι καλα βασικα αυτο το καταλαβαινουν ολοι γιατι γενικα ειμαι ανοιχτω βιβλιο μερικες φορες ζηλευω με την καλη εννοια τον αντρα μου που ειναι ετσι μαζεμενος γιατι εμενα πολλες φορες με εχουν πληγωσει αλλοι επειδη ειμαι ετσι ανοιχτει !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας πω τώρα κάτι γιατί έχω στεναχωρηθεί, ξενερώσει δε ξέρω κ εγώ τι.

Ζήτησα από τον γιατρό που ήμουν μέχρι τώρα να μου δώσει αντίγραφο από το dvd που έκανα λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης τον ιανουάριο του 17. Μου το ζήτησε ένας νέος γιατρός που συνεργάζομαι, μου είπε θέλει να το δει οπωςδήποτε γτ θα του δώσει πολλές απαντήσεις για την ενδομητρίωση καθώς και για υστεροσκόπηση (μου είπε ο παλιος γιατρός οτι μου έκανε παράλληλα αλλά δε το έγραψε πουθενά για να μην χρεωθώ έξτρα -οπότε χαρτιά δεν έχω τίποτα-).

Σημείωση εδώ οτι στον παλιό γιατρό δεν έχω αναφέρει βέβαια οτι σταματάω θα κοιτάξω για άλλον κλπ, οπότε θεωρητικά είμαι μαζί του.

Εδώ και 1 εβδομάδα με παιδεύει οτι παρε με την τάδε μέρα να το εχω κοιτάξει, μετά πάρε με σε λίγες μέρες ακόμα να το δω με τον γιατρό που συνεργάζομαι μηπως το έχει εκείνος. Ξαναπήρα τώρα μου λέει να δω αν το έχουν στα χειρουργεία. (εγώ στα χειρουργεία έχω ήδη πάρει και μου είπαν οτι δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό). 

Και σκέφτομαι τώρα, είναι δυνατόν να μην έχει το dvd της επέμβασης που μου έκανε πριν 1 χρόνο από τη στιγμή κιόλας που δεν πετύχαμε εγκυμοσύνη και είμαστε ακόμα στις προσπάθειες ;;;;

Επίσης τελευταία σημείωση δεν μου έδωσαν εμένα αντίγραφο γιατί δεν το θυμάμαι ούτε εγώ αλλά ούτε η μαμά μου που πήγε όλα τα χαρτιά στην ασφαλιστική μετά.

Ψιλιάζομαι οτι εαν δεν βρω να δώσω στον γιατρό κάτι θα θέλει ο άνθρωπος υστεροσκόπηση για να έχει κ εκείνος εικόνα... και λογικό. ! 

Έχω άδικο τώρα να στραβώνω ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω τώρα κάτι γιατί έχω στεναχωρηθεί, ξενερώσει δε ξέρω κ εγώ τι.

Ζήτησα από τον γιατρό που ήμουν μέχρι τώρα να μου δώσει αντίγραφο από το dvd που έκανα λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης τον ιανουάριο του 17. Μου το ζήτησε ένας νέος γιατρός που συνεργάζομαι, μου είπε θέλει να το δει οπωςδήποτε γτ θα του δώσει πολλές απαντήσεις για την ενδομητρίωση καθώς και για υστεροσκόπηση (μου είπε ο παλιος γιατρός οτι μου έκανε παράλληλα αλλά δε το έγραψε πουθενά για να μην χρεωθώ έξτρα -οπότε χαρτιά δεν έχω τίποτα-).

Σημείωση εδώ οτι στον παλιό γιατρό δεν έχω αναφέρει βέβαια οτι σταματάω θα κοιτάξω για άλλον κλπ, οπότε θεωρητικά είμαι μαζί του.

Εδώ και 1 εβδομάδα με παιδεύει οτι παρε με την τάδε μέρα να το εχω κοιτάξει, μετά πάρε με σε λίγες μέρες ακόμα να το δω με τον γιατρό που συνεργάζομαι μηπως το έχει εκείνος. Ξαναπήρα τώρα μου λέει να δω αν το έχουν στα χειρουργεία. (εγώ στα χειρουργεία έχω ήδη πάρει και μου είπαν οτι δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό). 

Και σκέφτομαι τώρα, είναι δυνατόν να μην έχει το dvd της επέμβασης που μου έκανε πριν 1 χρόνο από τη στιγμή κιόλας που δεν πετύχαμε εγκυμοσύνη και είμαστε ακόμα στις προσπάθειες ;;;;

Επίσης τελευταία σημείωση δεν μου έδωσαν εμένα αντίγραφο γιατί δεν το θυμάμαι ούτε εγώ αλλά ούτε η μαμά μου που πήγε όλα τα χαρτιά στην ασφαλιστική μετά.

Ψιλιάζομαι οτι εαν δεν βρω να δώσω στον γιατρό κάτι θα θέλει ο άνθρωπος υστεροσκόπηση για να έχει κ εκείνος εικόνα... και λογικό. ! 

Έχω άδικο τώρα να στραβώνω ;;;;

κοιτα δε ξερω πολλα για να πω την αληθεια αλλα το παω με την λογικη καονηκα ενας γιατρος δε πρεπει να κραταει αρχειο???? δλδ και για την δικη του ασφαλεια μηπως απλα δε εχει χρονο να ασχοληθει και συνεχεια σε αναβαλει???? αλλα εχεις δικιο και εγω θα στραβωνα γιατι ως γιατρος πρεπει να σεβεται την δικη σου αγωνια που θες να ψαχτεις ειναι το δικο σου σωμα και ως γιατρος επιβαλεται να βοηθησει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...