Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

τι μαρτυριο και αυτο να θες να μην κανεις τπτ και να σε περνουν τηλεφωνω φοβερο!!!!!! 

αυτο το μαλι αμαν το ιδιο σκεφτομουνα εχθες !!!!!!!! λουστηκα τελικα !!!!!!! μετα αισθανεσαι ωραια !!!

μωρε μετα ειναι ωραιο και μοσχομυριζει, αλλα βαριεμαι τραγικα αυτη τη στιγμη ακομα και να σηκωσω ενα τηλεφωνο. Με βαρεσε ο καιρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

μωρε μετα ειναι ωραιο και μοσχομυριζει, αλλα βαριεμαι τραγικα αυτη τη στιγμη ακομα και να σηκωσω ενα τηλεφωνο. Με βαρεσε ο καιρος.

μια απο τα ιδια ευτηχως δε χτυπαει χαχααχαχαχαχαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αυτο με το λούσιμο και εγώ το χω !!!

Ειδικά το χειμώνα που πρέπει να τα φτιάχνω γιατί με το σεσουάρ γίνομαι σα βιλέντα αν τα αφήσω, είναι μαρτύριο. Θέλω 1,5 ώρα περίπου. Τώρα που έφτιαξε ο καιρός τα αφήνω και στεγνώνουν μόνα τους και δε με νοιάζει.

@anni7 αυτό με τα μπεμπέ άστο ! Είναι και όλα τέλειααααα. Πιστεύω αν με το καλό έρθει κ εμένα η στιγμή μου πάει απένταρη θα είμαι με όλα αυτα τα μινι ρουχαλάκια. :D  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv το ιδιο λεω και εγω οτι θα μεινω στην ψαθα αληθεια ειμαι συγουρη !!!!!!!!!!!! ολα μαρεσουν απο βιβλια να κοιταω εγκυμοσυνης κτλ μεχρι παιχνιδια προικες ρουχα ολα οτι θες !!!!!!!!! χαχααχαχααχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@Kat-Cat αυτο με το λούσιμο και εγώ το χω !!!

Ειδικά το χειμώνα που πρέπει να τα φτιάχνω γιατί με το σεσουάρ γίνομαι σα βιλέντα αν τα αφήσω, είναι μαρτύριο. Θέλω 1,5 ώρα περίπου. Τώρα που έφτιαξε ο καιρός τα αφήνω και στεγνώνουν μόνα τους και δε με νοιάζει.

@anni7 αυτό με τα μπεμπέ άστο ! Είναι και όλα τέλειααααα. Πιστεύω αν με το καλό έρθει κ εμένα η στιγμή μου πάει απένταρη θα είμαι με όλα αυτα τα μινι ρουχαλάκια. :D  

αχαχαχα, σα βιλεντα λεει. Σκεψου οτι ισα που παιρνω την πολλη υγρασια για να μη σταζουν στην πλατη μου, χειμωνα καλοκαιρι. Ως εκει φτανουν οι κομμωτηριακες μου δεξιοτητες, ουτε καν βουρτσα δε βαζω οταν τα στεγνωνω. Αλλα βαριεμαι ως και αυτο

@anni7 εςυτυχως που δε χτυπαει σημερα να λες......Θα τους συνδεαμε με Καιρο. Εγω πριν που χτυπησε το σηκωσα και ειπα ενα πολυ νευριασμενο ναι. Τυπου τι με ενοχλας κυριε? Σε πηρα εγω να σε ενοχλησω? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εκλαψα αληθεια στο λεω !!!!!!!! απο τα γελια!!!!!!!!!! ελα ντε αν ειναι δυνατον που την βρησκουν την ορεξη θελουν και κουβεντα!!!!!!!!!! ασε μας κυριε να χαλαρωσουμε !!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχα, σα βιλεντα λεει. Σκεψου οτι ισα που παιρνω την πολλη υγρασια για να μη σταζουν στην πλατη μου, χειμωνα καλοκαιρι. Ως εκει φτανουν οι κομμωτηριακες μου δεξιοτητες, ουτε καν βουρτσα δε βαζω οταν τα στεγνωνω. Αλλα βαριεμαι ως και αυτο

@anni7 εςυτυχως που δε χτυπαει σημερα να λες......Θα τους συνδεαμε με Καιρο. Εγω πριν που χτυπησε το σηκωσα και ειπα ενα πολυ νευριασμενο ναι. Τυπου τι με ενοχλας κυριε? Σε πηρα εγω να σε ενοχλησω? :P

Χειμώνα δε μπορώ με τίποτα ουτε μια τρίχα να είναι βρεγμένη. Οπότε φούλ στέγνωμα.

Καλά με βούρτσα εννοείς για ίσιωμα; Ούτε καν, σε αυτό έχω 2 αριστερά χέρια. Αλλά με τα μπουκλωτήρια, τα ψαλίδια κλπ κάτι κουτσοκαταφέρνω.. ! 

Εγώ ευτυχώς κορίτσια από το καλοκαίρι δεν έχω πλέον το τηλ κέντρο της εταιρείας (τάχα μου αναβάθμιση) οπότε έχω ξενοιάσει από τηλέφωνα.  Αλλά θυμάμαι πως να είναι να σε παίρνει ο καθένας, να ζητάει οοοοοτι του έρθει ανά πάσα ώρα και στιγμή !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat εκλαψα αληθεια στο λεω !!!!!!!! απο τα γελια!!!!!!!!!! ελα ντε αν ειναι δυνατον που την βρησκουν την ορεξη θελουν και κουβεντα!!!!!!!!!! ασε μας κυριε να χαλαρωσουμε !!!!!!!!!!?

E, μα πια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@erivδε ξερεις τι ακουω καθε μερα απο αντρες για αμαξια μαρεσει που κανουν και τους εξυπνους!!!!!! τεσπα!!!!!!!

καλα εγω τα καταφερνω με τα μαλια πολυ καλα σε ολα !!!!!! χαχαχαχαχα κρυφο ταλεντο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Χειμώνα δε μπορώ με τίποτα ουτε μια τρίχα να είναι βρεγμένη. Οπότε φούλ στέγνωμα.

Καλά με βούρτσα εννοείς για ίσιωμα; Ούτε καν, σε αυτό έχω 2 αριστερά χέρια. Αλλά με τα μπουκλωτήρια, τα ψαλίδια κλπ κάτι κουτσοκαταφέρνω.. ! 

Εγώ ευτυχώς κορίτσια από το καλοκαίρι δεν έχω πλέον το τηλ κέντρο της εταιρείας (τάχα μου αναβάθμιση) οπότε έχω ξενοιάσει από τηλέφωνα.  Αλλά θυμάμαι πως να είναι να σε παίρνει ο καθένας, να ζητάει οοοοοτι του έρθει ανά πάσα ώρα και στιγμή !

 

ειμαι ασχετη με ολα. Ευτυχως με σωζει το γεγονος οτι εχω πολυ ισιο μαλλι και το φτιαξω δεν το φτιαξω απλα ειναι ενα ισιο μαλλι, αλλα ειμαι παναχρηστη σε ολα τα υπολοιπα. Καλα ειδικα με ψαλιδια πιο πιθανο ειναι να καψω το αυτι μου απτο να κανω μπουκλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ααααα εισαι παντα τουλαχιστον με ισια μαλια πολυ καλο!!!!!!! εμενα επισης μαρεσει και το μακιγιαζ!!!!!!! γενικα ολα τα κοριτσιστικα μαρεσουν !!!!!!! κρεμες μαλια μακιγιαζ αρωματα ολα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ααααα εισαι παντα τουλαχιστον με ισια μαλια πολυ καλο!!!!!!! εμενα επισης μαρεσει και το μακιγιαζ!!!!!!! γενικα ολα τα κοριτσιστικα μαρεσουν !!!!!!! κρεμες μαλια μακιγιαζ αρωματα ολα !!!!!!!

και μενα μου αρεσουν αλλα: 1) δε φτιαχνω μαλλι ευτυχως βεβαια ειναι ισιο, και 2) απο μακιγιαζ βαζω πολυ καλο αιλαινερ. Αυτο.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αααα εγω ολα μαρεσουν και εχω μαθει να τα βαζω πολυ καλα βεβαια καλα δε τα κανω καθε μερα!!!! αλλα παντα θα ερθω περοιποιημενη και γενικα οταν ειναι να βγω εστω και καπου κοντα σουπερ ασπουμε θα βαλω ενα λιποζαν στο λιγοτερο!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα εισαι τυχερη με το μαλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ααααα εισαι παντα τουλαχιστον με ισια μαλια πολυ καλο!!!!!!! εμενα επισης μαρεσει και το μακιγιαζ!!!!!!! γενικα ολα τα κοριτσιστικα μαρεσουν !!!!!!! κρεμες μαλια μακιγιαζ αρωματα ολα !!!!!!!

Και εμένα μου αρέσουν ! Πάρα πολύ.. Αλλά σε τίποτα δεν τα καταφέρνω. Ρε παιδί μου πραγματικά άχρηστη. Και για να καταφέρω κάτι με τα ισιωτικά και τα μπουκλωτήρια εννοείται πριν κατακάηκα. :( 

@Kat-Cat σας μισώ λίγο εσάς με τα ολόισια μαλλιά (και η αδερφή μου έχει) :) . Είστε πάντα χτενισμένες. 

Το ζηλεύω το ολόισιο μαλλί. 

Καλά για το αιλαινερ άλλο κλάμμα. Είχα ανοίξει βιντεάκια youtube, φυσικά δεν τα κατάφερα ποτέ και έβαλα μέχρι και τον άντρα μου να με βοηθήσει μπας και το μάθω... Εκείνος το έκανε πολύ καλύτερα από εμένα και εγώ δε το έμαθα ποτέ σωστά. 

Δράμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat αααα εγω ολα μαρεσουν και εχω μαθει να τα βαζω πολυ καλα βεβαια καλα δε τα κανω καθε μερα!!!! αλλα παντα θα ερθω περοιποιημενη και γενικα οταν ειναι να βγω εστω και καπου κοντα σουπερ ασπουμε θα βαλω ενα λιποζαν στο λιγοτερο!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα εισαι τυχερη με το μαλι!!!!!!

ναι εκει περιοριζεται η τυχη μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Και εμένα μου αρέσουν ! Πάρα πολύ.. Αλλά σε τίποτα δεν τα καταφέρνω. Ρε παιδί μου πραγματικά άχρηστη. Και για να καταφέρω κάτι με τα ισιωτικά και τα μπουκλωτήρια εννοείται πριν κατακάηκα. :( 

@Kat-Cat σας μισώ λίγο εσάς με τα ολόισια μαλλιά (και η αδερφή μου έχει) :) . Είστε πάντα χτενισμένες. 

Το ζηλεύω το ολόισιο μαλλί. 

Καλά για το αιλαινερ άλλο κλάμμα. Είχα ανοίξει βιντεάκια youtube, φυσικά δεν τα κατάφερα ποτέ και έβαλα μέχρι και τον άντρα μου να με βοηθήσει μπας και το μάθω... Εκείνος το έκανε πολύ καλύτερα από εμένα και εγώ δε το έμαθα ποτέ σωστά. 

Δράμα ! 

αχαχαχαχαχ, ταλεντακι ο αντρας. Θυμαμαι που μια φορα  εβαλα τον αδερφο μου να μου βαψει ενα νυχι και μου βαψε ολο το δαχτυλο, οταν ημουν μικροτερη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@erivβλεπω και εγω τετοια βιντεακια μαρεσουν χαχαχαχαχα ενταξει θελει εξασκισει και χερι αλλα πιο πολυ ειναι να το κανεις συνεχεια!!!!!! 

και εγω τις ζηλευω αυτες με το ισιο!!!!!!!! 

@Kat-Catμην λες τετοια γι ατην τυχη θα ερθει και σε αλλους τομεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχαχ, ταλεντακι ο αντρας. Θυμαμαι που μια φορα  εβαλα τον αδερφο μου να μου βαψει ενα νυχι και μου βαψε ολο το δαχτυλο, οταν ημουν μικροτερη :P

Καλά ταλεντάκι δεν τον λες... χαχαχα απλά έχει την υπομονή και επιμονή, το ξεβάψαμε 37 φορές για να το πετύχει, μέχρι που του πα αστο βαρέθηκα ! Αλλά εκεί επιμένει. Εγώ 1-2 και τα παρατάω ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Κοριτσάκια κλείνω για να φύγω λίγο νωρίτερα.... 

Τα λέμε πιο μετά ! Καλό απόγευμα (τη φάγαμε την Τετάρτη !!!!) 

και πολυ καλα θα κανεις!!!! καλη ξεκουραση καλο απογευμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε φιλια. Μεσσεντζερ το καναμε σημερα εδω. ΠΑω να συνεχισω και γω λιγο μπας και φυγω στις 5 σημερα αλλιως θα ριξω υπνο πανω στο λαπτοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σαε διαβάζω από τη 253 σελίδα κ δ τελειώνω! Τι να πρωτο σχολιάσω; χαχα

@Kat-Cat κορίτσι μ ΣΤΑΜΑΤΆ να κάνεις εξετάσεις! Κανένας οργανισμός δ είναι τέλειος. Κάθε μέρα εξετάσεις να κάνεις κάτι θα βρεις λίγο ανεβασμένο η κατεβασμένο. Δ σημαίνει κάτι. 

@anni7 @eriv παλιά έπιανα τη γωνία στον καναπέ άλλα τώρα κάθομαι κ γω όπως λέτε. Στη μια μεριά ο πωπος στην άλλη τα πόδια κ στη γωνία κοιμάται τ μωρο οπότε την εχω μόνιμα στρωμένη για εκείνη. Ο μπαμπάς μας έχει την πολυθρόνα του με τ λαπ τοπ του μπροστά.

@Μπλε μπράβο κορίτσι Μου! Έτσι τέλεια να πας μέχρι τέλους! Παει η πιο σημαντική εξέταση της εγκυμοσύνης. Άρχισες να κοιτάς για καρότσι, κούνια κτλ;

@Irene_D γλυκιά μ κοπέλα περιμένουμε νέα σου!

Εγώ κορίτσια έχω σγουρά μαλλιά οπότε τα στεγνώνω απλά κ τέλος!

Επίσης μετά ρη δουλειά άραξτε τώρα π μπορείτε! Μετά θα έχετε ένα απαιτητικό πλασματάκι π Ούτε μισή ώρα θα σας αφήνει να χαλαρώσετε!

@anni7 όσον αφορά τις προσπάθειες σας Εγώ θα σ πρότεινα να έχετε κανονικα επαφές ελεύθερες χωρίς όμως τώρα να μετράς γόνιμες κτλ. Ελεύθερα σε όλο τ κύκλο κ οπότε έχετε χρόνο. Κ από Σεπτέμβρη π θα χαλαρώσετε τ πάτε πιο εντατικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 σκαστα εφυγα νωριτερα να παω να δουν που χα ενα θεμα με συναγερμο του αυτοκ. 

@Diwni και εγω σπαστα εχω μωρε απλα το καλοκαιρι που στεγνωνουν μονα τους γινονται πολυ ωραια, το χειμωνα με σεσουαρ αφανα!! 

Μωρε αραζουμε τωρα που μπορουμε αλλα δε σου κρυβω οτι καλοζηλευουμε εσας τις μανουλες που δεν προλαβαινετε να ξεκουραστειτε... 

ας μου ελεγε εμενα προσωπικα καποιος οτι θα ερθει αυτη η ωρα και τουλαχιστον να μου εφευγε αυτο το αγχος ? 

αλλα οπως λεμε εδω ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ?

@Kat-Cat σημερα ξεσαλωσαμε οντως.. ενταξει μια φορα δεν πειραζει που δεν πολυδουλεψαμε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σαε διαβάζω από τη 253 σελίδα κ δ τελειώνω! Τι να πρωτο σχολιάσω; χαχα

@Kat-Cat κορίτσι μ ΣΤΑΜΑΤΆ να κάνεις εξετάσεις! Κανένας οργανισμός δ είναι τέλειος. Κάθε μέρα εξετάσεις να κάνεις κάτι θα βρεις λίγο ανεβασμένο η κατεβασμένο. Δ σημαίνει κάτι. 

@anni7 @eriv παλιά έπιανα τη γωνία στον καναπέ άλλα τώρα κάθομαι κ γω όπως λέτε. Στη μια μεριά ο πωπος στην άλλη τα πόδια κ στη γωνία κοιμάται τ μωρο οπότε την εχω μόνιμα στρωμένη για εκείνη. Ο μπαμπάς μας έχει την πολυθρόνα του με τ λαπ τοπ του μπροστά.

@Μπλε μπράβο κορίτσι Μου! Έτσι τέλεια να πας μέχρι τέλους! Παει η πιο σημαντική εξέταση της εγκυμοσύνης. Άρχισες να κοιτάς για καρότσι, κούνια κτλ;

@Irene_D γλυκιά μ κοπέλα περιμένουμε νέα σου!

Εγώ κορίτσια έχω σγουρά μαλλιά οπότε τα στεγνώνω απλά κ τέλος!

Επίσης μετά ρη δουλειά άραξτε τώρα π μπορείτε! Μετά θα έχετε ένα απαιτητικό πλασματάκι π Ούτε μισή ώρα θα σας αφήνει να χαλαρώσετε!

@anni7 όσον αφορά τις προσπάθειες σας Εγώ θα σ πρότεινα να έχετε κανονικα επαφές ελεύθερες χωρίς όμως τώρα να μετράς γόνιμες κτλ. Ελεύθερα σε όλο τ κύκλο κ οπότε έχετε χρόνο. Κ από Σεπτέμβρη π θα χαλαρώσετε τ πάτε πιο εντατικά.

Ναι έχεις δίκιο αυτό λέω και εγώ να κάνουμε απλά θα κάνουμε χωρίς προγράμματα χωρίς τπτ όποτε μας έρθει και μετά από το καλοκαίρι βλεπουμε !!!!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...