Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Δεν έχω άλλα like Κλπ ρε κορίτσια και γελάω με αυτά που λέτε !!! @Μπλε @anni7 @Irene_D.

Εντάξει ΤΕΛΟΣ, όλοι ίδιοι είναι! 

 

μα εγω δε εχω αλλα λαικ πως σας φανηκε το αγγλικο μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!! ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ   ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αααα στην διαθεση σας οποτε θελετε!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα τελείωσαν τα like!!! 
eriv γέλασα πολύ  με την  φράση " κοιμόσουν σαν τον αστερία" αχαχαχαχαχαχαχα εντάξει ο άντρας σου ατακαδόρος τρελός χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Και εμένα τελείωσαν τα like!!! 
eriv γέλασα πολύ  με την  φράση " κοιμόσουν σαν τον αστερία" αχαχαχαχαχαχαχα εντάξει ο άντρας σου ατακαδόρος τρελός χαχαχαχαχα

λοιπον σαυτο με τον αστερια εχω και εγω !!!!! εμεις εχουμε γωνια καναπε και μαρεσει να καθομαι ετσι καπως διαγωνια οποτε στον ενα καθομαι στον αλλο βαζω τα ποδια !!!! και ερχεται προχθες και μου λεει που να κατσω εγω που καθεσαι σαν το χταποδι λες και εχεις 8 πλωκαμια!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια μου πάω σπίτι για μαγείρεμα.. Θα τα πούμε το απόγευμα.. λυπάμαι που σας αφήνω αλήθεια..γέλασα πολύ όμως..
Σας φιλώ όλες!!!

καλο μαγειρεμα !!!!!!!!! οκ τα λεμε αφτερ!!!!!!!!! φιλιαα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D χαχχααχ και εγώ όταν μου το πρωτοείπε είχα γελάσει πολύ !!! Πετάει κάτι τέτοια.. 

Καλό μεσημέρι κορίτσι μου !! Καλή ξεκούραση !

@anni7 xaxaaxxa έχουμε πιάσει όλα τα θαλασσινά.

Και εγώ έτσι κάθομαι μόνο που καμιά φορά απλώνω και το ένα πόδι και στο τραπεζάκι.  Έρχεται με σπρώχνει και μου λέει "μαζέψου ρε χόμπιτ"!  

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Irene_D χαχχααχ και εγώ όταν μου το πρωτοείπε είχα γελάσει πολύ !!! Πετάει κάτι τέτοια.. 

Καλό μεσημέρι κορίτσι μου !! Καλή ξεκούραση !

@anni7 xaxaaxxa έχουμε πιάσει όλα τα θαλασσινά.

Και εγώ έτσι κάθομαι μόνο που καμιά φορά απλώνω και το ένα πόδι και στο τραπεζάκι.  Έρχεται με σπρώχνει και μου λέει "μαζέψου ρε χόμπιτ"!  

 

 

ρε το κανω και αυτο ναι !!!!!!!!!!! χαχαχααχχαχαχαα θεος εχει ατακες ωραιες!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ενταξει εκλαψα!!!  Επισης υποθετω και το πρωι που θα σηκωνεστε θα χει φυγει απο καμια γωνια, δε μπορει!

Εγω παλι μια φορα πηρα ενα υπερτεραστιο, επειδη μ αρεσει το χρωμα βαζω τον αντρα μου καθε φορα που εχει την υπομονη και το τσιτωνει φουλ (αφου βεβαια ξεκιναει τα :ωχ αυτο θα βαλεις; Πω ρε παιδι μου τοσα εχουμε αυτο σου ρθε τωρα;; Κλπ κλπ) γι αυτο τωρα του πα να μου πει ακριβως μεγεθος! 

Δε φανταζεσαι πως ειναι. Ειιναι τοσο αισχος που τωρα που το χει ψιλοξεχασει εχω γλυτωσει και δεν το βαζω...πιανει τσιμα τσιμα στα πανω πανω. Καλα φυσικα αν κουνηθεις το λαστιχο γινεται σφεντονα! αχαχαχχαχα

@Irene_D χαλαρα φταιει η εγκυμοσυνη για τη νυστα. Σου το λεω και στο υπογραφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα βαριεμαιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια θα ηταν να ημουνα σπιτι να τελειωνα τις ντουλαπες απο την αλλαγη σεζον!!!!!!!!!!!! να τελειωνω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ανοίξει το φόρουμ στον υπολογιστή (ταχα μου οτι δουλεύω) μην είμαι με το κινητό στα χέρια και απλά κοιτάω την οθόνη και γελάω μόνη μου !

Θα με βλέπει και κανείς και θα γίνω ρεζίλι ! 

@anni7 ναι τρομάρα του... και να το πει ο άντρας σου με το 1.9+ οκ, ο δικός μου δεν είναι και ο αδερφός του αντετοκούμπο που λέει εμένα χόμπιτ. 

@Kat-Cat χαχααχαχαχ σφεντόνα λέει ! ε βέβαια ασφυκτιά το δόλιο το σεντόνι.

πάνε και κολλάνε σε κάτι πράγματα .. (βέβαια μεταξύ μας αν μας άρεσε εμάς το τσίτα σεντόνι μια χαρά θα το είχαμε παρουσιάσει και οτι είναι άνετο ή νέο στυλ στρωσίματος κρεβατιού!!!) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv καταρχας εμεις ειμαστε η νοικοκυρες χαχααχαχα εχουμε το ακαταλογηστο!!!!!!!! και εγω το ιδιο εχω κανει εχω ανοιξει τον υπολογιστη!!!!!!!! παντως και εγω τρωω κατι κολληματα με κατι πραγματα !!!!!ααα δε εχει σημασια παιδι μου το μεγεθος!!! εμενα εχει παραπονο επειδη του περνω καλτσακια!!!! ακου τωρα δε ειναι φοβερο??? τι ειπε του λεω ο παπας ειπε οτι τα μοιραζομαστε πλεον ολα δε το ειπα εγω ο παπας!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

κοριτσια εγω σας γραφω εν μεσω μεηλς, τηλεφωνων και διαφορων και βασικα μολις εκανα και ενα ψιλολαθακι αλλα δε βαριεσαι!!!

ελα μωρε σιγα ενα μικρο ειναι για το ματι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χαχαχαχαχα

αυτο που τελειωνουν τα λαικ και οι φατσουλες μου την δινει!!!!!!!!

ασχετο περνεις φιλισιν ετσι δε ειναι??? αν το παιρνεις και δε εχεις μεινει εγκυος για πολυ καιρο μπορει να σου κανει κατι εννοψ στην υγεια σου??? ξερεις καθολου?? η οποιο κοπελα ξερει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδί μου, γιατί να μην είναι απεριόριστα ;;; 

Εγώ σήμερα έχω άρνηση για δουλειά ... καλά βοηθάει οτι λείπει και το μπος αλλιώς θα σου έλεγα τι θα την έκανα την άρνησή μου...

και είναι ακόμα Τετάρτη ! 

Ξεκίνησα από τα σεντόνια, πέρασα λίγο να τσεκάρω τις τιμές που πήρα τις εξετάσεις Τ3 + Τ4, τώρα κοιτάω με την αδερφή μου κάτι γυαλιά ηλίου που θέλει, χαζεύω και κανένα μαγιώ.

Εντάξει μωρέ... ωραία περνάμε στο γραφείο :P 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι ρε παιδί μου, γιατί να μην είναι απεριόριστα ;;; 

Εγώ σήμερα έχω άρνηση για δουλειά ... καλά βοηθάει οτι λείπει και το μπος αλλιώς θα σου έλεγα τι θα την έκανα την άρνησή μου...

και είναι ακόμα Τετάρτη ! 

Ξεκίνησα από τα σεντόνια, πέρασα λίγο να τσεκάρω τις τιμές που πήρα τις εξετάσεις Τ3 + Τ4, τώρα κοιτάω με την αδερφή μου κάτι γυαλιά ηλίου που θέλει, χαζεύω και κανένα μαγιώ.

Εντάξει μωρέ... ωραία περνάμε στο γραφείο :P 

 

 

αααα μια χαρα εγω ξεκινησα με κατι δωρα που θελω για μια βαφτιση μετα πηγα στο φαρμακειο που ειπα μετα περασα στα ριχταρια μετα πηγα και μια βολτα σε μαγιο και εγω!!!! τωρα εφαγα μια σαλατα και τωρα αυτο ηταν στερεψα !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

αααα μια χαρα εγω ξεκινησα με κατι δωρα που θελω για μια βαφτιση μετα πηγα στο φαρμακειο που ειπα μετα περασα στα ριχταρια μετα πηγα και μια βολτα σε μαγιο και εγω!!!! τωρα εφαγα μια σαλατα και τωρα αυτο ηταν στερεψα !!!!!!!!!!!!!

AAAA εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα για βάφτιση δώρο. 

Επίσης και εγώ μόλις τελείωσα φαγητό !

Ωραία, ήρθαμε, χαζεψαμε τα ψωνια μας, φαγαμε, μπορούμε πιστεύω άνετα να σχολασουμε !!! Είμαι έτοιμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να σας κανω και λαικ, γιατι εγω θελω να τεμπελιασω και γενικα σημερα τεμπελιαζω αλλα δε με αφηνουν με τα τηλεφωνα και τα μεηλς. Αφηστε με καλε ησυχη να τα φορτωσω στον κοκκορα. Ωραια κοιταζω ρουχα στο ιντερνετ. Τετάρτη ακομα οντως, αλλα εγω σκεφτομαι οτι αυριο ειναι πεμπτη αλλιως δεν την παλευω στη σκέψη αλλο τη βδομαδα....Σκυλοβαριεμαι ακομα και που πρεπει να παω να λουστω μετα....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η eriv είπε:

AAAA εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα για βάφτιση δώρο. 

Επίσης και εγώ μόλις τελείωσα φαγητό !

Ωραία, ήρθαμε, χαζεψαμε τα ψωνια μας, φαγαμε, μπορούμε πιστεύω άνετα να σχολασουμε !!! Είμαι έτοιμη... 

χαχαχαχαχαχα ναι καλε και εγω κατσε να τελειωσω τον καφε κιολας!!!!!! εν το μεταξυ κοιταω για το δωρο παει το ματι και στα μπεμπε γενικα και καταλαβαινεις κολλαω !!!!!!!! και κοιταω διαφορα λες και ειμαι εγκυος και γενναω!!!!!!!!! αν ειναι δυνατον !!!!!!!χαχααχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

δεν μπορω να σας κανω και λαικ, γιατι εγω θελω να τεμπελιασω και γενικα σημερα τεμπελιαζω αλλα δε με αφηνουν με τα τηλεφωνα και τα μεηλς. Αφηστε με καλε ησυχη να τα φορτωσω στον κοκκορα. Ωραια κοιταζω ρουχα στο ιντερνετ. Τετάρτη ακομα οντως, αλλα εγω σκεφτομαι οτι αυριο ειναι πεμπτη αλλιως δεν την παλευω στη σκέψη αλλο τη βδομαδα....Σκυλοβαριεμαι ακομα και που πρεπει να παω να λουστω μετα....:P

τι μαρτυριο και αυτο να θες να μην κανεις τπτ και να σε περνουν τηλεφωνω φοβερο!!!!!! 

αυτο το μαλι αμαν το ιδιο σκεφτομουνα εχθες !!!!!!!! λουστηκα τελικα !!!!!!! μετα αισθανεσαι ωραια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...