Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Επίσης σκεφτόμουν Irene ¨οτι αν έρθει και σε καμια άλλη ευχάριστο νέο, θα ανοίξετε το περσινο τοπικ ποσες γεννανε ιανουαρ/φεβρ του 2019!!! Το περσινο ακομα το διαβαζω με τα μπεμπεδια γιατι ηταν αρκετες κοπελες κατα τυχη που γεννουσαν ιδιους μηνες και εγινε πιασαρικο τοπικ! Ευχομαι να ανοιχτει και νεο ιδιο με την ίδια κατάληξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Irene_D καλη επιτυχια σημερα με τον υπέρηχο, τι ωρα τον εχεις? αναμενουμε νεα!!! @anni7 θα ξεκινήσετε σιγα σιγα και χωρις αγχος. Αυτο το κανουμε οποτε μας βγαινει, δε σε πηραν τα χρόνια οποτε οταν νιωθετε ετοιμοι θα προχωρήσετε @OLY10 δε θα βγει μεγαλο το πακετο? Ηδη η συμμετοχη μου σε αυτες που χω κανει εχει βγει αρκετα λεφτα συν ολα τα αλλα που εχω δηλαδη. Θα ρωτουσα και την κολλητη-ενδοκρινολογο αλλα χτες με εβριζε και μου λεγε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, και να δινεις καθε 3 και λιγο αιμα. Αχαχαχαχα. Σταματα παιδι μου μου λεει, δεν καταλαβαινεις οτι σε αγχωνεις χωρις λογο? Ε τι να της πω μετα το χθεσινο? :P αχαχαχαχαχ. Θα δω, θα ρωτησω και στο μικροβιολογικο να δω τι θα μου πουν και βλεπω, ισως να μην κανω καθολου ίσως να κανω το πακετακι το ανω ίσως μονο χρονο προθρομβίνης που είναι μια αρχική ένδειξη απο αυτά που διάβασα. Κληρονομικότητα δεν έχουμε καθολου στο θεμα αυτό, αλλα σκεφτόμουν για τίποτα επίκτητο. (πλην της βλακειας :P )

Ευχαριστώ πολύ πολύ :x !!! Καλά αποτελέσματα και στις δικές σου εξετασούλες κοριτσάκι!!! 
Κάνε ότι νιώθεις οτι θα σε ηρεμήσει και θα σε ξε αγχώσει.. Μόνο μην το παρακάνεις γιατί μπορεί να σου γυρίσει μπούμερανγκ και αντί να ηρεμείς να σου προσθέτει κι άλλο άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

επ καλημερα εσυ σημερα εχεις γιατρουλη σωστα δε θυμαμαι???? ευχομαι να πανε ολα υπερ τελεια!!!!!!!!!!!!!! 

ειπαμε να ξεκινησουμε σιγα σιγα παλι απλα εμεις εχουμε ενα θεμα δε μπορουμε να εχουμε προγραμμα με τις δουλειες δλδ τι εννοω οτι τις μερες που πρεπει δε ξερουμε αν θα τα καταφερνουμε να βρησκομαστε τουλαχιστον οχι ολες και ενταξει η αληθεια οτι αυτο παιζει ρολο αμα κανω ασχετες μερες πως θα πιασω με τον κρινο???? παντως ειπαμε να ξεκινησουμε και βλεπουμε θα το πολεμησουμε!!!!

Τι ωραία που θα ξεκινήσετε... σημασία έχει που το πήρατε απόφαση ξανά.. είναι θέμα χρόνου να πετύχει!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ :x !!! Καλά αποτελέσματα και στις δικές σου εξετασούλες κοριτσάκι!!! 
Κάνε ότι νιώθεις οτι θα σε ηρεμήσει και θα σε ξε αγχώσει.. Μόνο μην το παρακάνεις γιατί μπορεί να σου γυρίσει μπούμερανγκ και αντί να ηρεμείς να σου προσθέτει κι άλλο άγχος..

βασικα θα κανω και τις αυριανες που ειχα ουτως η αλλως, και τελος. Δεν ξανακανω τιποτα. Εχω δωσει αιμα 3 φορες μεσα σε ενα μηνα. Νομιζω πως φτάνει. Απο κει και περα η αληθεια ειναι οτι οι 200 υπερηχοι πχ δε με βοηθησαν γιατι ειδα τις κυστες και μετα επεσα στα πατωματα, οποτε σταματω με τις αυριανες εξετασεις που μακαρι να μη δειξουν κατι και πρεπει να προχωρησω περαιτερω, και απο κει και περα απλα οταν μ πει ο γιατρος θα παρακολουθω την κυστη ή θα κανω ο,τι μου πει τεσπα, για να φυγει αν δε φεύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Επίσης σκεφτόμουν Irene ¨οτι αν έρθει και σε καμια άλλη ευχάριστο νέο, θα ανοίξετε το περσινο τοπικ ποσες γεννανε ιανουαρ/φεβρ του 2019!!! Το περσινο ακομα το διαβαζω με τα μπεμπεδια γιατι ηταν αρκετες κοπελες κατα τυχη που γεννουσαν ιδιους μηνες και εγινε πιασαρικο τοπικ! Ευχομαι να ανοιχτει και νεο ιδιο με την ίδια κατάληξη!

Εννοείται πως θα ανοίξουμε ..!! Νομίζω οτι οι προβληματισμού δεν σταματούν ποτέ! Οπότε πάντα θα έχουμε ανάγκη να μιλάμε για τα θέματα μας και να ανταλλάσσουμε εμπειρίες με γυναίκες που τις απασχολούν τα ίδια.. Aχ! τα μπεμπέδια...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_Dθα ειναι ολα τελεια θα το δεις αναμενουμε νεακια!!!!! εσυ κουλ ειπαμε κανε οτι εισαι διακοπες χαχαχαχχαχαχα!!!!! 

@Kat-Cat κανε οτι εσυ πιστευεις καλυτερο για σενα και την υγεια οσυ!!!!!! επισης εδωσες πολλες φορες αιμα μην δωσεις αλλο προσεχε εμενα ο αντρας μου ειναι αιμοδοτης και ξερω οτι δε μπορεις να δινεις  συνεχεια!!!!!!!!! προσεχε πινε και τρωγε καλα!!!!

κοριτσια ναι δε σκασω κιολας θα κανουμε εκει και οτι γινει χαχαχαχαχαχαχα 

αχ μακαρι να ανοιξουμε αυτο το τοπικ και να ειμαστε ολες οι κοπελες εδω !!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοολα κοριτσια!!

@Irene_D ολα καλα σημερα.. περιμενουμε τα νεα απο γιατρο ? 

@Kat-Cat πρεπει για λιγο νομιζω τα μικροβιολογικα να σου απαγορευσουν την εισοδο ?️. Απο τον ιουνιο ξανα θα σε δεχονται.. 

Ολα θα ειναι οκ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!!! Ναιιιιιιι :D 
Πέρασαν οι μερούλες  ευτυχώς χωρίς να το καταλάβω!! 20:30 έχω ραντεβού.. 

αντε να μας φερεις τελεια νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα σε οοοολα κοριτσια!!

@Irene_D ολα καλα σημερα.. περιμενουμε τα νεα απο γιατρο ? 

@Kat-Cat πρεπει για λιγο νομιζω τα μικροβιολογικα να σου απαγορευσουν την εισοδο ?️. Απο τον ιουνιο ξανα θα σε δεχονται.. 

 

χαχαχαχ, ναι εχω κανει πλουσια τα μικροβιολογικα, τον ΕΦΚΑ που τον χρυσοπληρωνω και τα κτηνιατρεια που τρεχω τον γατο μου που εχει κανει περισσοτερες επισκεψεις απο μενα.....Δεν εχω λογια δλδ, αντι να τα τρωω σε ρουχα και παπουτσια......

@OLY10 πως πας εσυ?? Εχεις αυχενικη αν θυμαμαι καλα τωρα αυτες τις μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Irene_D καλη επιτυχια σημερα με τον υπέρηχο, τι ωρα τον εχεις? αναμενουμε νεα!!! @anni7 θα ξεκινήσετε σιγα σιγα και χωρις αγχος. Αυτο το κανουμε οποτε μας βγαινει, δε σε πηραν τα χρόνια οποτε οταν νιωθετε ετοιμοι θα προχωρήσετε @OLY10 δε θα βγει μεγαλο το πακετο? Ηδη η συμμετοχη μου σε αυτες που χω κανει εχει βγει αρκετα λεφτα συν ολα τα αλλα που εχω δηλαδη. Θα ρωτουσα και την κολλητη-ενδοκρινολογο αλλα χτες με εβριζε και μου λεγε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, και να δινεις καθε 3 και λιγο αιμα. Αχαχαχαχα. Σταματα παιδι μου μου λεει, δεν καταλαβαινεις οτι σε αγχωνεις χωρις λογο? Ε τι να της πω μετα το χθεσινο? :P αχαχαχαχαχ. Θα δω, θα ρωτησω και στο μικροβιολογικο να δω τι θα μου πουν και βλεπω, ισως να μην κανω καθολου ίσως να κανω το πακετακι το ανω ίσως μονο χρονο προθρομβίνης που είναι μια αρχική ένδειξη απο αυτά που διάβασα. Κληρονομικότητα δεν έχουμε καθολου στο θεμα αυτό, αλλα σκεφτόμουν για τίποτα επίκτητο. (πλην της βλακειας :P )

Δυστυχώς εγω τις ειχα γραψει αυτες που σου ειπα. Απλά θυμάμαι ότι τις είχα κάνει συνολικά μαζί με αιματοκρίτη-λευκα-αιρυθρά και σύφιλη και βγαίναν όλα μαζί χωρίς συμμετοχή 42ευρώ κι εγώ πλήρωσα συμμετοχή 6ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

OLY10 Η δική σου εγκυμοσύνη πως πάει κοπέλα μου?

Μια χαρά πιστεύω χι-χι γιατί έχω να κάνω υπέρηχο από 25/4! Την Κυριακή έχω την α-επιπέδου οπότε θα σας πω νέα! Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χαχαχαχ, ναι εχω κανει πλουσια τα μικροβιολογικα, τον ΕΦΚΑ που τον χρυσοπληρωνω και τα κτηνιατρεια που τρεχω τον γατο μου που εχει κανει περισσοτερες επισκεψεις απο μενα.....Δεν εχω λογια δλδ, αντι να τα τρωω σε ρουχα και παπουτσια......

@OLY10 πως πας εσυ?? Εχεις αυχενικη αν θυμαμαι καλα τωρα αυτες τις μερες!!

Βλέπε απάντηση από κάτω χε-χε! Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Βλέπε απάντηση από κάτω χε-χε! Ευχαριστώ

Με το καλο λοιπον!!! Αντε ισως δειτε και φυλο. το ξερω οτι ειναι το τελευταιο που μας νοιαζει, αλλα αφου δειτε οτι ολα ειναι τελεια ας δουμε και το κουτσομπολιστικο θεμα του υπερηχου! χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Με το καλο λοιπον!!! Αντε ισως δειτε και φυλο. το ξερω οτι ειναι το τελευταιο που μας νοιαζει, αλλα αφου δειτε οτι ολα ειναι τελεια ας δουμε και το κουτσομπολιστικο θεμα του υπερηχου! χιχιχιχ

χαχαχα κι εγω έτσι ακριβώς το βλέπω! Σαν κουτσομπολίστικο το φύλο αλλά και πρακτικό δεδομένου ότι έχω ένα σκασμό ρούχα αγορίστικα φυλάξει απτο γιο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια δεν σας προλαβενω... τι κάνετε 

καλημερα κοριτση μου καλα εδω εχουμε παρει αερα και γραφουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

μπραβο μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!! νατος  ο γαμπρος!!!!!!! τελεια ολα καλα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

μπραβο κοριτσι μου!!! Η εγκυμοσυνη σου ειναι τοσο σουπερ που πραγματικα το διαφραγμα ειναι αφαντο στην περιπτωση σου! Πανε ολα τελεια και ευχομαι ετσι να ναι μεχρι τελους! Εχουμε αγοραρο στην παρεα! αχαχαχαχ Ημουν σιγουρη για το φυλο να ξες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

τέλεια!!! με το καλό λοιπον το αγοράκι σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

Με το καλο & μ ενα πονο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ!! @Kat-Cat καλε όντως!! Εχει παρει χωρο το παιδι κανονικά, το κεφαλι του ηταν λιγο πανω απ'τον αφαλό μου . Αφαντο το διάφραγμα φτου φτου!! Ουτε περιδεση και χαζομαρες που μου ελεγε για τον τράχηλο. 

Άσχετο εντελώς αλλα μου δώσανε μια σακουλα δείγματα απ'το μητέρα με κρέμες απορρυπαντικά κλπ. Πολυ χάρηκα μ αρέσουν αυτά! 

@eriv ισχύει! Πολυ αγόρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...