Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια για θυμάστε μου η tsh για εγκυμοσύνη πρέπει να είναι Κάτω από 1 ή από 2; δεν θυμάμαι καθόλου τι μου είχε πει.

κατω απο 2,5 θελει, αλλα δεν ειναι οτι δε μενεις πανω απο 2,5 απλα τη θελουμε χαμηλη γιατι αυξανει και γιατι το μωρο στα πρωτα σταδια δεν εχει δημιουργησει δικο του αδενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

α οκ.νομιζα στην αποξεση θεωρεις 1η μερα τη μερα της αποξεσης.λαθος θα κανω.δεν παιρνω κ ορκο.

Δε γνωρίζω καθόλου......αν όμως υπήρχε τέτοια περίπτωση νομίζω ότι θα μου το έλεγε.....το μόνο που μου είπε είναι τα συμπτώματα που μπορεί να έχω μέχρι να μου κατέβει όπου και θα καθαρίσει τελείως το σύστημα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Δεν τον ρώτησα καν αν θα αλλάξει ο κύκλος μου.....φαντάζομαι θα μου το έλεγε αν υπήρχε τέτοια περίπτωση.... βέβαια κάθε γυναίκα έχει άλλα, ευτυχώς όμως εμένα μου ήρθε στις 28 μέρες ακριβώς!

@Kat-Cat λίγο αίμα είχα στο ταμπόν που μου έβγαλαν πρίν φύγω από το ΡΕΑ και την Κυριακή ελάχιστο ροζ (μιλάμε για λίγες σταγονες).Εχθές το βράδυ λίγο καφέ και σήμερα το απόγευμα κατέβηκε κανονικότατα!

εμενα μου ειπε οτι μπορει να αλλαξει μετα την αποξεση αλλα δε νομιζω οτι αφορα την αποξεση σαν επεμβαση ή το λογο της. Πχ εμενα οι ορμονες παθανε υστερια με ολο αυτο. Εσενα ηταν περισσοτερο για βελτιωση του εδαφους. (χοχοχο ωραια τα λεω) οποτε τα ορμονικα σου δε διαφοροποιηθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ιδανικα μεχρι 2.

εγω εμεινα εγκυος με 2+. και με περισσοτερο μενεις.

το ιδανικο ειναι το 2 γιατι στην εγκυμοσυνη ανεβαινει.

Καλά το θυμάμαι ότι πρέπει να είναι κάτι από 2 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι αφου ειναι κατω απο 2,5 ειναι τελεια. Απλα εμενα ηθελε να την κρατησω ακομα πιο χαμηλα σε περιπτωση που πχ εμενα εγκυος και δεν καταλαβαινα την εγκυμοσυνη ωστε να χει ενα περιθωριο να ανεβει. Αλλα με τρελαινει το 0,77 με εχει στειλει αδιαβαστη οποτε απο αυριο μειωνω χαπι και επαναλαμβανω εξεταση σε 4 εβδομαδες.

Κατάλαβα Τον πόσο πέρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά το θυμάμαι ότι πρέπει να είναι κάτι από 2 

Κατάλαβα Τον πόσο πέρνεις;

τωρα επαιρνα των 0,88 για 5 μερες και το σουκου των 0,75 αλλα μου το κανε ολο 0,75 και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Δε γνωρίζω καθόλου......αν όμως υπήρχε τέτοια περίπτωση νομίζω ότι θα μου το έλεγε.....το μόνο που μου είπε είναι τα συμπτώματα που μπορεί να έχω μέχρι να μου κατέβει όπου και θα καθαρίσει τελείως το σύστημα!?

εισαι καινουρια εκ των εσω! με γειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εισαι καινουρια εκ των εσω! με γειες!

Ε ε ε μου πάει????Χαχαχαχαχα ευχαριστώ.......ελπίζω και εύχομαι να ήταν μόνο αυτό το θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εμενα μου ειπε οτι μπορει να αλλαξει μετα την αποξεση αλλα δε νομιζω οτι αφορα την αποξεση σαν επεμβαση ή το λογο της. Πχ εμενα οι ορμονες παθανε υστερια με ολο αυτο. Εσενα ηταν περισσοτερο για βελτιωση του εδαφους. (χοχοχο ωραια τα λεω) οποτε τα ορμονικα σου δε διαφοροποιηθηκαν

Ε ναι τώρα που κάναμε το παρκέ ?? ελπίζω να είναι όλα Οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Υπάρχει 0.75; Μήπως 75; γιατί εγώ περνώ τον 100 δεν ξέρω αν υπάρχει τον 0.75 νομίζω σκέτο 75

ειναι θεμα Πώς το μετρας νομιζω, αλλοι το λενε 75 αλλοι 88, σε mg ειναι 75 σε μια αλλη μοναδα μετρησης ειναι 0,75. Των 75 παντως θα παιρνω τωρα, ενω επαιρνα των 88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Υπάρχει 0.75; Μήπως 75; γιατί εγώ περνώ τον 100 δεν ξέρω αν υπάρχει τον 0.75 νομίζω σκέτο 75

το ιδιο λετε.

υπαρχει κ 75 κ 88! μεγαλη ποικιλια λεμε!

εγω εχω παρει απ' ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

το ιδιο λετε.

υπαρχει κ 75 κ 88! μεγαλη ποικιλια λεμε!

εγω εχω παρει απ' ολα!

και γω....αλλα μεχρι το 88 εχω φτασει που με απογειωσε! αχαχαχχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

το ιδιο λετε.

υπαρχει κ 75 κ 88! μεγαλη ποικιλια λεμε!

εγω εχω παρει απ' ολα!

Εγώ μόνο τον 100 και του έκανε και εντόπιση του κενουριου ενδοκρινολογου που περνώ τον 100 είπε από σπετευριο μπορεί να μου το κόψει η να μου το αλλάξει. 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι θεμα Πώς το μετρας νομιζω, αλλοι το λενε 75 αλλοι 88, σε mg ειναι 75 σε μια αλλη μοναδα μετρησης ειναι 0,75. Των 75 παντως θα παιρνω τωρα, ενω επαιρνα των 88

Αααα οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!! 

@NikhNikhναι κανε μια εξεταση να δεις εγω απο ροη εχω νορμαλ ουτε υπερβολικη ουτε λιγο.

@zoi.ko χαρηκα που ηρθε η περιοδος κανονηκα αντε μπραβο σιδερενια και ολα θα γινουν!!!!

ρε κοριτσια εγω εχω πολυ καιρο να κανω εξετασεις μαλλον πρεπει να κανω δε ξερω τπτ απο ολα αυτα αμα εχω αμα δε εχω τπτ !!!!!!!!! αν και βεβαια δε νιωθω τπτ εννοψ ζαλαδες η κτλ κατι που να με ενοχλει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα

Να ρωτήσω κάποια μια και είμαι στη φάση κάποιων εξετάσεων οι οποίες ως τώρα ευτυχώς έχουν βγεί μια χαρά. Ανοσολογικά δεν ψάχνουμε γιατί βγήκαν όλα αρνητικά στην ειδική ιστολογική που κάναμε οπότε δεν τα κοιτάμε για την ώρα, βασικά δε θέλει να κοιταξω ουτε θρομβοφιλία γιατι το αποτέλεσμα έδειξε τυχαίο γεγονός, ωστόσο μια και θα πάω να μου πάρουν αίμα αύριο ή μεθαύριο για το δεύτερο τμήμα των εξετάσεων, ήθελα να ρωτήσω το εξής, επειδή ειναι πανάκριβο το πακέτο για θρομβοφιλία και έλεγα να κάνω κάποια εξέταση μόνη μου, διάβασα ότι η ένδειξη έρχεται από το χρόνο προθρομβίνης αρχικά. Να κάνω αυτή? Ξέρει καμία που έχει κάνει τις συγκεκριμένες εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από 'μενα κορίτσια!!! Τι μουντάδα είναι αυτή πάλι???
Kat-Cat μου δεν έχω κάνει την συγκεκριμένη εξέταση, γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη 100% ή την φίλη σου ακόμα καλύτερα που έχεις και μια οικειότητα? 
zoi.ko άντε κορίτσι , μπράβο! Πολύ χαίρομαι που ήρθε στην ώρα της.. 
anni7 τελικά θα συνεχίσετε προσπάθειες κοριτσάκι?? 
NikhNikh όταν με ρώτησε η γιατρός για την τιμή της tsh και της  είπα 1.8 μου είπε οτι είναι πάρα πολύ καλή.. οπότε , χωρίς να γνωρίζω πολλά , μάλλον κάτω από 2 είναι καλό να έχεις..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κι από 'μενα κορίτσια!!! Τι μουντάδα είναι αυτή πάλι???
Kat-Cat μου δεν έχω κάνει την συγκεκριμένη εξέταση, γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη 100% ή την φίλη σου ακόμα καλύτερα που έχεις και μια οικειότητα? 
zoi.ko άντε κορίτσι , μπράβο! Πολύ χαίρομαι που ήρθε στην ώρα της.. 
anni7 τελικά θα συνεχίσετε προσπάθειες κοριτσάκι?? 
NikhNikh όταν με ρώτησε η γιατρός για την τιμή της tsh και της  είπα 1.8 μου είπε οτι είναι πάρα πολύ καλή.. οπότε , χωρίς να γνωρίζω πολλά , μάλλον κάτω από 2 είναι καλό να έχεις..

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κι από 'μενα κορίτσια!!! Τι μουντάδα είναι αυτή πάλι???
Kat-Cat μου δεν έχω κάνει την συγκεκριμένη εξέταση, γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη 100% ή την φίλη σου ακόμα καλύτερα που έχεις και μια οικειότητα? 
zoi.ko άντε κορίτσι , μπράβο! Πολύ χαίρομαι που ήρθε στην ώρα της.. 
anni7 τελικά θα συνεχίσετε προσπάθειες κοριτσάκι?? 
NikhNikh όταν με ρώτησε η γιατρός για την τιμή της tsh και της  είπα 1.8 μου είπε οτι είναι πάρα πολύ καλή.. οπότε , χωρίς να γνωρίζω πολλά , μάλλον κάτω από 2 είναι καλό να έχεις..

 

επ καλημερα εσυ σημερα εχεις γιατρουλη σωστα δε θυμαμαι???? ευχομαι να πανε ολα υπερ τελεια!!!!!!!!!!!!!! 

ειπαμε να ξεκινησουμε σιγα σιγα παλι απλα εμεις εχουμε ενα θεμα δε μπορουμε να εχουμε προγραμμα με τις δουλειες δλδ τι εννοω οτι τις μερες που πρεπει δε ξερουμε αν θα τα καταφερνουμε να βρησκομαστε τουλαχιστον οχι ολες και ενταξει η αληθεια οτι αυτο παιζει ρολο αμα κανω ασχετες μερες πως θα πιασω με τον κρινο???? παντως ειπαμε να ξεκινησουμε και βλεπουμε θα το πολεμησουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κορίτσια καλημέρα

Να ρωτήσω κάποια μια και είμαι στη φάση κάποιων εξετάσεων οι οποίες ως τώρα ευτυχώς έχουν βγεί μια χαρά. Ανοσολογικά δεν ψάχνουμε γιατί βγήκαν όλα αρνητικά στην ειδική ιστολογική που κάναμε οπότε δεν τα κοιτάμε για την ώρα, βασικά δε θέλει να κοιταξω ουτε θρομβοφιλία γιατι το αποτέλεσμα έδειξε τυχαίο γεγονός, ωστόσο μια και θα πάω να μου πάρουν αίμα αύριο ή μεθαύριο για το δεύτερο τμήμα των εξετάσεων, ήθελα να ρωτήσω το εξής, επειδή ειναι πανάκριβο το πακέτο για θρομβοφιλία και έλεγα να κάνω κάποια εξέταση μόνη μου, διάβασα ότι η ένδειξη έρχεται από το χρόνο προθρομβίνης αρχικά. Να κάνω αυτή? Ξέρει καμία που έχει κάνει τις συγκεκριμένες εξετάσεις?

κοριτση μου δε εχω ιδεα δυστηχως για να σε βοηθησω!!!!! ευχομαι να βγουνε ολες καθαρες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κορίτσια καλημέρα

Να ρωτήσω κάποια μια και είμαι στη φάση κάποιων εξετάσεων οι οποίες ως τώρα ευτυχώς έχουν βγεί μια χαρά. Ανοσολογικά δεν ψάχνουμε γιατί βγήκαν όλα αρνητικά στην ειδική ιστολογική που κάναμε οπότε δεν τα κοιτάμε για την ώρα, βασικά δε θέλει να κοιταξω ουτε θρομβοφιλία γιατι το αποτέλεσμα έδειξε τυχαίο γεγονός, ωστόσο μια και θα πάω να μου πάρουν αίμα αύριο ή μεθαύριο για το δεύτερο τμήμα των εξετάσεων, ήθελα να ρωτήσω το εξής, επειδή ειναι πανάκριβο το πακέτο για θρομβοφιλία και έλεγα να κάνω κάποια εξέταση μόνη μου, διάβασα ότι η ένδειξη έρχεται από το χρόνο προθρομβίνης αρχικά. Να κάνω αυτή? Ξέρει καμία που έχει κάνει τις συγκεκριμένες εξετάσεις?

Καλημέρα! Θασου έλεγα να ζητησεις έλεγχο πηκτικότητας που έχει χρόνο προθρομβίνης,ινωδογονο,χρονο ροής,χρόνο πήξης κτλ δεν είναι πολύ το κόστος πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ?

Καλημέρα!!! Ναιιιιιιι :D 
Πέρασαν οι μερούλες  ευτυχώς χωρίς να το καταλάβω!! 20:30 έχω ραντεβού.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D καλη επιτυχια σημερα με τον υπέρηχο, τι ωρα τον εχεις? αναμενουμε νεα!!! @anni7 θα ξεκινήσετε σιγα σιγα και χωρις αγχος. Αυτο το κανουμε οποτε μας βγαινει, δε σε πηραν τα χρόνια οποτε οταν νιωθετε ετοιμοι θα προχωρήσετε @OLY10 δε θα βγει μεγαλο το πακετο? Ηδη η συμμετοχη μου σε αυτες που χω κανει εχει βγει αρκετα λεφτα συν ολα τα αλλα που εχω δηλαδη. Θα ρωτουσα και την κολλητη-ενδοκρινολογο αλλα χτες με εβριζε και μου λεγε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, και να δινεις καθε 3 και λιγο αιμα. Αχαχαχαχα. Σταματα παιδι μου μου λεει, δεν καταλαβαινεις οτι σε αγχωνεις χωρις λογο? Ε τι να της πω μετα το χθεσινο? :P αχαχαχαχαχ. Θα δω, θα ρωτησω και στο μικροβιολογικο να δω τι θα μου πουν και βλεπω, ισως να μην κανω καθολου ίσως να κανω το πακετακι το ανω ίσως μονο χρονο προθρομβίνης που είναι μια αρχική ένδειξη απο αυτά που διάβασα. Κληρονομικότητα δεν έχουμε καθολου στο θεμα αυτό, αλλα σκεφτόμουν για τίποτα επίκτητο. (πλην της βλακειας :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

επ καλημερα εσυ σημερα εχεις γιατρουλη σωστα δε θυμαμαι???? ευχομαι να πανε ολα υπερ τελεια!!!!!!!!!!!!!! 

ειπαμε να ξεκινησουμε σιγα σιγα παλι απλα εμεις εχουμε ενα θεμα δε μπορουμε να εχουμε προγραμμα με τις δουλειες δλδ τι εννοω οτι τις μερες που πρεπει δε ξερουμε αν θα τα καταφερνουμε να βρησκομαστε τουλαχιστον οχι ολες και ενταξει η αληθεια οτι αυτο παιζει ρολο αμα κανω ασχετες μερες πως θα πιασω με τον κρινο???? παντως ειπαμε να ξεκινησουμε και βλεπουμε θα το πολεμησουμε!!!!

Σήμερα θα πάμε ναι! Παναγία μου, έχω λίγο άγχος.. τη μία σκέφτομαι πως όλα θα είναι τέλεια και την άλλη φοβάμαι.. Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου ❤️ 
Θα σας τα πω το βράδυ.. Μακάρι να είναι ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...