Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat δεν ξέρεις καν αν θα σε πάει πίσω. Δ σ είπε κανένας ότι μια κύστη δ αφήνει να γίνει η σύλληψη. Μπορεί να πιάσεις κ με την πρώτη προσπάθεια, που σου τ εύχομαι πραγματικά, κ η κύστη ακόμη κ να υπάρχει να τη διώξει τ μωρο. Σκέψου οι κοπέλες π έχουν κάνει 3 κ 4 εξωσωματικες κ ετοιμάζονται για την επόμενη κ ξαφνικά βρίσκουν κατι ο τους λέει ο γιατρός πάμε στον επόμενο κυκλο κ αν πως νιώθουν. Η @love30 αν θυμάσαι ήταν να κάνει εμβρυομεταφορα τ Πάσχα άλλα είδαν ότι τ ενδομήτριο ήταν ανέτοιμο. Τι να κάνει η κοπέλα; να πέσει να πεθανει; κ δ περιμένει ένα δύο μήνες άλλα 12 χρόνια. Τώρα θα είχε παιδί στην εφηβεία αν έπιανε στον πρώτο χρόνο. 

@Dim83 σίγουρα αυτό π λες πρέπει να ισχύει γι αυτό τ είπα κ γω για να μην αγχώνεται τζάμπα η κοπέλα. Επειδή ο γιατρός μ αν κ είναι πιστοποιημένος δ είναι στη συγκεκριμένη λίστα. Κ μάλιστα έρχονται κ από άλλες πόλεις μόνο κ μόνο γι αυτο τ λογο σε αυτόν.

ναι μωρε εχεις δικιο...ειδικα στις εξωσωματικες που πρεπει να υπαρχει και το τελειο προφιλ για να ξεκινησει η διαδικασια ειναι ακομα πιο δυσκολο. Διοτι καμια δεν εχει τελειο προφιλ. Ολο και κατι μικρο μπορει να εμφανιστει. Καλα πολλες κοπελες ειναι αξιες οχι απλα συγχαρητηριων, υποκλινομαι πραγματικα. Εγω νιωθω ωρες και φορες ηδη κουρασμενη, και απο την αλλη λεω τι μου φυλαει στη γωνια η τυχη μου. Θελει απιστευτο αποθεμα ψυχικο να συνεχιζεις και να συνεχιζεις για χρονια. Για το αν θα με παει πισω θα δειξει. Εγω θα προσπαθησω να συνεχισω τους μηνες μου σα να μην υπαρχει, και ευχομαι οντως να χει απορροφηθει τον ιουλιο οπως συνηθως συμβαινει σε απλες λειτουργικες κυστες, και γενικα να μη μου χαλασει τον κυκλο μου

@eriv οι περισσοτερες το κανουμε αυτο. Μερικές φορές σκεφτομαι οτι η αγνοια ειναι δυναμη :P αλλες φορες, λεω και το στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ο,τι να ναι!! Καλα ισχυει αυτο. Ο δικος μου τι αγκαλιες τι φιλια μου εκανε οταν μπηκα μεσα. Στενοχωρεθηκε που πηγα να κανω υπερηχο αλλου οχι γιατι πηγα αλλου,γιατι ενιωσε οτι αυτος προσπαθουσε να με ξεαγχωσει και εγω ντραπηκα μετα να παω να ζητησω υπερηχο. Δε μου πηρε και λεφτα, και γενικα εχει ενα τροπο να προσπαθει να σε ξεαγχωνει. Δε θα σου πει ψεματα σε κατι. Αλλα ειναι ο τροπος. Αλλιως πηρα τωρα το γεγονος οτι οκ μπορει να μην κανω ωορρηξια για καποιους μηνες αλλιως οπως το πε η αλλη. Αγχωμενη ειμαι ακομα αν θα μαι στην πλειοψηφια της απορροφησης των κυστεων, αλλα νιωθω παραλληλα και ξαλαφρωμενη

Ολα καλα θα πανε θα δεις.Χαλαρωσε και ασε τον εαυτο σου να κανει τη δουλειά που χρειάζεται.Εύχομαι σύντομα να μας γραψεις οτι απορροφηθηκαν!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catχαρηκα πολυ που ο γιατρος ειπε τα πραγματα τοσο απλα και οτι τελικα δε επιβεβαιωθηκαν οι φοβοι σου !!!! ειμαι συγουροι οτι θα φυγουν πολυ πιο γρηγορα απο οτι ειπε ο γιατρος σου και θα συμφωνησω μαζι σου συνεχισε κανονηκα και θα δεις και θα μεινει γρηγορα ξανα και θα εχουνε φυγει ολα!!!!

 

κοριτσια μου να σας πω οτι εγω θα σταμτησω να γραφω θα σας παρακολουθω ομως οσο μπορω γιατι λογο πολυ πιεσης και φοβερων ωραριων και κουρασης απο τις δουλειες μας αποφασισαμε μ με τον αντρα μου να σταματησουμε να προσπαθουμε γιατι κοριτσι αου δε βγαινει δλδ απο κουραση και απο ελειψη βασικα ελευθερου χρονου αν ερθει ενα παιδι θα εχουμε προβλημα και με τις δουλειες στην φαση που ειμαστε!!! οποτε πηραμε αυτη την αποφαση συγουρα μεχρι και το τελος του καλοκαιριου και βλεπουμε απο σεμπτεμβρη πω θα παει για να το ξανα σκεφτουμε!! απλα ηθελα να σας το πω γιατι εφοσον δε θα προσπαθω ενταξει δε θα μπορω να γραφω για τις προσπαθειες μου αλλα συγουρα θα προσπαθω να μπαινω να σας διαβαζω και να γραφω !!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 κορίτσι μου να μας γράφεις ανεξαρτήτως προσπάθειων. Τ θέμα είναι Γενικό! Να μας λες τα υπόλοιπα νέα σου. Καλά κανετε εφόσον είναι εται οι συνθήκες να τ αφήσετε για λίγο. Να σας φύγει τουλ αυτό από τ μυαλό. Κ από Σεπτέμβρη ξεκινατε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 συμφωνώ οτι δεν χρειάζεται να σταματήσεις να γράφεις επειδή δεν θα προσπαθείς!!! 

Μοολις βγήκα απ τον γιατρό και τι να σας πω κορίτσια αλλο πραγμα, αλλη εμπειρία. Τι χαλαρότητα τι ηρεμία. Και ναι στις επαφες μου ειπε και μου ειπε οτι δεν βλεπει λογο να μην κανω φυσιολογικό τοκετό και δεν ξερω εχω παθει σοκ! Φυσικά εχω μπερδευτεί αλλα τι να πω.... @Sunshine 88 ακουουους; σοοοοοκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@anni7 κορίτσι μου να μας γράφεις ανεξαρτήτως προσπάθειων. Τ θέμα είναι Γενικό! Να μας λες τα υπόλοιπα νέα σου. Καλά κανετε εφόσον είναι εται οι συνθήκες να τ αφήσετε για λίγο. Να σας φύγει τουλ αυτό από τ μυαλό. Κ από Σεπτέμβρη ξεκινατε πάλι.

ναι ναι θα μπαινω εννοοιτε και θα σας γραφω αφου εχετε γινει το παρεακι μου απλα ειπα να το πω γιατι ηθελα και γενικα να το πω καπου γιατι πραγματικα με στεναχωρει που ειναι ετσι τωρα τοσο πιεσμενα τα προγραμματα!!! ελπιζω να μην μας παρει ακομα πολυ καιρο να βρουμε εναν καλο ρυθμο και να ξανα προσπαθησουμε!!! ναι και σκεφτηκα και το μωρο αν θα ερθει γιατι οσο να ναι θελει ενα κλιμα συγκεκριμενο κριμα ειναι λοιπον να μην μπορουμε να ειαμστε εκει εκατο τις εκατο και οπως πρεπει !! ναι αυτο ειπαμε και εμεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

@anni7 συμφωνώ οτι δεν χρειάζεται να σταματήσεις να γράφεις επειδή δεν θα προσπαθείς!!! 

Μοολις βγήκα απ τον γιατρό και τι να σας πω κορίτσια αλλο πραγμα, αλλη εμπειρία. Τι χαλαρότητα τι ηρεμία. Και ναι στις επαφες μου ειπε και μου ειπε οτι δεν βλεπει λογο να μην κανω φυσιολογικό τοκετό και δεν ξερω εχω παθει σοκ! Φυσικά εχω μπερδευτεί αλλα τι να πω.... @Sunshine 88 ακουουους; σοοοοοκ.

μπραβο βρε κοριτσαρα μου πραβο χαρηκα ειδες τι ωραια που τα ειπε!!!!! τελεια αντε απολαυσε το τωρα !!!!!!!!!! το μωρο καλα ???? μεγαλωσε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

μπραβο βρε κοριτσαρα μου πραβο χαρηκα ειδες τι ωραια που τα ειπε!!!!! τελεια αντε απολαυσε το τωρα !!!!!!!!!! το μωρο καλα ???? μεγαλωσε???

Να σαι καλά! Το μωρο... παρα μεγαλωσε μου φαίνεται με έβγαζε μια βδομάδα πανω. Τελεια ολα. Αλλα δεν γυρισε να δει φύλο αν κ γελαγε ο γιατρός γιατι ηταν υπερκινητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Να σαι καλά! Το μωρο... παρα μεγαλωσε μου φαίνεται με έβγαζε μια βδομάδα πανω. Τελεια ολα. Αλλα δεν γυρισε να δει φύλο αν κ γελαγε ο γιατρός γιατι ηταν υπερκινητικο!!

μπραβο μπραβο στο μικρουλη μεγαλωνει!!!!!!! εγω εχω μια αισθηση οτι εχεις αγορι παντως!!!!!!!!! τελεια κοριτση μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μπράβο στο σπορακι σου! Μεθαύριο έχεις στη γιατρό σου; δ έχω ιδεα για τ φ.τ. άλλα πολλοί γιατροί προτείνουν καισαρική πολλές φορές σε κάποια θέματα π Ίσως έχει η εγκυουλα χωρίς όμως να είναι απαραίτητο. Πατανε πάνω στο φόβο μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ από μένα κορίτσια! Εδώ στο τρέξιμο δύσκολο εβδομάδα προβλέπεται! @Kat-Cat χαίρομαι σχετικά είναι καλά τα πράγματα όσο μπορείς να μην ανχονεσαι εγώ την έχω παρέα μ από πέρσι το καλοκαίρι τον άλλο μην πρώτα ο Θεός θα πάω να δω τι γίνεται! Αυτά! @anni7 όπως νιώθει κοπέλα μ κ ότι είναι καλύτερο για εσάς κ μεις από χρόνο σχεδόν καθόλου όπως τα έχουμε ξανά πει! Να νιώθει το ζευγάρι καλά κ όλα τα άλλα θα γίνουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7  θα κανεις οτι νιωθεις και δεν θα πιεστεις μην παρεξηγηθουμε εμεις. ολα καλα να σας πανε.

@Μπλε μπραβο στο μωρακι σου.πολυ ευχαριστα νεα.σημερα ηταν ο δευτερος γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να ειστε καλα ολες !!! ναι μωρε ελπιω μηπως αλλαξει κατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα θα σας διαβαζω και θα σας γραφω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; είπα να σας πω ένα Γεια μιας και έχω καιρό να μπω να σας διαβασω δεν ξέρω που βρίσκεστε αν τα καταφέρατε και το ελπίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@anni7 συμφωνώ οτι δεν χρειάζεται να σταματήσεις να γράφεις επειδή δεν θα προσπαθείς!!! 

Μοολις βγήκα απ τον γιατρό και τι να σας πω κορίτσια αλλο πραγμα, αλλη εμπειρία. Τι χαλαρότητα τι ηρεμία. Και ναι στις επαφες μου ειπε και μου ειπε οτι δεν βλεπει λογο να μην κανω φυσιολογικό τοκετό και δεν ξερω εχω παθει σοκ! Φυσικά εχω μπερδευτεί αλλα τι να πω.... @Sunshine 88 ακουουους; σοοοοοκ.

Εχ δεν σου είπα είναι πολύ ήρεμος και σου μεταδίδει ηρεμία εγώ με εκείνον μέχρι στιγμής έχω να πω μόνο καλά από την εξωσωματική μέχρι και τώρα απαντάει πάντα στο τηλ και πάντα μου έχει σταθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να ειστε καλα ολες !!! ναι μωρε ελπιω μηπως αλλαξει κατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα θα σας διαβαζω και θα σας γραφω!!!!!!!

κοριτσακι μου αν ειναι κατι που αποφασισατε μαζι με τον αντρουλη σου και σε κανει να νιωθεις καλυτερα, ο σεπτεμβρης ειναι διπλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 οπως βλεπεις πολλες απο εμας εχουμε εμποδια μπροστα μας που δεν καθιστουν και εντελως εφικτες τις προσπαθειες. Κανε ο,τι σε ευχαριστει. Εχω σκεφτει πολλές φορές και εγώ να σταματησω να γράφω για διαφορους λόγους, αλλες φορές παλι βρισκω παρηγορια και ανακουφιση, θα δειξει ο χρονος και οι μερες. Παντως καλο ειναι να μην πιεζομαστε!

@Scooby! την εχεις 1 χρονο ε? Σου χει δωσει κατι? Σε μια φιλη μου τωρα μου ειπε της εδωσε κλομιφαινη για να κανει ωορρηξια, αλλα δεν της εδωσε κατι για την κυστη. εμενα τιποτα. Μου πε μονο οτι θα απορροφηθει μονη της. Αν δεν θα μου πει τι θα κανω οταν ερθει η ωρα, αλλα θα απορροφηθει και να μην το σκεφτομαι. Ετσι ειπε. Εσυ κανεις/ελεγχεις ωορρηξια με την κυστη?

@Μπλε τρομερα νεα!!!! Δεν ειναι τελειο να εχεις ενα κουλ γιατρο? Χιχιχι, Επισης ποσο ωραια αισθηση να φευγεις με τελεια νεα απο γυναικολογο. Παντα θυμαμαι εφευγα και πετουσα απο χαρα (χωρις να μαι εγκυος βεβαια), επειδη μου λεγε παντα τι τελεια ειναι ολα. Τρομερη αισθηση ανυπομονω να ξαναζησω το ολα καλα! Με το καλο το μικρουλακι να ερθει!!!

@NikhNikh όπως τα ξέρεις εδω ολες, περιπου τα ιδια, δεν ειχαμε καποιο θετικο νεο ως τωρα

την καλησπερα μου και στα λοιπα κοριτσια @Diwni, @Sunshine 88 Και @Dim83. Ελπιζω να ειστε ολες καλα, και να δουμε λιγο καλυτερες μερες. ΠΡοσωπικα προσπαθω να ανεβω λιγο ψυχολογικα και να αποδεχτω την κατασταση οσο γινεται και να αφησω το χρονο να περασει. Αν ενδιαμεσα γινει κατι, ή κανω ωορρηξια (που εφτασα.....εκει που παντα ειχα), εχει καλως, αν οχι βλεπουμε απο ιουλιο μερια. Ελπιζω ως τοτε, οσες προσπαθειτε να χετε ωραια νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε μπράβο στο σπορακι σου! Μεθαύριο έχεις στη γιατρό σου; δ έχω ιδεα για τ φ.τ. άλλα πολλοί γιατροί προτείνουν καισαρική πολλές φορές σε κάποια θέματα π Ίσως έχει η εγκυουλα χωρίς όμως να είναι απαραίτητο. Πατανε πάνω στο φόβο μας. 

Ναι θα παρω και μια 3η αποψη περι τοκετου και αν παλι παρω την ιδια απαντηση οτι δλδ μια χαρα μπορω να γεννησω φυσιολογικα(φυσικα παντα εκτος απροοπτου) θα ηρεμησω εντελως και θα ακολουθησω τον σημερινο γιατρο. Μεθαυριο ειναι η δικια μου ναι και θα της τα πω λιγο πιο εξω απ τα δοντια μηπως παρω καμια καλυτερη απαντηση. Να σου πω κατι; Μακαρι να μπορεσω να γεννησω φυσιολογικα και τι στον κοσμο! οχι οτι αν δεν γεννησεις φυσιολογικα κατι εγινε αλλα η ιδεα οτι θα ειμαι χειρουργημενη μετα και δεν θα μπορω να ειμαι οπως θελω με τον μωρο μου με σκοτωνει αν και μερικες φορες ειναι απαραιτητο κ για το καλο του μωρου.
@Dim83 ναι σημερα ηταν ο καινουριος γιατρος!!!
@Sunshine 88 καλα εχει και πολυ γελιο ο ανθρωπος μου λεει " που με βρηκες" ε του λεω απο μια κοπελα που εχει κανει εξωσωματικη κλπ κλπ κλπ και μου λεει "και τι θες; εξωσωματικη;" εκλαψα.  Με ρωτησε και τι θελω αν θελω να μαθαινω πολλα η λιγα του λεω "ΟΛΑ" ωραια μου λεει θα συνεννοηθουμε.... δεν ξερω πολυ ηρεμια.
@Kat-Cat ειναι οντως υπεροχο συναισθημα και να εισαι σιγουρη οτι συντομα θα φυγεις και εσυ με πολυ καλα νεα.

@NikhNikh εσυ τι νεακια εχεις;;;;
@Scooby! τι μεγεθος εχει η κυστη που εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κορίτσια μ δεν μ έχει δώσει κάτι τελευταία φορά ήταν 1.7 μ είπε ότι δεν θα μ δημιουργησει πρόβλημα! Με τα ρέστα δύο φορές π τα έχω κάνει είδα ότι κάνω ωορρηξία βέβαια αυτόν θυμάστε η την έχασα η δεν έκανα θα δω κ τον επόμενο εύχομαι να μην τα χρειαστώ αλλά όπως κ να χει θα σας πω! Να φταίει αυτό τόσο καιρό δεν ξέρω!! Μ είπε πάντως ότι δεν αποτελεί πρόβλημα! Μόνο τα inofert μου έχει δώσει! Τελευταία φορά πήγα τον Γενάρη! Θα ξανά πάω η γιατί ψιλό ανχοθηκα τον Μάιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Όχι κορίτσια μ δεν μ έχει δώσει κάτι τελευταία φορά ήταν 1.7 μ είπε ότι δεν θα μ δημιουργησει πρόβλημα! Με τα ρέστα δύο φορές π τα έχω κάνει είδα ότι κάνω ωορρηξία βέβαια αυτόν θυμάστε η την έχασα η δεν έκανα θα δω κ τον επόμενο εύχομαι να μην τα χρειαστώ αλλά όπως κ να χει θα σας πω! Να φταίει αυτό τόσο καιρό δεν ξέρω!! Μ είπε πάντως ότι δεν αποτελεί πρόβλημα! Μόνο τα inofert μου έχει δώσει! Τελευταία φορά πήγα τον Γενάρη! Θα ξανά πάω η γιατί ψιλό ανχοθηκα τον Μάιο! 

ειναι μικρουλα μωρε εσενα.! Εμενα ειναι μεγαλη γιατι εγινε μπαμ ορμονων απο εγκυμοσυνη οποτε γιαυτο εμενα ισως να επηρεασει μεχρι να απορροφηθει/μικρυνει σε ενα εως 3 κυκλους. Μην ανησυχεις. Εμενα ειναι 5 εκ οχι 1,7 οπως εσενα. Απο πολλα οιστρογονα. Μια χαρα, προχωρα κανε επαφες και ολα κομπλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Εγώ πιστεύω πως έχασες τ τεστ τη μέρα της ωορρηξίας. Δεδομένου ότι κάνουμε ωορηξια 12 με 36 ωρες μετά τ θετικό τεστ μπορεί πχ τη 12 να ηταβ θετικό κ την 14η π έκανες εσύ τ τεστ να ήταν η ωορηξια. Προτείνω να κάνετε τ γάμο σας με τ καλο Αφού είστε τόσο κοντά κ μετά να πας στο γιατρο. Εγώ στη θέση σ θα σταματούσα τις προσπάθειες τώρα μέχρι τ γάμο. Κ για να είμαι ήρεμη κ να τ ευχαριστηθώ κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης μη χρειαστεί να ακυρώσω τ γάμο.

@Kat-Cat εσύ Κάνε κανονικα τις προσπάθειες σου από τ επόμενο μήνα κ μην βάζεις άλλα σενάρια στο μυαλό σου.

@anni7 θα σ πρότεινα τ ίδιο. Οπότε έχετε κέφια να έχετε ελεύθερες επαφές χωρίς γόνιμες κτλ κ ρ Σεπτέμβριο τ παίρνετε πάλι πιο ζεστά.

@Μπλε αν κ γέννησα με καισαρική τ χω ξανά πει τ επόμενο οταβ έρθει με τ καλο έχω κάνει ήδη τ έρευνα μ σε γιατρούς για  vbac. Είχα γρήγορη ανάρρωση άλλα η καισαρική δ πάυει να είναι ένα χειρουργείο. Δυστυχώς πολλοί γιατροί μας οδηγούν αναίτια εκεί ειδικά όταν πρόκειται για πρωτο τοκετό κ έχουμε αλλο άγχος, φόβο κτλ. Να πάρεις κ 3η γνώμη εννοειται κ εύχομαι να τ παλέψεις και να γεννήσεις φυσιολογικα.

Κοριτσια ζέστη πολύ εδώ. Το σκ λέω να βγάλω τ καλοκαιρινά να κάνω ντουλάπες να τελειώνω. Έχω κ ένα 1.000.000 ρούχα για σίδερο να δω πότε θα τα κάνω. Μόνο πλένω από ρη μερα π ήρθαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ @Μπλε με αυτόν τα έχω δει όλα λόγο ότι έχω περάσει αρκετούς γιατρούς και πολύ από αυτοί μεγάλα ονόματα εδώ στην Αθήνα και εχω και μια στένη σχέση με τους γιατρούς χρόνια λογο επαγγέλματος οπότε είμαι όλο ερωτήσεις ένα σκέτο μπέρδεμα και όταν μιλάμε για μια εγκυμοσύνη ύστερα από τέσσερα χρόνια δεν αφήνω και πολλά στην τύχη. Παντα έδειχνε κατανοήσει προθυμία και πάλεψε μαζί μου για να πάνε όλα καλα ξαφνιάστηκα μαζί του στον πρώτο υπέρηχο όταν είδαμε το έμβρυο το έβλεπε με τέτοια χαρά έψαχνε να πιάσει παλμό και την στιγμή που το έπιασε είδα έναν άνθρωπο που χάρηκε όσο εγώ και εκείνη την στιγμή είπα τέλος αυτός είναι ο άνθρωπος που ήθελα για αυτό το ταξίδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καλέ μακάρι να είμαι κ σιγά μην τον ακυρώσω η σταματησω τις προσπαθείες ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εξάλλου να χαλαρώσω δεν έχω καταφέρει ακόμα οπότε... Χχαχα! Αλλά μετά θα πάω...πρωτα ο Θεός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...