Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ρε παιδι μου, τελικα σκεφτομαι (ενω αντιπαθω τις γενικοτητες) οτι οι γυναικες ειναι οι χειροτερες δλδ. ΠΑς σε γυναικα γιατι λες θα με καταλαβαινει κλπ, αλλα δεν ξερω τι διαολο, εχουμε στο dna μας αυτο το αγχος και το μεταδιδουμε? Δεν ξερω. Εγω το γιατρο μου τον λεω κουλ αλεξη.

Κοιτα να δεις το οτι ειναι γυναίκα δεν σημαίνει αυτόματα οτι συμπαθεί τις γυναίκες και τις καταλαβαίνει αλλωστε ο μισογυνισμος μικρος ή μεγαλος δεν ειναι αντρικο γνωρισμα ερχεται και σε πακετο γυναικας. Η δικια μου ας πουμε οταν της έλεγα οτι θελω κοριτσακι καλύτερα μου ελεγε, "Τι να το κάνεις το κοριτσι , μονο με αγορια μπορεις να συννενοηθείς εμεις οι γυναίκες δεν παλευομαστε" λοολ τοσο απλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Κοιτα να δεις το οτι ειναι γυναίκα δεν σημαίνει αυτόματα οτι συμπαθεί τις γυναίκες και τις καταλαβαίνει αλλωστε ο μισογυνισμος μικρος ή μεγαλος δεν ειναι αντρικο γνωρισμα ερχεται και σε πακετο γυναικας. Η δικια μου ας πουμε οταν της έλεγα οτι θελω κοριτσακι καλύτερα μου ελεγε, "Τι να το κάνεις το κοριτσι , μονο με αγορια μπορεις να συννενοηθείς εμεις οι γυναίκες δεν παλευομαστε" λοολ τοσο απλα. 

ο,τι να ναι!! Καλα ισχυει αυτο. Ο δικος μου τι αγκαλιες τι φιλια μου εκανε οταν μπηκα μεσα. Στενοχωρεθηκε που πηγα να κανω υπερηχο αλλου οχι γιατι πηγα αλλου,γιατι ενιωσε οτι αυτος προσπαθουσε να με ξεαγχωσει και εγω ντραπηκα μετα να παω να ζητησω υπερηχο. Δε μου πηρε και λεφτα, και γενικα εχει ενα τροπο να προσπαθει να σε ξεαγχωνει. Δε θα σου πει ψεματα σε κατι. Αλλα ειναι ο τροπος. Αλλιως πηρα τωρα το γεγονος οτι οκ μπορει να μην κανω ωορρηξια για καποιους μηνες αλλιως οπως το πε η αλλη. Αγχωμενη ειμαι ακομα αν θα μαι στην πλειοψηφια της απορροφησης των κυστεων, αλλα νιωθω παραλληλα και ξαλαφρωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τον ρωτησα να κανω? μου λεει κανε ο,τι δε σε αγχωνει, ο,τι σε αγχωνει πετα το απο το παραθυρο, Σημερα κανονικα βασει οδηγιων τα ξεκιναω. Ασχετο αν τα ξεκινησα απο προχθες. Σημερα δεν εχω κανει ακομα. ΙΣως κανω απο περιεργεια και μονο καθως ακομα προσπαθειες δε θα καναμε ουτως ή αλλως. Θα το δω. Ρε παιδι μου μπορει πανω κατω να μου ειπε τα ιδια με την αλλη, αλλα ειναι ο τροπος. Σου λεει ειναι συνηθισμενο, φυσιολογικο, ησουν εγκυος εγινε εκρηξη ορμωνων, η κυστη ειναι γεματη νερο, θελει λιγο καιρο να απορροφηθει, μην κανεις τιποτα ουτε χαπια ουτε ορμονικες ουτε τιποτα. 99% θα φυγει. (Ελπιζω να μην ειμαι στο 1 βεβαια με την γκαντεμια μου). Θα δειξει. ενταξει ολο κατι συμβαινει και σε παει πισω στο χρονοδιαγραμμα, αλλα καθε φορα με βριζει που του λεω για ηλικιες, οποτε κομπλε. Επανερχομαι :P

αποκλειεται να υπαρχει πιο κουτακιας και οργανωμενος ανθρωπος απο εμενα.... στο θεμα παιδι απλα δεν υπαρχει χρονοδιαγραμμα. οτι κ να κανεις θα γινει οτι ειναι να γινει. μην το βλεπειε ετσι γιατι θα τρελαθεις. οτι και να κανεις δεν ειναι στο χερι σου. δωσε χρονο στον ευατο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

αποκλειεται να υπαρχει πιο κουτακιας και οργανωμενος ανθρωπος απο εμενα.... στο θεμα παιδι απλα δεν υπαρχει χρονοδιαγραμμα. οτι κ να κανεις θα γινει οτι ειναι να γινει. μην το βλεπειε ετσι γιατι θα τρελαθεις. οτι και να κανεις δεν ειναι στο χερι σου. δωσε χρονο στον ευατο σου.

ειμαι και εγω πολυ κουτακιας! Αλλα οπως τα λες μου τα λεει και ο γιατρος Δωσε χρονο μου λεει στον οργανισμο σου και ολα θα γινουν. Εισαι μια χαρα μην τον πιεζεις. Αστον να συνελθει απο το γεγονος και ολα καλα θα πανε. Περισσοτερο ελπιζω να απορροφηθει οντως απο μονη της παρα κατι αλλο για την ωρα παρολο που με στενοχωρει οτι πιθανως να μην κανω ωορρηξιες πχ μεχρι να γινει αυτο, αρα να μη μεινω εγκυος. Αλλα το βασικο ειναι να φυγουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαίρομαι που ηρέμησες και που ο γιατρός στα είπε μια χαρά! Εύχομαι να απορροφηθεί και νάχεις μείνει έγκυος πριν ξανα πας για έλεγχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

@Kat-Cat χαίρομαι που ηρέμησες και που ο γιατρός στα είπε μια χαρά! Εύχομαι να απορροφηθεί και νάχεις μείνει έγκυος πριν ξανα πας για έλεγχο!

Μακαρι κοριτσακι μου, μακαρι να απορροφηθει η ατιμη και να πανε ολα καλα. Μια και καλη ειναι γιατι ειναι μεγαλη, αλλα ολο υγρο. Εγινε εκρηξη οιστρογονων και μετα βουτια. Οργανισμος ειναι αυτος. Μηχανη. Τι να κανουμε. Ελπιζουμε να συνελθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αα κοριτσια τσεκαρα την αυχενικη και δεν λεει πουθενά τπτ περι πιστοποίησης. Λετε να μου πει ο γιατρός σημερα να την ξανα κανω; χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αα κοριτσια τσεκαρα την αυχενικη και δεν λεει πουθενά τπτ περι πιστοποίησης. Λετε να μου πει ο γιατρός σημερα να την ξανα κανω; χαχαχαχα 

Γιατι δε σου είπε ο γιατρός σου πού να πας να την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Γιατι δε σου είπε ο γιατρός σου πού να πας να την κάνεις?

Μου την ειχα κανει η ιδια η γιατρός μου στο μητέρα. Χθες ομως ανακαλυψαμε οτι δεν είναι πιστοποιημένη. Σημερα παω σε καινούριο γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αα κοριτσια τσεκαρα την αυχενικη και δεν λεει πουθενά τπτ περι πιστοποίησης. Λετε να μου πει ο γιατρός σημερα να την ξανα κανω; χαχαχαχα 

οχι καλε. μην αγχωνεσαι. απλα ρωτησε τη γιατρο αυτο για την πιστοποιηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Μου την ειχα κανει η ιδια η γιατρός μου στο μητέρα. Χθες ομως ανακαλυψαμε οτι δεν είναι πιστοποιημένη. Σημερα παω σε καινούριο γιατρό.

α οκ δεν τοπιασα απτην αρχη καλη επιτυχια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Μου την ειχα κανει η ιδια η γιατρός μου στο μητέρα. Χθες ομως ανακαλυψαμε οτι δεν είναι πιστοποιημένη. Σημερα παω σε καινούριο γιατρό.

το οτι στην εκανε η γιατρος δεν λεει κατι κακο.

ολα μια χαρα θα ειναι. φαντασου ειναι σαν απονευρωση σε ενδοδοντιστη ή απλο οδοντιατρο. ο ενας ειναι εξειδικευμενος. απλα επειδη η υγεια των μωρων μας ειναι πολυ σημαντικη γιαυτο στο ειπα. για καλο.οχι για να σε αγχωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλέ ρώτα τον νεο γιατρό και θα σου πει. Μην αγχώνεσαι. Ειναι παρα παρα πολλά αυτά που δεν ξέρουμε. ΟΤαν ξεκινησα το χειμώνα προσπαθειες, αληθεια σας λεω δεν ηξερα καν οτι υπηρχαν τεστ ωορρηξιας, δεν ηξερα τιποτα απο αυτα που συζηταμε τωρα, την εννοια της παλινδρομης και της βιοχημικης εγκυμοσυνης εδω την ακουσα πρωτη φορα, και ποσα αλλα ακομα. Ειμαι ανθρωπος τρελου προγραμματισμου και οταν ξεκινησα αρχισα να ξεκοκκαλιζω τα παντα λες και θα εδινα πανελληνιες και επρεπε να προλαβω την υλη. Καμια φορα (δεν ξερω αν το παθαινουν και οσες ειχαν ατυχιες), αναπολω λιγους μηνες πριν που ημουν τοσο αθωα και αμεριμνη σχετικα με το θεμα......Ολα ηταν καλα απλως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! 

@Kat-Cat ελπίζω να ηρέμησες αρκετά γτ έτοιμη ήμουν να σε ταρακούνησω λίγο. Να στα πω χύμα όπως θα τα έλεγα στην κολλητή μου.

@Μπλε κ ο δικός μ δ είναι στη συγκεκριμένη λίστα άλλα έχει πιστοποίηση κ έχει μια παρόμοια λίστα πάνω στο γραφείο του κ Επίσης κορναρισμενα τα χαρτιά της πιστοποίησης για Αυχενική, β επιπέδου κ Doppler.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 

@Kat-Cat ελπίζω να ηρέμησες αρκετά γτ έτοιμη ήμουν να σε ταρακούνησω λίγο. Να στα πω χύμα όπως θα τα έλεγα στην κολλητή μου.

@Μπλε κ ο δικός μ δ είναι στη συγκεκριμένη λίστα άλλα έχει πιστοποίηση κ έχει μια παρόμοια λίστα πάνω στο γραφείο του κ Επίσης κορναρισμενα τα χαρτιά της πιστοποίησης για Αυχενική, β επιπέδου κ Doppler.

για να μην φανω η τρελη του χωριου, πιθανως να υπαρχουν κ αλλες πιστοποιησεις και οχι μονο του fetal medicine. στη δουλεια μου ας πουμε ειμαι πιστοποιημενη απο εναν οργανισμο αλλα υπαρχουν κ αλλοι οργανισμοι. απλα εξ οσων γνωριζω το fetal medicine ειναι το πιο γνωστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 

@Kat-Cat ελπίζω να ηρέμησες αρκετά γτ έτοιμη ήμουν να σε ταρακούνησω λίγο. Να στα πω χύμα όπως θα τα έλεγα στην κολλητή μου.

@Μπλε κ ο δικός μ δ είναι στη συγκεκριμένη λίστα άλλα έχει πιστοποίηση κ έχει μια παρόμοια λίστα πάνω στο γραφείο του κ Επίσης κορναρισμενα τα χαρτιά της πιστοποίησης για Αυχενική, β επιπέδου κ Doppler.

αχαχαχχα, βγηκα με τις κολλητες πολυ το σουκου (με παιρνανε σηκωτη) και με ταρακουνουσαν μη νομιζεις. Εχω τραγικο αγχος το ομολογω. Μολις μου συμβαινει κατι τα χανω τελειως γιατι ημουν ασυνηθιστη τελειως εδω και πολλα χρονια με τα γυναικολογικα. Αλλα οκ καμια δεν ηταν συνηθισμενη με αυτο που της ετυχε. Ηρεμησα ναι, σε σχεση με το πως ημουν. Δε χαιρομαι που βγηκαν οι κυστες και που θα με πανε πισω χρονικα, ή που ισως να μη με αφησουν να κανω ωορρηξιες ουτε ειμαι υπερχαλαρη γιατι παντα υπαρχει μια πιθανοτητα να μην απορροφηθουν, αλλα οκ, δεν μπορω να κανω κατι, προεκυψε απο την εγκυμοσυνη, ειναι συνηθες, κατα 99% απορροφουνται μεσα σε λιγους μηνες και ελπιζω και ευχομαι να μου τυχει το συνηθες και οχι η μια περιπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον γυρισα απο το γιατρο μου, ο οποιος ηταν παρα πολυ καθησυχαστικος. Μου πε να μην κανω καμια ορμονικη εξεταση και απορει γιατι την εδωσαν σε μια γυναικα με σταθερο κυκλο που εμεινε προσφατα εγκυος. Μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο να δημιουργουνται λειτουργικες κυστες μετα απο εγκυμοσυνη και αποξεση γιατι οι ορμονες κανουν παρτυ και πως κατα 99% θα απορροφηθουν μονες τους εντος 12 εβδομαδων (περ. 3 μηνες). Του ειπα να ξαναπαω τον Ιουλιο να με δει. Μου ειπε βεβαια οτι ενδιαμεσα οντως μπορει να μην κανω ωορρηξιες ακριβως γιατι εμποδιζει η κυστη αλλα μου λεει κανε εσυ τις επαφες σου χαλαρα. Αν ειναι να ρθει καλως θα ρθει, αλλα οι ωοθηκες σου θελουν λιγο χρονο να επανελθουν λεει στο φυσιολογικο. αυτα. Ελπιζω να απορροφηθουν οντως μονες τους και να μην ειμαι στο 1% (Οσο ημουν εκει ηταν αλλη μια κοπελα με παλινδρομη πριν απο μενα....:( ). Κατα τα λοιπα μητρα τραχηλος κλπ ειπε ολα ειναι τελεια, και να δωσω λιγο χρονο στον οργανισμο μου. (Θα αγχωνομαι τωρα για το αν απορροφηθουν, αλλα οκ....απλα ελπιζω).

Εξω εχει τρελη ζεστη οντως

Μπραβο,καλο μου!!!!Πολυ πολυ χάρηκα τώρα..

Είδες,βρε κορίτσι μου μ,που αγχωνοσουν χωρίς λόγο;?Όλα καλά είναι..Οποτε απλά coolαρε και το σπορακι θα έρθει το ίδιο σύντομα που ήρθε και το πρώτο..Απλα αυτό θα έρθει για να μείνει!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μπραβο,καλο μου!!!!Πολυ πολυ χάρηκα τώρα..

Είδες,βρε κορίτσι μου μ,που αγχωνοσουν χωρίς λόγο;?Όλα καλά είναι..Οποτε απλά coolαρε και το σπορακι θα έρθει το ίδιο σύντομα που ήρθε και το πρώτο..Απλα αυτό θα έρθει για να μείνει!!!????

Για να δουμε...Στο μεταξυ τον ρωτησα τι θα γινει αν μια στα εκατο δε φυγει, και μου απαντησε εσυ να σκεφτεσαι οτι θα φυγει και θα φυγει, αν δε φυγει θα σου πω τοτε τι πρεπει να κανεις, αλλα θα φυγει. Οποτε θα προσευχομαι καθε μερα να φυγει :P Σε ευχαριστω κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Για να δουμε...Στο μεταξυ τον ρωτησα τι θα γινει αν μια στα εκατο δε φυγει, και μου απαντησε εσυ να σκεφτεσαι οτι θα φυγει και θα φυγει, αν δε φυγει θα σου πω τοτε τι πρεπει να κανεις, αλλα θα φυγει. Οποτε θα προσευχομαι καθε μερα να φυγει :P Σε ευχαριστω κοριτσάκι μου!

Θα φυγει...!!! Σιγουρα θα φυγει! 

Αντε μωρε που αγχωθηκες... σε καταλαβαινω, αλλα εμεις πρεπει να σε φρεναρουμε..? ολα καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Θα φυγει...!!! Σιγουρα θα φυγει! 

Αντε μωρε που αγχωθηκες... σε καταλαβαινω, αλλα εμεις πρεπει να σε φρεναρουμε..? ολα καλα ?

Ε κοιτα αυτο συμβαινει εδω μεσα, μια αγχωνεται 5 τη φρεναρουν. δυστυχως παντα παει το μυαλο μας στο κακο, λεμε αυτη η μια πιθανοτητα θα ρθει και θα μας κατσει στο κεφαλι. Αλλα τι να πεις. Θα γυρισει και ο τροχος που θα παει πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ετοιμάζομαι για τον γιατρο αλλα εμαθα κατι και ηθελα να σας το πω. Ενας φιλος μας ειναι καιρο άρρωστος ειχε ουσιαστικά σκιστει το στομαχι του γιατροι νοσοκομεια Ιστορίες χαμος. Τελικα κορίτσια το παιδι το επαθε απ το αγχος ΜΟΝΟ.ολες του οι εξετάσεις βγηκαν καθαρές και πλεον δεν εχει παθολογικά τπτ. Πηγε σε 4 γιατρούς κ όλοι του είπαν να πάει σε ψυχολόγο. Λοιπόν ΗΡΕΜΊΑ κορίτσια πάνω απ'όλα. Και εσυ @Kat-Cat να ηρεμήσεις γιατι να εισαι σίγουρη οτι αυτα επηρεάζονται παρα πολυ απ'την ψυχολογία. Ξεχνά οτι υπάρχουν και θα δε ξεχάσουν κ αυτές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Λοιπον ετοιμάζομαι για τον γιατρο αλλα εμαθα κατι και ηθελα να σας το πω. Ενας φιλος μας ειναι καιρο άρρωστος ειχε ουσιαστικά σκιστει το στομαχι του γιατροι νοσοκομεια Ιστορίες χαμος. Τελικα κορίτσια το παιδι το επαθε απ το αγχος ΜΟΝΟ.ολες του οι εξετάσεις βγηκαν καθαρές και πλεον δεν εχει παθολογικά τπτ. Πηγε σε 4 γιατρούς κ όλοι του είπαν να πάει σε ψυχολόγο. Λοιπόν ΗΡΕΜΊΑ κορίτσια πάνω απ'όλα. Και εσυ @Kat-Cat να ηρεμήσεις γιατι να εισαι σίγουρη οτι αυτα επηρεάζονται παρα πολυ απ'την ψυχολογία. Ξεχνά οτι υπάρχουν και θα δε ξεχάσουν κ αυτές.

100% επηρεαζονται ολα αυτα απο την ψυχολογια και το αγχος. Κοιτα θελω να πιστευω οτι με το περασμα των ημερων θα τις ξεχασω και εγω.....εξαλλου τωρα μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο (αν δεν εχει προκυψει κατι ενδιαμεσο) θα ναι σε 3 μηνες. Ε, δε γινεται να τις σκεφτομαι 3 μηνες ρε γαμωτο, θα τρελαθω στο τελος. Ειδικα τα γυναικολογικα παντως επηρεαζονται πολυ με το αγχος. Παρα πολυ! Να μας φερεις νεακια απο το γιατρο. Αντε να ακουμε και τα ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε κοιτα αυτο συμβαινει εδω μεσα, μια αγχωνεται 5 τη φρεναρουν. δυστυχως παντα παει το μυαλο μας στο κακο, λεμε αυτη η μια πιθανοτητα θα ρθει και θα μας κατσει στο κεφαλι. Αλλα τι να πεις. Θα γυρισει και ο τροχος που θα παει πια....

Αυτο ρε γμτ γτ το κανουμε;; Και εγω πρωτη απο ολους! Αμεσως στο καλο θα παει, ουτε καν να αφησω ενα παραθυρακι ανοιχτο οτι μπορει να μην γινει ετσι... αμεσως την καταστροφη!

θα γυρισει μωρε, δε μπορει.. εχει κ για μας ομορφες στιγμες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat δεν ξέρεις καν αν θα σε πάει πίσω. Δ σ είπε κανένας ότι μια κύστη δ αφήνει να γίνει η σύλληψη. Μπορεί να πιάσεις κ με την πρώτη προσπάθεια, που σου τ εύχομαι πραγματικά, κ η κύστη ακόμη κ να υπάρχει να τη διώξει τ μωρο. Σκέψου οι κοπέλες π έχουν κάνει 3 κ 4 εξωσωματικες κ ετοιμάζονται για την επόμενη κ ξαφνικά βρίσκουν κατι ο τους λέει ο γιατρός πάμε στον επόμενο κυκλο κ αν πως νιώθουν. Η @love30 αν θυμάσαι ήταν να κάνει εμβρυομεταφορα τ Πάσχα άλλα είδαν ότι τ ενδομήτριο ήταν ανέτοιμο. Τι να κάνει η κοπέλα; να πέσει να πεθανει; κ δ περιμένει ένα δύο μήνες άλλα 12 χρόνια. Τώρα θα είχε παιδί στην εφηβεία αν έπιανε στον πρώτο χρόνο. 

@Dim83 σίγουρα αυτό π λες πρέπει να ισχύει γι αυτό τ είπα κ γω για να μην αγχώνεται τζάμπα η κοπέλα. Επειδή ο γιατρός μ αν κ είναι πιστοποιημένος δ είναι στη συγκεκριμένη λίστα. Κ μάλιστα έρχονται κ από άλλες πόλεις μόνο κ μόνο γι αυτο τ λογο σε αυτόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...