Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Μπλε συνήθως στην αυχενική δίνουν ποσοστό για τ φύλο. Στη 16η βδομάδα όμως φαίνεται ξεκάθαρα. Εμένα Μ τ επιβεβαίωσε στη 16η βδομάδα που ήταν κ ανάποδα τ μωρό. Μου τ έδειξε κιόλας. Από ότι κατάλαβα λίγο παραπάνω θες κοριτσάκι?

@Ονουςμαςειναιαληταριο που όλο θα δραπετεύει... Άσε και μου χει κολλήσει τις τελευταιες μέρες στο μυαλο κ τ σιγοτραγουδαω στο μωρό και τι φταίει τ δίκιο π είμαι παραφωνη?

Χαχαχα πάντα όμως για το μωρό σου θα είσαι ή πιο γλυκιά φωνή;ρ πολυυ ωραίο τραγούδι πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Οχι καθόλου κουραστική κατι θυμάμαι τωρα που το λες. Αλλα δεν εννοω οτι αν πας αλλου δεν ξέρουν γιατι βασικα δεν εχω παει αλλου να εχω άποψη. Πιο πολυ με νοιαζει οτι ένοιωσα οτι ασχολήθηκε και μου έδειξε τα πάντα να καταλάβω και εγω κλπ κλπ το οποιο εχει να κάνει με το οτι την ξερω την γυναικα και οχι με το ποσο καλη γιατρος ειναι ισως. Εχω ακούσει δλδ και γυναίκες που δεν τους λενε τπτ και τους λενε "θα στα πει ο γιατρός σου" το οποιο εμένα με αγχώνει απειρα. Ελπιζω πως η εξέταση δεν ηταν ελλιπής γιατι και να ηταν δεν θα το καταλάβαινα :P

@Diwni ισχύει αλλα οτι και να μου ειχε πει στην Αυχενική παλι μικρο καλαθι θα κρατουσα γιατι εχω διαβάσει αααααπειρα λαθη ακομα και στον 5ο!!

καταλαβα καλε οτι εσυ το λες απο την αποψη της οικειοτητας και της ενημερωσης σου.απλα ιατρικα καλο ειναι να γινεται απο πιστοποιημενο.αν θες τσεκαρε αν αυτος που θα στην κανει ειναι στη λιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καταλαβα καλε οτι εσυ το λες απο την αποψη της οικειοτητας και της ενημερωσης σου.απλα ιατρικα καλο ειναι να γινεται απο πιστοποιημενο.αν θες τσεκαρε αν αυτος που θα στην κανει ειναι στη λιστα.

Να ρωτησω γιατι ούτε εγώ το ήξερα αυτό, ο γιατρός σου στο λέει γενικά αν ειναι πιστοποιημένος ή οχι? Ή προκειμένου να πάρπυν τα λεφτά την κανουν ανεξάρτητα. Αν με το καλο μεινω θα το εχω υποψιν. Για την ωρα βεβαια εχω αλλα να με απασχολουν (παλι), για να δω τι θα γινει με κυστες. Ειμαι σχεδον ετοιμη να μπω για επεμβαση να τελειωνω, αλλα με την αυχενική δεν το ήξερα καθολου ότι υπαρχει λίστα με γιατρούς που την κανουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καταλαβα καλε οτι εσυ το λες απο την αποψη της οικειοτητας και της ενημερωσης σου.απλα ιατρικα καλο ειναι να γινεται απο πιστοποιημενο.αν θες τσεκαρε αν αυτος που θα στην κανει ειναι στη λιστα.

Καλε δεν ειναι στην λιστα. Να αγχωθω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Μπλε στο ειχα ξαναγραψει οταν εκανες την αυχενικη. 

οι γιατροι που κανουν τους μεγαλους υπερηχους  (αυχενικη κ β επιπεδου) ειθισται να ειναι πιστοποιημενοι απο το fetal medicine. οι λογοι.....αμετρητοι, τους οποιους ευχομαι να μην χρειαστει πουε να μαθεις. οι συγκεκριμενοι υπερηχοι δεν ειναι απλοι υπερηχοι αλλα κατι πολυ περισσοτερο.

για το λογο αυτο υπαρχουν εξειδικευμενοι που τους κανουν.επειδη γυναικολογοι ειναι κ αυτοι βεβαια θεωρω πως απλα η γυναικολογος σου ειναι μια απο αυτους. αν θες εχει τα ονοματα στην παρακατω λιστα.

https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/training-fellowship

στο αναφερω γιατι εγω ειχα κανει την αυχενικη στο μητερα και δυστυχως ηταν κατι πολυ λιγοτερο απο αυτο που θα επρεπε με αποτελεσμα οταν στη β επιπεδου ειδαμε οτι το μωρακι δεν μεγαλωνε σωστα κ ανατρεξαμε πισω.....βρηκαμε οτι ηταν ανεπαρκης η εξεταση.

ισως γινομαι κουραστικη αλλα μακαρι να ειχα κ εγω καποιον να με συμβουλευε (καπως ετσι αλλαξα γιατρο). 

καλα αποτελεσματα και στις δυο σας @Μπλε και @Sunshine 88!

Τον κέντρο που έκανα την πρώτη αυχενικη γι'αυτό το λόγο το διάλεξα ο γιατρός ήταν βοηθός και του Κύπρο Νικολαιδη για κάποια χρόνια και λογο σπουδών λόγο ότι έχω ακούσει πολλά έκανα έρευνα πρώτα και μετά κατέληξα εκεί αλλά και στο Αλεξάνδρας ήταν πολύ καλός @Μπλε Αφού κάτω στην αυχενικη γράφει και το αριθμό πιστοποιήσει που έχει στην αυχενικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 θα το κοιτάξω οταν παω σπιτι. Πάντως στην λιστα που έστειλε η @Dim83 δεν ειναι ουτε με το δικο της ουτε με του αντρα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Sunshine 88 θα το κοιτάξω οταν παω σπιτι. Πάντως στην λιστα που έστειλε η @Dim83 δεν ειναι ουτε με το δικο της ουτε με του αντρα της.

Οι δικοί μου και οι δυο και ο Ρώτας και ο Ψαρακης  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Να ρωτησω γιατι ούτε εγώ το ήξερα αυτό, ο γιατρός σου στο λέει γενικά αν ειναι πιστοποιημένος ή οχι? Ή προκειμένου να πάρπυν τα λεφτά την κανουν ανεξάρτητα. Αν με το καλο μεινω θα το εχω υποψιν. Για την ωρα βεβαια εχω αλλα να με απασχολουν (παλι), για να δω τι θα γινει με κυστες. Ειμαι σχεδον ετοιμη να μπω για επεμβαση να τελειωνω, αλλα με την αυχενική δεν το ήξερα καθολου ότι υπαρχει λίστα με γιατρούς που την κανουν.

Ποιος σου ειπε για επεμβαση καλε ;;; ?? μονη σου το αποφασισες;;; ?

αααααα για να σου πω, θυμησου τα αυτα αυριο που θα μας ενημερωσεις τα νεα απο τον γιατρο σου ξεκινωντας καπως ετσι: « τελικα αδικα αγχωθηκα και χαλασα το σκ μου....»! 

Περιμενουμε νεα σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

@Sunshine 88 θα το κοιτάξω οταν παω σπιτι. Πάντως στην λιστα που έστειλε η @Dim83 δεν ειναι ουτε με το δικο της ουτε με του αντρα της.

ειναι ακριβως οπως τα λεει η @Sunshine 88. μπορεις να ρωτησεις τη γυναικολογο σου. γιαυτο στο ειχα πει κ τοτε μετα την αυχενικη. απλα οι πιστοποιημενοι ειναι ας πουμε εξειδικευμενοι γυναικολογοι.και μαλιστα αρκετοι ασχολουνται αποκλειστικα με αυτο.δλδ δεν κανουν μαιευτικη αλλα εξειδικευονται στην ιατρικη εμβρυου.ετσι λεγεται η ειδικοτητα. στην ουσια ενας υπερηχος ειναι η β επιπεδου αλλα καθονται κ ελεγχουν οργανο οργανο,μετρανε διαστασεις απο κοκαλα,ελεγχουν τις ροες αιματος.κ ο γυναικολογος τα κανει αυτα αλλα αιτοι ειναι εξειδικευμενοι. εχοντας περασει κ μια εγκυμοσυνη που στη β επιπεδου εντοπισαμε το θεμα θα ελεγα οχι μονο σε σενα αλλα γενικα σε ολες τις κοπελες να ειναι προσεκτικες σε αυτο.

μπορεις να τη ρωτησεις.

@Kat-Cat οταν φτασει η καλη η ωρα θα στα πω ολα!

απο τη β επιπεδου κ μετα πηγαινα σε 3 (κατοπιν συνεννοησης με το γυναικολογο φυσικα) λογω δυσκολιας της καταστασης.ο ενας απο την 1η φορα που με ειδε επεσε 100% μεσα και προεβλεψε τη συνεχεια.τοτε μου φανηκε υπερβολικος κ εφυγα κλαιγοντας.ειχε απολυτο δικιο.οι αλλοι στην αρχη ελεγαν ελαφρως τα δικα τους.οποια χρειαζεται μπορω να δωσω στοιχεια.

φυσικα εχει κ σημασια πως εξελισσεται η εγκυμοσυνη της καθε κοπελας.οταν ολα πανε καλα λιγη σημασια δινουμε σε αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Να ρωτησω γιατι ούτε εγώ το ήξερα αυτό, ο γιατρός σου στο λέει γενικά αν ειναι πιστοποιημένος ή οχι? Ή προκειμένου να πάρπυν τα λεφτά την κανουν ανεξάρτητα. Αν με το καλο μεινω θα το εχω υποψιν. Για την ωρα βεβαια εχω αλλα να με απασχολουν (παλι), για να δω τι θα γινει με κυστες. Ειμαι σχεδον ετοιμη να μπω για επεμβαση να τελειωνω, αλλα με την αυχενική δεν το ήξερα καθολου ότι υπαρχει λίστα με γιατρούς που την κανουν.

τι επεμβαση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

τι επεμβαση????

Δικα μου λεω. Αχαχχα. Σκεφτομαι πιθανα σεναρια και προετοιμαζω τον εαυτο μου για τις κυστες. Νιωθω καμια φορα οτι κουραστηκα και μαλιστα νωρις. Μετα ψικοσυνερχομαι κοκ. Ειδα και τη λιστα σου. Δεν ξερω κανεναν γιατρο. Αλλα καλα εκανες και την ανεβασες. Εχω ακομα μελλον μεν αλλα ειτς για μενα ειτε για αλλη κοπελα να ξερουμε. Δεν ειχα ιδεα οτι υπηρχαν ειδικως ποστοποιημενοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η eriv είπε:

Ποιος σου ειπε για επεμβαση καλε ;;; ?? μονη σου το αποφασισες;;; ?

αααααα για να σου πω, θυμησου τα αυτα αυριο που θα μας ενημερωσεις τα νεα απο τον γιατρο σου ξεκινωντας καπως ετσι: « τελικα αδικα αγχωθηκα και χαλασα το σκ μου....»! 

Περιμενουμε νεα σου... 

Μονη μου τα σκεφτομαι. Κοιτα παρολο που μου το ψιλοχαλασε η αληθεια ειναι, οι φιλες μου δε με.αφησαν σε χλωρο κλαρι..μεχρι τις 12 το βραδυ χτες εξω με ειχαν. Κομματια ειμαι σημερα. Χιχι. Καλημερα σε ολες. Χρονια πολλα σε Γεωργιες και οποιους εχει η καθε μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Δικα μου λεω. Αχαχχα. Σκεφτομαι πιθανα σεναρια και προετοιμαζω τον εαυτο μου για τις κυστες. Νιωθω καμια φορα οτι κουραστηκα και μαλιστα νωρις. Μετα ψικοσυνερχομαι κοκ. Ειδα και τη λιστα σου. Δεν ξερω κανεναν γιατρο. Αλλα καλα εκανες και την ανεβασες. Εχω ακομα μελλον μεν αλλα ειτς για μενα ειτε για αλλη κοπελα να ξερουμε. Δεν ειχα ιδεα οτι υπηρχαν ειδικως ποστοποιημενοι. 

Άκου επέμβαση!!!Δεν παλεύεσαι,κοριτσάκι...???

Πραγματικά θα δεις ότι δεν θα είναι τίποτα και τζάμπα ταλαιπωρούσες το μυαλουδάκι σου!!!Πες τα αυτά που σκεφτεσαι στο γιατρό σου και στείλε μας τι σου απάντησε..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!! εγω μετα απο καιρο περασα ενα πολυ ωραιο σκ !!!!!!!!!!!! @Kat-Catευχομαι να ακουσεις πολυ καλα νεα απο το γιατρο για να ηρεμησεις!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! @Kat-Cat εύχομαι να σε ηρεμήσει ο γιατρός και να βρείτε την καλύτερη λύση. Όμως βρε κοπέλα μου χαλάρωσε λίγο είσαι πολύ αγχώδης! Όλα θα γίνουν στην ώρα τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , καλή εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια!! 
Χρόνια πολλά σε όσες έχουν γιορτούλα και να χαίρεστε όποιον-α Γιώργο - Γιωργία έχετε..
Kat-Cat  ηρέμησε κορίτσι.. μίλησε πρώτα με τον γιατρό σου , πες του όλες τις απορίες σου
και αν υπάρχει κάτι για το οποίο πρέπει να ανησυχήσεις εδώ είμαστε .. σίγουρα θα βρεθεί λύση..
Αν και εύχομαι να μην είναι κάτι.. είναι κάτι σύνηθες  σε εμάς τις γυναίκες.. 
Περιμένουμε τα νέα σου..

Κορίτσια το Σ/Κ πήγε να καεί αλλά ευτυχώς τελευταία στιγμή το σώσαμε.. πέρασα κι εγώ πολύ όμορφα με τον αντρούλη μου.. γενικά περάσαμε δύσκολη εβδομάδα αλλά είμαι αισιόδοξη για τις επόμενες που θα έρθουν..
Επιτέλους καλοκαίριασε :):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια ομορφα προσπαθώ να πείσω τον εαυτο μου να σηκωθώ να μπανιαριστω για τον γιατρο αλλα βαριεμαιαιαιαιαιαιαι πω πω δεν μπορώ να κουνηθω μιλάμε. Τι κάνετε εσεις;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον γυρισα απο το γιατρο μου, ο οποιος ηταν παρα πολυ καθησυχαστικος. Μου πε να μην κανω καμια ορμονικη εξεταση και απορει γιατι την εδωσαν σε μια γυναικα με σταθερο κυκλο που εμεινε προσφατα εγκυος. Μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο να δημιουργουνται λειτουργικες κυστες μετα απο εγκυμοσυνη και αποξεση γιατι οι ορμονες κανουν παρτυ και πως κατα 99% θα απορροφηθουν μονες τους εντος 12 εβδομαδων (περ. 3 μηνες). Του ειπα να ξαναπαω τον Ιουλιο να με δει. Μου ειπε βεβαια οτι ενδιαμεσα οντως μπορει να μην κανω ωορρηξιες ακριβως γιατι εμποδιζει η κυστη αλλα μου λεει κανε εσυ τις επαφες σου χαλαρα. Αν ειναι να ρθει καλως θα ρθει, αλλα οι ωοθηκες σου θελουν λιγο χρονο να επανελθουν λεει στο φυσιολογικο. αυτα. Ελπιζω να απορροφηθουν οντως μονες τους και να μην ειμαι στο 1% (Οσο ημουν εκει ηταν αλλη μια κοπελα με παλινδρομη πριν απο μενα....:( ). Κατα τα λοιπα μητρα τραχηλος κλπ ειπε ολα ειναι τελεια, και να δωσω λιγο χρονο στον οργανισμο μου. (Θα αγχωνομαι τωρα για το αν απορροφηθουν, αλλα οκ....απλα ελπιζω).

Εξω εχει τρελη ζεστη οντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον γυρισα απο το γιατρο μου, ο οποιος ηταν παρα πολυ καθησυχαστικος. Μου πε να μην κανω καμια ορμονικη εξεταση και απορει γιατι την εδωσαν σε μια γυναικα με σταθερο κυκλο που εμεινε προσφατα εγκυος. Μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο να δημιουργουνται λειτουργικες κυστες μετα απο εγκυμοσυνη και αποξεση γιατι οι ορμονες κανουν παρτυ και πως κατα 99% θα απορροφηθουν μονες τους εντος 12 εβδομαδων (περ. 3 μηνες). Του ειπα να ξαναπαω τον Ιουλιο να με δει. Μου ειπε βεβαια οτι ενδιαμεσα οντως μπορει να μην κανω ωορρηξιες ακριβως γιατι εμποδιζει η κυστη αλλα μου λεει κανε εσυ τις επαφες σου χαλαρα. Αν ειναι να ρθει καλως θα ρθει, αλλα οι ωοθηκες σου θελουν λιγο χρονο να επανελθουν λεει στο φυσιολογικο. αυτα. Ελπιζω να απορροφηθουν οντως μονες τους και να μην ειμαι στο 1% (Οσο ημουν εκει ηταν αλλη μια κοπελα με παλινδρομη πριν απο μενα....:( ). Κατα τα λοιπα μητρα τραχηλος κλπ ειπε ολα ειναι τελεια, και να δωσω λιγο χρονο στον οργανισμο μου. (Θα αγχωνομαι τωρα για το αν απορροφηθουν, αλλα οκ....απλα ελπιζω).

Εξω εχει τρελη ζεστη οντως

Ε θα το πω. Στα λεγαμε!!! Λοιπόν ερώτηση με τα τεστ ωορρηξίας τι εγινε; βγήκε τελικα θετικό; Εγω θα σου ελεγα να τα συνεχίσεις να δεις αν θα κανεις ωορρηξία εκτος αν σε αγχωνει τρελά ξερω γω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ε θα το πω. Στα λεγαμε!!! Λοιπόν ερώτηση με τα τεστ ωορρηξίας τι εγινε; βγήκε τελικα θετικό; Εγω θα σου ελεγα να τα συνεχίσεις να δεις αν θα κανεις ωορρηξία εκτος αν σε αγχωνει τρελά ξερω γω.

τον ρωτησα να κανω? μου λεει κανε ο,τι δε σε αγχωνει, ο,τι σε αγχωνει πετα το απο το παραθυρο, Σημερα κανονικα βασει οδηγιων τα ξεκιναω. Ασχετο αν τα ξεκινησα απο προχθες. Σημερα δεν εχω κανει ακομα. ΙΣως κανω απο περιεργεια και μονο καθως ακομα προσπαθειες δε θα καναμε ουτως ή αλλως. Θα το δω. Ρε παιδι μου μπορει πανω κατω να μου ειπε τα ιδια με την αλλη, αλλα ειναι ο τροπος. Σου λεει ειναι συνηθισμενο, φυσιολογικο, ησουν εγκυος εγινε εκρηξη ορμωνων, η κυστη ειναι γεματη νερο, θελει λιγο καιρο να απορροφηθει, μην κανεις τιποτα ουτε χαπια ουτε ορμονικες ουτε τιποτα. 99% θα φυγει. (Ελπιζω να μην ειμαι στο 1 βεβαια με την γκαντεμια μου). Θα δειξει. ενταξει ολο κατι συμβαινει και σε παει πισω στο χρονοδιαγραμμα, αλλα καθε φορα με βριζει που του λεω για ηλικιες, οποτε κομπλε. Επανερχομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

τον ρωτησα να κανω? μου λεει κανε ο,τι δε σε αγχωνει, ο,τι σε αγχωνει πετα το απο το παραθυρο, Σημερα κανονικα βασει οδηγιων τα ξεκιναω. Ασχετο αν τα ξεκινησα απο προχθες. Σημερα δεν εχω κανει ακομα. ΙΣως κανω απο περιεργεια και μονο καθως ακομα προσπαθειες δε θα καναμε ουτως ή αλλως. Θα το δω. Ρε παιδι μου μπορει πανω κατω να μου ειπε τα ιδια με την αλλη, αλλα ειναι ο τροπος. Σου λεει ειναι συνηθισμενο, φυσιολογικο, ησουν εγκυος εγινε εκρηξη ορμωνων, η κυστη ειναι γεματη νερο, θελει λιγο καιρο να απορροφηθει, μην κανεις τιποτα ουτε χαπια ουτε ορμονικες ουτε τιποτα. 99% θα φυγει. (Ελπιζω να μην ειμαι στο 1 βεβαια με την γκαντεμια μου). Θα δειξει. ενταξει ολο κατι συμβαινει και σε παει πισω στο χρονοδιαγραμμα, αλλα καθε φορα με βριζει που του λεω για ηλικιες, οποτε κομπλε. Επανερχομαι :P

Καλα δεν σου είπε τα ιδια διοτι η αλλη σου ειπε μεχρι και για χάπια και αυτος σου ειπε ουτε καν εξετάσεις. Το αντιμετώπισε δλδ οπως πρεπει ως κατι νορμάλ! Παντως πιστεύω οτι θα κάνεις μια χαρα ωορρηξία. Μην με ρωτησεις γιατι. Δεν ξερω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα παιδια σκεφτόμουν τωρα για την δικιά μου... με τρέλανε "πρεπει να έρχεσαι καθε 2 βδομάδες να βλεπουμε τον τράχηλο" και τωρα εκανε να με δει ενα μηνα και μαλιστα την κυνήγησα εγώ. Αχαχχαχα πολυ σταθερή σου βγαζει μια σιγουριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Καλα δεν σου είπε τα ιδια διοτι η αλλη σου ειπε μεχρι και για χάπια και αυτος σου ειπε ουτε καν εξετάσεις. Το αντιμετώπισε δλδ οπως πρεπει ως κατι νορμάλ! Παντως πιστεύω οτι θα κάνεις μια χαρα ωορρηξία. Μην με ρωτησεις γιατι. Δεν ξερω. 

δε μου ειπε για χαπια η αλλη μονη μου τα σκεφτομουν. Αλλα η αλλη δε μου ειπε καθολου τι να κανω περα απο το να μου γραφει ενα καρο εξετασεις, που ποτε δεν καταλαβε ο δικος μου γιατι τις εγραψε, ουτε μου λεγε οτι θα απορροφηθει, και επισης μου τα λεγε ολα με τροπο πολυ πιο αποτομο. Μακαρι να κανω, αλλα δεν εχω τετοια αισιοδοξια. Θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Ασχετο αλλα παιδια σκεφτόμουν τωρα για την δικιά μου... με τρέλανε "πρεπει να έρχεσαι καθε 2 βδομάδες να βλεπουμε τον τράχηλο" και τωρα εκανε να με δει ενα μηνα και μαλιστα την κυνήγησα εγώ. Αχαχχαχα πολυ σταθερή σου βγαζει μια σιγουριά.

ρε παιδι μου, τελικα σκεφτομαι (ενω αντιπαθω τις γενικοτητες) οτι οι γυναικες ειναι οι χειροτερες δλδ. ΠΑς σε γυναικα γιατι λες θα με καταλαβαινει κλπ, αλλα δεν ξερω τι διαολο, εχουμε στο dna μας αυτο το αγχος και το μεταδιδουμε? Δεν ξερω. Εγω το γιατρο μου τον λεω κουλ αλεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...