Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Τωρα διαβασα τα νεα σου.Εύχομαι απο την καρδιά μου να μην είναι τίποτα σοβαρό κ ολα να πανε καλα.

Ευχαριστώ Αθηνούλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα όμορφη και ξεκούραστη (λέμε τώρα) Κυριακή σε όλες!!!!☀??

Καλημέρα,κορίτσια!!

Ελπιζω να περασετε καλυτερα απο εμενα τη Κυριακη σας απο εμενα που πουρνο-πουρνο ηρθα στη δουλειά και με εκνεύρισε και ένας συνάδελφος...

Φιλιά σε όλες!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!!

Ελπιζω να περασετε καλυτερα απο εμενα τη Κυριακη σας απο εμενα που πουρνο-πουρνο ηρθα στη δουλειά και με εκνεύρισε και ένας συνάδελφος...

Φιλιά σε όλες!!???

Ωχ ωχ ωχ βαθιές ανάσες κορίτσι..... δεν επιτρέπουμε σε κανέναν να μας χαλάσει τη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου όμορφα!! Μπαλκονακι παλι σημερα αγκαλια με το σκυλάκι μου το οποιο δεν ξερω τι εχει παθει αλλα δεν ξεκολλάει από πανω μου!! Πανω μου κοιμήθηκε λες και ειμαι μαξιλάρι το γλυκουλι.

Αυριο εχω ραντεβού με τον καινούριο γιατρό και εκτος των αλλων εχω μια ελπιδα μήπως σιγουρεψουμε το αν είναι αγορακι τελικά γιατι ειμαι τοσο σίγουρη καλε οτι ειναι κορίτσι δεν ξέρω γιατιιιι αλλα δεν ξερω αν στον απλο υπέρηχο μπορουν να το δουν η αν παμε τωρα για την β επιπέδου αν ξερει καποια κοπελα να μου πει!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου όμορφα!! Μπαλκονακι παλι σημερα αγκαλια με το σκυλάκι μου το οποιο δεν ξερω τι εχει παθει αλλα δεν ξεκολλάει από πανω μου!! Πανω μου κοιμήθηκε λες και ειμαι μαξιλάρι το γλυκουλι.

Αυριο εχω ραντεβού με τον καινούριο γιατρό και εκτος των αλλων εχω μια ελπιδα μήπως σιγουρεψουμε το αν είναι αγορακι τελικά γιατι ειμαι τοσο σίγουρη καλε οτι ειναι κορίτσι δεν ξέρω γιατιιιι αλλα δεν ξερω αν στον απλο υπέρηχο μπορουν να το δουν η αν παμε τωρα για την β επιπέδου αν ξερει καποια κοπελα να μου πει!! 

 

Πεταχτηκα και εγώ από το πουθενά:ρ 

Νομίζω πως θα φαίνεται γιατί και μένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει στο ραντεβού ο γιατρός οτι είναι 100%αγοριι.. τωραα και εγώ περιμένω να πάω αυτή τη βδομάδα να μαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Πεταχτηκα και εγώ από το πουθενά:ρ 

Νομίζω πως θα φαίνεται γιατί και μένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχε πει στο ραντεβού ο γιατρός οτι είναι 100%αγοριι.. τωραα και εγώ περιμένω να πάω αυτή τη βδομάδα να μαθω

Καλα έκανες!! Εχεις και ωραιο όνομα! 

Εμενα μου το ειπε αυτη στην αυχενικη και ήταν και εμενα υπερβολικά σίγουρη αλλα κρατάω μικρο καλάθι. Μακαρι να ξεκαθαρισει επιτελους αλλιως σε 3 βδομάδες τωρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Καλα έκανες!! Εχεις και ωραιο όνομα! 

Εμενα μου το ειπε αυτη στην αυχενικη και ήταν και εμενα υπερβολικά σίγουρη αλλα κρατάω μικρο καλάθι. Μακαρι να ξεκαθαρισει επιτελους αλλιως σε 3 βδομάδες τωρα.... 

Ευχαριστώ?

Συνήθως ένα 20% είναι πιθανότητα να κάνουν λαθος που μου φαίνεται πολύ λιγοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε να μας πεις τα νεα και ελπιζω να δειτε και το φυλο σιγουρα. Συνηθως παντως ο,τι σου λενε εξαρχης αυτο ειναι. Συνηθως, οχι παντα ωστοσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!Εγώ βγήκα σήμερα προς την θάλασσα μου είχα λείψει είχε και ωραίο καιρό σημερα.

@Μπλε τα ζωάκια νιώθουν ειδικά τα σκυλιά είναι πολύ προστατευτικά με της έγκυες και τα μωρά.17βδομαδα φαίνετε καθαρά το φυλο ειδικά όταν είναι αγόρια τα κορίτσια συνήθως λένε με βεβαιότητα στην βεπιπεδου έπαιρνα Παρασκευή σε όλα τα δημόσια νοσοκομεία για να κλείσω ραντεβού για β και όλα είχαν μέσα Ιουλίου διαθέσιμα ?? οπότε μάλλον θα πάμε στον γιατρό που κάναμε την αυχενικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Καλα έκανες!! Εχεις και ωραιο όνομα! 

Εμενα μου το ειπε αυτη στην αυχενικη και ήταν και εμενα υπερβολικά σίγουρη αλλα κρατάω μικρο καλάθι. Μακαρι να ξεκαθαρισει επιτελους αλλιως σε 3 βδομάδες τωρα.... 

 στη β επιπεδου αν ειναι αγορακι φαινεται σιγουρα γιατι φαντασου το γραφει και στο χαρτι που παιρνεις οτι φαινονται τα γεννητικα οργανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!!Εγώ βγήκα σήμερα προς την θάλασσα μου είχα λείψει είχε και ωραίο καιρό σημερα.

@Μπλε τα ζωάκια νιώθουν ειδικά τα σκυλιά είναι πολύ προστατευτικά με της έγκυες και τα μωρά.17βδομαδα φαίνετε καθαρά το φυλο ειδικά όταν είναι αγόρια τα κορίτσια συνήθως λένε με βεβαιότητα στην βεπιπεδου έπαιρνα Παρασκευή σε όλα τα δημόσια νοσοκομεία για να κλείσω ραντεβού για β και όλα είχαν μέσα Ιουλίου διαθέσιμα ?? οπότε μάλλον θα πάμε στον γιατρό που κάναμε την αυχενικη. 

Στον δικο σου θα παω αύριο να δουμε τι θα μας πει!!! 

Ωχ όντως; πάντως αν και τσιμπημενα στο μητέρα εγω εμεινα πολυ ευχαριστημένη με την Αυχενική και εκει θα κανω την β επιπέδου. 

Θα σας τα πω τα νεα κοριτσάκια. Ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Μπλε συνήθως στην αυχενική δίνουν ποσοστό για τ φύλο. Στη 16η βδομάδα όμως φαίνεται ξεκάθαρα. Εμένα Μ τ επιβεβαίωσε στη 16η βδομάδα που ήταν κ ανάποδα τ μωρό. Μου τ έδειξε κιόλας. Από ότι κατάλαβα λίγο παραπάνω θες κοριτσάκι?

@Ονουςμαςειναιαληταριο που όλο θα δραπετεύει... Άσε και μου χει κολλήσει τις τελευταιες μέρες στο μυαλο κ τ σιγοτραγουδαω στο μωρό και τι φταίει τ δίκιο π είμαι παραφωνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Μπλε συνήθως στην αυχενική δίνουν ποσοστό για τ φύλο. Στη 16η βδομάδα όμως φαίνεται ξεκάθαρα. Εμένα Μ τ επιβεβαίωσε στη 16η βδομάδα που ήταν κ ανάποδα τ μωρό. Μου τ έδειξε κιόλας. Από ότι κατάλαβα λίγο παραπάνω θες κοριτσάκι?

@Ονουςμαςειναιαληταριο που όλο θα δραπετεύει... Άσε και μου χει κολλήσει τις τελευταιες μέρες στο μυαλο κ τ σιγοτραγουδαω στο μωρό και τι φταίει τ δίκιο π είμαι παραφωνη?

Ναι μωρε θελω λιιγο παραπάνω κοριτσάκι διοτι εχουμε πηξει στα αγόρια!!! Απ'την αλλη αν ειναι αγορι εχω τα πάντα απ'την κουνιαδα μου... αλλα δεν ξερω ρε γαμωτο μου εχει κολλήσει οτι ειναι κορίτσι. Έτσι μονη μου. Φυσικα ότι και να ναι θα χαρώ, για όνομα!!! Ποιο πολυ θέλω να μάθω γιατι εχουμε αποφασίσει οτι αν ειναι αγόρι θα βγάλουμε το ονομα του μπαμπα μου ο οποιος δεν εχει ιδεα ουτε που το φαντάζεται και θα χαρει άπειρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ ικανοποιημένη έμεινα από εκείνον στην αυχενικη αλλά έλεγα μήπως γλύτωσα τα 90 ευρώ αλλά τι να κανω θα παω να τα δώσω.Εμενα πάντως αυτό με το φύλο τού μωρου δεν με πειράζε μόνο υγιές και τίποτα άλλο όσο για το όνομα αυτά τα είχαμε αποφασίσει στην αρχή της σχέσης μας λέγανε ότι θα κάνουμε τέσσερα παιδιά αλλά 11 χρόνια μετά έχουμε πέσει στα δύο χαχαχαχα. @Μπλε να τον ρωτήσεις τα πάντα φτιάξε από σήμερα μια λίστα με ερωτήσεις εγώ έτσι κάνω γιατί Παλιά με κάποιο τρόπο τα ξεχνούσα ολα στο ραντεβού .Του έχω μπόλικες ερωτήσεις την Πέμπτη ?? .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Εγώ πάλι είχα ποκυ έντονη διαίσθηση ότι είναι αγόρι. Κ όσοι με βλέπαν μ λεγανε αγόρι θα κανεις. Τώρα π έχω κορίτσι θέλω κ τ δεύτερο με τ καλο να είναι κορίτσι. Βέβαια όπως λες γερά να Είναι!!! Πώς θα τ πείτε; αν θες βέβαια μας τ λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρω πως η Αυχενική κ η β επιπέδου πλέον γράφονται. Κάποια μεγάλα κεντρα συμβεβλημένα την κάνουν με 8 10 ευρω. Πάρτε μερικά τηλέφωνα μήπως τ γλιτώσετε. Πάντως κρίμα τόσα λεφτά γτ ουσιαστικά αυτό π πληρώνεις είναι η πιστοποίηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Και εγώ ικανοποιημένη έμεινα από εκείνον στην αυχενικη αλλά έλεγα μήπως γλύτωσα τα 90 ευρώ αλλά τι να κανω θα παω να τα δώσω.Εμενα πάντως αυτό με το φύλο τού μωρου δεν με πειράζε μόνο υγιές και τίποτα άλλο όσο για το όνομα αυτά τα είχαμε αποφασίσει στην αρχή της σχέσης μας λέγανε ότι θα κάνουμε τέσσερα παιδιά αλλά 11 χρόνια μετά έχουμε πέσει στα δύο χαχαχαχα. @Μπλε να τον ρωτήσεις τα πάντα φτιάξε από σήμερα μια λίστα με ερωτήσεις εγώ έτσι κάνω γιατί Παλιά με κάποιο τρόπο τα ξεχνούσα ολα στο ραντεβού .Του έχω μπόλικες ερωτήσεις την Πέμπτη ?? .

Μωρε και προτιμηση να εχουμε δεν θα αλλαξει απ αυτο η υγεία του αχαχαχα. Εγω το διασκεδαζω παρα πολυ που ο αντρας θελει αγορι και εγω κοριτσι εχει πολυ πλακα πέφτουν χοντρά στοιχήματα 

Ολα τα εχω ετοιμα και ολες τις εξετασεις μου και τα πάντα. 

@Diwni Κωνσταντίνο τον λενε τον μπαμπα κ επειδή μας αρέσει το όνομα ειπαμε να το κρατησουμε αν κ ειχαμε πει σε ολους οτι δεν θα βγάλουμε γονείς. Δεν συμφωνούσαμε σε αλλο αντρικό ομως!! Ανυπομονώ να το πω στον μπαμπα να χεστει απ'την χαρα του χαχαχαχαχα.

Παντως εγω θα προτιμήσω παλι το μητέρα γιατι εκει μου το κάνει η γυναικολόγος η οποια σαφως με προσέχει καπως παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Μωρε και προτιμηση να εχουμε δεν θα αλλαξει απ αυτο η υγεία του αχαχαχα. Εγω το διασκεδαζω παρα πολυ που ο αντρας θελει αγορι και εγω κοριτσι εχει πολυ πλακα πέφτουν χοντρά στοιχήματα 

Ολα τα εχω ετοιμα και ολες τις εξετασεις μου και τα πάντα. 

@Diwni Κωνσταντίνο τον λενε τον μπαμπα κ επειδή μας αρέσει το όνομα ειπαμε να το κρατησουμε αν κ ειχαμε πει σε ολους οτι δεν θα βγάλουμε γονείς. Δεν συμφωνούσαμε σε αλλο αντρικό ομως!! Ανυπομονώ να το πω στον μπαμπα να χεστει απ'την χαρα του χαχαχαχαχα.

Παντως εγω θα προτιμήσω παλι το μητέρα γιατι εκει μου το κάνει η γυναικολόγος η οποια σαφως με προσέχει καπως παραπάνω. 

Αυτό με την κόντρα το κάνω και εγώ μην νομίζεις στην αυχενικη Αφού τελείωσα με μας λέει όλα τέλεια μια χαρά είναι το μωράκι ο άντρας μου κατευθείαν γιατρέ δεν μας είπατε τι είναι ...

Εγώ έκανα δύο αυχενικες και μια στο Αλεξάνδρας και σου λέει ότι με πρόσεξαν και με το παραπάνω όλα άψογα ήταν ο γιατρός εξαιρετικός. Εγώ την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα και τον προηγούμενο μήνα είδα τα λευκά οριακά ανεβασμένα π γιατρός μου είπε δεν είναι τίποτα για να δούμε αυτή την φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε έτσι λένε κ τ μπαμπά μου κ τ πεθερό Μ οπότε αν ήταν αγόρι αυτό θα βάζαμε. Για κορίτσι λέγαμε άσχετο κ μεις αλλααποφασισαμε να δώσουμε της μαμάς Μ η οποία δ τ περίμενε καθόλου κ χάρηκε πάρα πολύ. Βέβαια όπως κ να τ βγάζαμε τ ίδιο θα τ αγαπούσαν. 

@Sunshine 88 έχετε δει φύλο? Θύμησε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε έτσι λένε κ τ μπαμπά μου κ τ πεθερό Μ οπότε αν ήταν αγόρι αυτό θα βάζαμε. Για κορίτσι λέγαμε άσχετο κ μεις αλλααποφασισαμε να δώσουμε της μαμάς Μ η οποία δ τ περίμενε καθόλου κ χάρηκε πάρα πολύ. Βέβαια όπως κ να τ βγάζαμε τ ίδιο θα τ αγαπούσαν. 

@Sunshine 88 έχετε δει φύλο? Θύμησε μου!

Στην αυχενικη μας είπαν 90% αγορι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunshine 88 είπε:

Στην αυχενικη μας είπαν 90% αγορι.

Και εσένα; τι στο καλο βρε παιδιά τοσο νωρις τετοια σιγουριά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Μωρε και προτιμηση να εχουμε δεν θα αλλαξει απ αυτο η υγεία του αχαχαχα. Εγω το διασκεδαζω παρα πολυ που ο αντρας θελει αγορι και εγω κοριτσι εχει πολυ πλακα πέφτουν χοντρά στοιχήματα 

Ολα τα εχω ετοιμα και ολες τις εξετασεις μου και τα πάντα. 

@Diwni Κωνσταντίνο τον λενε τον μπαμπα κ επειδή μας αρέσει το όνομα ειπαμε να το κρατησουμε αν κ ειχαμε πει σε ολους οτι δεν θα βγάλουμε γονείς. Δεν συμφωνούσαμε σε αλλο αντρικό ομως!! Ανυπομονώ να το πω στον μπαμπα να χεστει απ'την χαρα του χαχαχαχαχα.

Παντως εγω θα προτιμήσω παλι το μητέρα γιατι εκει μου το κάνει η γυναικολόγος η οποια σαφως με προσέχει καπως παραπάνω. 

@Μπλε στο ειχα ξαναγραψει οταν εκανες την αυχενικη. 

οι γιατροι που κανουν τους μεγαλους υπερηχους  (αυχενικη κ β επιπεδου) ειθισται να ειναι πιστοποιημενοι απο το fetal medicine. οι λογοι.....αμετρητοι, τους οποιους ευχομαι να μην χρειαστει πουε να μαθεις. οι συγκεκριμενοι υπερηχοι δεν ειναι απλοι υπερηχοι αλλα κατι πολυ περισσοτερο.

για το λογο αυτο υπαρχουν εξειδικευμενοι που τους κανουν.επειδη γυναικολογοι ειναι κ αυτοι βεβαια θεωρω πως απλα η γυναικολογος σου ειναι μια απο αυτους. αν θες εχει τα ονοματα στην παρακατω λιστα.

https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/training-fellowship

στο αναφερω γιατι εγω ειχα κανει την αυχενικη στο μητερα και δυστυχως ηταν κατι πολυ λιγοτερο απο αυτο που θα επρεπε με αποτελεσμα οταν στη β επιπεδου ειδαμε οτι το μωρακι δεν μεγαλωνε σωστα κ ανατρεξαμε πισω.....βρηκαμε οτι ηταν ανεπαρκης η εξεταση.

ισως γινομαι κουραστικη αλλα μακαρι να ειχα κ εγω καποιον να με συμβουλευε (καπως ετσι αλλαξα γιατρο). 

καλα αποτελεσματα και στις δυο σας @Μπλε και @Sunshine 88!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Μπλε στο ειχα ξαναγραψει οταν εκανες την αυχενικη. 

οι γιατροι που κανουν τους μεγαλους υπερηχους  (αυχενικη κ β επιπεδου) ειθισται να ειναι πιστοποιημενοι απο το fetal medicine. οι λογοι.....αμετρητοι, τους οποιους ευχομαι να μην χρειαστει πουε να μαθεις. οι συγκεκριμενοι υπερηχοι δεν ειναι απλοι υπερηχοι αλλα κατι πολυ περισσοτερο.

για το λογο αυτο υπαρχουν εξειδικευμενοι που τους κανουν.επειδη γυναικολογοι ειναι κ αυτοι βεβαια θεωρω πως απλα η γυναικολογος σου ειναι μια απο αυτους. αν θες εχει τα ονοματα στην παρακατω λιστα.

https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/training-fellowship

στο αναφερω γιατι εγω ειχα κανει την αυχενικη στο μητερα και δυστυχως ηταν κατι πολυ λιγοτερο απο αυτο που θα επρεπε με αποτελεσμα οταν στη β επιπεδου ειδαμε οτι το μωρακι δεν μεγαλωνε σωστα κ ανατρεξαμε πισω.....βρηκαμε οτι ηταν ανεπαρκης η εξεταση.

ισως γινομαι κουραστικη αλλα μακαρι να ειχα κ εγω καποιον να με συμβουλευε (καπως ετσι αλλαξα γιατρο). 

καλα αποτελεσματα και στις δυο σας @Μπλε και @Sunshine 88!

Οχι καθόλου κουραστική κατι θυμάμαι τωρα που το λες. Αλλα δεν εννοω οτι αν πας αλλου δεν ξέρουν γιατι βασικα δεν εχω παει αλλου να εχω άποψη. Πιο πολυ με νοιαζει οτι ένοιωσα οτι ασχολήθηκε και μου έδειξε τα πάντα να καταλάβω και εγω κλπ κλπ το οποιο εχει να κάνει με το οτι την ξερω την γυναικα και οχι με το ποσο καλη γιατρος ειναι ισως. Εχω ακούσει δλδ και γυναίκες που δεν τους λενε τπτ και τους λενε "θα στα πει ο γιατρός σου" το οποιο εμένα με αγχώνει απειρα. Ελπιζω πως η εξέταση δεν ηταν ελλιπής γιατι και να ηταν δεν θα το καταλάβαινα :P

@Diwni ισχύει αλλα οτι και να μου ειχε πει στην Αυχενική παλι μικρο καλαθι θα κρατουσα γιατι εχω διαβάσει αααααπειρα λαθη ακομα και στον 5ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...