Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

εγω δεν το λεω για θεμα αχαριστιας. δεν σε θεωρω αχαριστη επειδη κλαις.το λεω καθαρα σαν συμβουλη.

 

το ξερω οτι το λες γιαυτο και γιατι εχεις και μεγαλυτερη εμπειρια και βιωματα στο συγκεκριμενο οποτε το να χαλαμε και την ψυχολογια μας εντελως μονο κακο κανουμε. Σας ευχαριστω πολυ ολες παντως. Λιγο το ξεσπασα εστω. Ελπιζω και σε καπως καθησυχαστικα οσο γινεται νεα και τη Δευτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω κυστη! Σχεδόν ένα χρόνο την παρακολούθω κ όλα καλά! Ο γιατρός μ είπε ότι δεν θα ενόχληση στην σύλληψη! Να μην ανχονεσαι δεν θέλει ανχος μ το είχε πει! Να μην σηκώνεις βάρος κ να μην σκυβεις απότομα! Πάρε την γνώμη τ γιατρού σου κ όλα να πάνε καλά! Πάρα πολλές γυναίκες έχουν κυστες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ έχω κυστη! Σχεδόν ένα χρόνο την παρακολούθω κ όλα καλά! Ο γιατρός μ είπε ότι δεν θα ενόχληση στην σύλληψη! Να μην ανχονεσαι δεν θέλει ανχος μ το είχε πει! Να μην σηκώνεις βάρος κ να μην σκυβεις απότομα! Πάρε την γνώμη τ γιατρού σου κ όλα να πάνε καλά! Πάρα πολλές γυναίκες έχουν κυστες! 

ευχαριστω κοριτσι μου!! Θα παω και τη Δευτερα στον δικο μου. Για βαρος και σκυψιμο μου το ειπε και αυτη, αλλα δεν ξερω καλυτερο τι ειναι? Μηπως να σκυβω μπας και σπασει? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Λίγο πριν πάω νανακια μου είπα να σας διαβάσω.

@Kat-Cat μην τρελαίνεσαι.... πρίν 4 χρόνια περίπου (δεν προσπαθούσα καν τότε)σε μια επίσκεψη στο γυναικολόγο μου μου είχε βρει κι εμένα τρεις κυστες οι οποίες εξαφανίστηκαν μετά την περίοδο..... είχα πάει και Ναύπλιο εκείνες τις μέρες και όταν του το είπα μου είπε:ειδες?Χαλαρώσεις, ηρεμησες και ήρθε ο οργανισμός σου στα ίσια του! Το παν είναι να είσαι ήρεμη και χαλαρή....θα πας στον δικό σου γιατρό και θα δεις ότι όλα θα είναι τέλεια.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Λίγο πριν πάω νανακια μου είπα να σας διαβάσω.

@Kat-Cat μην τρελαίνεσαι.... πρίν 4 χρόνια περίπου (δεν προσπαθούσα καν τότε)σε μια επίσκεψη στο γυναικολόγο μου μου είχε βρει κι εμένα τρεις κυστες οι οποίες εξαφανίστηκαν μετά την περίοδο..... είχα πάει και Ναύπλιο εκείνες τις μέρες και όταν του το είπα μου είπε:ειδες?Χαλαρώσεις, ηρεμησες και ήρθε ο.οργανισμός σου στα ίσια του! Το παν είναι να είσαι ήρεμη και χαλαρή....θα πας στον δικό σου γιατρό και θα δεις ότι όλα θα είναι τέλεια.??

ευχαριστω κοριτσι μου.....Θα τις δει γιατι δε θα εξαφανιστουν ως τη Δευτερα, αλλα τουλαχιστον μπας και με καθησυχασει λιγο. Να ξεκουραστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ευχαριστω κοριτσι μου.....Θα τις δει γιατι δε θα εξαφανιστουν ως τη Δευτερα, αλλα τουλαχιστον μπας και με καθησυχασει λιγο. Να ξεκουραστεις!

Εννοείται κι αν δεν φύγουν με την επόμενη περίοδο (είχα ρωτήσει το γιατρό μου και αυτήν την περίπτωση)κάνεις μια θεραπεία με χάπια και είναι όλα Οκ.....εννοείται ότι θα σε καθησυχάσει?.Το πάν είναι η ηρεμία.

Ευχαριστωωωω καλό βράδυ σε όλες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κοριτσι μου κ εγω πιστευω οτι περισσοτερο αυτη σε αγχωσε με τον τροπο της παρα οτι ειναι ετσι οπως σου το περασε. 

Ολες πιστευω εχουμε βγαλει κυστες καποια στιγμη και εχουν φυγει με την επομενη περιοδο και μπορει να μην το ξεραμε καν. Και εγω για παραδειγμα πριν τη δευτερη εξωσωμ που πηγα να με δει μου ειπε οτι εχω μια κυστη (με υγρο) και αν στην περιοδο (που ειπε το πιο πιθανο να φυγει) δεν φυγει δε θα προχωρησω στην διαδικασια (οκ βεβαια και λογω ενεσεων κλπ ισως θα επρεπε να ειναι τελειως καθαρο το «πεδιο») αγχωθηκα εννοειται... πηγα με εξετασε τη δευτερη κιολας μερα περιοδου και ειχε φυγει! 

Καταλαβαινω πως ενοιωσες, σαν να σε απομακρυνε απο τον επομενο μηνα που περιμενεις πως κ πως αλλα ειμαι σιγουρη οτι ο γιατρος σου τη δευτερα θα σου επιβεβαιωσει οτι σου πε και στο τηλ να μην ανησυχεις! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και καλό Σ/Κ.Καλά κουράγια σε όσες δουλεύουμε σήμερα, θετικές και χαρούμενες σκέψεις για όλες μας!☀?? Με τέτοιο καιρό άλλωστε.....δε χωράει κάτι λιγότερο από πολλά χαμόγελα!

images.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@Kat-Cat όχι κορίτσι μ με τίποτα γιαυτό δεν πρέπει να σκυβεις κ ν σηκώνεις βάρος! Τ μέρα του κύκλου ήσουν? Αν σ πω την ιστορία μ με αυτή την κυστη άλλαξα γιατρο γιατί θα με τρελαινε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

@Kat-Cat κοριτσι μου κ εγω πιστευω οτι περισσοτερο αυτη σε αγχωσε με τον τροπο της παρα οτι ειναι ετσι οπως σου το περασε. 

Ολες πιστευω εχουμε βγαλει κυστες καποια στιγμη και εχουν φυγει με την επομενη περιοδο και μπορει να μην το ξεραμε καν. Και εγω για παραδειγμα πριν τη δευτερη εξωσωμ που πηγα να με δει μου ειπε οτι εχω μια κυστη (με υγρο) και αν στην περιοδο (που ειπε το πιο πιθανο να φυγει) δεν φυγει δε θα προχωρησω στην διαδικασια (οκ βεβαια και λογω ενεσεων κλπ ισως θα επρεπε να ειναι τελειως καθαρο το «πεδιο») αγχωθηκα εννοειται... πηγα με εξετασε τη δευτερη κιολας μερα περιοδου και ειχε φυγει! 

Καταλαβαινω πως ενοιωσες, σαν να σε απομακρυνε απο τον επομενο μηνα που περιμενεις πως κ πως αλλα ειμαι σιγουρη οτι ο γιατρος σου τη δευτερα θα σου επιβεβαιωσει οτι σου πε και στο τηλ να μην ανησυχεις! ?

Ακριβως αυτο ναι. Ετσι ενιωσα. περιμενω πως και πως να περασει η καραντινα να μην ασχολουμαι με τον κυκλο μου και παλι νιωθω οτι θα φαω απαγορευτικο. Διαβαζα σε διαφορα σαιτς για αντισυλληπτικα κιολας και δε θελω καθολου. Τι να πω ευχομαι να φυγουν. 

Καλημερα @ zoi.ko . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@Kat-Cat όχι κορίτσι μ με τίποτα γιαυτό δεν πρέπει να σκυβεις κ ν σηκώνεις βάρος! Τ μέρα του κύκλου ήσουν? Αν σ πω την ιστορία μ με αυτή την κυστη άλλαξα γιατρο γιατί θα με τρελαινε! 

8η ημουν οταν εκανα τον υπερηχο. Καλα και γω τρεχοντας πισω στο δικο μου θα παωμ τουλαχιστον ξερω οτι αν ειναι να ανησυχησει θα ναι κατι σοβαρο και θα το αντιμετωπισω. Δεν ανησυχει για ψυλλου πηδημα. Για επιβεβαιωση πηγα οτι ολα καλα και εφυγα κουρεμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@anni7 κορίτσι η κατακράτηση δ πειράζει. Η ακράτεια των τελευταίων μηνών ομως;; χαχα

ωχ ναι δε το σκεφτηκα αυτο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

8η ημουν οταν εκανα τον υπερηχο. Καλα και γω τρεχοντας πισω στο δικο μου θα παωμ τουλαχιστον ξερω οτι αν ειναι να ανησυχησει θα ναι κατι σοβαρο και θα το αντιμετωπισω. Δεν ανησυχει για ψυλλου πηδημα. Για επιβεβαιωση πηγα οτι ολα καλα και εφυγα κουρεμενη....

καλημερα!!!!!! λοιπον εγω θα οσυ ελεγα να ηρεμησεις εγω εμπιστευομαι τον πρωτο τον γιατρο σου γιατι??? σε ξερει βασικο ξερει πολυ καλα τα μεσα σου εδω και καιρο και αυτη η αλλη αμεσως τα εωγαλε ολα μαυρα ξερω κοριτσια με πολυ πιο δυσκολα πραγματα καταρχας εφοσον ειδες στο εστ ωορυξιας θετικο μηπως ηταν η ωορυξια και δε ειδε κυστες?????? πως γινεται να παει να γινει θετικο αρα να ανεβαινει η ορμονη για ωορυξια και να σου λεει αυτη οτι δε θα κανεις καν ?????? πηγαινε την δευτερα στον γιατρο σου και ηρεμησε εγω αμφιβαλω αληθεια στο λεω και αν εχει βγει κατι πιστευω τωρα που θα ηρεμησουν οι ορμονες σου θα φυγουν !!! γνωστη μου για να καταλαβεις γεννησε πηγε να την δει ο γιατρος της λεει εχεις μια κυστη σαν πορτοκαλι αυριο χηρουργειο  ετσι παει σε αλλο γιατρο της λεει πια κυστη κοριτση μου  αυριο αδιαθετης και αδιαθετησε για να καταλαβεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:
στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!!! λοιπον εγω θα οσυ ελεγα να ηρεμησεις εγω εμπιστευομαι τον πρωτο τον γιατρο σου γιατι??? σε ξερει βασικο ξερει πολυ καλα τα μεσα σου εδω και καιρο και αυτη η αλλη αμεσως τα εωγαλε ολα μαυρα ξερω κοριτσια με πολυ πιο δυσκολα πραγματα καταρχας εφοσον ειδες στο εστ ωορυξιας θετικο μηπως ηταν η ωορυξια και δε ειδε κυστες?????? πως γινεται να παει να γινει θετικο αρα να ανεβαινει η ορμονη για ωορυξια και να σου λεει αυτη οτι δε θα κανεις καν ?????? πηγαινε την δευτερα στον γιατρο σου και ηρεμησε εγω αμφιβαλω αληθεια στο λεω και αν εχει βγει κατι πιστευω τωρα που θα ηρεμησουν οι ορμονες σου θα φυγουν !!! γνωστη μου για να καταλαβεις γεννησε πηγε να την δει ο γιατρος της λεει εχεις μια κυστη σαν πορτοκαλι αυριο χηρουργειο  ετσι παει σε αλλο γιατρο της λεει πια κυστη κοριτση μου  αυριο αδιαθετης και αδιαθετησε για να καταλαβεις!!!!!!

Μακαρι. Ενταξει υπηρχαν ασυζητητι και εγιναν απο εγκυμοσυνη. Ηταν γεματες υγρο δεν ειχαν δλδ ευρημα. Απλα ο.τι κακο τη ρωτουσα αν μπορει να συμβει απαντουσε ναι. Εκει με εστειλε. Στο τελος λεει ενταξει δεν ειναι τοσο φοβερο για ολα υπαρχουν λυσεις. Επισης ανησυχω γιατι αν δε φυγουν εννοειται θα χανω και θα χανβ χρονο συνεχεια και αναμονη. Εδω μου φαινονταν αιωνες οι 2 μηνες. Σκεφτομαι πως θα αντεξω αλλους 3 ή 4 ή ποσους. Ε μετα μου λεει με τοσο αγχος θα κανεις χαλια τις ορμονες. Χαιρω πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat σε μαυρισε καλα καλα και μετα μην αχγωνεσαι θα κανεις χαλια τις ορμονες σου!! εγω σου λεω θα δεις θα ειναι τπτ αυτο με νερο μεσα και θα φυγουν απο μονες του θα δειςσ !! και να σου πω κατ騨?? προσπαθησε κανονηκα μην σκεφτεσαι τπτ ηταν υπερβολικη εγω πιστευω ο αλλος ειδες κουλ !! καταρχας πολυ θετικο σημαδι το τεστ που αρχησε να κοκκινιει για θετικο ετσι πολυ βασικο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω οχι πολυ καλα. Πηγα στη β γιατρο για επιβεβαιωση οτι ολα καλα και ειδαμε μια κυστη 5 εκ. Μαλλον με ολη αυτη την εκρηξη ορμονων λεει. Μου γραψε ορμονολογικες. Τη ρωτησα αν επηρεαζει συλληψη και μου πε ναι ενδεχομενως. Μπορει δλδ να χαλασει και τον κυκλο μου. Αφηστε που αυτες ως θεραπεια εχουν αντισυλληπτικα νομιζω. Κλαμα κακο εγω. Και τωρα κλαιω. Πηρα γιατρο μου του τα ειπα. Θα παω δευτερα πρωι σε αυτον και βλεπουμε. Αυτος ηταν καθησυχαστικος. Η αλλη με αγχωσε παρα πολυ. Τελειο σουκου θα κανω παλι...Αυτα. ελπιζω τη δευτερα να χω καλυτερα νεα καπως. 

Κοριτσάκι μου μην ανχονεσε και εγώ έβγαλα κάποια στιγμή στα ξαφνικά ενώ πηγεναμε για εξωσωματική μέσα σε μια μέρα έτσι και τίποτα περίμενα την περίοδο και έφυγε και η κύστη δεν μπορεί να σου λέει αμέσως για χάπια να πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι δεν είναι τίποτα θα φύγει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια!! Οντως παλι μας κανει πολυ ωραια μερα αλλα δουλεύει ο αντρουλης και σημερα και αύριο γιατι αποφασισε ενας υπαλληλος να παρει σκ άδεια και τι ωραιο σκ θα περάσουμε... τεσπα τι να κάνουμε.

@Kat-Cat καλα και εγω ουτε να τα ακούσω δεν θελω τα αντισυλληπτικά αλλα αυτο γιατί είχα στο παρελθόν το ινοαδενωμα που αφαιρεσα απ το στήθος και ο τοτε γιατρος ο οποιος ειναι κορυφαίος μου ειχε πει να τα αποφύγω γιατι υπάρχει η προδιαθεση και ο,τι επηρεαζει τις ορμονες μπορει να μου ξανακανει ινοαδενωμα. Αλλα πολλοι υποστηρίζουν οτι τα καινουρια είναι ασφαλη κλπ. Δεν νομίζω ομως οτι θα χρειαστεις απλα κουβέντα να γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!
Kat-Cat μου γεια σου, η αλήθεια είναι πως κάτι ανάλογο δεν μου έχει συμβεί αλλά δεν τα ψάχνω και πολύ εγώ.. είμαι λίγο πιο αμελής.. Ο γιατρός σε εμένα είχε δει μια κύστη την τελευταία φορά που πήγα να δούμε μήπως εμφανίστηκε κάτι μέσα στο σάκο που ήταν και η τελευταία , αφού μετά έκανα απόξεση.. η κύστη μετά την απόξεση, στον τελευταίο υπέρηχο είχε εξαφανιστεί μόνη της..
Θα προτείνω να δείξεις ψυχραιμία και να περιμένεις να μιλήσεις με τον γιατρό σου που σε ξέρει καλύτερα τόσα χρόνια .
Θεωρώ πως θα φύγουν μόνες τους αφού είναι ξεκάθαρα αποτέλεσμα των ορμονών που έχουν πάθει σοκ μετά από όσα συνέβησαν. 
Επίσης πες μας ποιά είναι η γιατρός που πήρες β γνώμη για να μην την επισκεφτούμε ΠΟΤΕ!!
Είναι απίστευτα ωμή και απόλυτη.. ακόμα και σε χειρότερες περιπτώσεις οι γιατροί σου δίνουν μια ελπίδα.. εκείνη ήταν τόσο κατηγορηματική στις απαντήσεις της??
Κορίτσι μου μην τρελαίνεσαι.. please! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια. Love, irene, μπλε και anni και ολες οσες απαντησατε απο χθες. Η αληθεια ειναι οτι προεκυψαν μετα την εγκυμοσυνη και εξαιτιας των ορμονων σχετικα με αυτη καο μετα με την αποξεση. Ελπιζω τη δευτερα ο δικος μου να ναι πιο κουλ και ηρεμος. Η προσεγγιση της δεν ηταν καλη οντως. Για να δουμε τι θα δουμε τη Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια. Love, irene, μπλε και anni και ολες οσες απαντησατε απο χθες. Η αληθεια ειναι οτι προεκυψαν μετα την εγκυμοσυνη και εξαιτιας των ορμονων σχετικα με αυτη καο μετα με την αποξεση. Ελπιζω τη δευτερα ο δικος μου να ναι πιο κουλ και ηρεμος. Η προσεγγιση της δεν ηταν καλη οντως. Για να δουμε τι θα δουμε τη Δευτερα

θα δεις οτι θα ειναι πολυ πιο απλα τα πραγματα !!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω οχι πολυ καλα. Πηγα στη β γιατρο για επιβεβαιωση οτι ολα καλα και ειδαμε μια κυστη 5 εκ. Μαλλον με ολη αυτη την εκρηξη ορμονων λεει. Μου γραψε ορμονολογικες. Τη ρωτησα αν επηρεαζει συλληψη και μου πε ναι ενδεχομενως. Μπορει δλδ να χαλασει και τον κυκλο μου. Αφηστε που αυτες ως θεραπεια εχουν αντισυλληπτικα νομιζω. Κλαμα κακο εγω. Και τωρα κλαιω. Πηρα γιατρο μου του τα ειπα. Θα παω δευτερα πρωι σε αυτον και βλεπουμε. Αυτος ηταν καθησυχαστικος. Η αλλη με αγχωσε παρα πολυ. Τελειο σουκου θα κανω παλι...Αυτα. ελπιζω τη δευτερα να χω καλυτερα νεα καπως. 

ελα κοπελα μου μη στενοχωριεσαι σημασια εχει οτι τη βρηκατε και θα το αντιμετωπιστε. Αυτα ειναι τα σοβαρα? Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ελα κοπελα μου μη στενοχωριεσαι σημασια εχει οτι τη βρηκατε και θα το αντιμετωπιστε. Αυτα ειναι τα σοβαρα? Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη.

Μακαρι. Φοβαμαι παλι μη χασω μηνες και μηνες και μη γινουν ολα χειροτερα ακομα. Θα δουμε τη δευτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μακαρι. Φοβαμαι παλι μη χασω μηνες και μηνες και μη γινουν ολα χειροτερα ακομα. Θα δουμε τη δευτερα. 

μη στενοχωριεσαι προκαταβολικα και φανταζεσαι διαφορα. . κι εγω τα ιδια κανω αλλα στο τελος παντα ειμαι υπερβολικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

μη στενοχωριεσαι προκαταβολικα και φανταζεσαι διαφορα. . κι εγω τα ιδια κανω αλλα στο τελος παντα ειμαι υπερβολικη

Μακαρι! Θα δειξει μεθαυριο. Μη μονοπολω και το τοπικ. Ζητω συγγνωμη γιατι σας επρηξα απλα παλι εκει που ειχα ηρεμησει επαθα σοκ. Τα μεθεορτια μιας αποτυχημενης κυησης ακομα με κυνηγανε. Ή επεσα σε πολυ ωμη γιατρο. Τι την ηθελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια. Love, irene, μπλε και anni και ολες οσες απαντησατε απο χθες. Η αληθεια ειναι οτι προεκυψαν μετα την εγκυμοσυνη και εξαιτιας των ορμονων σχετικα με αυτη καο μετα με την αποξεση. Ελπιζω τη δευτερα ο δικος μου να ναι πιο κουλ και ηρεμος. Η προσεγγιση της δεν ηταν καλη οντως. Για να δουμε τι θα δουμε τη Δευτερα

Τωρα διαβασα τα νεα σου.Εύχομαι απο την καρδιά μου να μην είναι τίποτα σοβαρό κ ολα να πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...