Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@anni7 Καλημερούδια!Πάντοτε έλεγα (σαν υπεύθυνη τρομάρα μου) σε όλα τα παιδιά που έχω συνεργαστεί κατά καιρούς ότι "όποιος δουλεύει θα κάνει λάθη και είναι πολύ φυσιολογικό....όποιος δε δουλεύει δεν κάνει τίποτα" άνθρωποι είμαστε! Βρε ας μείνουμε και στα κάνω όλα δώρο χαχαχαχαχα φιλάκια κοριτσάκι μου και μη στεναχωριέσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 Καλημερούδια!Πάντοτε έλεγα (σαν υπεύθυνη τρομάρα μου) σε όλα τα παιδιά που έχω συνεργαστεί κατά καιρούς ότι "όποιος δουλεύει θα κάνει λάθη και είναι πολύ φυσιολογικό....όποιος δε δουλεύει δεν κάνει τίποτα" άνθρωποι είμαστε! Βρε ας μείνουμε και στα κάνω όλα δώρο χαχαχαχαχα φιλάκια κοριτσάκι μου και μη στεναχωριέσαι!

εχεις δικιο αυτο μου ειπε και η φιλη μου που την πηρα εχθες και εκλαιγα χαχαχαχαχαχα πεντε χρονων!!!!!!!!!!! εχεις δικιο !!! σε ευχαριστω πολυ !!!!!! αααααα θα σε παρω να παμε μαζι να διαλεγουμε ολες μαζι!!!!!!!!! και μετα καφε !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εχεις δικιο αυτο μου ειπε και η φιλη μου που την πηρα εχθες και εκλαιγα χαχαχαχαχαχα πεντε χρονων!!!!!!!!!!! εχεις δικιο !!! σε ευχαριστω πολυ !!!!!! αααααα θα σε παρω να παμε μαζι να διαλεγουμε ολες μαζι!!!!!!!!! και μετα καφε !!!!!!!!!!

Έχουν ήδη ξεκινήσει στο σχεδιαστικό  τα καινούργια σχέδια για το 2019 και είναι......σου έρχεται να τα φας από τη γλύκα ??. Άντε να έρθει η ώρα που θα ψάχνουμε να τα προικισουμε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έχουν ήδη ξεκινήσει στο σχεδιαστικό  τα καινούργια σχέδια για το 2019 και είναι......σου έρχεται να τα φας από τη γλύκα ??. Άντε να έρθει η ώρα που θα ψάχνουμε να τα προικισουμε όλες!

μην μου λες τετοια και με εξιταρεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πω πω αντε αντε να φουσκωσουμε καλοκαιριατικα χαχαχαχχαχχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ατακα της @zoi.ko την αγαπω και την εχω μοτο. Μου την ελεγε μια συναδελφος παλια. Εγω πεφτω να πεθανω οταν κανω λαθη.....Πραγματικα ειμαι να με κλαιν οι ρεγγες. ΙΣχυει ομως τοσο πολυ αυτο. Αν δε θες να κανεις λαθη δνε πρεπει να κανεις τιποτα. Οπότε δεν παιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ εχθες ειχα μια παρα πολυ κακη η μερα για να μην πω εβδομαδα στην δουλει αγιναν εχθες δυο λαθοι και καταλαβατε!!!!!! τελος παντων στεναχωρεθηκα εκλαψα σπιτι αλλα τι να κανουμε ανθρωποι ειμαστε δε ειμαστε ρομποτ και θα κανουμε και λαθοι!!!! 

ελπιω σημερα να ξημερωσε μια καινουρια μερα καλυτερη!!!!!!!! 

@zoi.koπαντως αμα μεινω σε σενα θα ερθω να ψωνησω!!!!!!!! εκτος αν εχεις μεινει και εσυ εγκυος και εισια σε αδεια χαχαχαχαχαχαχαχαχα αλλα θα ψωνησω απο την εταιρεια σας γιατι ετσι κα αλλιως ψωνιζω !!!!!!!!!

Καλημέρα,κοριτσάκια!!

@anni7 ,απο ότι καταλαβαίνω η χθεσινή μέρα ήταν για όλες μας μερά για κλάματα!!!Κι εγώ μια από τα ιδια πέρασα χθες..

Αλλά σήμερα ξυπνήσαμε με καλύτερη διάθεση όμως και όλα θα καλά θα πάνε..???

@zoi.ko, @Kat-Cat,και εγώ την ατάκα αυτή την λέω συνέχεια στους άλλους..Το πρόβλημα είναι ότι δεν την εφαρμόζω και σε εμένα..Οταν κάνω λάθη,νευριάζω πολύ με μένα και στεναχώριεμαι..Δεν δέχομαι λάθη από τον εαυτό μου ενώ πάντα δικαιολογώ τα λάθη των υπολοίπων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια @Rena88. @zoi.ko αν μεινουμε θα μας εχεις πελατισσες, αντιλαμβανεσαι.....δικιο εχει η @anni7.

Λοιπον σας ανεβάζω κατι που υπέπεσε στην αντίληψή μου κοιτάζοντας κάτι άσχετο. Το είδα και με ρούφηξε όλο. Αντιλήφθηκα ότι κάποια άγχη ειναι ίδια είτε ειναι το 1960 που τότε υπήρχε και μεγαλύτερη άγνοια και λογω έλλειψης ιντερνετ και ενημέρωσης, αλλά και είτε είσαι διάσημος ή κοινός θνητός. Δεν αρέσει και δεν άρεσε ποτέ σε όλους η συγκεκριμένη, αλλα το βιντεάκι αξίζει να το δείτε.....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μια από τα ίδια @Rena88. @zoi.ko αν μεινουμε θα μας εχεις πελατισσες, αντιλαμβανεσαι.....δικιο εχει η @anni7.

Λοιπον σας ανεβάζω κατι που υπέπεσε στην αντίληψή μου κοιτάζοντας κάτι άσχετο. Το είδα και με ρούφηξε όλο. Αντιλήφθηκα ότι κάποια άγχη ειναι ίδια είτε ειναι το 1960 που τότε υπήρχε και μεγαλύτερη άγνοια και λογω έλλειψης ιντερνετ και ενημέρωσης, αλλά και είτε είσαι διάσημος ή κοινός θνητός. Δεν αρέσει και δεν άρεσε ποτέ σε όλους η συγκεκριμένη, αλλα το βιντεάκι αξίζει να το δείτε.....

 

 

Ελα βρε @Kat-Cat!!!Συγκινηθηκα..Παραλίγο να με πάρουν τα κλάματα!!Και να δω τι θα τους έλεγα στη δουλειά...Οτι συγκινήθηκα με τη Βουγιουκλάκη;? 

Όντως ότι και να εισαι,όση διασημότητα και να έχεις,όσα χρήματα και να έχεις,δεν παυεις να εισαι γυναίκα και να νιώθεις ότι νιώθουμε όλες μας..Και τα όμορφα και τα άσχημα συναισθήματα τα νιώθουμε όλες μας..Παντως δεν ήξερα ότι η Αλίκη δυσκολεύτηκε να κάνει παιδί..

Μακαρι να νιώσουμε σύντομα όλες μας τη χαρά της μητρότητας!!Και ειμαι σίγουρη ότι επειδή ότι θέλουμε πολύ,θα  ζήσουμε τη χαρά της μητροτηρας  στο 100% της..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ελα βρε @Kat-Cat!!!Συγκινηθηκα..Παραλίγο να με πάρουν τα κλάματα!!Και να δω τι θα τους έλεγα στη δουλειά...Οτι συγκινήθηκα με τη Βουγιουκλάκη;? 

Όντως ότι και να εισαι,όση διασημότητα και να έχεις,όσα χρήματα και να έχεις,δεν παυεις να εισαι γυναίκα και να νιώθεις ότι νιώθουμε όλες μας..Και τα όμορφα και τα άσχημα συναισθήματα τα νιώθουμε όλες μας..Παντως δεν ήξερα ότι η Αλίκη δυσκολεύτηκε να κάνει παιδί..

Μακαρι να νιώσουμε σύντομα όλες μας τη χαρά της μητρότητας!!Και ειμαι σίγουρη ότι επειδή ότι θέλουμε πολύ,θα  ζήσουμε τη χαρά της μητροτηρας  στο 100% της..??

ειναι τρομερό βίντεο γιατι ειναι πολύ ανθρώπινο και μιλάμε 50 χρόνια πριν οι ίδιες ανησυχίες.....Είχε δυσκολευτεί πάρα πολύ να κάνει παιδί. Ειχε και αποβολές νομίζω, αλλα και πολύ δυσκολη εγκυμοσύνη μαι αμορραγίες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα - καλησπέρα κοριτσάκια το ξενυχτισαμε εψες με τον αντρουλη...παιζαμε φιφα χαχαχαχα 15 χρονων. Οποτε μόλις ανοιξα βλέφαρο. Να ξερετε οτι εχετε γίνει κατι σαν την πρωινή μου Εφημερίδα με το που ανοίγω μάτι αραζω καναπε τρώω και σας διαβάζω!! 

Λοιπον περι λαθών δεν το συζητώ καν δεν θα σκασουμε!! Εμεις που ειναι δικο μας το μαγαζι ξερεις ποσες χαζομαρες κάνουμε; ουουου . Αλλα και τα λαθη βοηθάνε να βελτιωνομαστε. Το θεμα είναι να σε νοιάζει αλλα οχι και να σκάσεις!! Γενικά και εμεις ποτε δεν μαλώνουμε κανεναν για λαθάκια ολα μεσα στο πρόγραμμα ειναι. Ασε που ολα διορθώνονται και ο,τι δεν διορθώνεται βρισκουμε μια λυση γυρω απ αυτο. 

Επίσης προφανώς το ποσα λεφτά εχεις ή το αν εισαι διάσημος δεν σημαίνει οτι δεν εισαι άνθρωπος και οι άνθρωποι λιγο πολυ εχουμε τα ίδια προβλήματα, το σίγουρο ειναι οτι για ολες μας στο τέλος θα υπαρχει ενα σπορακι!!! Αλλες μετα απο πολυ προσπάθεια αλλες με λιγότερη. Οπως και να χει μην αγχώνεστε ολες θα νοιωσετε την δυσκοιλιότητα της εγκυμοσύνης!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα - καλησπέρα κοριτσάκια το ξενυχτισαμε εψες με τον αντρουλη...παιζαμε φιφα χαχαχαχα 15 χρονων. Οποτε μόλις ανοιξα βλέφαρο. Να ξερετε οτι εχετε γίνει κατι σαν την πρωινή μου Εφημερίδα με το που ανοίγω μάτι αραζω καναπε τρώω και σας διαβάζω!! 

Λοιπον περι λαθών δεν το συζητώ καν δεν θα σκασουμε!! Εμεις που ειναι δικο μας το μαγαζι ξερεις ποσες χαζομαρες κάνουμε; ουουου . Αλλα και τα λαθη βοηθάνε να βελτιωνομαστε. Το θεμα είναι να σε νοιάζει αλλα οχι και να σκάσεις!! Γενικά και εμεις ποτε δεν μαλώνουμε κανεναν για λαθάκια ολα μεσα στο πρόγραμμα ειναι. Ασε που ολα διορθώνονται και ο,τι δεν διορθώνεται βρισκουμε μια λυση γυρω απ αυτο. 

Επίσης προφανώς το ποσα λεφτά εχεις ή το αν εισαι διάσημος δεν σημαίνει οτι δεν εισαι άνθρωπος και οι άνθρωποι λιγο πολυ εχουμε τα ίδια προβλήματα, το σίγουρο ειναι οτι για ολες μας στο τέλος θα υπαρχει ενα σπορακι!!! Αλλες μετα απο πολυ προσπάθεια αλλες με λιγότερη. Οπως και να χει μην αγχώνεστε ολες θα νοιωσετε την δυσκοιλιότητα της εγκυμοσύνης!! 

Εντάξει, @Μπλε,πέθανα!!!!???

Όλες θα βιώσουμε τη δυσκοιλιότητα της εγκυμοσύνης!!!????

Γελάω μόνη μου σαν το χαζό!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχχαχα, ρε ΜΠΛΕ αυτη η δυσκοιλιοτητα ποτε ερχεται? Τις λιγες εβδομαδες που ημουν, πηγαινα ρολοι και χαιρομουν (βεβαια χιλιες φορες να γινω σαν το φουσκοψαρο αλλα να παει καλα η εγκυμοσυνη ασυζητητι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαχα, ρε ΜΠΛΕ αυτη η δυσκοιλιοτητα ποτε ερχεται? Τις λιγες εβδομαδες που ημουν, πηγαινα ρολοι και χαιρομουν (βεβαια χιλιες φορες να γινω σαν το φουσκοψαρο αλλα να παει καλα η εγκυμοσυνη ασυζητητι)

Ερχεται αργότερα παιδι μου για αυτο την αναφέρω στο 1ο τρίμηνο δεν εχεις πολλα τέτοια. Αλλα αν σκεφτει κανείς οτι ολα μας τα οργανα μετακινούνται σιγα σιγα κ ιδιαιτέρως το εντερο πως να μην ζοριζεται το καημένο;; αμα δεις που φτανει στον 9ο θα ανατριχιασεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ερχεται αργότερα παιδι μου για αυτο την αναφέρω στο 1ο τρίμηνο δεν εχεις πολλα τέτοια. Αλλα αν σκεφτει κανείς οτι ολα μας τα οργανα μετακινούνται σιγα σιγα κ ιδιαιτέρως το εντερο πως να μην ζοριζεται το καημένο;; αμα δεις που φτανει στον 9ο θα ανατριχιασεις!!!!

Χριστε μου......Τελοσπαντων τι να κανουμε....Εχω αρχισει και πιστευω οτι αν πχ παρεις 10 κιλας σε μια εγκυμοσυνη τα 3 ειναι μωρο, τα 3 υγρα, και τα 4 σκ@τ@ :P Αμα γεννησεις και πας τουαλετα τα χανεις. Μετα τα δεκα δε φερω ευθυνη για τις προβλεψεις μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Χριστε μου......Τελοσπαντων τι να κανουμε....Εχω αρχισει και πιστευω οτι αν πχ παρεις 10 κιλας σε μια εγκυμοσυνη τα 3 ειναι μωρο, τα 3 υγρα, και τα 4 σκ@τ@ :P Αμα γεννησεις και πας τουαλετα τα χανεις. Μετα τα δεκα δε φερω ευθυνη για τις προβλεψεις μου :P

Αχαχαχαχα ποσο αλήθεια...αχαχα κλαίω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Χριστε μου......Τελοσπαντων τι να κανουμε....Εχω αρχισει και πιστευω οτι αν πχ παρεις 10 κιλας σε μια εγκυμοσυνη τα 3 ειναι μωρο, τα 3 υγρα, και τα 4 σκ@τ@ :P Αμα γεννησεις και πας τουαλετα τα χανεις. Μετα τα δεκα δε φερω ευθυνη για τις προβλεψεις μου :P

@Kat-Cat, @Μπλε ,έχετε δωσει ρεσιτάλ σήμερα!!????

Και μετά σου λένε..Εγκυμοσυνη:η καλύτερή περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας!!??

Εμένα πάντως η μαμα μου πάντα μου έλεγε..Οποτε βλέπω εγκύους  (ειδικά προς το τέλος της εγκυμοσύνης) τις λυπάμαι..Κατι θα ξέρει..???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Kat-Cat, @Μπλε ,έχετε δωσει ρεσιτάλ σήμερα!!????

Και μετά σου λένε..Εγκυμοσυνη:η καλύτερή περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας!!??

Εμένα πάντως η μαμα μου πάντα μου έλεγε..Οποτε βλέπω εγκύους  (ειδικά προς το τέλος της εγκυμοσύνης) τις λυπάμαι..Κατι θα ξέρει..???

 

Αχ τι να κανουμε το διακωμωδουμε λιγο. Περα απο την πλακα, μετραω τις μερες να ρθει ο Μαιος να αδιαθετησω για να μπω λιγο και γω στο παιχνιδι ρε παιδι μου......3 βδομαδες μεινανε για την επομενη περιοδο και δε φανταζεστε ποσο ανυπομονω λιγο να νιωσω οτι ξεκιναω, ασχετως ποτε θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ τι να κανουμε το διακωμωδουμε λιγο. Περα απο την πλακα, μετραω τις μερες να ρθει ο Μαιος να αδιαθετησω για να μπω λιγο και γω στο παιχνιδι ρε παιδι μου......3 βδομαδες μεινανε για την επομενη περιοδο και δε φανταζεστε ποσο ανυπομονω λιγο να νιωσω οτι ξεκιναω, ασχετως ποτε θα γινει.

Νερό θα περάσουν οι μέρες και δεν θα το καταλάβεις!!Και μετά θα παρακαλάς να μην έρθει η επόμενη περίοδος..???

Καλα λένε οι άντρες..Ειναι τρελές αυτές οι γυναίκες (εμείς και οι Γαλάτες)!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Νερό θα περάσουν οι μέρες και δεν θα το καταλάβεις!!Και μετά θα παρακαλάς να μην έρθει η επόμενη περίοδος..???

Καλα λένε οι άντρες..Ειναι τρελές αυτές οι γυναίκες (εμείς και οι Γαλάτες)!!!???

αχαχαχαχ, ελα μου ντε, θεοτρελες......Ετσι οπως λες θα γινουν δεν το συζητω, αλλα οπως και να χει νιωθεις οτι ξεκινας μια προσπαθεια ενα κατι, τωρα καθομαι και περιμενω. Βεβαια ειναι η πρωτη φορα μετα απο λιγους μηνες που οι επαφες γινονται περισσοτερο για ευχαριστηση παρα με προγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Μια από τα ίδια @Rena88. @zoi.ko αν μεινουμε θα μας εχεις πελατισσες, αντιλαμβανεσαι.....δικιο εχει η @anni7.

Λοιπον σας ανεβάζω κατι που υπέπεσε στην αντίληψή μου κοιτάζοντας κάτι άσχετο. Το είδα και με ρούφηξε όλο. Αντιλήφθηκα ότι κάποια άγχη ειναι ίδια είτε ειναι το 1960 που τότε υπήρχε και μεγαλύτερη άγνοια και λογω έλλειψης ιντερνετ και ενημέρωσης, αλλά και είτε είσαι διάσημος ή κοινός θνητός. Δεν αρέσει και δεν άρεσε ποτέ σε όλους η συγκεκριμένη, αλλα το βιντεάκι αξίζει να το δείτε.....

 

 

τι μου εκανες απογευματιατικα τα εμπιξα τα κλαμματα που δε την συμπαθουσα γιατι εγω αγαπω μονο τζενη αλλα πραγματικα με συγκινησε ποσο ευτυχια και αγαπη ξεχειλιζει !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!! Επιτέλους στο σπιτάκι μας. Έχω βάλει ήδη 2 πλυντήρια κ περιμένουν άλλα 2. Αδιαθετησα κιόλας τα ξημερώματα.

Εγώ πάντως ενώ πριν την εγκυμοσύνη είχα θέμα με τη δυσκοιλιότητα, είχα κάνει κ 7 μέρες να πάω τουαλέτα, στην εγκυμοσύνη πήγαινε ρολόι τ σύστημα. Οπότε όλα είναι σχετικά κ μην τ σκέφτεστε από τώρα.

@Rena88 Εγώ είχα τέλεια εγκυμοσύνη. Το λέω απολάμβανα την κάθε μέρα. Εκτός από τ πρωτο τρίμηνο π είχα πέσει ψυχολογικά άλλα από την κλεισουρα κ τα χάπια δ είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα. Εύχομαι όλα τα κορίτσια όμορφες εγκυμοσύνες να έχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης μου φτιαξατε την μερα με αυτα που λετε δε υπαρχει τρελο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!! και την κατακρατηση ξεχασατε να πειτε!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...