Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πως γίνεται κάθε φορά που έχω ρεπό να λέω ότι θα ξεκουραστώ και τελικά να γίνομαι ρεταλι......δεν το έχω καταλάβει!!! Εμένα κορίτσια από μικρή ο γιατρός με έλεγε μακαρονι.....τώρα ο γυναικολόγος μου μου λέει πως όταν μείνω έγκυος θα είμαι σαν καρφίτσα που έχει καταπιεί στραγαλι!?

@Μπλε με το καλό η νέα φωτογραφία!?

καλως την!!!!!!! ααααα παλι στον καναπε την εβγαλες????? κανε και καμια δουλεια!!!!!!!

ωραιος ο γιατρος σου με εκανε και γελασα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλως την!!!!!!! ααααα παλι στον καναπε την εβγαλες????? κανε και καμια δουλεια!!!!!!!

ωραιος ο γιατρος σου με εκανε και γελασα!!!!!!!

Κλασικά καναπές και αραλικι(στον ύπνο μου)χαχαχαχαχα.....που τέτοια τύχη ρε κορίτσι.....διάλεξα και μπελαλιδικο φαγητό σήμερα (γεμιστά),είχα και οφθαλμίατρο το πρωί.....πλάκα πλάκα μόλις έκατσα στον καναπέ από τις 8.00 που είμαι στο πόδι!?

Είναι νούμερο ο γιατρός μου το έχω ξαναπεί χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κλασικά καναπές και αραλικι χαχαχαχαχα.....που τέτοια τύχη ρε κορίτσι.....διάλεξα και μπελαλιδικο φαγητό σήμερα (γεμιστά),είχα και οφθαλμίατρο το πρωί.....πλάκα πλάκα μόλις έκατσα στον καναπέ από τις 8.00 που είμαι στο πόδι!?

Είναι νούμερο ο γιατρός μου το έχω ξαναπεί χαχαχαχαχα!

γεμιστα???? ειναι θεικο φαγητο αλλα κοριτσαρα πολυ δουλεια!!!!!!!!!!! γεια στα χερια σου!!!!!!!

ολα τα ειχες και συμφερες σημερα!!! αστα και εγω πρεπει να παω οφθαλμιατρο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 όλες οι μανουλες είναι περήφανες για τα παιδάκια τους. Αλλά οταβ τ μωρο είναι έτσι βολικό μπορείς να κάνεις κπ πράγματα πιο άνετα. Αν ήταν έστω κ λίγο γκρινιάρα δ θα έκανα τέτοιο ταξίδι δεδομένου ότι πας κ φιλοξενούμενος. Το μωρο όμως δ ακούστηκε όσες μέρες είμασταν εκεί κ τ καλύτερο είναι ότι καθόταν κ με κπ άλλον μέχρι πχ να μπω να κάνω ένα μπάνιο, να ετοιμαστώ για εξω κτλ. 

@Μπλε περιμένουμε νέα σου από τ γιατρό!

Εμείς σήμερα επιστρέψαμε Λάρισα. Είμαι λίγο πτώμα άλλα περάσαμε παρά πολύ ωραια. Παρασκευή γυρναμε σπίτι μας επιτέλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko γεμιστά αγαπημένα! Πιστεύω όλη την υπόλοιπη μέρα να λιώσεις στον καναπέ.

@anni7 συμφωνώ. Ο κάθε άνθρωπος είναι όμορφος με τ τρόπο του. Κ κυρίως ο χαμογελαστός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

γεμιστα???? ειναι θεικο φαγητο αλλα κοριτσαρα πολυ δουλεια!!!!!!!!!!! γεια στα χερια σου!!!!!!!

ολα τα ειχες και συμφερες σημερα!!! αστα και εγω πρεπει να παω οφθαλμιατρο!!!! 

Ε μα με είχε ζαλίσει και ο σύζυγος κάνε και κάνε.....γύρισα βέβαια και 2-3 μαναβικα για να βρώ ωραίες ντομάτες (τι χάλι κι αυτό στα supermarket άθλιες λες και είναι Νοέμβρης). Ναι γι αυτό δεν παίρνω δραμι.....εκεί στα 53 κιλά......τρώω τρώω και τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πως γίνεται κάθε φορά που έχω ρεπό να λέω ότι θα ξεκουραστώ και τελικά να γίνομαι ρεταλι......δεν το έχω καταλάβει!!! Εμένα κορίτσια από μικρή ο γιατρός με έλεγε μακαρονι.....τώρα ο γυναικολόγος μου μου λέει πως όταν μείνω έγκυος θα είμαι σαν καρφίτσα που έχει καταπιεί στραγαλι!?

@Μπλε με το καλό η νέα φωτογραφία!?

χαχαχαχχ!Μπραβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν ειναι σημερα ο γιατρος. Την Δευτερα 23/4  εχω στο Ελενα με τον καινουριο και την Τεταρτη 25/4 με την δικια μου.  :P
Σημερα ειχα κομμωτηριο! Εβαψα μαλλι απλα οχι ριζα και ουτε με πειραξε η μυρωδια ουτε τπτ και εκανα και ενα κουρεματακι νοιωθω ανθρωπος!!!
Παλι ειχα εμετους βεβαια χθες και σημερα αλλα νταξει πλεον εχει γινει ρουτινα και αυτο!

Αχ ρε κοριτσακια ποσο μ αρεσουν τα γεμιστα! Δεν τα τρωει ομως ο αντρας καθολου και δεν τα φτιαχνω ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε σοβαρά?Εμένα είναι παααααρα πολύ του κρέατος αλλά γεμιστά.....τα τσακίζει!Καλύτερα που δεν τα τρώει......είναι φαΐ μπελάς τα άτιμα!Με γειες και το μαλλί.?

Μόλις επλυνα και το ταψί..... επιτέλους πέρα από ένα μπανακι.....δεν έχω ΤΊΠΟΤΑ να κάνω!!!?

Το κερασάκι στην τούρτα σήμερα..... είναι ότι ήρθε και η κοκκινομάλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 κλαιω με το νταρντανομωρα. αχαχαχαχ. Μου εξαπτετε την περιεργεια οταν αναφερετε εξωτερικα χαρακτηριστικα δνε ξερω. ΙΣως γιατι δεν εχουμε σαφη εικονα στο μυαλο μας για την καθεμια

@anni7 παμε για το Μαιο με τα γαιδουράκια όπως λες!!! Αν και εσυ εχεις και Απριλιο μπροστά σου,να γονιμοποιηθείς. Εγω από το Μαιο

@Μπλε περιμενουμε νεα

@zoi.ko φοβερος ο γιατρος, και η αληθεια ειναι δεν εχει και αδικο με τα κιλα και το υψος σου. αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Μπλε σοβαρά?Εμένα είναι παααααρα πολύ του κρέατος αλλά γεμιστά.....τα τσακίζει!Καλύτερα που δεν τα τρώει......είναι φαΐ μπελάς τα άτιμα!Με γειες και το μαλλί.?

Μόλις επλυνα και το ταψί..... επιτέλους πέρα από ένα μπανακι.....δεν έχω ΤΊΠΟΤΑ να κάνω!!!?

Το κερασάκι στην τούρτα σήμερα..... είναι ότι ήρθε και η κοκκινομάλλα!

κουτσα στραβα παλι ιδιες μερες ψιλοεχουμε, εγω οδευω προς το τελος. Γεμιστα αγαπωωωωωω αλλα εχουν πολλα τσουμπλεκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

κουτσα στραβα παλι ιδιες μερες ψιλοεχουμε, εγω οδευω προς το τελος. Γεμιστα αγαπωωωωωω αλλα εχουν πολλα τσουμπλεκια

Άστα γ#@σε τα..... είπα όμως να το παίξω καλή χαχαχαχαχα!!! Ναι μωρέ το ξέρω αλλά έτσι ήμουν από παιδί..... ψιλολιγνη....αν πάρω κιλά τα παίρνω κοιλίτσα πράγμα που σιχαίνομαι ειλικρινά! Άντε ήρθε,να τελειώσει να πάω άλλη μια φορά στο γιατρό να με δει και να κανονίσουμε το scratching....το πείρα απόφαση θα το κάνω να τελειώνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Άστα γ#@σε τα..... είπα όμως να το παίξω καλή χαχαχαχαχα!!! Ναι μωρέ το ξέρω αλλά έτσι ήμουν από παιδί..... ψιλολιγνη....αν πάρω κιλά τα παίρνω κοιλίτσα πράγμα που σιχαίνομαι ειλικρινά! Άντε ήρθε,να τελειώσει να πάω άλλη μια φορά στο γιατρό να με δει και να κανονίσουμε το scratching....το πείρα απόφαση θα το κάνω να τελειώνω!

να το κανεις αφου στο ειπε. Ενα μηνα σου ειπε μετα να περιμενεις μονο? Δεν ειναι τιποτα, αν και σου ευχομαι τον αλλο μηνα που θα πας να μην μπορεις να το κανεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

να το κανεις αφου στο ειπε. Ενα μηνα σου ειπε μετα να περιμενεις μονο? Δεν ειναι τιποτα, αν και σου ευχομαι τον αλλο μηνα που θα πας να μην μπορεις να το κανεις ;)

Ναι μου λέει:δεν είναι τίποτα θα κοιμηθείς κάνα 20αλεπτο και σε μια ώρα το πολύ θα φύγεις να πας σπίτι σου!Ένα μήνα αποχή και μετά βουρ!

Το έψαξα και λίγο για να πω την αλήθεια σε σελίδες και άλλων γυναικολογων και παντού διάβασα το ίδιο:ένα μήνα αποχή! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι αν και με έχει ρίξει λίγο ψυχολογικά και είμαι σίγουρη ότι θα χρειαστεί......2 μήνες που έκανα τις στοχευμένες προσπάθειες με τα τεστ είχα να πάω  να με δει και με το που πήγα στον 3ο είδε τον πολυποδα, ενώ πρίν τίποτα!Σκέφτομαι ότι είναι ίσως ένας λόγος που δεν οπότε.....θα το κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι μου λέει:δεν είναι τίποτα θα κοιμηθείς κάνα 20αλεπτο και σε μια ώρα το πολύ θα φύγεις να πας σπίτι σου!Ένα μήνα αποχή και μετά βουρ!

Το έψαξα και λίγο για να πω την αλήθεια σε σελίδες και άλλων γυναικολογων και παντού διάβασα το ίδιο:ένα μήνα αποχή! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι αν και με έχει ρίξει λίγο ψυχολογικά και είμαι σίγουρη ότι θα χρειαστεί......2 μήνες που έκανα τις στοχευμένες προσπάθειες με τα τεστ είχα να πάω  να με δει και με το που πήγα στον 3ο είδε τον πολυποδα, ενώ πρίν τίποτα!Σκέφτομαι ότι είναι ίσως ένας λόγος που δεν οπότε.....θα το κάνω!

ενας μηνας δνε ειναι πραγματικα τιποτα, στο λεω εγω που περασε ηδη νερο, και θα περιμενω και αλλον ενα. Να σου πω και εγω θα το εκανα στη θεση σου. Ετοιμη ημουν να κανω αυτο που ειδαν στην αποξεση το μικρο διαφραγμα και ο μονος λογος που δεν το κανω ειναι γιατι δε θα το χα δει ποτε αν δεν την ειχα κανει, και γιατι μου ειπε οτι ειναι τοσο μικρο που δεν επηρεαζει (μου το σχεδιασε κιολας και ειναι ελαχιστη η κουρμπιτσα), και λογω κοστους (ειναι ακριβη επεμβαση), αλλιως δε θα το συζητουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι μου λέει:δεν είναι τίποτα θα κοιμηθείς κάνα 20αλεπτο και σε μια ώρα το πολύ θα φύγεις να πας σπίτι σου!Ένα μήνα αποχή και μετά βουρ!

Το έψαξα και λίγο για να πω την αλήθεια σε σελίδες και άλλων γυναικολογων και παντού διάβασα το ίδιο:ένα μήνα αποχή! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι αν και με έχει ρίξει λίγο ψυχολογικά και είμαι σίγουρη ότι θα χρειαστεί......2 μήνες που έκανα τις στοχευμένες προσπάθειες με τα τεστ είχα να πάω  να με δει και με το που πήγα στον 3ο είδε τον πολυποδα, ενώ πρίν τίποτα!Σκέφτομαι ότι είναι ίσως ένας λόγος που δεν οπότε.....θα το κάνω!

Αντε κοριτσι μου!Βγαλε το εκει να ξεμπερδευεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ενας μηνας δνε ειναι πραγματικα τιποτα, στο λεω εγω που περασε ηδη νερο, και θα περιμενω και αλλον ενα. Να σου πω και εγω θα το εκανα στη θεση σου. Ετοιμη ημουν να κανω αυτο που ειδαν στην αποξεση το μικρο διαφραγμα και ο μονος λογος που δεν το κανω ειναι γιατι δε θα το χα δει ποτε αν δεν την ειχα κανει, και γιατι μου ειπε οτι ειναι τοσο μικρο που δεν επηρεαζει (μου το σχεδιασε κιολας και ειναι ελαχιστη η κουρμπιτσα), και λογω κοστους (ειναι ακριβη επεμβαση), αλλιως δε θα το συζητουσα.

Παλιότερα είχα κάνει μια επέμβαση (βαρθολυνιτιδας) και είδε τα έσω μου...θέλω να πιστεύω ότι δεν έχω άλλο θέμα! Άστο καλέ τι να κάνεις? Ααααχ αυτά τα λεφτά.....πρέπει συνεχώς να έχεις ένα πορτοφόλι ανοιχτό και να μοιράζεις.....πφφφφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αντε κοριτσι μου!Βγαλε το εκει να ξεμπερδευεις.

Θα πάω Αθηνά μου να ξεμπερδευω μέσα στο Μάιο.....να κανονίσω τα ρεπό μου στη δουλειά και θα το προγραμματισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Παλιότερα είχα κάνει μια επέμβαση (βαρθολυνιτιδας) και είδε τα έσω μου...θέλω να πιστεύω ότι δεν έχω άλλο θέμα! Άστο καλέ τι να κάνεις? Ααααχ αυτά τα λεφτά.....πρέπει συνεχώς να έχεις ένα πορτοφόλι ανοιχτό και να μοιράζεις.....πφφφφ!!!!

αστα να πανε....γιατι βεβαια ηταν και η αποξεση κοστος. Εγω τα εσω μου ο,τι βλεπω απτον υπερηχο, αλλα τωρα που τα ειδε καλυτερα ειδε και αυτο το μικρο. Τουλαχιστον δεν πρεπει να βγει παναγια μου, αλλα η αληθεια ειναι εστω και στο ακουσμα με ξενερωσε ΦΟΥΛ γιατι παντα παει το μυαλο σου μετα στο κακο, στο μηπως φταιει αυτο κλπκλπ. Μετα το ξεχναω γιατι κανεις ποτε δεν το ξαναβλεπει σε υπερηχο και γιατι και αυτος μου το ξεκιψε και δεν το κουβεντιαζει και το θυμαμαι αραια και που :P . Tιποτα αλλο δεν εχεις και αυτο λογικα τωρα εμφανιστηκε δεν το ειχες γιαυτο δνε το χατε δει κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Θα πάω Αθηνά μου να ξεμπερδευω μέσα στο Μάιο.....να κανονίσω τα ρεπό μου στη δουλειά και θα το προγραμματισω!

Μια χαρα!!!!Θα πας με αλλο αερα μετα για τις προσπαθειες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αστα να πανε....γιατι βεβαια ηταν και η αποξεση κοστος. Εγω τα εσω μου ο,τι βλεπω απτον υπερηχο, αλλα τωρα που τα ειδε καλυτερα ειδε και αυτο το μικρο. Τουλαχιστον δεν πρεπει να βγει παναγια μου, αλλα η αληθεια ειναι εστω και στο ακουσμα με ξενερωσε ΦΟΥΛ γιατι παντα παει το μυαλο σου μετα στο κακο, στο μηπως φταιει αυτο κλπκλπ. Μετα το ξεχναω γιατι κανεις ποτε δεν το ξαναβλεπει σε υπερηχο και γιατι και αυτος μου το ξεκιψε και δεν το κουβεντιαζει και το θυμαμαι αραια και που :P . Tιποτα αλλο δεν εχεις και αυτο λογικα τωρα εμφανιστηκε δεν το ειχες γιαυτο δνε το χατε δει κιολας.

Μα αυτό λέω 2 μήνες δεν πήγα(παντα μου κάνει κολποσκοπηση οταν πάω)και τσουπ ξεφύτρωσε.......δλδ έλεος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Μια χαρα!!!!Θα πας με αλλο αερα μετα για τις προσπαθειες σου!

Ναι ναι και με φρέσκο ενδομήτριο χαχαχαχαχα ποιός τη χάρη μου!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λεγε η β γυναικολογος οτι καμια φορα μετα απο αποξεσεις επειδη ανανεωνεται η μητρα συλλαμβανεις πιο ευκολα. Θα δειξει η πορεια βεβαια, αλλα στο λεω οπως μου το ειπε. Φρεσκαδουρα θα σαι. καθαρη καθαρη! Το πιο ουσιαστικο βεβαια ειναι οτι δε χανεις χρονο. ενας κυκλος ισον τιποτα αν σκεφτεις τις πιθανοτητες καθε φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko, πόσο νοικοκυρά εισαι πια!!!Και πλένεις και το ταψί;?Εγω αν είχα μπει σε τετοιο κοπο και ειχα φτιάξει γεμιστά,θα απαιτούσα τουλαχιστον να πλύνει το ταψί!!???

Πιθανόν βέβαια να το επλενα εγώ πάλι,αλλα τουλάχιστον θα το απαιτούσα..???

Με το καλό να κάνεις και την επεμβασουλα σου και όλα να πάνε τέλεια!!!

Κορίτσια,έφτιαξε ο καιρός οπότε πιστεύω ότι σιγά σιγά πρέπει να φτιάξει και η διάθεση μας...Αντε να έρχονται τα καλά τα νέα σιγά-σιγα!!Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...