Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Εγώ,βρε κορίτσια,στο ρεπό μου τρέχω σαν το Βέγγο να κάνω τις δουλειές του σπιτιού..Ποτε δεν ξεκουράζομαι στο ρεπό μου..Μονο όταν δουλεύω απόγευμα και δεν έχω δουλειά,κοιμάμαι λίγο παραπάνω και χαλαρώνω!

Περιμένω κι εγω τη μέρα που θα να βαρεθώ,αλλα δεν την βλέπω να έρχεται..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Τι κάνετε κορίτσια?. 

Εκανα εχτές τεστάκι το οποίο βγήκε αρνητικό. Άργησα να τα ξεκινήσω η αλήθεια είναι! Ίσως έγινε νωρίς η καθόλου.! Την βλέπω την απογοήτευση κ αυτόν τον μήνα! :(

Βρε, @skooby! μην απογοητεύεσαι πριν την ώρα του...Νομιζω ότι σε έχει πάρει πολύ από κάτω,βρε κοριτσάκι μου!!Όλες εδώ μέσα θέλουμε πάρα πολύ ένα μωράκι αλλά αν φτάσει αυτή η επιθυμία μας να γίνει εμμονή το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να χαλάμε τη ζωή μας!!

Αλήθεια τώρα..Στεναχωριεμαι να σε "βλέπω" ετσι..Στα λέω γιατί κι εγω πριν κάνα 2μηνο το είχα πάρει πάρα πολύ βαριά όλο αυτό αλλά κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα να με παίρνει τόσο πολύ από κάτω όλο αυτό και ηρέμησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ,βρε κορίτσια,στο ρεπό μου τρέχω σαν το Βέγγο να κάνω τις δουλειές του σπιτιού..Ποτε δεν ξεκουράζομαι στο ρεπό μου..Μονο όταν δουλεύω απόγευμα και δεν έχω δουλειά,κοιμάμαι λίγο παραπάνω και χαλαρώνω!

Περιμένω κι εγω τη μέρα που θα να βαρεθώ,αλλα δεν την βλέπω να έρχεται..???

οχι εγω δε βαριεμαι στο σπιτι στην δουλεια μου ειμαι εχω και δουλεια αλλα βαριεμαι χαχαχαχααχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουκου και γω τιποτα, πλην ενος καφε με μια φιλη μου που περασαμε ωραια. Κατα τα αλλα βαρετα. Ελπιζω το επομενο να ναι καλυτερο. Τουλαχιστον ξεκουραστηκα δεν μπορω να πω. @ scooby τι κυκλο εχεις ποια μερα το ξεκινας και ποια ωρα της μερας το κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Scooby! καληπέρα ! πότε περιμένεις κορίτσι? Μήπως βιάστηκες ?

τεστ ωορρηξιας εκανε μαλλον. χιχιχιχι, οχι εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ,βρε κορίτσια,στο ρεπό μου τρέχω σαν το Βέγγο να κάνω τις δουλειές του σπιτιού..Ποτε δεν ξεκουράζομαι στο ρεπό μου..Μονο όταν δουλεύω απόγευμα και δεν έχω δουλειά,κοιμάμαι λίγο παραπάνω και χαλαρώνω!

Περιμένω κι εγω τη μέρα που θα να βαρεθώ,αλλα δεν την βλέπω να έρχεται..???

αχ αυτες οι δουλειες. Γυρισα τωρα απο δουλεια και σφουγγαριζω. Μισο σπιτι σημερα μισο αυριο. Καθε μερα και κατι.....Πρεπει να φωναξω και τη γυναικα την αλλη εβδομαδα για τα ρημαδια τα μπαλκονια και τα τζαμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Έχω ακόμα 13 μέρες! :/

Αν ηταν σημερα αρνητικό μπορει η ωορρηξία σου να ειναι σημερα . Κανε μια προσπάθεια και δες τις επομενες μερες ξανά.

Κοριτσάκια εγω αντιθέτως πηγα μια μερα στην δουλειά και πως το χάρηκα!!! Βαριέμαι συνέχεια που δεν δουλεύω.... :( Απ'την αλλη ριχνω τρελούς ύπνους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αν ηταν σημερα αρνητικό μπορει η ωορρηξία σου να ειναι σημερα . Κανε μια προσπάθεια και δες τις επομενες μερες ξανά.

Κοριτσάκια εγω αντιθέτως πηγα μια μερα στην δουλειά και πως το χάρηκα!!! Βαριέμαι συνέχεια που δεν δουλεύω.... :( Απ'την αλλη ριχνω τρελούς ύπνους!!!

οταν γεννησεις μαλλον θα λες παω στη δουλεια για ξεκουραση.... αχαχαχχα. Ειχα μια συναδελφο παλια που ειχε ενα μωρο και οταν σχολαγαμε της ελεγα καλη ξεκουραση, και μου απαντουσε, τωρα παω να δουλεψω, εδω ξεκουραζομαι :P (Και κανω σουπερ αγχωτικη δουλεια.....ειδικα τοτε λιωναμε). Σε καταλαβαινω παντως, οταν καθομαστε θελουμε να κανουμε πραγματα και οταν κανουμε θελουμε ξεκουραση. πως πας κατα τα αλλα κοριτσι? Φουσκωνεις?Στειλε λιγη μπεμπεδοσκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ,βρε κορίτσια,στο ρεπό μου τρέχω σαν το Βέγγο να κάνω τις δουλειές του σπιτιού..Ποτε δεν ξεκουράζομαι στο ρεπό μου..Μονο όταν δουλεύω απόγευμα και δεν έχω δουλειά,κοιμάμαι λίγο παραπάνω και χαλαρώνω!

Περιμένω κι εγω τη μέρα που θα να βαρεθώ,αλλα δεν την βλέπω να έρχεται..???

Κοίταξε τι έχω πάθει.. παλιά ήμουν μανιακή και εγώ με τις δουλειές και δεν ησύχαζα αν δεν ήταν όλα στην εντέλεια..!! Όμως τα τελευταία 2 χρόνια είπα να το δω λίγο πιο χαλαρά γιατί αλλιώς θα τρελαινόμουν.. πχ πήγαινα σπίτι να μαγειρέψω , να στρώσω κρεβάτι, να μαζέψω τα ρούχα να σκουπίσω να ξεσκονίσω όμως επειδή κουράστηκα να τρέχω και στο τέλος να είμαι κομμάτια και να μην μπορώ να χαρώ τίποτα τα κάνω όμως σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς.. αν βάλει ο αντρούλης μου και ένα τσαλακωμένο μπλουζάκι δεν τρέχει τίποτα (τα πουκάμισα φυσικά πάντα στην τρίχα) :P όμως θα μπορώ να κάτσω παρεούλα του το βράδυ και δεν θα πέσω νεκρή ;) Έτσι το είδα κάποια στιγμή γιατί ένα διάστημα κοιμόμουν απο τις 10 και πραγματικά είχαμε πάψει να είμαστε ζευγάρι αλλά συγκάτοικοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοίταξε τι έχω πάθει.. παλιά ήμουν μανιακή και εγώ με τις δουλειές και δεν ησύχαζα αν δεν ήταν όλα στην εντέλεια..!! Όμως τα τελευταία 2 χρόνια είπα να το δω λίγο πιο χαλαρά γιατί αλλιώς θα τρελαινόμουν.. πχ πήγαινα σπίτι να μαγειρέψω , να στρώσω κρεβάτι, να μαζέψω τα ρούχα να σκουπίσω να ξεσκονίσω όμως επειδή κουράστηκα να τρέχω και στο τέλος να είμαι κομμάτια και να μην μπορώ να χαρώ τίποτα τα κάνω όμως σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς.. αν βάλει ο αντρούλης μου και ένα τσαλακωμένο μπλουζάκι δεν τρέχει τίποτα (τα πουκάμισα φυσικά πάντα στην τρίχα) :P όμως θα μπορώ να κάτσω παρεούλα του το βράδυ και δεν θα πέσω νεκρή ;) Έτσι το είδα κάποια στιγμή γιατί ένα διάστημα κοιμόμουν απο τις 10 και πραγματικά είχαμε πάψει να είμαστε ζευγάρι αλλά συγκάτοικοι..

καλα σιδερο δεν κανω σχεδον ποτε. αχαχαχαχαχ. ο καθενας τα δικα του, και αντε παταω σεντονια  εγω. Δε γινεται πραγματικα. Με το σπιτι μεσα ακομα δεν το χω αποβαλλει, αλλα βρισκω μηχανισμους και εχω βελτιωθει. Δεν εχω ομως την τρελα με τα μπαλκονια και τα τζαμια. Μια στο τοσο και αυτο η γυναικα και αντε ενδιαμεσως αλλη μια φορα να ριξω εγω λιγο νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

οταν γεννησεις μαλλον θα λες παω στη δουλεια για ξεκουραση.... αχαχαχχα. Ειχα μια συναδελφο παλια που ειχε ενα μωρο και οταν σχολαγαμε της ελεγα καλη ξεκουραση, και μου απαντουσε, τωρα παω να δουλεψω, εδω ξεκουραζομαι :P (Και κανω σουπερ αγχωτικη δουλεια.....ειδικα τοτε λιωναμε). Σε καταλαβαινω παντως, οταν καθομαστε θελουμε να κανουμε πραγματα και οταν κανουμε θελουμε ξεκουραση. πως πας κατα τα αλλα κοριτσι? Φουσκωνεις?Στειλε λιγη μπεμπεδοσκονη

Ναιαιαιαι. Οτι μας λειπει ζητάμε!!! 

Γενικά ευτυχώς αυτες τις μερες είμαι πολυ καλά. Σας στελνω μονίμως!!

 

@Irene_D συμφωνώ κορίτσι και εγώ ετσι σταματησα να κανω συνέχεια δουλειές... καλυτερα να περνάς χρονο με τον αντρουλη και ποιος νοιαζεται για τα τσαλακωμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα σιδερο δεν κανω σχεδον ποτε. αχαχαχαχαχ. ο καθενας τα δικα του, και αντε παταω σεντονια  εγω. Δε γινεται πραγματικα. Με το σπιτι μεσα ακομα δεν το χω αποβαλλει, αλλα βρισκω μηχανισμους και εχω βελτιωθει. Δεν εχω ομως την τρελα με τα μπαλκονια και τα τζαμια. Μια στο τοσο και αυτο η γυναικα και αντε ενδιαμεσως αλλη μια φορα να ριξω εγω λιγο νερο.

Καλέ εσύ δεν έχεις πάρει άντρα,το τζόκερ πέτυχες!!!Να σιδερωσει εμένα ο άντρας μου;?Ούτε καν!!!Στη μάνα του θα το πάει να του το σιδερωσει..Αυτο είναι το κακο με τους άντρες..Τους κακομαθαινουν οι μαμάδες τους και την πληρώνουμε εμείς!!???

Γι'αυτό κορίτσια όσες από εμάς κάνουμε γιους να κοιτάξουμε να τους κάνουμε τους άντρες που θα θέλαμε να έχουμε για συζύγους..Οχι κακομαθημένα αγοράκια που θα ταλαιπωρούν τις γυναίκες τους!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλέ εσύ δεν έχεις πάρει άντρα,το τζόκερ πέτυχες!!!Να σιδερωσει εμένα ο άντρας μου;?Ούτε καν!!!Στη μάνα του θα το πάει να του το σιδερωσει..Αυτο είναι το κακο με τους άντρες..Τους κακομαθαινουν οι μαμάδες τους και την πληρώνουμε εμείς!!???

Γι'αυτό κορίτσια όσες από εμάς κάνουμε γιους να κοιτάξουμε να τους κάνουμε τους άντρες που θα θέλαμε να έχουμε για συζύγους..Οχι κακομαθημένα αγοράκια που θα ταλαιπωρούν τις γυναίκες τους!!???

αχαχαχαχ, εμ....η αναγκη. Για να ειμαι ειλικρινης και η πεθερα μου με παρακαλει να της πηγαινω ρουχα να τα σιδερωνει, οπως και η μανα μου, απλα δεν τα πηγαινω γιατι ντρεπομαι. Αχαχαχαχα, αλλα με παρακαλαει η δολια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλέ εσύ δεν έχεις πάρει άντρα,το τζόκερ πέτυχες!!!Να σιδερωσει εμένα ο άντρας μου;?Ούτε καν!!!Στη μάνα του θα το πάει να του το σιδερωσει..Αυτο είναι το κακο με τους άντρες..Τους κακομαθαινουν οι μαμάδες τους και την πληρώνουμε εμείς!!???

Γι'αυτό κορίτσια όσες από εμάς κάνουμε γιους να κοιτάξουμε να τους κάνουμε τους άντρες που θα θέλαμε να έχουμε για συζύγους..Οχι κακομαθημένα αγοράκια που θα ταλαιπωρούν τις γυναίκες τους!!???

Χχαχχαχ!Μια χαρα τα λες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, εμ....η αναγκη. Για να ειμαι ειλικρινης και η πεθερα μου με παρακαλει να της πηγαινω ρουχα να τα σιδερωνει, οπως και η μανα μου, απλα δεν τα πηγαινω γιατι ντρεπομαι. Αχαχαχαχα, αλλα με παρακαλαει η δολια.

Να της τα στειλω εγω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, εμ....η αναγκη. Για να ειμαι ειλικρινης και η πεθερα μου με παρακαλει να της πηγαινω ρουχα να τα σιδερωνει, οπως και η μανα μου, απλα δεν τα πηγαινω γιατι ντρεπομαι. Αχαχαχαχα, αλλα με παρακαλαει η δολια.

Εμένα πάλι καμία δεν με παρακαλάει!!????

Αλλά και να με παρακαλούσε η πεθερά μου,δεν θα τα πήγαινα..Κι εγώ θα ντρεπόμουν..Ασε που σίγουρα μετά θα με σκεφτόταν τι ανεπροκοπη που ειμαι!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!Τι τσαγκαροδευτερα ήταν αυτή.......ακόμα κουδούνι είμαι αφήστε αυτή τη σκόνη πάλι που δε λέει να ξεκουμπιστει!!!!!

Κορίτσια σιδέρωμα μόνο στα δικά μου ρούχα ευτυχώς.....ο σύζυγος δε φοράει και πουκάμισα(είμαστε άλλο στυλ) οπότε είμαι μια χαρά..... που και που αν θέλει μόνο κάνα παντελόνι κατά τα άλλα τίποτα(αυτην την τσαπατσουλιά του δεν αντέχω μόνο)! Με τις δουλειές στο σπίτι έχω τρέλα και πλακώνομαι κάθε Κυριακή και όταν έχω ρεπό. Ξεκούραση μηδέν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπερααααα!Τι τσαγκαροδευτερα ήταν αυτή.......ακόμα κουδούνι είμαι αφήστε αυτή τη σκόνη πάλι που δε λέει να ξεκουμπιστει!!!!!

Κορίτσια σιδέρωμα μόνο στα δικά μου ρούχα ευτυχώς.....ο σύζυγος δε φοράει και πουκάμισα(είμαστε άλλο στυλ) οπότε είμαι μια χαρά..... που και που αν θέλει μόνο κάνα παντελόνι κατά τα άλλα τίποτα(αυτην την τσαπατσουλιά του δεν αντέχω μόνο)! Με τις δουλειές στο σπίτι έχω τρέλα και πλακώνομαι κάθε Κυριακή και όταν έχω ρεπό. Ξεκούραση μηδέν! 

εμενα μονο πουκαμισα φοραει λογω δουλειας. μπουχουυυυ, (οχι οτι τα σiδερωνω βεβαια αλλα λεμε :P ) Σκεφτειτε τις αργιες του μαιου κοριτσια, η μια κοντοζυγωνει κιολας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εμενα μονο πουκαμισα φοραει λογω δουλειας. μπουχουυυυ, (οχι οτι τα σiδερωνω βεβαια αλλα λεμε :P ) Σκεφτειτε τις αργιες του μαιου κοριτσια, η μια κοντοζυγωνει κιολας....

Ούτε που έχω κοιτάξει.....έχουμε μπόλικες δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ούτε που έχω κοιτάξει.....έχουμε μπόλικες δλδ?

2 μια στην αρχη πρωτομαγια ημερα τριτη και μια του αγιου πνευματος δευτερα 27 μαιου νομιζω....Μετα το χαος :P αλλα νταξει ειναι καλοκαιρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...