Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα ! Τι κανεις; Πως πάει η δουλίτσα;;

Μαθαίνω μαθαίνω......είναι τοοοοσα πολλά και διαφορετικά τα προϊόντα που έχω ακόμα πορεία..... το γεγονός όμως ότι 2η μέρα σήμερα άρχισα να πουλάω.....είναι καλό σημάδι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Μαθαίνω μαθαίνω......είναι τοοοοσα πολλά και διαφορετικά τα προϊόντα που έχω ακόμα πορεία..... το γεγονός όμως ότι 2η μέρα σήμερα άρχισα να πουλάω.....είναι καλό σημάδι!?

Καλημέρα!! Μπράβο μπράβο κορίτσι!! Το κλίμα είναι καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσιαααα καλημέραααα! :)

Καλημέρα,κορίτσια!!Καλό σ/κ να έχουμε!!

@zoi.ko,καλή αρχή και καλή σταδιοδρομια!!Αν και είμαι σίγουρη ότι θα τα πας τέλεια..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Μαθαίνω μαθαίνω......είναι τοοοοσα πολλά και διαφορετικά τα προϊόντα που έχω ακόμα πορεία..... το γεγονός όμως ότι 2η μέρα σήμερα άρχισα να πουλάω.....είναι καλό σημάδι!?

μπραβο ρε κοριτσακι. ολα καλα να πανε σε ολους τους τομεις. ειχες πει τι πουλατε??? αν θες πες...

να ερθουμε να ψωνισουμε αν ειναι να στηριξουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την @Dim83 να ερθουμε αμα εχετε και e-shop εμενα θα με βολευε πιο πολυ γιατι λογο μη πολυ ελευθερου χρονου ψωνιζω πολλα ιντερνιτικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! ηθελα λιγο να μας τρολαρω φιλεναδα !!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα γιατι και εγω δουλευω και τελειωνω απογευμα εφτα και !!!! τελειωνεις νωρις εσυ?? η μπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!  εε ναι μεχρι να πας κανενα σουπερ αμα θες να πας σπιτι να φας περασε η μερα!!!! ασχετο ειδα και εγω το βιντεακι με την τσιμτσιλη που λεγανε τα κοριτσια !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 k @Scooby! ειστε αθηνα κ εσεις???

να ψωνισουμε κ σε εσας αν ειναι.  @Scooby! εσυ νομιζω σε φαρμακειο εισαι εχεις πει....εγω η καλυτερη πελατισσα!στα μεγαλα δε που εχουν κ καλλυντικα....με ξερουν με το μικρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 αθηνα ειμαι και εγω αλλα εγω ασχολουμαι με αμαξια!!! να σου πω και εγω τρελαινομαι με τα φαρμακεια εχω ενα θεμα δε ξερω χαχααχχαχα καλα ειδηκα αμα εχει καλλυντικα και ειναι ξερεις αυτα που εχουν πολλα διαφορα κρεμες καραμελες καλυντικα οτι θες εεεε ασε με εκει θα κανω λογαριασμο!!!!!!!!!!!!! χαχαχααχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@Dim83 αθηνα ειμαι και εγω αλλα εγω ασχολουμαι με αμαξια!!! να σου πω και εγω τρελαινομαι με τα φαρμακεια εχω ενα θεμα δε ξερω χαχααχχαχα καλα ειδηκα αμα εχει καλλυντικα και ειναι ξερεις αυτα που εχουν πολλα διαφορα κρεμες καραμελες καλυντικα οτι θες εεεε ασε με εκει θα κανω λογαριασμο!!!!!!!!!!!!! χαχαχααχαχαχχαχα

χαχα! ε να παρουμε κ ενα αμαξι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες!??Σήμερα ήρθε και μια κοπέλα με μια κοιλιά τουρλα.......τη χάρηκα τόσο πολύ.....μετά άλλη μια με μια μπουμπου 2,5μηνών.....παρέλαση σήμερα χαχαχαχαχα και καροτσαδα.... κάτι τέτοια βλέπω και λυσσαω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko αστα και εγω πηγα σουπερ οταν εκανα μικρο διαλειμα εχω κοντα και τσουπ μπροστα μου μια κοπελα με μια μικρουλα δυομιση και μια μπουμπου εξι εφτα μηνων τις ειχε και ντυμενες τοσο ωραι αμε τις κορδελες τους τα φουστακια τους τρελαθηκα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!! Μπράβο μπράβο κορίτσι!! Το κλίμα είναι καλό;

Ναι μια χαρουλα είναι δεν έχω παράπονο! 

@anni7 κι εγώ το ίδιο έκανα στις 16.00 που σχολασα κατευθείαν supermarket! 

Αχ βρε κορίτσια εμείς έχουμε και είδη μπεμπέ....και τα χαζεύω κάθε μέρα και πραγματικά λιγωνομαι...... θα έρθει κάποια στιγμή άραγε που θα ψωνίσω κι εγώ τέτοια είδη???? Έτσι μου έρχεται να αγοράσω και να τα κοιτάζω απλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko το εχω σκεφτει και εγω πολλες φορες μολις βλεπω και κρατιεμαι!!!!!!!!! θα ερθει κοριτσαρα μου θα ερθει και για μας αυτη η στιγμη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko φυσικά κ θα έρθει κ η δικιά σου ώρα κορίτσι μου! Πόσο σε καταλαβαίνω. 2 χρόνια π προσπαθούσαμε κάθε φορά π έμπαινα σε κατάστημα με βρεφικά η παιδικά για δώρα την ίδια σκέψη εκανα. Ειδικά όταν έπαιρνα δωράκι για νεογέννητο π συνήθως προτιμώ κουβερτούλα, σεντονακια  κτλ. Έλεγα άραγε ποτέ θα ψωνίσω την προίκα τ δικού μ μωρου; κ οταβ ήρθε η ώρα μόλις βγήκα από τ μαγαζί με τσάντες με σεντονακια, πετσετουλες κτλ συγκινήθηκα τόσο πολύ. Αφού θυμάμαι γύρισα σπίτι τα έστησα στον καναπέ κ τα χάζευα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μου μακάρι.....αν και τώρα που ξεκίνησα δουλειά εγώ πρωί ο σύζυγος νύχτα.....φεξε μου και γλίστρησε.....θα βρισκόμαστε μόνο Σ/Κ!!!!Δύσκολο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko καμία φορα κ λίγες αγαπούλες στα γρηγορα αρκούν! Δ βρίσκεστε καθόλου μέσα στη μερα; κ μείς κάπως έτσι κυνηγιομασταν γτ είχαμε ωράρια ότι να ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni τώρα που είμαι στο κεντρικό κατάστημα για την εκπαίδευση έχουμε άλλο ωράριο από τα υπόλοιπα καταστήματα....... εκεί ανοίγει 10.00 το πρωί.Ο σύζυγος σχολαει 08.00 οπότε κάνα μισάωρο πριν φύγω τον βλέπω.Οταν τελειώσει εκπαίδευση και πάω στο μαγαζί που θα είμαι.....το πρωί δε θα τον βλέπω καθόλου.Ίσως το βράδυ για λίγο που εγώ θα γυρίζω κι εκείνος θα φεύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...