Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Irene_D κοριτσαρα μου τελεια θα περασετε και με το παιδι μαζι χαχαχαχα αγαπω πολυ τα σκυλακια ειχα πολλα χρονια και ολα τ αζωα εννοοιτε!! αλλα εμεις τελειωνουμε στις οχτω το βραδυ το σαββατο απο τις εννια το πρωι!! οποτε τα σαββατα ειναι λιγο δυσκολα για μας να κανουμε πολλα οχι οτι δε κανουμε αλλα οχι πολυ συχνα!! κοιτα εχω ενα θεμα με αυτο το κομματι αλλα προσπαθω να μην γκρινιαζω να μην το πολυ σκεφτομαι γιατι ειμαι ευγωνομων για οσα εχω και δε θελω να φαινομαι αχαριστη οποτε στ δεδομενα που εχουμε προσπαθουμε να κανουμε οτι μπορουμε να περασουμε καλα!! μου λειπουν πραγματα δε το κρυβω αλλα οκ εχω αλλα που λειπουν σε αλλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Κοντεύει 4! Σευχαριστώ πολύ, Νομίζω το να περνάς χρόνο με αγαπημένα σου πρόσωπα είναι ό,τι καλύτερο. Κι επίσης καλά κάνεις και .....καλωπίζεσαι! Ανεβαίνει η ψυχολόγία και τόχουμε ανάγκη εμείς οι γυναίκες και ειδικά εσύ μετά απότι πέρασες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

@Kat-Cat Κοντεύει 4! Σευχαριστώ πολύ, Νομίζω το να περνάς χρόνο με αγαπημένα σου πρόσωπα είναι ό,τι καλύτερο. Κι επίσης καλά κάνεις και .....καλωπίζεσαι! Ανεβαίνει η ψυχολόγία και τόχουμε ανάγκη εμείς οι γυναίκες και ειδικά εσύ μετά απότι πέρασες!

ναι μωρε....Αν ειχα πολλα λεφτα, θα ειχ τιναξει τα μαγαζια στον αερα. Για την ωρα κανω ο,τι μπορω πιο οικονομικό. Ειπα μεχρι να ερθει η επομενη περιοδος και να ξακαξεκινησω το Μαιο σιγα σιγα προσπάθειες, να κανω τα μποτε μου, τις βολτες μου κλπ, και να χαλαρωσω οσο γινεται. Αχ το τζουτζουκι τι ωραιες ηλικιες. Λεει το στομα τους τα απειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D κοριτσαρα μου τελεια θα περασετε και με το παιδι μαζι χαχαχαχα αγαπω πολυ τα σκυλακια ειχα πολλα χρονια και ολα τ αζωα εννοοιτε!! αλλα εμεις τελειωνουμε στις οχτω το βραδυ το σαββατο απο τις εννια το πρωι!! οποτε τα σαββατα ειναι λιγο δυσκολα για μας να κανουμε πολλα οχι οτι δε κανουμε αλλα οχι πολυ συχνα!! κοιτα εχω ενα θεμα με αυτο το κομματι αλλα προσπαθω να μην γκρινιαζω να μην το πολυ σκεφτομαι γιατι ειμαι ευγωνομων για οσα εχω και δε θελω να φαινομαι αχαριστη οποτε στ δεδομενα που εχουμε προσπαθουμε να κανουμε οτι μπορουμε να περασουμε καλα!! μου λειπουν πραγματα δε το κρυβω αλλα οκ εχω αλλα που λειπουν σε αλλους!!!

Κι εγώ τις ίδιες σκέψεις με σένα κάνω..Δεν θελω να γκρινιαζω και να ειμαι αχάριστη..Αλλα δεν μπορώ να πω ότι δεν ψικοφρικαρει το γεγονός ότι έχουμε ρουτινιασει λιγάκι..Πριν λίγα χρόνια περιμέναμε πως και πως το Σάββατο για να βγούμε και τώρα τη βγάζουμε με το "Στην υγειά μας, βρε παιδιά"..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια τπτ δ θα κάνουμε. Άντε να βγούμε για κανένα καφέ αν μας αφήσει ο καιρος. Πάλι βρέχει άλλα ευτυχώς πρόλαβαμε βγήκαμε λίγο τ πρωι. Αδιαθετησα κιόλας ξυπνούσε κ τ μωρο όλη νύχτα κομμάτια ειμαι. Έχω κ ένα σωρό δουλειές να δω πότε θα τις κάνω.

@OLY10 Καλά να περάσετε οι 3 σας! Αν κατάλαβα καλά είσαι πάλι εγκυος;; Επίσης να σε ρωτήσω εσύ ήσουν π είχατε θέμα με τ σπέρμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 αστα καπως ετσι και εμεις ειμαστε κοριτση μου προσπαθω πολυ αληθεια αλλα πολλες φορες με πιανει ξερεις τι να σου πω τωρα τελευταια κανω σκεψεις να σταματησουμε και τις προσπαθειες !!

@Diwni εισαι και εσυ κομματια ρε κοριτση μου εεε να οσυ πω ξεκουρασου λιγο κοιμησου και θα γινουν οι δουλειες δε σταματανε ποτε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 τωρα καταλαβα οτι εισαι η κοπελα που εισαι και εγκυος και εχεις και την μικρουλα!!!!! μπραβο αντε να πανε τελεια με την εγκυμοσυνη σου και να χαιρεσαι και το μωρακι σου και να περασετε τελεια στην εκδρομουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Rena88 αστα καπως ετσι και εμεις ειμαστε κοριτση μου προσπαθω πολυ αληθεια αλλα πολλες φορες με πιανει ξερεις τι να σου πω τωρα τελευταια κανω σκεψεις να σταματησουμε και τις προσπαθειες !!

@Diwni εισαι και εσυ κομματια ρε κοριτση μου εεε να οσυ πω ξεκουρασου λιγο κοιμησου και θα γινουν οι δουλειες δε σταματανε ποτε!!!! 

Ξέρεις πόσες φορές το έχω πει στον άντρα μου ότι εδώ δεν την παλεύουμε οι 2 μας πως θα κάνουμε και παιδί;?;

Αλλά όπως μου λέει και αυτός..Απολαυσε το τώρα που είμαστε μόνοι μας και μην αγχώνεσαι και όταν έρθει ένα μωράκι θα τη βρούμε την άκρη..

Καμία φορά σκέφτομαι ότι δεν ξέρω τι θέλω..Απο τη μια θέλω παρα πολύ να μείνω έγκυος και αγχώνομαι υπερβολικά και από την άλλη σκέφτομαι ότι πως θα τη παλέψουμε με παιδί αφου και τώρα που είμαστε μόνοι μας δεν τη παλεύουμε..Μηπως αυτό λέγεται διχασμένη προσωπικότητα;?;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 προσαρμόζεσαι κάθε φορά ανάλογα τις συνθήκες. Επίσης όλα τα παιδια δ είναι ιδια. Αλλά κοιμουνται όλο τ βράδυ άλλα όχι. Αλλά γκρινιάζουν όλη μέρα άλλα όχι. Η δικιά μ ενώ είναι εξαιρετική όλη τη μέρα τ βράδυ εκτός φ ότι κοιμάται στις 10 11 ξυπνάει κ συνέχεια μέχρι τ πρωί. Κ δ μιλάμε για 2 3 φορές. Στην καλύτερη 4 5. Χθες καμία 10αρια δηλ όλη νύχτα . Αλλά μωρά στην ηλικία της κοιμουνται από τις 8 τ απόγευμα κ μάλιστα συνεχόμενα.

Εγώ θα σ πω απόλαυσε την κάθε μέρα με τ άντρα σου κ περάστε όσο πιο καλά μπορείτε. Οχι ότι μετά δ θα μπορείτε απλά για ένα διάστημα θα περιοριστείτε σε κάποια πράγματα. Στην τελική δ θα είναι για πάντα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Rena88 προσαρμόζεσαι κάθε φορά ανάλογα τις συνθήκες. Επίσης όλα τα παιδια δ είναι ιδια. Αλλά κοιμουνται όλο τ βράδυ άλλα όχι. Αλλά γκρινιάζουν όλη μέρα άλλα όχι. Η δικιά μ ενώ είναι εξαιρετική όλη τη μέρα τ βράδυ εκτός φ ότι κοιμάται στις 10 11 ξυπνάει κ συνέχεια μέχρι τ πρωί. Κ δ μιλάμε για 2 3 φορές. Στην καλύτερη 4 5. Χθες καμία 10αρια δηλ όλη νύχτα . Αλλά μωρά στην ηλικία της κοιμουνται από τις 8 τ απόγευμα κ μάλιστα συνεχόμενα.

Εγώ θα σ πω απόλαυσε την κάθε μέρα με τ άντρα σου κ περάστε όσο πιο καλά μπορείτε. Οχι ότι μετά δ θα μπορείτε απλά για ένα διάστημα θα περιοριστείτε σε κάποια πράγματα. Στην τελική δ θα είναι για πάντα μωρά.

Να σου ζήσει η μικρούλα σου, @Diwni...Ποσο ειναι;?;Να την χαίρεσαι και όπως επιθυμείς να την δεις!! ???

Σίγουρα το κάθε παιδί είναι διαφορετικό..Απλα σίγουρα η ζωή σου αλλάζει..Και δεν ξέρεις πως θα ανταπεξέλθεις σε όλο αυτό σε συνδυασμό με τη δουλειά...

Τεσπα..Ας μείνω εγώ έγκυος και θα τα βρω,πιστεύω..????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 ακριβως μα ακριβως σκεφτομαι τα ιδια με σενα ακριβως ομως!!! θα δουμε οτι ειναι να ερθει θα ερθει !! @Diwniσυγουρα ετσι ειναι καθε παιδακι και μωρακι εχει την προσωπικοτητα του τα ευκολα του και τα δυσκολα του εγω σε ακουω και περνω πολλα απο την εμεπιρια σου  και ολων των κοριτσιων που ειναι ηδη μαμαδες και προσπαθω να τα κραταω και να τα θυμαμαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αχ τι ωραια!! ποσο ειναι το παιδάκι σου? Να σου ζήσει!!!

Εμενα θα ρθει και η ανηψια οποτε θα χουμε παιχνιδι και χαμο γιατι την προηγουμενη εβδομαδα δεν ημουν σε πολυ θεση και ερχοταν το πουλακι μου και μου λεγε "εισαι λιγο αρρωστη??" Γενικα θελω να περασω πολυ χαλαρα και με αγαπημενους ανθρωπους αυτο το σουκου και ετσι το χω προγραμματισει, οπως και το πασχα.

αχαχ Irene, εσυ εχεις το σκυλι, εγω τα γατιά (πρεπει να παρω και το γιατρο απο βδομαδα γιατι ο ενας μου χει βγει και ευαισθητος και τρεχουμε με μια στοματιτιδα). Στη δικη μου περιπτωση βεβαια σε αντιθεση με το σκυλο, απολαμβανουν τη μοναξια τους. χιχιχι. Αν και τα θελουν και τα χαδακια τους.

χαχαχαχαχαχα καλησπέρα!!! Τι έπαθε το γατούλι σου? Στοματίτιδα από  αντιβίωση?
Όσο για τη μοναξιά νομίζω οι γατούλες τη χρειάζονται και λίγο σε αντίθεση με τα σκυλάκια που θέλουν να είναι συνέχεια με παρέα και μελαγχολούν μόνα τους.. 
Θέλω να σας πω πως το παιδί μου έχει γίνει μασκότ στη γειτονιά.. Όταν έρχονται στο γραφείο και δεν τον έχω πάρει μαζί ρωτάνε που είναι γιατί δεν ήρθε και άλλα τέτοια.. φέρνουν τα παιδάκια τους να τον δουν και επίσης μέσω του σκύλου μου έχω κάνει γνωριμίες με ανθρώπους που έγιναν και πελάτες στη συνέχεια χαχαχαχαχαχα
Για να μην παρεξηγηθώ δεν το επιδίωξα το τελευταίο :) απλά έτυχε ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 Ευχαριστώ κορίτσι μ για τις ευχές σου. Είναι 7.5 μηνων.

Σίγουρα υπάρχουν δυσκολίες άλλα ο καιρος περνάει τόσο γρηγορα π δ τα θυμάσαι καν.

@anni7 κ επίσης όπως κάθε μωράκι είναι διαφορετικό τ ίδιο ισχύει κ για τις μαμάδες. Καλό είναι να ακούς να διαβάζεις κτλ άλλα θα τα βρεις όλα όταν έρθει τ μωράκι σου. Κάθε δυάδα μαμάς μωρου είναι μοναδική. Μπορεί να σ πω εγώ πχ μια συμβουλή κ να ιιαεεξ στο μωρο σου μπορεί κ όχι. Δ πάει να πει πως έκανες κάτι λάθος.

Πάντως ενώ ήθελα παρά πολύ ένα μωρο όταν έμεινα έγκυος μπορώ να πω πως κωλωσα λίγο. Λέω πάει αυτό ήταν ότι κάναμε κάναμε χαχα άλλα πραγματικά μεγαλώνουν τόσο γρήγορα. Κάθε μέρα π περνάει είναι μοναδική. Επίσης για τις κοπέλες π δ έχουν βοηθεια κοντά δ είναι κακό να έχουν μια κοπέλα να έρχεται μερικές ώρες τη βδομάδα η τ σκ να τ κρατάει για λίγο. Για να κάνει η μαμά καν να δουλειά, να βγει μια βόλτα η έστω να κοιμηθεί ένα μεσημέρι 2 ώρες με την ησυχία της.

Κοριτσια μ εύχομαι σε όλες γρήγορα ένα μωρακι κ όλα τα άλλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D κοριτσαρα μου τελεια θα περασετε και με το παιδι μαζι χαχαχαχα αγαπω πολυ τα σκυλακια ειχα πολλα χρονια και ολα τ αζωα εννοοιτε!! αλλα εμεις τελειωνουμε στις οχτω το βραδυ το σαββατο απο τις εννια το πρωι!! οποτε τα σαββατα ειναι λιγο δυσκολα για μας να κανουμε πολλα οχι οτι δε κανουμε αλλα οχι πολυ συχνα!! κοιτα εχω ενα θεμα με αυτο το κομματι αλλα προσπαθω να μην γκρινιαζω να μην το πολυ σκεφτομαι γιατι ειμαι ευγωνομων για οσα εχω και δε θελω να φαινομαι αχαριστη οποτε στ δεδομενα που εχουμε προσπαθουμε να κανουμε οτι μπορουμε να περασουμε καλα!! μου λειπουν πραγματα δε το κρυβω αλλα οκ εχω αλλα που λειπουν σε αλλους!!!

Συμφωνώ με τα παραπάνω.. εντάξει , μπορεί ο χρόνος να είναι περιορισμένος αλλά έχουμε άλλες ανέσεις ..
Που και που γκρινιάζω σαν γυναίκα και εγώ αλλά όταν μου περνάει και τα σκέφτομαι πιο καθαρά λέω πως είμαστε καλά και ευχαριστώ πολύ καθημερινά για όσα μου δίνονται γενικά από τη ζωή.. έχω μάθει να εκτιμώ και τα πιο απλά πράγματα αφού δεν τα θεώρησα ποτέ δεδομένα.. (μαθήματα ζωής που τα πήρα από μικρό κορίτσι)
Αυτά είναι για άλλο τοπικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Rena88 Ευχαριστώ κορίτσι μ για τις ευχές σου. Είναι 7.5 μηνων.

Σίγουρα υπάρχουν δυσκολίες άλλα ο καιρος περνάει τόσο γρηγορα π δ τα θυμάσαι καν.

@anni7 κ επίσης όπως κάθε μωράκι είναι διαφορετικό τ ίδιο ισχύει κ για τις μαμάδες. Καλό είναι να ακούς να διαβάζεις κτλ άλλα θα τα βρεις όλα όταν έρθει τ μωράκι σου. Κάθε δυάδα μαμάς μωρου είναι μοναδική. Μπορεί να σ πω εγώ πχ μια συμβουλή κ να ιιαεεξ στο μωρο σου μπορεί κ όχι. Δ πάει να πει πως έκανες κάτι λάθος.

Πάντως ενώ ήθελα παρά πολύ ένα μωρο όταν έμεινα έγκυος μπορώ να πω πως κωλωσα λίγο. Λέω πάει αυτό ήταν ότι κάναμε κάναμε χαχα άλλα πραγματικά μεγαλώνουν τόσο γρήγορα. Κάθε μέρα π περνάει είναι μοναδική. Επίσης για τις κοπέλες π δ έχουν βοηθεια κοντά δ είναι κακό να έχουν μια κοπέλα να έρχεται μερικές ώρες τη βδομάδα η τ σκ να τ κρατάει για λίγο. Για να κάνει η μαμά καν να δουλειά, να βγει μια βόλτα η έστω να κοιμηθεί ένα μεσημέρι 2 ώρες με την ησυχία της.

Κοριτσια μ εύχομαι σε όλες γρήγορα ένα μωρακι κ όλα τα άλλα θα γίνουν.

Να σου ζήσει κοπέλα μου , να είναι γερό και να χαίρεσαι μαζί της την κάθε στιγμή γιατί όπως είπαν και παραπάνω τα κορίτσια δεν θα είναι για πάντα μωρό..
Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου όλες όσες το θέλουμε πολύ να τα καταφέρουμε σύντομα..
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήγαμε και είδαμε το μπεμπάκι της φίλης μας.. αγοράκι!
Χάρηκα τόσο πολύ και ονειρεύτηκα να το ζήσω κι εγώ και όλες μας!!
Πω πω! Με έπιασαν τα ποιητικά μου χαχαχα
Κατά τα άλλα κορίτσια ήρθα σερί στη δουλειά και είμαι ολίγον κομμάτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σήμερα πήγαμε και είδαμε το μπεμπάκι της φίλης μας.. αγοράκι!
Χάρηκα τόσο πολύ και ονειρεύτηκα να το ζήσω κι εγώ και όλες μας!!
Πω πω! Με έπιασαν τα ποιητικά μου χαχαχα
Κατά τα άλλα κορίτσια ήρθα σερί στη δουλειά και είμαι ολίγον κομμάτια!!!

Θα το ζήσουμε όλες μας!!Η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που μανούλες θα γίνουμε όλες μας..??

Σερί στη δουλειά;?Τι λες βρε θηρίο;?;Εγώ αυτό το έκανα μια φορά στα 20 μου που πήγα σερί στη Σχολή και κόντεψα να κοιμηθώ όρθια !!!(μεταξύ μας τον πήρα λίγο πανω στο εδρανο???)

Απο τότε αποφάσισα ότι ο ύπνος είναι το πιο σημαντικό για μένα και δεν ξαναδοκιμάσει τα σερι..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συμφωνω με ολες σας σε ολα!!!!!!!!!!!!!! γιατι θελω πολυ παιδακια γιατι θελω και δυο οπωσδηποτε τρομαρα μου και θελω οσο τπτ αλλο να γινω καλη μαμα για αυτο και πολλες σκεφτομαι πως ο χρονος ειναι λιγος αλλα μετα οπως ειπε @Irene_D σκεφτομαι πιο ηρεμα και λεω εδω τα καταφερε η γιαγια σου μεσα στο χωριο στον πολεμο στα χωραφια εσυ δε θα τα κατεφερεις και μετα ξερετε λεω προχωρα δυνατα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Θα το ζήσουμε όλες μας!!Η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που μανούλες θα γίνουμε όλες μας..??

Σερί στη δουλειά;?Τι λες βρε θηρίο;?;Εγώ αυτό το έκανα μια φορά στα 20 μου που πήγα σερί στη Σχολή και κόντεψα να κοιμηθώ όρθια !!!(μεταξύ μας τον πήρα λίγο πανω στο εδρανο???)

Απο τότε αποφάσισα ότι ο ύπνος είναι το πιο σημαντικό για μένα και δεν ξαναδοκιμάσει τα σερι..???

Όταν λέω σερί εννοώ οτι ήρθα 9 το πρωί , φύγαμε κατά τις 14:30 πήγαμε στο μαιευτήριο να δούμε το μωρό και γύρισα στη δουλειά έως τις 20:30-21:00 αλλά κι αυτό εξαντλητικό είναι ..
Κι έπεσε δουλειά κι αρχίζουν τα ματάκια μου να μη βλέπουν στην οθόνη του υπολογιστή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D Ευχαριστώ για τις ευχές σου! Εγώ τ είπα ότι δ θα είναι για πάντα μωρά! Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα.

@anni7 Εγώ π θέλω κ 3;;; άσε κ τους 2 πρώτους μήνες έλεγα θέλω κ δεύτερο τρομάρα μου! Πολύ θα τ σκεφτώ τελικά. 5 μήνες μετά Ανυπομονώ να περάσει λίγο ο καιρός να ξεκινήσουμε για δεύτερο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα σε όλες!!!! Πραγματικά στεναχωριέμαι που δε μπορώ να γράφω τόσο συχνά λόγω δουλειάς αλλά είναι μέχρι να περάσει λίγος καιρός και να ξετσουμισω χαχαχαχαχα.Είμαι και φρέσκια ακόμα και δε θέλω να είμαι αγκαλιά με το κινητό στο μαγαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα σε όλες!!!! Πραγματικά στεναχωριέμαι που δε μπορώ να γράφω τόσο συχνά λόγω δουλειάς αλλά είναι μέχρι να περάσει λίγος καιρός και να ξετσουμισω χαχαχαχαχα.Είμαι και φρέσκια ακόμα και δε θέλω να είμαι αγκαλιά με το κινητό στο μαγαζί.

Καλησπέρα ! Τι κανεις; Πως πάει η δουλίτσα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Όταν λέω σερί εννοώ οτι ήρθα 9 το πρωί , φύγαμε κατά τις 14:30 πήγαμε στο μαιευτήριο να δούμε το μωρό και γύρισα στη δουλειά έως τις 20:30-21:00 αλλά κι αυτό εξαντλητικό είναι ..
Κι έπεσε δουλειά κι αρχίζουν τα ματάκια μου να μη βλέπουν στην οθόνη του υπολογιστή.. 

Οκ,τότε!!Γιατί προς στιγμήν νόμιζα ότι πηγές σερί μετά από διασκέδαση και σκέφτηκα μπραβο αντοχές..??

Λογικό είναι να μην την παλεύεις!!Ο οργανισμός χρειάζεται έστω και μια ωρίτσα ξεκούρασης..

Σκέψου ότι έρχεται σκ!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα.. ούτε στα νιάτα μου δεν άντεχα αυτό το σερί.. ποσό μάλλον τώρα :P αν δεν κοιμηθώ καλά δεν την παλεύω και η δουλειά απαιτεί συγκέντρωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...