Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

αχ κοριτσια εκανα νυχακια και καθομαι και τα χαζευω. Πολυ ωραιο χρωμα μου φαινεται. Ειχα καιρο να τα κανω και ανοιχτα! Την επομενη φορα μαλλον κοκκινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχ κοριτσια εκανα νυχακια και καθομαι και τα χαζευω. Πολυ ωραιο χρωμα μου φαινεται. Ειχα καιρο να τα κανω και ανοιχτα! Την επομενη φορα μαλλον κοκκινα!

ζηλευωωωω θελω και εγω ομορφα νυχακια!!!

Επισης βρε κοριτσια ερωτηση , εχω σκεφτει να παω στο κομμωτηριο και να τους πω να μου βαψουν το μαλλι αλλα οχι την ριζα...θα με πεταξουν εξω; το λεω στις φιλες μου και γελανε αλλα το μαλλι εχει γινει αισχος , δεν με νοιαζει η ριζα με νοιαζει το χρωμα που εχει γινει απο κοκκινο 32 χρωματα γιατι πλακα πλακα εχω να τα βαψω κοντα 4μηνο και δεν μπορω να το αφησω αλλο, δεν αντεχωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

ζηλευωωωω θελω και εγω ομορφα νυχακια!!!

Επισης βρε κοριτσια ερωτηση , εχω σκεφτει να παω στο κομμωτηριο και να τους πω να μου βαψουν το μαλλι αλλα οχι την ριζα...θα με πεταξουν εξω; το λεω στις φιλες μου και γελανε αλλα το μαλλι εχει γινει αισχος , δεν με νοιαζει η ριζα με νοιαζει το χρωμα που εχει γινει απο κοκκινο 32 χρωματα γιατι πλακα πλακα εχω να τα βαψω κοντα 4μηνο και δεν μπορω να το αφησω αλλο, δεν αντεχωωωωωωωω

περιμενε αυχενικη και μετα θα πεις να μην ακουμπησουν ριζα. Αφου ρωτησεις και γιατρο.Δεν τα βαφω και δεν τα πολυξερω γαμωτο, αλλα πολλες φιλες μου αυτο εκαναν. αχ να σας στειλω φωτο? Αν και την πηρα θεοστραβη. Κουρευτηκα κιολας χτες. προσπαθω να ανανεωθω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

περιμενε αυχενικη και μετα θα πεις να μην ακουμπησουν ριζα. Αφου ρωτησεις και γιατρο.Δεν τα βαφω και δεν τα πολυξερω γαμωτο, αλλα πολλες φιλες μου αυτο εκαναν. αχ να σας στειλω φωτο? Αν και την πηρα θεοστραβη. Κουρευτηκα κιολας χτες. προσπαθω να ανανεωθω :P

αυτο δεν ξερω, αν θα μου το κανουν

Στειλε καλε να δουμε, καλα κανεις ερχεται και καλοκαιρι, μια αλλαγη την θελουμε ολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Καλέ εννοείται θα στείλεις!!! Θα στο έλεγα κ γω!

@Μπλε δ ξέρω ούτε κ γω άλλα δ έχεις τπτ να χάσεις αν ρωτήσεις. Μετά τ πρώτο τρίμηνο μπορείς να κάνεις κ ημιμονιμο. Υπομονή λίγο σ έμεινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat δεν είναι εταιρεία ρούχων! Τόσα χρόνια δεν έχω δουλέψει ποτέ σε ρούχα......πάντα τα σκάω για να τα αγοράσω.? 

αληθεια? Το κερατο μου...φτουυυυυυ, και λεω ενταξει το επομενο βημα ειναι να της κουβαληθω για ψωνια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι ενα πολυ σπασμενο μπεζγαλακτεροNude

Πολυ μ αρεει!!! με γειες!

@zoi.ko χαχαχα και εγω βρε συ παντου εχω δουλεψει πωληση εκτος απο ρουχα! Αλλα οταν δουλευα σε μεγαλο εμπορικο ειχα εκπτωση σε ΟΛΑ τα μαγαζια οποτε μια χαρα ψωνιζα και ετρωγα φθηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αληθεια? Το κερατο μου...φτουυυυυυ, και λεω ενταξει το επομενο βημα ειναι να της κουβαληθω για ψωνια :P

Αν ήμουν σε ρούχα σιγά μην έτρεχα στα μαγαζιά.....θα αγόραζα από εκεί! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Πολυ μ αρεει!!! με γειες!

@zoi.ko χαχαχα και εγω βρε συ παντου εχω δουλεψει πωληση εκτος απο ρουχα! Αλλα οταν δουλευα σε μεγαλο εμπορικο ειχα εκπτωση σε ΟΛΑ τα μαγαζια οποτε μια χαρα ψωνιζα και ετρωγα φθηνα!

Κι εγώ.....στο Attica δούλεψα πρίν.....τέλος πάντων πριν αρκετά χρόνια!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Catπολύ όμορφα!!!

Κοριτσια εμένα κ τ γαλλικό μ αρέσει πάρα πολυ.

και μενα αλλα βαριεμαι τη διαδικασια επειδη ειναι πιο χρονοβορο και σπανια το κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

και μενα αλλα βαριεμαι τη διαδικασια επειδη ειναι πιο χρονοβορο και σπανια το κανω.

@Kat-Cat,τέλειο το νύχι!!Εσύ είσαι του γρήγορου,ε;?;Εγώ όταν πάω για νυχια κλείνω 2ωρακι..Πινουμε καφε με τη κοπελα,λέμε τα νέα μας και με κάνει πειραματόζωο σε ότι καινούργιο έχει κυκλοφορήσει!!Μέχρι και τρικολόρε μου τα έχει κάνει σε παστέλ αποχρωσεις!!????

Έτσι κορίτσια όλες στην ανανέωση!!Να μας πάει καλά η ανοιξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!! Cat-Kat πολύ ωραία τα νυχάκια θέλω κι εγωωωω!!!

το Σάββατο που θα πάω για μαλλί, ο φίλος που έχει το κομμωτήριο ψάχνει κοπέλα για νύχια, και θα δοκιμάσει μια στα δικά μου .. μακάρι να είναι καλή!! 

Σημερα ο ήλιος είναι υπέροχος!! Άντε να φτιάχνει σιγά σιγά ο καιρούλης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!! 

@zoi.ko καλη αρχη!!!! εγω καθε μερα αλλο πουκαμισο γιατι δε μπορω οποτε καταλαβες ετσι την κυριακη τριαντα τρεια πουκαμισα απλωμενα μονο δικα μου!!!!!!! σιγα σιγα θα τα βαλεις ολα σε σηρα με τοση εμπειρια που εχεις σε τρεις μερες θα τα παιζεις ολα στα δαχτυλα!!!!

@Kat-Cat και εγω πρεπει να κανω νυχια ειναι χαλια!!!!!! να δω ποτε θα παω !!!!! πολυ ωραια μεγιες και ωραια δαχτυλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! @anni7 ευχαριστω!! Αν και την εβγαλα θεοστραβη και μου φανηκε περιεργο το χερι μου. χιχιχι. Απο κοντα ειναι πιο ωραιο το χρωμα γιατι ειναι περιεργο πουδρε.

@Irene_D ετσι μαλλι νυχι να κανουμε ενα χαμο σιγα σιγα.

@Rena88 βαριεμαι λιγο τα πολυωρα ρε γαμωτο, ενω μου αρεσει πολυ οταν παω να περιποιηθω τον εαυτο μου, βαριεμαι το 10 ωρες εκει, παρολο που κανουμε παρεα με την κοπελα και λεμε τα ντερτια και τους καημους μας :P Εκλεισα και για το πασχα τωρα ημιμονιμο γιατι μου βγαινουν ακριβως οι μερες. θα κανω και αυριο ενα ισιωματακι λιγο παλι στο κομμωτηριο (υπερβολη αλλα τωρα θα το κανω δε με νοιαζει :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catειναι πολυ ωραιο χρωμα μαρεσει ναι καλε κανε γιατι ειναι υπερβολικη καθολου κανε και για μενα που εχω να παω κομμωτηριο σαββατο ουτε που θυμαμαι απο 18 χρονων που δε ειχα αρχισει να δουλευω σαββατο!!!! 

@Irene_D εμεις απλα την κυριακη θα παμε εξω για φαγητο με φιλους!! αυτα δε εχουμε και πολυ χρονο για αλλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουκου σιγουρα θα παω για καφε με φιλες και συζυγο. Για βραδυ μαλλον για κανα φαγητο θα παμε. Σημερα εχουμε ηδη κανονισει βραδυ για φαγητο δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anni7 κι εγώ δουλεύω το Σάββατο.. ότι κάνω μετά τις 14:00-15:00 που τελειώνω από τη δουλειά.. εμείς το Σάββατο έχουμε κάτι γενέθλια και θα μας βγάλουν έξω σε μίνι μπουζούκια και δεν θέλω καθόλου... και την Κυριακή λέω να ψήσω τον άντρα μου να κάνουμε καμία απόδραση εκτός Αθηνών μαζί με   το παιδί (τον σκύλο μας) χαχαχαχαχα .. παντού μαζί ο σκύλος μας πάντως είναι ήδη σαν να έχουμε παιδί.. τον έχω μαζί μου στη δουλειά και γενικά δεν μένει ποτέ μόνος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Λοιπόν εμείς θα φύγουμε 3ημερο μαζί με το παιδί που δεν τόχουμε κάνει ποτέ....Δηλαδή να μείνουμε σε ξενοδοχείο οι 3 μας με το παιδί! Έχω πολύ χαρά! Αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα κι από μένα!

Λοιπόν εμείς θα φύγουμε 3ημερο μαζί με το παιδί που δεν τόχουμε κάνει ποτέ....Δηλαδή να μείνουμε σε ξενοδοχείο οι 3 μας με το παιδί! Έχω πολύ χαρά! Αυτά!

αχ τι ωραια!! ποσο ειναι το παιδάκι σου? Να σου ζήσει!!!

Εμενα θα ρθει και η ανηψια οποτε θα χουμε παιχνιδι και χαμο γιατι την προηγουμενη εβδομαδα δεν ημουν σε πολυ θεση και ερχοταν το πουλακι μου και μου λεγε "εισαι λιγο αρρωστη??" Γενικα θελω να περασω πολυ χαλαρα και με αγαπημενους ανθρωπους αυτο το σουκου και ετσι το χω προγραμματισει, οπως και το πασχα.

αχαχ Irene, εσυ εχεις το σκυλι, εγω τα γατιά (πρεπει να παρω και το γιατρο απο βδομαδα γιατι ο ενας μου χει βγει και ευαισθητος και τρεχουμε με μια στοματιτιδα). Στη δικη μου περιπτωση βεβαια σε αντιθεση με το σκυλο, απολαμβανουν τη μοναξια τους. χιχιχι. Αν και τα θελουν και τα χαδακια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...