Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλημερα ομορφες!

αντε @Scooby! με το καλο!! νομιζα ησαστε παντρεμενοι.

@zoi.ko εχω χαρει πολυ για τη δουλεια σου να ξερεις. η δουλεια εχει "κακα" σιγουρα αλλα εχει καλα ρε κοριτσια.κ δεν εννοω μονο τα λεφτα. ισως εμενα να μου αρεσει η δουλεια μου κ γιαυτο να το λεω.αλλα εχω γνωρισεινκ αλλους που νιωθουν ετσι.

@anni7 σκεψου αν αναπληρωνεται αυτο που χαλασε.... κ αν ναι.... βουρ να το ξαναπαρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Αχ άσε μην ανοίξουμε το θέμα δουλειάς έχω κουραστεί όπως έχω πει κ εγώ δούλευβ Σάββατα κ δεν υπάρχει χειρότερο...! Πραγματικά νιώθω εξάντληση κάθε μέρα κοιμάμαι σαν κοτόπουλο πέφτω! Εκδρομή? Χάχα ούτε καν όμως εδώ για ένα καφέ δεν προλαβενω! Παντρεύομαι κ δεν προλαβενω καλά καλά ούτε τις ετοιμασίες.! Με την ψυχή στο στομα! Μια Κυριακή π μένει δεν ξέρω τι να πρωτοκανω! Πραγματικά θα ήθελα να δουλεύω ένα 4ωρο τ πρωί είναι ιδανικό νομίζω κ για τις προσπαθείες μας αλλά κ αργότερα πρώτα ο Θεός! 

Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια !!!! χαχαχαχαχα έχουμε πλάκα μωρέεε.. κάνουμε σαν μικρά παιδιά ώρες ώρες..
Όντως και 'μένα μου βγαίνει παράπονο κάποιες φορές και νεύρα όταν συνειδητοποιώ πόσο χρόνο έχω για τον εαυτό μου και όταν φτάνω στο αμήν από κούραση..Έρχονται στιγμές που λέω, τώρα εαν είχα ένα παιδάκι πως θα την πάλευα να το φροντίσω , να ασχοληθώ μαζί του, να παίξω κλπ κλπ? 
Την επόμενη στιγμή όμως σκέφτομαι πως θα τα κατάφερνα όπως τα καταφέρνω μέχρι στιγμής :D

Και στο κάτω κάτω δεν είμαστε μόνες βρε κορίτσια, έχουμε και τα αγόρια μας που νομίζω οτι θα βοηθούσαν πολύ την κατάσταση όπου χρειαζόταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου.Κι εμένα μ'αρέσει και αν σκεφτείς ότι δουλεύω από 19χρ. που ήμουν φοιτήτρια.....είναι εξαιρετικά δύσκολο για μένα να κάτσω! Νομίζω πολύ μεγάλο ρόλο παίζουν και οι συνάδελφοί.....αν το κλήμα είναι καλό εκτός του ότι περνάει η μέρα ευχάριστα πας και με κέφι.

Όλες λατρεύουμε τα ψώνια κορίτσια μου......σήμερα όμως θα κοιτάξω για συγκεκριμένα πράγματα.Όταν δω τι παίζει στη νέα δουλειά.....θα κάνω το μεγάλο shopping.? Θα πρέπει να δω πχ. αν επιτρέπονται αθλητικά η όχι, αν πχ. θέλουν μαύρο παντελόνι κι όχι τζιν.....πολλές εταιρείες έχουν dress code μην ψωνίζω τσάμπα και μείνουν στη ντουλάπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ότι βρίσκεις χρόνο για να τα βολέψεις βρίσκεις! Αλλά συνέχεια στην πίεση στους δρόμους! Τι να το κάνω? Είμαι κ παράπονιαρα οπότε έχει δέσει Χάχαχα! 

και εγω ειμαι λιγο παραπονιαρα και επισης εχω και αυτη την βλακεια να τα κανω ολα καλα και στην ωρα τους και φυσικα πιεζω τον δικο μου εαυτο ευτηχως εχω το αγορι μου που βοηθαει πολυ και ειναι και αυτος μεσα σε ολα και δε τα αφηνει ολα πανω μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τα ψώνια , ταυτίζομαι με 'σενα Kat-Cat..
Βγήκαν έξοδα που δεν τα περιμέναμε , δυστυχώς..  έρχεται και Πάσχα .. έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία που πήγα για ψώνια στα μαγαζιά..μόνο κάτι ψώνια ιντερνετικά..ψιλοπράγματα..
Αλλά αν δεν πάς , να τα δεις , να το ευχαριστηθείς με την ησυχία σου δεν είναι ψώνια.. χαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα ομορφες!

αντε @Scooby! με το καλο!! νομιζα ησαστε παντρεμενοι.

@zoi.ko εχω χαρει πολυ για τη δουλεια σου να ξερεις. η δουλεια εχει "κακα" σιγουρα αλλα εχει καλα ρε κοριτσια.κ δεν εννοω μονο τα λεφτα. ισως εμενα να μου αρεσει η δουλεια μου κ γιαυτο να το λεω.αλλα εχω γνωρισεινκ αλλους που νιωθουν ετσι.

@anni7 σκεψου αν αναπληρωνεται αυτο που χαλασε.... κ αν ναι.... βουρ να το ξαναπαρεις!

ναι ναι αναπληρωνεται απλα μωρε ειχα λαχταρα να το βαλω στο σπιτι εχθες ολη μερα το σκεφτομουνα να κατσω το βραδυ να το φτιαξω να το βαλω και τσουπ παει !!! πεντε χρονων ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Dim83 σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου.Κι εμένα μ'αρέσει και αν σκεφτείς ότι δουλεύω από 19χρ. που ήμουν φοιτήτρια.....είναι εξαιρετικά δύσκολο για μένα να κάτσω! Νομίζω πολύ μεγάλο ρόλο παίζουν και οι συνάδελφοί.....αν το κλήμα είναι καλό εκτός του ότι περνάει η μέρα ευχάριστα πας και με κέφι.

Όλες λατρεύουμε τα ψώνια κορίτσια μου......σήμερα όμως θα κοιτάξω για συγκεκριμένα πράγματα.Όταν δω τι παίζει στη νέα δουλειά.....θα κάνω το μεγάλο shopping.? Θα πρέπει να δω πχ. αν επιτρέπονται αθλητικά η όχι, αν πχ. θέλουν μαύρο παντελόνι κι όχι τζιν.....πολλές εταιρείες έχουν dress code μην ψωνίζω τσάμπα και μείνουν στη ντουλάπα!

ετσι ειναι. αν δουλευεις πολλα χρονια κ εισαι ανεξαρτητος ειναι δυσκολο μετα να εισαι εκτος.

καλα για το κλιμα στη δουλεια δεν το συζητω.λεφτα κ κλιμα ειναι τα 2 βασικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι αναπληρωνεται απλα μωρε ειχα λαχταρα να το βαλω στο σπιτι εχθες ολη μερα το σκεφτομουνα να κατσω το βραδυ να το φτιαξω να το βαλω και τσουπ παει !!! πεντε χρονων ετσι!!

μου εχεις εξαψει την περιεργεια! να το φτιαξεις... να το βαλεις! πλεκεις???

για πλακα το λεω!φυσικα κ δεν θελω να μας πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο λεφτα και κλιμα ειμαι οκ !!!! το μονο ποθ με κουραζει ειναι το ωραριο και το σαββατο αυτο μωρε τπτ αλλο!!! εγω εχω παντως δε μπορω να βαζω οτι θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

μου εχεις εξαψει την περιεργεια! να το φτιαξεις... να το βαλεις! πλεκεις???

για πλακα το λεω!φυσικα κ δεν θελω να μας πεις.

σιγα βρε το μυστικο του κρατους πηρα ενα πινακα κολαζ δλδ μπορεις να βαλεις πολλες φωτο μεσα εεεεε αυτο το φτιαχνεις παω να το φτιαξω και εσπασα το τζαμι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει η δουλειά μου αλλά για τις ώρες κ μέρες μ δουλεύω δεν ανταμιβομαι! Ένα θα σας πω αν μπω ταμείο τα ίδια θα παίρνω! Οπότε κάποια στιγμή λες τι γίνετε γιατί δουλεύω τόσο! Το κλίμα καλό θα τ έλεγα! Δεν θέλω να κάθομαι σπίτι απλά λιγότερες ώρες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μ να είστε καλά! 

και απο μενα η ωρα η καλη και εγω αυτο που λεω σε ολες ως προσφατη να το ευχαριστηθεις εκεινη την ωρα πιες χορεψε γελα μην σε νοιαζει τπτ !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Μπορείς να πας σε μαγαζί να σ κόψει ένα τζάμι στο μετράει κ στο δίνει..! :)

ναι αυο ειπε και ο καλος μου αλλα εχω ενα βασικο προβλημα δε νομιζω να προλαβουμε ποτε να παμε να το κανουμε!!!! να σου πω οτι το νυφικο το καθαρησα μετα απο πεντε μηνες γιατι δε ειχα χρονο να το παω!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλά μπορώ να μιλάω για την δουλειά κ να γκρινιάζω για τον ελεύθερο χρόνο μ πολλές ώρες χαχχα μην με αφήσετε :P

και εγω το ιδιο αλλα καλυτερα μην πριξουμε τα κοριτσια !!!! μπορουμε να ανοιξουμε αλλο τοπικ χαχαχαχαχαχα να τα λεμε οι δυο μας!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Όσο για τα ψώνια , ταυτίζομαι με 'σενα Kat-Cat..
Βγήκαν έξοδα που δεν τα περιμέναμε , δυστυχώς..  έρχεται και Πάσχα .. έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία που πήγα για ψώνια στα μαγαζιά..μόνο κάτι ψώνια ιντερνετικά..ψιλοπράγματα..
Αλλά αν δεν πάς , να τα δεις , να το ευχαριστηθείς με την ησυχία σου δεν είναι ψώνια.. χαχα

 

αστα να πανε....! Τι να πω, αλλο κακο να μη μας βρει :P

@zoi.ko Ναι πριν πας να ψωνισεις δες τι θελουν και αυτοι. Οταν ειχα δουλεψει παλια καπου που υπηρχε dress code, πηγα ειδα μου ειπαν και μετα πηγα πηρα απο φτηνο μαγαζι, 2 παντελονια και 3 πουκαμισα πχ μαζεμενα, και μετα σιγα σιγα εμπλουτιζα. Αλλιως δεν εχει νοημα, τζαμπα λεφτα πεταμενα. Ειναι τα ατιμα τα ψωνια ψυχοθεραπεια. Μου ειπε ο αντρας μου πηγαινε ψωνισε και δικα μου ολα. αχαχαχαχ. Αλλα τον λυπαμαι ποσα να αντεξει και αυτος :P

@anni7 τι ηταν αυτο που σου χάλασε? Μηπως φτιάχνει ρε παιδί μου? Αλλιώς αν δεν ηταν πολυ ακριβο ξαναπαρτο. Εμενα μου εσπασε πχ κατι αλλα φτιαχνοταν με 5 ευρω κιολας οποτε ουτε γατα ουτε ζημια

@Scooby! απο δουλεια που δεν αμειβεται οπως πρέπει...Αστα να πανε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αστα να πανε....! Τι να πω, αλλο κακο να μη μας βρει :P

@zoi.ko Ναι πριν πας να ψωνισεις δες τι θελουν και αυτοι. Οταν ειχα δουλεψει παλια καπου που υπηρχε dress code, πηγα ειδα μου ειπαν και μετα πηγα πηρα απο φτηνο μαγαζι, 2 παντελονια και 3 πουκαμισα πχ μαζεμενα, και μετα σιγα σιγα εμπλουτιζα. Αλλιως δεν εχει νοημα, τζαμπα λεφτα πεταμενα. Ειναι τα ατιμα τα ψωνια ψυχοθεραπεια. Μου ειπε ο αντρας μου πηγαινε ψωνισε και δικα μου ολα. αχαχαχαχ. Αλλα τον λυπαμαι ποσα να αντεξει και αυτος :P

@anni7 τι ηταν αυτο που σου χάλασε? Μηπως φτιάχνει ρε παιδί μου? Αλλιώς αν δεν ηταν πολυ ακριβο ξαναπαρτο. Εμενα μου εσπασε πχ κατι αλλα φτιαχνοταν με 5 ευρω κιολας οποτε ουτε γατα ουτε ζημια

@Scooby! απο δουλεια που δεν αμειβεται οπως πρέπει...Αστα να πανε :P

ενας πινακας τυπου που βαζεις πολλες φωτο μεσα διαφορες και κανεις δλδ κολαζ αλλα σε κορνιζα!!!! καλε δεκα ευρω εκανε αλλα ξερεις το γαμωτο ειναι επισης να βρω χρονο να παω να το ξανα παρω!!!!!!!!!!!!! και εγω ετσι εκανα στην δουλεια ειδα συμβουλευτικα και τα αλλα κοριτσια πηγα πηρα βασικα και μετα σιγα σιγα επερνα!!! ασε τα ψωνια ειναι τελεια πεθαινω μαρεσουν !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ενας πινακας τυπου που βαζεις πολλες φωτο μεσα διαφορες και κανεις δλδ κολαζ αλλα σε κορνιζα!!!! καλε δεκα ευρω εκανε αλλα ξερεις το γαμωτο ειναι επισης να βρω χρονο να παω να το ξανα παρω!!!!!!!!!!!!! και εγω ετσι εκανα στην δουλεια ειδα συμβουλευτικα και τα αλλα κοριτσια πηγα πηρα βασικα και μετα σιγα σιγα επερνα!!! ασε τα ψωνια ειναι τελεια πεθαινω μαρεσουν !!!!!!!!!!!!!!!!

ε ενταξει θα τον ξαναπαρεις! Δεν ειναι κατι....Αφηστε μη μου λετε για ψωνια γιατι ειμαι ετοιμη. Και δυστυχως εφυγαν και λεφτά με το συμβάν μαζεμένα, και δεν υπάρχει τόση πολυτέλεια για έξοδα γιατι δεν ξερεις τι σε περιμενει στη στροφή. Ωστόσο νομιζω πως ειναι η μοναδικη ψυχοθεραπεια που μου μενει αυτη τη στιγμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat να σου πω κατι εχεις δικιο το δικαιουσε πηγε κανε μια βολτα και παρε κατι μικρο δλδ ενα κραγιον ρε παιδι μου ετσι να πεις κατι πηρα και να χαζεψεις!!! επισης εχουνε και ωραια πασχαλινα τωρα ετσι για το σπιτι να παρεις κατι ενα κουνελακι βρε αδερφε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat να σου πω κατι εχεις δικιο το δικαιουσε πηγε κανε μια βολτα και παρε κατι μικρο δλδ ενα κραγιον ρε παιδι μου ετσι να πεις κατι πηρα και να χαζεψεις!!! επισης εχουνε και ωραια πασχαλινα τωρα ετσι για το σπιτι να παρεις κατι ενα κουνελακι βρε αδερφε!!!!!

ασε εχω και βαφτιστηρια, ανηψια με γενεθλια κλπ. Ε κατι θα παρω και εγω, δε γινεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...