Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλημερα κ απο εμενα κορίτσια! Με το ζόρι σηκώνομαι πια λόγω ισχίου απο το κρεβάτι... που να φορτώσω κ αλλο κοιλιά! Θα ειμαι σαν χελώνα που εχει γυρισει ανάποδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall σα χελώνα λέει.....χαχαχαχαχα!!! Υπομονή βρε κορίτσι είναι ένα θέμα βέβαια ,θυμάμαι και από τη νύφη μου, αλλά....θα αποζημιωθεις στο έπακρο όταν έρθει η ευλογημένη αυτή ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.....πραγματικά νιώθω υπέροχα!!!!!Μόλις είχα τηλεφώνημα από το λογιστήριο μιας εταιρείας που είχα πάει για συνέντευξη......την Πέμπτη θα πάω να πούμε τα τελικά και να γίνει η πρόσληψη!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Κορίτσια.....πραγματικά νιώθω υπέροχα!!!!!Μόλις είχα τηλεφώνημα από το λογιστήριο μιας εταιρείας που είχα πάει για συνέντευξη......την Πέμπτη θα πάω να πούμε τα τελικά και να γίνει η πρόσληψη!!!!!??

Μπράβο κοπέλα μου,καλή αρχή να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου,καλή αρχή να έχεις!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Μετά το στραπάτσο που έπαθα στην τελευταία εταιρεία που δούλευα είχα απογοητευτεί πολύ...... άκουγαν παντρεμένη και στραβωναν τη μούρη τους.....έλεγα πως δεν θα έβρισκα δουλειά για πολυυυυ καιρό ακόμα! Τελικά ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@zoi.ko τέλεια κορίτσι μου! Όλα θα στρώνουν τώρα ενα ενα να έγινε το πρώτο βήμα!! Καλή αρχή!!!

Αχ μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!?

Like τέλος για σήμερα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κορίτσια.....πραγματικά νιώθω υπέροχα!!!!!Μόλις είχα τηλεφώνημα από το λογιστήριο μιας εταιρείας που είχα πάει για συνέντευξη......την Πέμπτη θα πάω να πούμε τα τελικά και να γίνει η πρόσληψη!!!!!??

Καλημέρα,κορίτσια!!

@zoi.ko ,συγχαρητήρια!!Με το καλό να ξεκινήσεις τη νέα σου δουλειά..Και με φτιαγμενο νυχι!!???Πραγματικα απορώ με τον ιδιωτικό τομέα..Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι οι οικογενειάρχες θα είναι και πιο υπεύθυνοι στη δουλειά τους;?;Τι να πω..Καλη αρχή,πάντως και στην άδεια του καλοκαιριού σε περιμένω για τις ασκήσεις αυτοσυγκέντρωσης!!???

@Kat-Cat, @anni7 πρέπει να το πάρουμε απόφαση με τη δουλειά και να προσπαθούμε να μην μας εξαντλεί..Οπως μου είχε πει κάποια στιγμή ένας ηλικιωμένος: Δουλεύουμε για να ζούμε, δεν ζουμε για να δουλεύουμε!! Τουλάχιστον έφτιαξε ο καιρός οπότε μπορεί να φτιάξει και η διάθεση μας..

@NicolVall, όχι και ανάποδη χελώνα!!!Που το σκέφτηκες αυτό πραγματικά;?;???? Πάντως σιγά σιγά θα συνηθίσεις..Ετσι μου λένε οι φίλες μου που είναι έγκυος..Και είναι πολλές..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 έχεις δίκιο. Σε αντιμετωπίζουν σα να έχεις καμιά ανίατη αρρώστια!Είναι πραγματικά απαίσιο.....αν σκεφτείς ότι ο γάμος ήταν και ο λόγος που με έδιωξαν από την προηγούμενη δουλειά! Νύχι,αύριο μαλλί...... Γενικό ρεκτιφιέ!!!!!!?Δυστυχώς τα πράγματα στο Ελλαδιστάν έτσι είναι!Αααααχ μην ακούω για Κρήτη παθαίνω παράκρουση!Όταν σπούδαζα δούλευα σε μαγαζί Χανιώτη.....έτσι λάτρεψα και τους ανθρώπους της και όλα.Τελευταία φορά που ήρθα ήταν το 2013.... ελπίζω να έρθω ξανά σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κορίτσια.....πραγματικά νιώθω υπέροχα!!!!!Μόλις είχα τηλεφώνημα από το λογιστήριο μιας εταιρείας που είχα πάει για συνέντευξη......την Πέμπτη θα πάω να πούμε τα τελικά και να γίνει η πρόσληψη!!!!!??

πλακα κανεις!!! Τελεια τελεια!!! Αντε ευχομαι μονο ωραια νεα και τυχη απο δω και στο εξης! Υπεροχα! Καλη αρχη να εχεις και σιδεροκεφαλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

πλακα κανεις!!! Τελεια τελεια!!! Αντε ευχομαι μονο ωραια νεα και τυχη απο δω και στο εξης! Υπεροχα! Καλη αρχη να εχεις και σιδεροκεφαλη

Έχω κατουρηθει από τη χαρά μου καλέ!!!!Κυρίως γιατί εκεί δουλεύει και μια παλιά συνάδελφος και ξέρω ότι σαν εργοδότες είναι καλοί.Δεν το πίστευα.....με το που μου είπε:σας τηλ από εκεί.....λέω θα μου πουν να πάω 2η φορά.....και μου λέει:ο μισθός είναι τόσο και θέλω να έχετε μαζί σας ΑΜΚΑ,ΑΦΜ κλπ. Ουφφφφ νομίζω ότι σπάει σιγά-σιγά η γκαντεμιά!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έχω κατουρηθει από τη χαρά μου καλέ!!!!Κυρίως γιατί εκεί δουλεύει και μια παλιά συνάδελφος και ξέρω ότι σαν εργοδότες είναι καλοί.Δεν το πίστευα.....με το που μου είπε:σας τηλ από εκεί.....λέω θα μου πουν να πάω 2η φορά.....και μου λέει:ο μισθός είναι τόσο και θέλω να έχετε μαζί σας ΑΜΚΑ,ΑΦΜ κλπ. Ουφφφφ νομίζω ότι σπάει σιγά-σιγά η γκαντεμιά!??

Είμαι σίγουρη ότι αυτό είναι η αρχή όλων των όμορφων περιστατικών που θα ακολουθήσουν στη ζωή σου!!Αφου ξερεις και τι σε περιμενει εκει,ακομα καλυτερα..

Στο κάτω κάτω,καλοκαίρι έρχεται..Γιατι να μην συμβούν όμορφα πράγματα σε όλες μας;?;

Μαζί με τα τουριστακια να έρθει και η τύχη για μας,βρε κοριτσια!!???

Εμένα πάντως τα καλοκαίρια μου τρέχουν τα καλά νέα..Καλοκαιρι του 2016 μου έκανε πρόταση γάμου ο άντρας μου,καλοκαίρι 2017 παντρεύτηκαμε,δεν θα φέρει κάτι καλό και το καλοκαίρι του 2018;?;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έχω κατουρηθει από τη χαρά μου καλέ!!!!Κυρίως γιατί εκεί δουλεύει και μια παλιά συνάδελφος και ξέρω ότι σαν εργοδότες είναι καλοί.Δεν το πίστευα.....με το που μου είπε:σας τηλ από εκεί.....λέω θα μου πουν να πάω 2η φορά.....και μου λέει:ο μισθός είναι τόσο και θέλω να έχετε μαζί σας ΑΜΚΑ,ΑΦΜ κλπ. Ουφφφφ νομίζω ότι σπάει σιγά-σιγά η γκαντεμιά!??

ε, και εγω αυτο σκεφτομαι οτι μετα απο περιοδο γκαντεμιας ερχεται ρε γαμωτο και μια περιοδο λιγης τυχης. Ημαρτον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Είμαι σίγουρη ότι αυτό είναι η αρχή όλων των όμορφων περιστατικών που θα ακολουθήσουν στη ζωή σου!!Αφου ξερεις και τι σε περιμενει εκει,ακομα καλυτερα..

Στο κάτω κάτω,καλοκαίρι έρχεται..Γιατι να μην συμβούν όμορφα πράγματα σε όλες μας;?;

Μαζί με τα τουριστακια να έρθει και η τύχη για μας,βρε κοριτσια!!???

Εμένα πάντως τα καλοκαίρια μου τρέχουν τα καλά νέα..Καλοκαιρι του 2016 μου έκανε πρόταση γάμου ο άντρας μου,καλοκαίρι 2017 παντρεύτηκαμε,δεν θα φέρει κάτι καλό και το καλοκαίρι του 2018;?;????

και μενα ετσι εγινε ακριβως, καλοκαιρι 2016 προταση, καλοκαιρι 2017 γαμος, (εχουμε και γενεθλια καλοκαιρι), μακαρι να μας φερθει καλα γενικα το καλοκαιρι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Rena88 έχεις δίκιο. Σε αντιμετωπίζουν σα να έχεις καμιά ανίατη αρρώστια!Είναι πραγματικά απαίσιο.....αν σκεφτείς ότι ο γάμος ήταν και ο λόγος που με έδιωξαν από την προηγούμενη δουλειά! Νύχι,αύριο μαλλί...... Γενικό ρεκτιφιέ!!!!!!?Δυστυχώς τα πράγματα στο Ελλαδιστάν έτσι είναι!Αααααχ μην ακούω για Κρήτη παθαίνω παράκρουση!Όταν σπούδαζα δούλευα σε μαγαζί Χανιώτη.....έτσι λάτρεψα και τους ανθρώπους της και όλα.Τελευταία φορά που ήρθα ήταν το 2013.... ελπίζω να έρθω ξανά σύντομα!

μαλλι θα κανω και εγω αυριο και νυχι μεθαυριο. χιχι. Παιδια τι να πω, ελπιζω να αλλαξει το γουρι πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 εννοείταιιιιιι μας αξίζουν τα καλύτερα!!!! Άντε καλόκαιρι του 2018.....και με ένα κατακόκκινο τεστ εγκυμοσύνης!!!

@Kat-Cat έτσι είναι ναι ένα άγχος βέβαια το έχω για το τι θα ειπωθεί την Πέμπτη αλλά είναι ένα καλό σημάδι ότι σπάει η γκαντεμιά σιγά-σιγά!!!!Νιώθω πραγματικά τουλάχιστον 10 κιλά ελαφρυτερη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

και μενα ετσι εγινε ακριβως, καλοκαιρι 2016 προταση, καλοκαιρι 2017 γαμος, (εχουμε και γενεθλια καλοκαιρι), μακαρι να μας φερθει καλα γενικα το καλοκαιρι.......

Θετική σκέψη θέλει,κορίτσι μου και όλα καλα θα πάνε..Προσπαθησε να αφήσεις πίσω την ατυχία που βίωσες και θα δεις ότι το καλοκαίρι θα φέρει για όλες μας όμορφα νέα!!

Δεν ξέρω για εσάς,βρε κορίτσια αλλά εμένα με επηρεάζει πολύ ο καιρός..Νιωθω ότι το καλοκαίρι όλα γίνονται πιο εύκολα...

Εκτος από τη δουλειά μου βεβαια,που γίνεται πιο δύσκολη,γιατί σκάνε μύτη τα τουριστακια..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Θετική σκέψη θέλει,κορίτσι μου και όλα καλα θα πάνε..Προσπαθησε να αφήσεις πίσω την ατυχία που βίωσες και θα δεις ότι το καλοκαίρι θα φέρει για όλες μας όμορφα νέα!!

Δεν ξέρω για εσάς,βρε κορίτσια αλλά εμένα με επηρεάζει πολύ ο καιρός..Νιωθω ότι το καλοκαίρι όλα γίνονται πιο εύκολα...

Εκτος από τη δουλειά μου βεβαια,που γίνεται πιο δύσκολη,γιατί σκάνε μύτη τα τουριστακια..???

κοιτα το καλοκαιρι ειναι πολυ πιο ευκολο να βγεις καταρχας. το χειμωνα λες που να ντυθω τωρα, ρουχα παπουτσια, παλτο, καλτσες κλπκλπ. Κρυωνεις. το καλοκαιρι ριχνεις ενα φουστανι ενα πεδιλο και γεια σας. ειναι επισης μεγαλη η μερα, ηλιος περισσοτερος, ολα σου φαινονται καλυτερα. Λέει η @zoi.ko για ενα κατακοκκινο τεστ εγκυμοσυνης και η αληθεια ειναι οτι τελικα η ευχη ειναι ενα τεστ και κυριως μια θετικη εξελιξη!! Πιστευω οτι το καλοκαιρι βοηθαει κατα καποιο τροπο ακομα και σε αυτο το κομματι. Μακαρι να εχει μονο ομορφα νεα! Οπως ειπε και ο γυναικολογος μου, το κλειδι ειναι η θετικη σκεψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε.;

@zoi.ko με το καλό κοπέλα μου... δυστηχος στης μέρες μας το ρωτάνε πάντα αν είσαι παντρεμένη και αν σκέφτεσαι να κάνεις παιδια σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Προς το παρόν κατακόκκινο αιματάκι περιόδου σήμερα χαχαχαχαχαχα
Χαλάρωσα και ήρθε.. Σάββατο έκλεισα ραντεβού για μαλλί και μπαίνουμε δυνατά όμορφες και ανανεωμένες!!
Τον Απρίλη λέω να μην κάνω ούτε τεστ ούτε τίποτα γιατί τον προηγούμενο μήνα παρά ασχολήθηκα νομίζω και έχασα την ουσία..
Λοιπόν ανακεφαλαιώνουμε .. Όχι άγχος, δε ζούμε για να δουλεύουμε αλλά το αντίστροφο και επίσης χαιρόμαστε τη ζωή και την κάθε στιγμή κι όποτε είναι να έρθει θα έρθει..
Παρακαλώ μια κοπέλα να κάνει copy-paste το κειμενάκι και να μου το στέλνει καθημερινά με την καλημέρα της!!!
χαχαχαχαχαχα

Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η αλήθεια είναι αυτή.Πρίν λίγες μέρες βέβαια τυχαία σε μια συζήτηση που είχα με μια γνωστή μου είπε ότι ο νόμος δεν προστατεύει πλέον τις εγκύους.Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει μια και μέχρι το καλοκαίρι που δούλευα δεν ίσχυε κάτι τέτοιο.Έχετε ακούσει/μάθει κάτι εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko δεν ξέρω καθόλου από νόμους να σου πω. Δεν το έχω ψάξει ποτέ μου αυτό το θέμα μιας και δεν δουλεύω. Μπορεί κάποιο άλλο κορίτσι να ξέρει καλύτερα κοπέλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D ακριβώς όπως τα είπες είναι δεν θέλει άγχος και χαλαρά και θα έρθει.. Δεν ήταν αυτό το μήνα θα είναι ο επόμενος.. και στο εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@NikhNikh σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η αλήθεια είναι αυτή.Πρίν λίγες μέρες βέβαια τυχαία σε μια συζήτηση που είχα με μια γνωστή μου είπε ότι ο νόμος δεν προστατεύει πλέον τις εγκύους.Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει μια και μέχρι το καλοκαίρι που δούλευα δεν ίσχυε κάτι τέτοιο.Έχετε ακούσει/μάθει κάτι εσείς?

Μια χαρα τις προστατευει. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Προς το παρόν κατακόκκινο αιματάκι περιόδου σήμερα χαχαχαχαχαχα
Χαλάρωσα και ήρθε.. Σάββατο έκλεισα ραντεβού για μαλλί και μπαίνουμε δυνατά όμορφες και ανανεωμένες!!
Τον Απρίλη λέω να μην κάνω ούτε τεστ ούτε τίποτα γιατί τον προηγούμενο μήνα παρά ασχολήθηκα νομίζω και έχασα την ουσία..
Λοιπόν ανακεφαλαιώνουμε .. Όχι άγχος, δε ζούμε για να δουλεύουμε αλλά το αντίστροφο και επίσης χαιρόμαστε τη ζωή και την κάθε στιγμή κι όποτε είναι να έρθει θα έρθει..
Παρακαλώ μια κοπέλα να κάνει copy-paste το κειμενάκι και να μου το στέλνει καθημερινά με την καλημέρα της!!!
χαχαχαχαχαχα

Ευχαριστώ!!!

Μαλλια και νυχια εκλεισα και εγω. Κουρεμα δηλαδη. Ασε μπας και μας παει γουρι η ανανεωση. Αναφορικα με την περιοδο, αν θυμαμαι καλα πρωτη σου προσπαθεια ειναι μετα το συμβαν το δικο σου, οποτε ουτε κατα διανοια να αγχεσαι. Ασε που εκανες κανονικοτατη ωορρηξια απο οσο θυμαμαι οποτε ολα καλα. Θα θεσουμε στοχους το καλοκαιρι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...