Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα και καλη εβδομάδα. Ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες. Συγγνωμη που χανομαι κιολας αυτες τις μερες. Εξάλλου και μεχρι το μαιο δεν εχω και κατι ιδιαιτερο να πω για μενα αφου ουτε προσπαθεια δε θα κανω. Ειμαι στη φαση ηρεμιας. Σας παρακολουθω ομως και ελπιζω να ναι τυχερος μηνας ο Μαρτιος ή ο Απριλιος. Για αλλη μια φορα παρολη την ατυχια μου νιωθω πολυ πολυ ευλογημενη για τις φιλες μου. Στη ζωη μου δε μου ρθε τιποτα τυχαια (γενικα και ειδικα) και χαιρομαι τουλαχιστον που εκει που προσπαθησα και εδωσα και καλλιεργησα οπως ειναι οι σχεση μου με τις φιλες μου και με τον αντρα μου βεβαιως, εχω να λαμβανω πισω στο διπλασιο. Τυχερη πολυ δεν ειμαι, τουλαχιστον ομως εχω διπλα μου υπεροχους ανθρωπους. (Η κολλητη μου μπουκαρε μεσα στο νοσοκομειο οταν μου εκαναν τον προεγχειρητικο. Ηθελε να τσεκαρει τα παντα, ουσα γιατρος). Τα δακρυα τους δειχνουν ποσο πολυ τους στοιχισε κατι που στο κατω κατω δεν τις αφορα. Φιλες μου ? ( Δεν ειμαι καλη στα λογια απο κοντα οποτε ειπα να τους τα γραψω εδω που δε θα τα δουν και ποτε). 

Καλημέρα,κορίτσια!! Πόσο όμορφα είναι αυτά που μας έγραψες για τις φίλες σου, @Kat-Cat..Και πόσο σημαντικό να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που εσύ επέλεξες να έχεις και να σε στηρίζουν και στα ευχάριστα και στα δυσάρεστα περιστατικά της ζωής σου..Μην ανησυχείς πάντως που δεν τους τα λες..Ειμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνουν ότι τις αγαπάς κι ας μην τους έχεις προφέρει ποτέ αυτή τη λέξη..Στο κάτω κάτω η αγάπη δεν φαίνεται στα λόγια αλλά στις πράξεις..Δεν είναι πολλοί οι άνθρωποι που έχουν πραγματικούς φίλους δίπλα τους..Οποτε όσες έχουμε,είμαστε πραγματικά τυχερές..

Καλή βδομάδα σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

@Kat-Cat καλό είναι μερικά πράγματα να τα κρατάμε για εμάς και κάποια άλλα όχι να τα λέμε αλλά να τα δείχνουμε με πράξεις κάτι που σίγουρα έχεις κάνει οπότε μη νιώθεις άσχημα.

@misofeggaro πώς είσαι?

Κατά τα άλλα.....εβδομάδα αναμονής για αρκετές από όσο βλέπω.....καλή επιτυχία και με μια καθυστέρηση σε όλες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα και καλη εβδομάδα. Ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες. Συγγνωμη που χανομαι κιολας αυτες τις μερες. Εξάλλου και μεχρι το μαιο δεν εχω και κατι ιδιαιτερο να πω για μενα αφου ουτε προσπαθεια δε θα κανω. Ειμαι στη φαση ηρεμιας. Σας παρακολουθω ομως και ελπιζω να ναι τυχερος μηνας ο Μαρτιος ή ο Απριλιος. Για αλλη μια φορα παρολη την ατυχια μου νιωθω πολυ πολυ ευλογημενη για τις φιλες μου. Στη ζωη μου δε μου ρθε τιποτα τυχαια (γενικα και ειδικα) και χαιρομαι τουλαχιστον που εκει που προσπαθησα και εδωσα και καλλιεργησα οπως ειναι οι σχεση μου με τις φιλες μου και με τον αντρα μου βεβαιως, εχω να λαμβανω πισω στο διπλασιο. Τυχερη πολυ δεν ειμαι, τουλαχιστον ομως εχω διπλα μου υπεροχους ανθρωπους. (Η κολλητη μου μπουκαρε μεσα στο νοσοκομειο οταν μου εκαναν τον προεγχειρητικο. Ηθελε να τσεκαρει τα παντα, ουσα γιατρος). Τα δακρυα τους δειχνουν ποσο πολυ τους στοιχισε κατι που στο κατω κατω δεν τις αφορα. Φιλες μου ? ( Δεν ειμαι καλη στα λογια απο κοντα οποτε ειπα να τους τα γραψω εδω που δε θα τα δουν και ποτε). 

Καλημέρα Kat-Cat! Είδες που μέσα από τις δυσκολίες έχεις και κάτι καλό να πάρεις? Στην προκειμένη περίπτωση επιβεβαίωσες την αγάπη των γύρω σου έμπρακτα.. :)
Και βέβαια είναι ευλογία να έχεις ανθρώπους να σε αγαπούν πραγματικά!!!
Επίσης δεν θέλω να λείψεις από εδώ ακόμα και αν δεν έχεις να πεις κάτι επί του θέματος γι'αυτό το μήνα...
Θα το δεχτώ μόνο αν εσύ θέλεις να αποστασιοποιηθείς για καλό σου ..(μόνο γι' αυτό το μήνα όμως) :P


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα Kat-Cat! Είδες που μέσα από τις δυσκολίες έχεις και κάτι καλό να πάρεις? Στην προκειμένη περίπτωση επιβεβαίωσες την αγάπη των γύρω σου έμπρακτα.. :)
Και βέβαια είναι ευλογία να έχεις ανθρώπους να σε αγαπούν πραγματικά!!!
Επίσης δεν θέλω να λείψεις από εδώ ακόμα και αν δεν έχεις να πεις κάτι επί του θέματος γι'αυτό το μήνα...
Θα το δεχτώ μόνο αν εσύ θέλεις να αποστασιοποιηθείς για καλό σου ..(μόνο γι' αυτό το μήνα όμως) :P


 

Θα ψιλομπαινω αλλα οχι τοσο ενεργα. Ισως απτον αλλο μηνα πιο δυναμικα. Ευχομαι να μη σου ρθει, ωστοσο οπως σου χω ξαναπει εισαι σε καλο δρομο. Εστω και με την ατυχια σου εχεις κανει ηδη ενα τικαρισμα στο οτι μπορεις να μεινεις ευκολα εγκυος οποτε ειναι θεμα χρονου καθαρα. Αυτον τον αλλο μηνα. Μπορει να σου ρθει και πασχαλινος μποναμας. Χιχι. Μου ειπε δε η δευτερη γυναικολογος που πηγα για β γνωμη οτι η αποξεση κανει πιο γονιμο το εδαφος. Απλα εμεις ή εγω τουλαχιστον εχω πολυ μεγαλη ανασφαλεια μην ξανασυμβει και γενικα ειμαι σε φαση ανασφαλειας ακομα και για τη συλληψη. Ασχετο να σε ρωτησω κατι. Ποσες μερες μου ειπες σου κρατησε το αιματακι μετα την επεμβαση? Τυπου περιοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Θα ψιλομπαινω αλλα οχι τοσο ενεργα. Ισως απτον αλλο μηνα πιο δυναμικα. Ευχομαι να μη σου ρθει, ωστοσο οπως σου χω ξαναπει εισαι σε καλο δρομο. Εστω και με την ατυχια σου εχεις κανει ηδη ενα τικαρισμα στο οτι μπορεις να μεινεις ευκολα εγκυος οποτε ειναι θεμα χρονου καθαρα. Αυτον τον αλλο μηνα. Μπορει να σου ρθει και πασχαλινος μποναμας. Χιχι. Μου ειπε δε η δευτερη γυναικολογος που πηγα για β γνωμη οτι η αποξεση κανει πιο γονιμο το εδαφος. Απλα εμεις ή εγω τουλαχιστον εχω πολυ μεγαλη ανασφαλεια μην ξανασυμβει και γενικα ειμαι σε φαση ανασφαλειας ακομα και για τη συλληψη. Ασχετο να σε ρωτησω κατι. Ποσες μερες μου ειπες σου κρατησε το αιματακι μετα την επεμβαση? Τυπου περιοδος?

Εγώ να δεις τι ανασφάλεια έχω!!! Το αιματάκι κράτησε , αν θυμάμαι καλά, 5-6 μέρες.. Σου έδωσε αντιβίωση και mitrotan?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ να δεις τι ανασφάλεια έχω!!! Το αιματάκι κράτησε , αν θυμάμαι καλά, 5-6 μέρες.. Σου έδωσε αντιβίωση και mitrotan?

Αντιβιωση και voltaren εδωσε σε μενα (αντιφλεγμονωδες) για 4 μερες. Αυριο τα τελειωνω δηλαδη. Μου πε μαιο ξαναξεκιναω και οτι και νωριτερα και καλα να μεινω δεν υπαρχει προβλημα αλλα να σου πω Μαιο θα ξεκινησω πρωτα ο Θεος για να νιωθω και γω λιγο καλυτερα. Εξαλλου θελω μολις ερθει η περιοδος μετα να κανω εναν υπερηχο να δω πως ειμαστε αν εχει θρεψει κλπ. Απλα ειναι αυτος ο φοβος που λες. Που οταν ξεκινησαμε ειχα φοβο αν θα συλλαβουμε τωρα εχουμε επιπροσθετα και το φοβο της πορειας αν μεινουμε. Τον επομενο πρωτο υπερηχο πχ τον σκεφτομαι με μεγαλο τρομο να φανταστεις. Γιαυτο το μονο που θελω ειναι πλεον οχι να ρθει κατευθειαν το μαιο ντε και καλα αλλα να ρθει οποτε ειναι να ρθει για να μεινει. Επισης αποφασισα να ακουω μονο γιατρο και να μην γκουγκλαρω γιατι διαβαζεις τοσο διαφορετικα πραγματα. Απο το ποτε πρεπει να ξεκινησεις προσπαθειες μεχρι προγνωστικα κλπ. Βρηκα και αλλη μια γυναικολογο και ειπα για αρχη να πηγαινω παραλληλα και για β γνωμη. Ειναι γλυκυτατοι και οι δυο γιατροι και ευτυχως πολυ καθησυχαστικοι. Επισης κατι τελευταιο (σορρυ σε επρηξα και στα ξαναθυμιζω) τα αποτελεσματα της βιοψιας τι ακριβως δειχνουν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με ζαλίζεις καθόλου, τα θυμάμαι ούτως ή άλλως.. δεν μου τα θυμίζεις εσύ :P

Ο γιατρός μου είχε πει ότι οι ιστολογικές ίσως να δείξουν ίσως και όχι..πιο ειδικού και συγκεκριμένου τύπου
είναι ο καρυότυπος αν το λέω σωστά , αλλά έχει και 450,00 ευρώ .. Και υπάρχει περίπτωση και αυτή η εξέταση 
να μη δείξει.. όταν ρωτήσαμε τον γιατρό τι προτείνει μου είπε ξεκάθαρα πως δεν θα τον χαλούσαν καθόλου τα 450,00 ευρώ και δεν έδωσε απάντηση στο ποιά εξέταση είναι πιο σωστό να γίνει..
Μπορώ να σου στείλω φωτο την εξέταση να δεις τι λέει η ιστολογική πάντως..

Τώρα εσύ θα αναρωτιέσαι γιατί συνεχίζω να έχω αυτόν το γιατρό χαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

@Kat-Cat καλό είναι μερικά πράγματα να τα κρατάμε για εμάς και κάποια άλλα όχι να τα λέμε αλλά να τα δείχνουμε με πράξεις κάτι που σίγουρα έχεις κάνει οπότε μη νιώθεις άσχημα.

@misofeggaro πώς είσαι?

Κατά τα άλλα.....εβδομάδα αναμονής για αρκετές από όσο βλέπω.....καλή επιτυχία και με μια καθυστέρηση σε όλες!??

Καλημέρα! Το εμβρυάκι μου είναι τέλεια, 4 εκατοστά, βάζει μπόι σιγά σιγά! Κούναγε χέρια πόδια σαν τρελό!
Εγώ ελάχιστο αίμα σκούρο, ο γυναικολόγος μου πολύ καθυσηχαστικός,  συνεχίζω προγεστερόνη και κολπικά, ηπια δραστηριότητα αλλά εγώ για καλό και για κακό θα κάτσω ξάπλα άλλη μια εβδομάδα, για να μην το έχω έννοια. Τώρα αυτό που με αγχώνει είναι η αυχενική... 
Και από εμένα καλά αποτελέσματα σε όλες όσες δεν περιμένετε! με μια τεράστια χοριακή :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν με ζαλίζεις καθόλου, τα θυμάμαι ούτως ή άλλως.. δεν μου τα θυμίζεις εσύ :P

Ο γιατρός μου είχε πει ότι οι ιστολογικές ίσως να δείξουν ίσως και όχι..πιο ειδικού και συγκεκριμένου τύπου
είναι ο καρυότυπος αν το λέω σωστά , αλλά έχει και 450,00 ευρώ .. Και υπάρχει περίπτωση και αυτή η εξέταση 
να μη δείξει.. όταν ρωτήσαμε τον γιατρό τι προτείνει μου είπε ξεκάθαρα πως δεν θα τον χαλούσαν καθόλου τα 450,00 ευρώ και δεν έδωσε απάντηση στο ποιά εξέταση είναι πιο σωστό να γίνει..
Μπορώ να σου στείλω φωτο την εξέταση να δεις τι λέει η ιστολογική πάντως..

Τώρα εσύ θα αναρωτιέσαι γιατί συνεχίζω να έχω αυτόν το γιατρό χαχαχαχα!!

Εμενα μου ειπε ξεκαθαρα να μην κανω καρυοτυπο απο μονος του. Πεταμενα λεφτα μου ειπε. Θα κανω γενικη και ειδικη ιστολογικη. Δεν ξερω αν με εχει σωσει το γεγονος οτι ειναι γιατρος της κολλητης μου που ειναι και αυτη γιατρος και με σεβεται και δε με βλεπει σα πορτοφολι παντως δεν εχω νιωσει ουτε καν οτι παει να μου παρει λεφτα. Μαλιστα βρηκε κατα την αποξεση αυτο το μικτο διαφραγμα (τοσο μικρο που δε φαινοταν ποτε με υπερηχο) και ενω αλλος ειμαι σιγουρη  οτι θα λεγε βγαλτο μονο και μονο για να παρει τα λεφτα αυτος μου ειπε οχι. Και μαλιστα οτι δε θα το χαμε δει καν και ειναι τυχαιο ευρημα. Δε θα σου πω τιποτα για το γιατρο σου γιατι ειναι καθαρα θεμα πως νιωθεο η καθε μια μας. Εγω δεν το εκρυψα οτι πηγα για δευτερη γνωμη σε μια εξισου γλυκυτατη που μου μιλησε σα φιλεναδα μου και ευτυχως μου πε τα ιδια με τον δικο μου. Τη ρωτησα αν μπορω να την εχω παραλληλα να παιρνω δευτερη γνωμη και μου πε οτο εννοειται και μαλιστα να μην κλεινω ραντεβου και πληρωνω συνεχεια αλλα να την παιρνω τηλ οποτε θελω. Τουλαχιστον νιωθω μοαα ασφαλεια με τους γιατρους και την κολλητη βεβαια που ειναι ενδοκρινολογος οποτε βοηθαει και αυτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Το εμβρυάκι μου είναι τέλεια, 4 εκατοστά, βάζει μπόι σιγά σιγά! Κούναγε χέρια πόδια σαν τρελό!
Εγώ ελάχιστο αίμα σκούρο, ο γυναικολόγος μου πολύ καθυσηχαστικός,  συνεχίζω προγεστερόνη και κολπικά, ηπια δραστηριότητα αλλά εγώ για καλό και για κακό θα κάτσω ξάπλα άλλη μια εβδομάδα, για να μην το έχω έννοια. Τώρα αυτό που με αγχώνει είναι η αυχενική... 
Και από εμένα καλά αποτελέσματα σε όλες όσες δεν περιμένετε! με μια τεράστια χοριακή :cheer:

Μπραβο κοριτσακι!!!! Τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Kat-Cat Στην έστειλα να τη δεις

ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.jpg

Αχαχχα. Δεν καταλαβαα τιποτα. Μαλλον θα ειναι το αποτελεσμα της χρωμοσωμικης τυχαιας ανωμαλιας. Μονοπολησα το τοπικ σορρυ γιατι εχετε και ευχαριστα νεα και δε θελω να το μαυριζω. Ο.τι ειναι θα σου στελνω καλυτερα πμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro και πολύ καλά θα κάνεις...να ξεκουραστείς και να είσαι ήσυχη εσύ κυρίως! 4 εκατοστά???Αχ λιώνω ?? πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ ένα τοσοδουλι ανθρωπάκι.....πρέπει να είναι υπέροχο συναίσθημα! Να μην αγχώνεσαι για την αυχενικη.....όταν έρθει η ώρα θα είναι τέλεια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@misofeggaro και πολύ καλά θα κάνεις...να ξεκουραστείς και να είσαι ήσυχη εσύ κυρίως! 4 εκατοστά???Αχ λιώνω ?? πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ ένα τοσοδουλι ανθρωπάκι.....πρέπει να είναι υπέροχο συναίσθημα! Να μην αγχώνεσαι για την αυχενικη.....όταν έρθει η ώρα θα είναι τέλεια!?

Koritsi mou ti kaneis esu pote den perimeneis na erthei h akatanomasth?nomizw peripou mazi perimenoume..?egw se 3 meroules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat βρε μη λες χαζα ακου εκεί μονοπωλεις την συζήτηση!! Για αυτα ειμαστε εδω ολες!! 

@misofeggaro αχ βρε κοριτσάκι τι ωραία και ποσο κοντά ειναι οι εγκυμοσύνες μας!!! Ημουν σίγουρη οτι θα ειναι ολα καλα! Να σου πω ενα αγχος και εγω για την Αυχενική το εχω αλλα οσο πλησιάζουν οι μερες πιο πολυ χαιρομαι που θα το ξανα δω παρα αγχώνομαι!!! Ποτε ειναι η δικη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat βρε μη λες χαζα ακου εκεί μονοπωλεις την συζήτηση!! Για αυτα ειμαστε εδω ολες!! 

@misofeggaro αχ βρε κοριτσάκι τι ωραία και ποσο κοντά ειναι οι εγκυμοσύνες μας!!! Ημουν σίγουρη οτι θα ειναι ολα καλα! Να σου πω ενα αγχος και εγω για την Αυχενική το εχω αλλα οσο πλησιάζουν οι μερες πιο πολυ χαιρομαι που θα το ξανα δω παρα αγχώνομαι!!! Ποτε ειναι η δικη σου;

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsi mou ti kaneis esu pote den perimeneis na erthei h akatanomasth?nomizw peripou mazi perimenoume..?egw se 3 meroules

Καλησπερααα......καλά λέω για την ώρα τουλάχιστον.... ναι κοντά είμαστε....τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε στις 25....οπότε μέσα στην εβδομάδα.....δεν την περιμένω!? Κάθε μήνα (από τότε που ξεκινήσαμε στοχευμένα τις γόνιμες δλδ) ανακαλύπτω και κάτι καινούργιο..... διαφορετικούς πόνους,αντιδράσεις.... πραγματικά δε ξέρω πώς να το διαχειριστώ από άποψη κούρασης με δουλειές κλπ. Ελπίζω να μην τη δούμε κοριτσάκι μου κι εμείς και όσα κορίτσια είναι σε αυτην τη φάση! 

@Kat-Cat μην ακούω τρελά..... δεν είμαστε εδώ μόνο για τα ευχάριστα αλλοίμονο.Μπορεί να μη γνωριζόμαστε αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο.....σας νιώθω όλες πολύ κοντά μου σα δικούς μου ανθρώπους.

Το βιντεάκι το βρήκα τυχαία στο YouTube..... νομίζω ότι είναι ένα μάθημα για ολες μας! (Εφοδιαστειτε χαρτομάντιλα πριν το δείτε)?❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

@Kat-Cat καλό είναι μερικά πράγματα να τα κρατάμε για εμάς και κάποια άλλα όχι να τα λέμε αλλά να τα δείχνουμε με πράξεις κάτι που σίγουρα έχεις κάνει οπότε μη νιώθεις άσχημα.

@misofeggaro πώς είσαι?

Κατά τα άλλα.....εβδομάδα αναμονής για αρκετές από όσο βλέπω.....καλή επιτυχία και με μια καθυστέρηση σε όλες!??

πολυ μου αρεσει πως το εγραψες! με μια καθυστερηση!

πως λενε με εναν πονο!!!

χαχα

θετικη σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

πολυ μου αρεσει πως το εγραψες! με μια καθυστερηση!

πως λενε με εναν πονο!!!

χαχα

θετικη σκεψη!

Χαχαχαχαχα καλησπερααα ναι αυτό σκέφτηκα κι εγώ όταν είδα όλο το κείμενο!Θετική θετική και που θα πάει....θα γίνει!Πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επιτελους μπηκα με παει ολες αυτες τις μερες ας  μην πω καλυτερα!!!!!!!!!! 

καθολου δε μονοπωλησες μην λες τετοια εδω ειμαστε να στηριζει η μια την αλλη!!!! @Kat-Cat

εμενα παντως κοριτσια με εχει πεθανει η μεση μου !!! επισης κοιμαμαι ορθια χαχαχαχχαα σαν τα κρατουν κραταω τα ματια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα καλησπερααα ναι αυτό σκέφτηκα κι εγώ όταν είδα όλο το κείμενο!Θετική θετική και που θα πάει....θα γίνει!Πως είσαι?

ελα ντε.

μια του κλεφτη δυο κ τον τσακωσαμε!

εγω καλυτερα λιγο ψυχολογικα.λιγο πιο ηρεμη δηλαδη. κατα τα λοιπα...στην ιδια φαση των προσπαθειων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια επιτελους μπηκα με παει ολες αυτες τις μερες ας  μην πω καλυτερα!!!!!!!!!! 

καθολου δε μονοπωλησες μην λες τετοια εδω ειμαστε να στηριζει η μια την αλλη!!!! @Kat-Cat

εμενα παντως κοριτσια με εχει πεθανει η μεση μου !!! επισης κοιμαμαι ορθια χαχαχαχχαα σαν τα κρατουν κραταω τα ματια μου!!!

Ασε να δεις τι δουλεια με περιμενει αυριο...Δε θες να ξερεις. Τουλαχιστον θα απασχοληθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat η εργασιοθεραπεια ειναι μεγαλο πραγμα κοριτση μου βοηθαει και να ξεχαστεις αλλα και για να ξανα μπεις στην ρουτινα και στην κανονηκοτητα σου!! δε πονας καθολου ?? ξεκουραοσυ σημερα σπιτακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat η εργασιοθεραπεια ειναι μεγαλο πραγμα κοριτση μου βοηθαει και να ξεχαστεις αλλα και για να ξανα μπεις στην ρουτινα και στην κανονηκοτητα σου!! δε πονας καθολου ?? ξεκουραοσυ σημερα σπιτακι σου!!!

οχι ειμαι μια χαρα ευτυχως, δεν πονεσα και δεν ποναω καθολου, σα να μην εκανα τιποτα, λιγο αιμα σαν ελαφρια περιοδο εχω το οποιο μειωνεται. Ελαφροχερης γιατρος μαλλον δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...