Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα σε ολες. Εγινε η διαδικασια. Ολα πηγαν πολυ καλα. Στην αποξεση ειδε ο γιατρος ενα μικρο διαφραγμα στη μητρα το οποιο ομως μου ειπε οτι ειναι τοσο μικρο που δε φαινεται υπερηχογραφικα. Γιαυτο δεν το ειχα δει ποτε σε υπερηχο ουτε με αυτον ουτε με αλλους γυναικολογους που χω επισκεφτει. Μου ειπε να μην ασχοληθω καθολου. Με ξενερωσε το ευρημα αυτο αλλα θα προσπαθησω να μην το σκεφτομαι γιατι αν δεν ειψα μπει στη διαδικασια αποξεσης δε θα το χα δει ποτε. Οσο ψαχνεις βρισκεις. Κατα τα λοιπα μια χαρα. Ειπε ειμαι γερος οργανισμος και εμεινε πολυ ευχαριστημενος. Σε 2 βδομαδες και τα αποτελεσματα ιστολογικων. Μαιο μπορω να ξεκινησω προσπαθειες και σε 15 μερες επαφες. Αυτα...Νιωθω ξαλαφρωμενη τουλαχιστον αν και ξενερωσα με αυτο που ειδε που δεν ειχε φανει ουδεποτε. Ωστοσο νιωθω αρκετα ξαλαφρωμενη. Θα δουμε. 

Καλή ανάρρωση! Το διάφραγμα μη το σκέφτεσαι. Κοίτα να αναρρώσεις και το καλοκαιράκι είναι κοντά! Πάρε το χρόνο σου ψυχικά και σωματικά. Την επόμενη φορά θα έρθει για να μείνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat χαίρομαι που αισθάνεσαι εται. Εφόσον δ φαίνεται καν στον υπέρηχο δ είναι τπτ. Στο είπε έτσι πιο πολύ για να τ γνωρίζεις. Επειδή έτυχε αυτό κ τ είδατε. Σε άλλη περίπτωση δ θα τ καταλάβαινες ποτέ. Πάρε τ χρόνο σου κ όταν νιώσεις έτοιμη ξανά ξεκινατε με τ καλό. Εχω ακούσει πως μετά την απόξεση η γυναίκα είναι πιο γόνιμη. Είναι κάτι σαν τ σκρατσινγκ π κάνουν οι κοπέλες για νεαριοποιηση τ ενδομητρίου. Εύχομαι αλλο κακο να μη σε βρει.

@Irene_D, @Scooby!, @anni7 Αφήστε τα πονακια κ κάντε λίγη υπομονή μέχρι την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου π εύχομαι να είναι η μερα καθυστέρησης.

Diwni μου δεν μπορώ μωρέεεεεεε!!! ήμουν και συγκρατημένη μπορώ να πω.. μακάρι να μην ισχύει το αρνητικό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D Ναι λογικο να μη μπορείς να περιμένεις κ να ανυπομονείς απλά δ χρειάζεται να ερμηνεύεται κάθε ρι σε περίοδο η εγκυμοσύνη. Μέχρι την πιθανή καθυστέρηση όλα είναι πιθανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά! Ό,τι είναι να έρθει θα έρθει..
Εχθές πήγαμε σινεμά με τον άντρα μου και μετά που γυρίσαμε είχε ουρεξούλες.. εγώ να πονάω και να φοβάμαι οτι από στιγμή σε στιγμή θα έρθει.. σκεφτόμουν κι όλα τα χθεσινά και με πήρε πολύ από κάτω.. για να μην τα πολυλογώ με πήρε ο ύπνος και εκείνος πρέπει να μου κρατάει μουτράκια.. δεν τον έχω δει ακόμα γιατί έφυγα για δουλειά και εκείνος κοιμόταν.. οπότε δεν ξέρω τι με περιμένει.. αν κρατάει μούτρα πως λέτε να το χειριστώ?
Εγώ θυμώνω με κάτι τέτοια και καταλήγει σε καβγά πάντα.. οπότε αυτή τη φορά δεν θέλω να καταλήξει έτσι..
έχουμε κι ένα Σ/Κ μπροστά μας , δε θέλω να μη μηλιόμαστε :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαιρομαι πολυ που πηγαν ολα καλά!!! Λοιπον ξερεις οτι εχω διάφραγμα οποτε θα σου πω το εξής ενα μικρο διαφραγμα δεν εχει καποια διαφορά ειτε υπάρχει ειτε όχι. Δεν επηρεάζει τπτ ουτε στην εγκυμοσύνη. Θεμα θα υπήρχε αν μιλουσαμε για διαφραγμα μεφαλο οπως το δικο μου που και παλι ούτε με δυσκόλεψε στην σύλληψη ουτε τπτ . Οποτε μην αγχωνεσαι με χαζομάρες.Παμε δυναμικά για Μάιο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σωστά! Ό,τι είναι να έρθει θα έρθει..
Εχθές πήγαμε σινεμά με τον άντρα μου και μετά που γυρίσαμε είχε ουρεξούλες.. εγώ να πονάω και να φοβάμαι οτι από στιγμή σε στιγμή θα έρθει.. σκεφτόμουν κι όλα τα χθεσινά και με πήρε πολύ από κάτω.. για να μην τα πολυλογώ με πήρε ο ύπνος και εκείνος πρέπει να μου κρατάει μουτράκια.. δεν τον έχω δει ακόμα γιατί έφυγα για δουλειά και εκείνος κοιμόταν.. οπότε δεν ξέρω τι με περιμένει.. αν κρατάει μούτρα πως λέτε να το χειριστώ?
Εγώ θυμώνω με κάτι τέτοια και καταλήγει σε καβγά πάντα.. οπότε αυτή τη φορά δεν θέλω να καταλήξει έτσι..
έχουμε κι ένα Σ/Κ μπροστά μας , δε θέλω να μη μηλιόμαστε :P

 

Να πω κατι πανω σε αυτο; αλλα εχω πολυ δυνατή άποψη πάνω στο θεμα και μην το παρεξηγήσεις. Επειδή εχω υπάρξει σε σχεση στο παρελθόν που ενα δικο μου οχι για επαφη σημαινε μουτρα το θεωρω απαράδεκτο. Δεν μπορεις να φοβασαι να πεις οχι σε κατι για το οποιο ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΈΧΕΙΣ ΌΡΕΞΗ για να γινει βρε αδερφέ. Δεν είναι αγγαρεία ουτε εχεις καποια υποχρέωση να θες οποτε θελει και το ανάποδο φυσικά. Εγω τοτε είχα ξενερώσει τόσο πολυ που δεν ηθελα στο τελος ποτέ γιατι ένοιωθα πάντα υποχρεωμένη. Δεν ειναι υγιές αυτο και αν οντως έχει μουτρα πρεπει να του εξηγήσεις ότι δεν είναι λογικό να απαιτούνται αυτα τα πράγματα.  Δεν εκανες κατι κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

@Kat-Cat πάει πέρασε.Χαλαρωσε,ηρέμησε και ξεκουράσου. Καλή ανάρρωση σου εύχομαι!??

Αχ αυτά τα πονακια και τα τραβήγματα.....υπομονή κορίτσια! Ευελπιστώ μέσα στην εβδομάδα να ακούσουμε ευχάριστα από κάποια!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


@Μπλε @irene d  @ diwni @zoi.ko και @misofeggaro καθως και ολες οο υπολοιπες γιατι δε μου βγαζει ταγκ, σας ευχαριστω. Το διαφραγματακι ειναι μια μικρη καμπυλιτσα πανω πανω στο μητρα που εχω που δε φαινοταν καν υπερηχογραφικα. Ετυχε να το δουμε τωρα λογω της αποξεσης αλλιως δε θα το βλεπαμε ποτε. Οποτε μου ειπε να μην ασχοληθω γιατι υπαρχει απλετος χωρος και οτι το ειδαμε τυχαια. Απλα με ξενερωσε το οσο ψαχνεις βρισκεις. Δε βρηκε τιποτα αλλο. Ολα τα αλλα αριστα. Αυτο που λεει η diwni μου το ειπε η αλλη γυναικολογος που πηρα και β γνωμη χτες οτι μετα την αποξεση η μητρα γινεται ακομα πιο γονιμη επειδη καθαριζει. Τωρα θα περιμενω εναγωνιως για την πρωτη μου περιοδο λιγο να ηρεμησω και μετα θα συνεχισω. Με φοβο μεν αλλα θα συνεχισω. Τουλαχιστον ανακουφιστηκα λιγο με τα συμπτωματα και που ενιωθα αρρωστη ολη την ωρα συνηλθε το στομαχι μου κλπ. Ελπιζω να ισιωσω γενικως. Θα χω σκαμπανεβασματα σιγουρα και ανασφαλεια ειδικα την επομενη φορα αλλα δεν ξερω δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα. Σε δυο βδομαδες θα βγουν και οι ιστολογικες οποτε τουλαχιστον να βεβαιωθουμε οτο ηταν τυχαιο γεγονος ή κατι αλλο ωστε να αντιμετωπιστει αν χρειαστει. Σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες. Νιωθω οτο βαρεθηκα να μιλαω για εγκυμοσυνες  και προσπαθειες δεν ξερω. Ψυχολογικο ειναι και αυτο αλλα το νιωθω...Φανταζομαι θα φτιαξουν ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:


@Μπλε @irene d  @ diwni @zoi.ko και @misofeggaro καθως και ολες οο υπολοιπες γιατι δε μου βγαζει ταγκ, σας ευχαριστω. Το διαφραγματακι ειναι μια μικρη καμπυλιτσα πανω πανω στο μητρα που εχω που δε φαινοταν καν υπερηχογραφικα. Ετυχε να το δουμε τωρα λογω της αποξεσης αλλιως δε θα το βλεπαμε ποτε. Οποτε μου ειπε να μην ασχοληθω γιατι υπαρχει απλετος χωρος και οτι το ειδαμε τυχαια. Απλα με ξενερωσε το οσο ψαχνεις βρισκεις. Δε βρηκε τιποτα αλλο. Ολα τα αλλα αριστα. Αυτο που λεει η diwni μου το ειπε η αλλη γυναικολογος που πηρα και β γνωμη χτες οτι μετα την αποξεση η μητρα γινεται ακομα πιο γονιμη επειδη καθαριζει. Τωρα θα περιμενω εναγωνιως για την πρωτη μου περιοδο λιγο να ηρεμησω και μετα θα συνεχισω. Με φοβο μεν αλλα θα συνεχισω. Τουλαχιστον ανακουφιστηκα λιγο με τα συμπτωματα και που ενιωθα αρρωστη ολη την ωρα συνηλθε το στομαχι μου κλπ. Ελπιζω να ισιωσω γενικως. Θα χω σκαμπανεβασματα σιγουρα και ανασφαλεια ειδικα την επομενη φορα αλλα δεν ξερω δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα. Σε δυο βδομαδες θα βγουν και οι ιστολογικες οποτε τουλαχιστον να βεβαιωθουμε οτο ηταν τυχαιο γεγονος ή κατι αλλο ωστε να αντιμετωπιστει αν χρειαστει. Σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες. Νιωθω οτο βαρεθηκα να μιλαω για εγκυμοσυνες  και προσπαθειες δεν ξερω. Ψυχολογικο ειναι και αυτο αλλα το νιωθω...Φανταζομαι θα φτιαξουν ολα

Αν το χρειάζεσαι κανε ενα μπρεικ. Εμεις εδώ θα είμαστε και στο επόμενο θετικό τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat όλα καλά θα πάνε.Αφού δεν είδε κάτι άλλο μια χαρά θα είναι και οι ιστολογικες.Είναι φυσικό να νιώθεις θυμό,πίκρα,πόνο όμως πάει πέρασε και σίγουρα έγινε για κάποιο λόγο όλο αυτό.....αυτό με την αποξεση ισχύει το ξέρω από τη συνυφαδα μου. Με το καλό τώρα το Μάιο ένα θετικό τεστ και ένα υγιέστατο εμβρυακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Να πω κατι πανω σε αυτο; αλλα εχω πολυ δυνατή άποψη πάνω στο θεμα και μην το παρεξηγήσεις. Επειδή εχω υπάρξει σε σχεση στο παρελθόν που ενα δικο μου οχι για επαφη σημαινε μουτρα το θεωρω απαράδεκτο. Δεν μπορεις να φοβασαι να πεις οχι σε κατι για το οποιο ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΈΧΕΙΣ ΌΡΕΞΗ για να γινει βρε αδερφέ. Δεν είναι αγγαρεία ουτε εχεις καποια υποχρέωση να θες οποτε θελει και το ανάποδο φυσικά. Εγω τοτε είχα ξενερώσει τόσο πολυ που δεν ηθελα στο τελος ποτέ γιατι ένοιωθα πάντα υποχρεωμένη. Δεν ειναι υγιές αυτο και αν οντως έχει μουτρα πρεπει να του εξηγήσεις ότι δεν είναι λογικό να απαιτούνται αυτα τα πράγματα.  Δεν εκανες κατι κακο.

Μπλε Καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς και δεν το παρεξηγώ σε καμία περίπτωση.. συμφωνώ μαζί σου..
Απλά έχει λίγο ανασφάλεια το αγόρι μου.. θα δω πως θα είναι και θα πράξω αναλόγως γιατί ακόμα δεν έχουμε μιλήσει.. 
Kat-Cat μου λογικό είναι να σε κούρασε .. όταν δεις την περίοδο σου ξανά θα δεις πόσο καλύτερα θα νοιώσεις .. σε σκεφτόμουν όλη μέρα χθες  και ήταν σαν να συνέβη σε 'μενα.. τόσο πολύ με επηρέασε..
Εμένα με βοηθούσε πολύ που το συζητούσα και με τον σύντροφο μου και με καθησύχαζε με την αισιοδοξία του.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Αχ κορίτσια Εχθές πήγα στην εκκλησία και ζήτησα από τον πάπα να μας δώσει ευχή υγείας και τεκνοποίησης και να έρθει σπίτι να μας κάνει ευχέλαιο.. Δεν ξέρω αν πιστεύετε στο μάτι αλλά κορίτσια πολύ μάτι έχουμε με τον άντρα μας από τότε που παντρεύτηκαμε..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

misofeggaro πως είσαι εσύ? 

Καλημέρα κορίτσι, σε ευχαριστώ που ρώτησες. Είμαι πάρα πολύ καλύτερα. Το πρωί το αίμα ήταν ελάχιστο, μετά ελάχιστο αλλά σκούρο και πριν λίγο ήταν σαν τα καφέ υγρά στα τελειώματα. Εγώ κάθομαι αγαλματάκι, μόνο τουαλέτα και πάλι πίσω, μέχρι να πιαστεί ο πωπ@ς μου! 
Σου εύχομαι ένα θετικό τεστάκι και ένα γερό μωρό γρήγορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Μπλε Καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς και δεν το παρεξηγώ σε καμία περίπτωση.. συμφωνώ μαζί σου..
Απλά έχει λίγο ανασφάλεια το αγόρι μου.. θα δω πως θα είναι και θα πράξω αναλόγως γιατί ακόμα δεν έχουμε μιλήσει.. 
Kat-Cat μου λογικό είναι να σε κούρασε .. όταν δεις την περίοδο σου ξανά θα δεις πόσο καλύτερα θα νοιώσεις .. σε σκεφτόμουν όλη μέρα χθες  και ήταν σαν να συνέβη σε 'μενα.. τόσο πολύ με επηρέασε..
Εμένα με βοηθούσε πολύ που το συζητούσα και με τον σύντροφο μου και με καθησύχαζε με την αισιοδοξία του.. 

Σε ευχαριστω πολυ για τη σκεψη σου. Γενικα εχω δυνατη ψυχολογια. Τωρα βγηκα για ενα περπατημα. Ηρθε η κολλητη μου απο δω κλπ. Θα δουμε. Νιωθω οτι το παρακανα λιγο με τα τεστ την περιοδο και το να το συζηταω τοσο τοσο πολυ το ποτε και αν θα ερθει. Ισως μου κανει καλο να βλεπω τα δικα σας χωρις να πολυλεω τα δικα μου ειτε να μην μπαινω τοσο τοσο συχνα οσο εμπαινα. Γιατι ουτε να αγχωνω αλλες θελω ουτε να αανακυκλωνγ τα ιδια και τα ιδια. Παραδοξως μια ξενερα αισθανομαι αλλα ανακουφισμενη. Απο χθες καλυτερα δηλαδη. Δεν ξερω πως θα πανε οι επομενες. Σιγουρα με πανω κατω. Αλλα τρελαθηκα σημερα ποσες κοπελες ημασταν για το ιδιο θεμα. 100 περιστατικα μεσα σε ενα μηνα μονο στο ρεα που πηγα. Ε λες ημαρτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κορίτσι, σε ευχαριστώ που ρώτησες. Είμαι πάρα πολύ καλύτερα. Το πρωί το αίμα ήταν ελάχιστο, μετά ελάχιστο αλλά σκούρο και πριν λίγο ήταν σαν τα καφέ υγρά στα τελειώματα. Εγώ κάθομαι αγαλματάκι, μόνο τουαλέτα και πάλι πίσω, μέχρι να πιαστεί ο πωπ@ς μου! 
Σου εύχομαι ένα θετικό τεστάκι και ένα γερό μωρό γρήγορα! 

Αυτό είναι τέλειο σημαίνει ότι τέλος η αποκόλληση μαζεύτηκε!!! Μεινε εκεί και θα είσαι σούπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κορίτσι, σε ευχαριστώ που ρώτησες. Είμαι πάρα πολύ καλύτερα. Το πρωί το αίμα ήταν ελάχιστο, μετά ελάχιστο αλλά σκούρο και πριν λίγο ήταν σαν τα καφέ υγρά στα τελειώματα. Εγώ κάθομαι αγαλματάκι, μόνο τουαλέτα και πάλι πίσω, μέχρι να πιαστεί ο πωπ@ς μου! 
Σου εύχομαι ένα θετικό τεστάκι και ένα γερό μωρό γρήγορα! 

Τέλεια!!! Όλα καλά λοιπόν.. :)

Χαίρομαι πολύ.. συνέχισε να ξεκουράζεσαι και το μωράκι σου θα είναι καλά .
Σ΄ ευχαριστώ τόοοοσο πολύ για τις ευχες σου!!
Όλα καλά θα πάνε, σήμερα είμαι αισιόδοξη :P δεν ξέρω βέβαια για πόσο..χιχιχι αστειάκι.. είναι που η διάθεση έχει σκαμπανεβάσματα.. τη μία έχω νεύρα , την άλλη μες την καλή χαρά και πάει λέγοντας!! 
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας τελικά!! Συμφωνείτε?? :D

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

@anni7 εσύ πότε (δεν) περιμένεις?

την δευτερα δε περιμενω αλλα δε το βλεπω ρε κοριτση ναι εχουμε τπτ αλλα οκ εχω θετικη σκεψη θα γινει που θα παει!! εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ δεν κρατήθηκα πάντως.. έκανα τεστάκι το πρωί το οποίο ήταν αρνητικό βεβαίως βεβαίως!! 
Κοριτσάκια μου , τώρα που επέστρεψε και η Kat-Cat ελάτε λίγο να πάρουμε τα πάνω μας..
Εχθές ήταν η μέρα συμπτωμάτων περιόδου  anni7 & Scooby!  !!??

Να περιμενεις λιγο μεχρι δευτερα και να μην εισαι ειναι θεμα χρονου οοως εχουμε ξαναπει. Εχεις ξαναμεινει αλλωστε σου χει ερθει και η περιοδοε εκανες και ωορρηξια οπως εδειξε το τεστ αρα ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ δεν κρατήθηκα πάντως.. έκανα τεστάκι το πρωί το οποίο ήταν αρνητικό βεβαίως βεβαίως!! 
Κοριτσάκια μου , τώρα που επέστρεψε και η Kat-Cat ελάτε λίγο να πάρουμε τα πάνω μας..
Εχθές ήταν η μέρα συμπτωμάτων περιόδου  anni7 & Scooby!  !!??

μα ξερω και εγω στα καλα καθουμενα και πρωτη φορα πριστηκε το στηθος μου εχθες ενω αλλες φορες πριζοτανε δεκα μερεις νωριτερα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άβυσσος άβυσσος όπως τα λες @Irene_D και όπως λέω συνέχεια....οι ορμόνες κάνουν πάρτυ και μάλιστα χωρίς τη συγκατάθεση μας!!!? Έχω χαθεί λίγο......εγώ έως 25 του μήνα πρέπει να (μην) αδιαθετησω.....οι υπόλοιπες που βρίσκεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catκαλη αναρρωση ανεκτησε τις συναμεις σου και ολα καλα θα πανε ολα θελουν το χρονο τους @misofeggaroωραια να φευγει το αιμα γιατι σε ανχονει η αληθεια ειναι αυτη αλα ολα καλα,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χαίρομαι που είναι λιγο καλύτερο το ηθικό σήμερα, επούλωση και σιγά σιγά θα βγει το συναίσθημα! Εγώ αδιαθετησα σήμερα όπως περίμενα... Κουράστηκα με το μυαλό μου αυτό το μήνα, πιστεύω έχει γίνει εμμονή η επιθυμία να γίνουμε μανούλες και ψάχνουμε συμπτώματα εκεί που δεν υπάρχουν. Ακόμα και στα καφέ που είχα έλεγα λες λες, ενώ είναι εξαιρετικά σπάνιο (συμβαίνει βεβαια) και αποφάσισα πως δεν γίνεται να μας έρχεται περίοδος και να ελπίζουμε κ εκεί! Θα συνεχίσω τεστακια αλλά δε θα μετρήσω μέρες από κει και πέρα και θα βρω κάτι άλλο να ασχοληθώ όσο μπορώ βέβαια! Ελπίζω να τα καταφέρω! Κορίτσια εύχομαι να μας πείτε εσείς τα ευχάριστα!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat λυπάμαι πολύ κοπέλα μου..θυμήθηκα κ εγώ τα δικά μου..εμείς ακούσαμε κ καρδούλα τότε..είχα φτάσει στη 10η εβδομάδα..κάναμε απόξεση κ η περίοδος μου ήρθε στις 45 ημέρες!!δώσε χρόνο στον εαυτό σου κ προσπάθησε να το αφήσεις πίσω σου όσο πιο γρήγορα μπορείς για να μπορέσεις να πας παρακάτω..εγώ το χειρίστηκα λάθος τότε κ με πήγαινε πίσω!!καλή επιτυχία σε κάθε επόμενη προσπάθεια..

@misofeggaro κ εγώ με μικρή αποκόλληση είμαι κρεβατωμένη απο την Τρίτη..ελπίζω να αναρρώσουμε γρήγορα!!

Επεξεργάστηκε από Smurf88
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@Kat-Cat λυπάμαι πολύ κοπέλα μου..θυμήθηκα κ εγώ τα δικά μου..εμείς ακούσαμε κ καρδούλα τότε..είχα φτάσει στη 10η εβδομάδα..κάναμε απόξεση κ η περίοδος μου ήρθε στις 45 ημέρες!!δώσε χρόνο στον εαυτό σου κ προσπάθησε να το αφήσεις πίσω σου όσο πιο γρήγορα μπορείς για να μπορέσεις να πας παρακάτω..εγώ το χειρίστηκα λάθος τότε κ με πήγαινε πίσω!!καλή επιτυχία σε κάθε επόμενη προσπάθεια..

@misofeggaro κ εγώ με μικρή αποκόλληση είμαι κρεβατωμένη απο την Τρίτη..ελπίζω να αναρρώσουμε γρήγορα!!

Επίσης καλή ανάρρωση! Είχα τόσο πολύ αίμα... Εσύ πως το κατάλαβες; Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...