Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

@Kat-Cat μου λυπάμαι πολύ... Συγνωμη που χάθηκα κορίτσια μου αλλα έτρεχα με τη καινούρια δουλια. 
Έχω και εγώ άσχημα νέα δυστυχώς... Σήμερα το πρωι επαθα φοβερη αιμοραγια... Και ένιωσα στην τουαλετα σαν κατι να φευγι απο μεσα μου. Στο γιατρό ευτυχώς ακούσαμε καρδιά αλλα έχω αποκόληση αρκετή. Τωρα ξάπλα και προγεστερόνη, μέχρι τη δευτερα τουλαχιστον που θα παω να με ξαναδει. Και το είχα δει την Τρίτη και είναι κοτζαμ μωρό 3 εκατοστά.. . :'(
Υγεία κορίτσια σε εσάς και στα μωρα σας. 

Τι γινεται μωρε σημερα;;; Σου ειπε ο γιατρος απο τι μπορει να εγινε αυτο; Σε ποια βδομαδα εισαι; Να σου πω κατι; Εφοσον ακουσατε καρδουλα σημαινει οτι το σπορακι σου ειναι γερο και αυτο εχει σημασια. Ξαπλωσε και μην κανεις ΤΙΠΟΤΑ απολυτως τιποτα ομως. Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από καρδιάς εύχομαι γρήγορα να είναι ένας μακρινός εφιάλτης όλα αυτά, να ανακαμψετε και να βγείτε πιο δυνατές! Πιστεύω πραγματικά πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ίσως αυτά τα δυσάρεστα συνέβησαν για να προφυλαχτειτε από κάτι ακόμα χειρότερο... Με παρηγορεί κάποιες φορές αυτή η σκέψη... Οι καρδιές μας και οι σκέψεις είναι μαζί σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Τι γινεται μωρε σημερα;;; Σου ειπε ο γιατρος απο τι μπορει να εγινε αυτο; Σε ποια βδομαδα εισαι; Να σου πω κατι; Εφοσον ακουσατε καρδουλα σημαινει οτι το σπορακι σου ειναι γερο και αυτο εχει σημασια. Ξαπλωσε και μην κανεις ΤΙΠΟΤΑ απολυτως τιποτα ομως. Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι ολα θα πανε καλα.

10η εβδομαδα,,, ειναι καλο που ειμαι κοντα στη 12η. Υπομονη να ερθει η δευτερα. Θελω να παω τουαλετα κ φοβαμαι γιατι εχω ακομα  αρκετο αιμα,,, κ εγω ηρεμησα οταν το ακουσα κ δεν μπορω να κανω τπτ αλλο απο το να μην κανω τιποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

10η εβδομαδα,,, ειναι καλο που ειμαι κοντα στη 12η. Υπομονη να ερθει η δευτερα. Θελω να παω τουαλετα κ φοβαμαι γιατι εχω ακομα  αρκετο αιμα,,, κ εγω ηρεμησα οταν το ακουσα κ δεν μπορω να κανω τπτ αλλο απο το να μην κανω τιποτα... 

Α ναι σωστα εχουμε λιγες μερες διαφορα....Φυσικα και ειναι καλο! Οι πιθανοτητες στην φαση που εισαι ειναι υπερ σου! Σε καταλαβαινω κοριτσακι. Μακρια απ την δουλεια και θα φτιαξει το πραγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τι μέρα η σημερινή...... πραγματικά έχω χάσει τα λόγια μου, έχει γίνει κόμπος το στομάχι μου..... τι να πω....άλλο κακό να μη μας βρει! Ξεκουραστείτε,χαλαρώστε και θα έρθει η ώρα για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλων μας τα στομάχια σήμερα δεν είναι καλά... εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά για το κορίτσι” misofeggaro “

Το μωράκι της να είναι καλά!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα σε ολες. Γυρναω απο το γιατρο δυστυχως με πολυ ασχημα νεα. Ειδαμε σακο χωρις εμβρυο. Αυριο θα παω για τη διαδικασια στο νοσοκομειο. Τυχαιο γεγονος μαλλον. Ανωμαλια εμβρυου. Θα γινουν βεβαια οι απαραιτητες εξετασεις. Ειμαι σε μαυρο χαλι. Ελπιζω να συνελθω καποια στιγμη. Με το ζορι σας γραφω επειδη στο φορουμ το γνωριζατε. Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον. Τωρα οι προσπαθειες απο Μαιο παλι θα ξεκινησουν. Αλλα χωρις προσδοκιες κεφι κλπ. 

λυπάμαι πολύ καλη μου για το συμβαν αυτο το άσχημο. είμαι καινουρια εδώ.. είχα κι εγώ την ίδια τύχη με σένα ακριβώς , ακριβώς τα ίδια .. η δικά μου προσπάθεια ήταν η πρωτη εγκυμοσύνη μετά από την πρώτη μου εξωσωματική .. είναι το τραυμα τόσο νωπο και η λύπη τεράστια αλλά να ξέρεις οτι ο χρόνος θεραπέυει και η φύση προστατευει . δώσε όσο χρόνο θελεις στον εαυτό σου.. σφίξε τα δόντια και ξεκινα πάλι να τρέχεις.. σου ευχομαι δύναμη και αισιοδοξία... <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μολις μπηκα λογο δουλειας και επαθα σοκ.. θελω να σου πω μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου κοριτση μου κουραγιο ειναι μια απιστευτα δυσκολη κασταση αυτο που συνεβη αλλα εγω θα σου πω οτι αυτο που δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους καταλαβαινω πως θα αισθανεσαι σου ευχομαι γρηγορη αναρρωση μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου!! οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!! το ενα θετικο ειναι οτι εγινε η συλληψη και οτι ειπε ο γιατρος οτι δε οφειλεται σε  καποιο θεμα υγειας αλλα οτι ειναι κατι τυχαιο!! να πανε ολα καλα αυριο στην επεμβασι σου ευχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

10η εβδομαδα,,, ειναι καλο που ειμαι κοντα στη 12η. Υπομονη να ερθει η δευτερα. Θελω να παω τουαλετα κ φοβαμαι γιατι εχω ακομα  αρκετο αιμα,,, κ εγω ηρεμησα οταν το ακουσα κ δεν μπορω να κανω τπτ αλλο απο το να μην κανω τιποτα... 

κοριτση μου ευχομαι γρηγορα να τελειωσει να μην δεις καθολου αλλο αιμα !!!!!!! το μωρακι σου ειναι καλα κανε λιγο υπομονη θετικη σκεψη και ξεκουραση και θα πανε ολα τελεια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις βρηκα ευκαιρια να μεινω μονη κ να μπω στο φορουμ κ μονο εσενα @Kat-Cat σκεφτομουν.

Δεν ξερω τι να σου πω, κλαψε ξεσπασε να ηρεμησεις...ειδες οτι μενεις πολυ ευκολα εγκυος τουλαχιστον οποτε θα ξαναμεινεις πολυ συντομα!

@misofeggaro γιατι κοπελα μου; πιστευεις κουραστηκες πολυ αυτες τις μερες; 

@Μπλε διαβασα για την προηγουμενη σου κυηση κ για την αποβολη σου στην 11η εβδομαδα κ ταραχτηκα, μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα...φοβαμαι πολυ.

Αν θελεις μου απαντας, ηταν ολα καλα εννοω στις επισκεψεις στο γιατρο στους υπερηχους κ απλα μια μερα απεβαλλες; αχ γιατι να γινονται ολα αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Μολις βρηκα ευκαιρια να μεινω μονη κ να μπω στο φορουμ κ μονο εσενα @Kat-Cat σκεφτομουν.

Δεν ξερω τι να σου πω, κλαψε ξεσπασε να ηρεμησεις...ειδες οτι μενεις πολυ ευκολα εγκυος τουλαχιστον οποτε θα ξαναμεινεις πολυ συντομα!

@misofeggaro γιατι κοπελα μου; πιστευεις κουραστηκες πολυ αυτες τις μερες; 

@Μπλε διαβασα για την προηγουμενη σου κυηση κ για την αποβολη σου στην 11η εβδομαδα κ ταραχτηκα, μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα...φοβαμαι πολυ.

Αν θελεις μου απαντας, ηταν ολα καλα εννοω στις επισκεψεις στο γιατρο στους υπερηχους κ απλα μια μερα απεβαλλες; αχ γιατι να γινονται ολα αυτα;

Οχι να μην συγκρινεις και να μην φοβασαι διοτι ηταν πολυ συγκεκριμενη η περιπτωση μου! Ειχα μαθει μολις κατι μερες πριν οτι ειμαι εγκυος και δεν προσεχα καθολου. Δουλευα τρελα ωραρια και δουλεια μπαρ οποτε καταλαβαινεις και ξεκουραζομουν ελαχιστα. Επισης δεν προλαβαμε να στηριξουμε την εγκυμοσυνη με καποιο συμπληρωμα κλπ....Επισης καπου στο ενδιαμεσο ειχα δει αιμα το οποιο θεωρησα περιοδο οποτε προφανως υπηρξε και καποια αποκολληση.
Εχω φοβηθει πολυ σημερα και εγω καθως ειχα και αυτο το απαισιο ονειρο αλλα δεν χρειαζεται. Ο,τι ειναι να παει καλα....θα παει καλα. Ο,τι δεν παει καλα ειναι για καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; 

@Kat-Cat τώρα διάβασα τα νέα σου κοπέλα μου στεναχωρήθηκα πολύ. Ηρέμησε και θα δεις θα έρθει ξανά σύντομα και θα μηνει και σου το εύχομαι κοπέλα μου.. μέσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοκ σημερα....θα ερθουν καλυτερες μερες.... Αλλαξε ολο το τοπικ ξαφνικα...μουδιασαμε ολοι μωρε τι κωλομερα που να μην ερχοτανε!!! πφφφφ
Πειτε κανα ευχαριστο κοριτσια γιατι χανομαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η atha_g είπε:

Μολις βρηκα ευκαιρια να μεινω μονη κ να μπω στο φορουμ κ μονο εσενα @Kat-Cat σκεφτομουν.

Δεν ξερω τι να σου πω, κλαψε ξεσπασε να ηρεμησεις...ειδες οτι μενεις πολυ ευκολα εγκυος τουλαχιστον οποτε θα ξαναμεινεις πολυ συντομα!

@misofeggaro γιατι κοπελα μου; πιστευεις κουραστηκες πολυ αυτες τις μερες; 

@Μπλε διαβασα για την προηγουμενη σου κυηση κ για την αποβολη σου στην 11η εβδομαδα κ ταραχτηκα, μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα...φοβαμαι πολυ.

Αν θελεις μου απαντας, ηταν ολα καλα εννοω στις επισκεψεις στο γιατρο στους υπερηχους κ απλα μια μερα απεβαλλες; αχ γιατι να γινονται ολα αυτα;

Δεν ένιωσα σωματική κούραση ιδιαίτερη , απλά είμασταν σε μια διαδικασία να στήσουμε ένα νέο χώρο με τη καινούρια δουλειά και ήμουν πιο πολλές ώρες στο πόδι. Τώρα κατήγορώ τον εαυτό μου που ένιωθα δυνατή και θαρευόμουν και δεν το προστάτεψα όσο έπρεπε. Εύχομαι να πάνε καλά όλα σε όλες τις εγκυούλες και εν δυνάμει μανούλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilou88 είπε:

λυπάμαι πολύ καλη μου για το συμβαν αυτο το άσχημο. είμαι καινουρια εδώ.. είχα κι εγώ την ίδια τύχη με σένα ακριβώς , ακριβώς τα ίδια .. η δικά μου προσπάθεια ήταν η πρωτη εγκυμοσύνη μετά από την πρώτη μου εξωσωματική .. είναι το τραυμα τόσο νωπο και η λύπη τεράστια αλλά να ξέρεις οτι ο χρόνος θεραπέυει και η φύση προστατευει . δώσε όσο χρόνο θελεις στον εαυτό σου.. σφίξε τα δόντια και ξεκινα πάλι να τρέχεις.. σου ευχομαι δύναμη και αισιοδοξία... <3

Σε ευχαριστω πολυ. Ευχομαι ο.τι καλυτερο στην επομενη προσπαθεια σου. Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση. Μαυρισε το τοπικ οντως. Θα νιωσουμε καλυτερα ομως. Που θα παει. Τουλαχιστον προσωπικα το συνειδητοποιησα πληρως. Οποτε θα προχωρησω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κοπέλα μ τι να πω... Δεν έχω λόγια... Υπομονή να περάσει αυτή η μέρα κ όντως θα το έχεις στο μυαλό σου σαν ένα κακό όνειρο! Δύναμη για συνεχίσεις κ πίστη για να πάνε όλα καλά! Τίποτα άλλο! Ξέρω πως ότι κ να λέμε θέλει τη δύναμη τη δική σου :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια , τι κανετε πως είστε;; Εμένα εχθες το βράδυ με έπιασαν πόνοι περιόδου και πόνοι στη μέση 2 μέρες νωρίτερα από την αναμενόμενη περίοδο.. όποτε δεν το βλέπω γι’αυτο το μήνα να τα καταφέραμε.. σήμερα βέβαια δεν έχω τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ είχα κάτι πονάκια εχτές βέβαια είμαι μετά τις γονιμες! Αρκετές κοπέλες μεταφράζουν τα πονάκια ως το τελικά μόνο συμπτώμα τους οπότε σ ευχομαι να μας πεις ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! ελπιζω σημερα να ειναι μια καλυτερη μερα για ολες μας!! 

ναι και εγω εχθες ειχα πονακια ετσι περιοδου ελεφρυα το βραδυ οποτε δε μας βλεπω !!!!! δε πειραζει παμε για αλλα υγεια και ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες μας ενα ήσυχο σκ με καλη ψυχολογία!

ευχομαι στις εν αναμονή κοπέλες να ΜΗΝ τους ερθει η άτιμη κ στις κοπέλες με σποράκια να είναι γερές κ με γερά σπόρια! 

Επεσε η διάθεση μας απο χτες πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες. Εγινε η διαδικασια. Ολα πηγαν πολυ καλα. Στην αποξεση ειδε ο γιατρος ενα μικρο διαφραγμα στη μητρα το οποιο ομως μου ειπε οτι ειναι τοσο μικρο που δε φαινεται υπερηχογραφικα. Γιαυτο δεν το ειχα δει ποτε σε υπερηχο ουτε με αυτον ουτε με αλλους γυναικολογους που χω επισκεφτει. Μου ειπε να μην ασχοληθω καθολου. Με ξενερωσε το ευρημα αυτο αλλα θα προσπαθησω να μην το σκεφτομαι γιατι αν δεν ειψα μπει στη διαδικασια αποξεσης δε θα το χα δει ποτε. Οσο ψαχνεις βρισκεις. Κατα τα λοιπα μια χαρα. Ειπε ειμαι γερος οργανισμος και εμεινε πολυ ευχαριστημενος. Σε 2 βδομαδες και τα αποτελεσματα ιστολογικων. Μαιο μπορω να ξεκινησω προσπαθειες και σε 15 μερες επαφες. Αυτα...Νιωθω ξαλαφρωμενη τουλαχιστον αν και ξενερωσα με αυτο που ειδε που δεν ειχε φανει ουδεποτε. Ωστοσο νιωθω αρκετα ξαλαφρωμενη. Θα δουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Kat-Cat μου!! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά κορίτσι μου και νοιώθεις καλύτερα..
Τι σημαίνει αυτό το διάφραγμα σου είπε? Είναι άσχετο με το περιστατικό φαντάζομαι..



 


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαίρομαι που αισθάνεσαι εται. Εφόσον δ φαίνεται καν στον υπέρηχο δ είναι τπτ. Στο είπε έτσι πιο πολύ για να τ γνωρίζεις. Επειδή έτυχε αυτό κ τ είδατε. Σε άλλη περίπτωση δ θα τ καταλάβαινες ποτέ. Πάρε τ χρόνο σου κ όταν νιώσεις έτοιμη ξανά ξεκινατε με τ καλό. Εχω ακούσει πως μετά την απόξεση η γυναίκα είναι πιο γόνιμη. Είναι κάτι σαν τ σκρατσινγκ π κάνουν οι κοπέλες για νεαριοποιηση τ ενδομητρίου. Εύχομαι αλλο κακο να μη σε βρει.

@Irene_D, @Scooby!, @anni7 Αφήστε τα πονακια κ κάντε λίγη υπομονή μέχρι την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου π εύχομαι να είναι η μερα καθυστέρησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν κρατήθηκα πάντως.. έκανα τεστάκι το πρωί το οποίο ήταν αρνητικό βεβαίως βεβαίως!! 
Κοριτσάκια μου , τώρα που επέστρεψε και η Kat-Cat ελάτε λίγο να πάρουμε τα πάνω μας..
Εχθές ήταν η μέρα συμπτωμάτων περιόδου  anni7 & Scooby!  !!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Αχ το έχω πάθει κ γώ αυτό! Όπως λες κ κόκκινο σκούρο καφέ αίμα πάντα ! Στις τελευταίες περιόδους έχω και αίμα κόκκινο κάπου κάπου! Δν ξέρω τι μπορεί ν σημαίνει ! Το ειχα πει στο γιατρό μ και δν ν το σχολίασε καν! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...