Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η toof είπε:

Αυτά τα σπαστά ωράρια είναι απάνθρωπα, το κάνει η νύφη μου και δεν αντέχονται! Εγώ ευτυχώς θα είμαι ή πρωί ή απόγευμα και κάποιες αργίες 12αωρο+ αλλά με ρεπό... Πάρτε καφέδες και καμιά λιχουδιά μπας και πέρασει η ώρα! 

Εγώ είμαι 32!! Γιατί να το κρύψω? Είναι νωρίς ακόμα :P
Συνειδητοποίησα τώρα πρόσφατα οτι ο κύκλος μου δεν είναι στάνταρ 28 μέρες αλλά τον ένα μήνα 27 τον άλλο 28 και κάποιες φορές 29 μέρες. Επίσης στη μέρα ωορρηξίας είχα πέσει έξω μια μέρα πχ αυτό το μήνα έκανα στις 6/03 ενώ η εφαρμογή του κινητού έλεγε 05/03. 
Οι επαφές μια χαρά τέλεια χαχαχαχαχα όμως όχι μόνο τις μέρες αυτές , δεν είμαστε και ζωάκια που το κάνουν μόνο για αναπαραγωγή.. γενικά υπάρχει μια καλή σεξουαλική ζωή με τον σύντροφο μου..
Εγώ βίωσα και μία παλίνδρομη κύηση τον Δεκέμβρη μετά από 2 - 3 μήνες προσπαθειών αλλά οκ προχωράμε παρακάτω και βλέπουμε πως θα πάει.. 
Εύχομαι να είναι γουρλίδικο αυτό το φόρουμ!!! Για όλες μας :D
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το σπαστό .... άστα να πάνε.. πολύ δύσκολο ..
Και ειδικά όταν δουλεύεις 6 μέρες την εβδομάδα δεν προλαβαίνεις ούτε τα βασικά.. 
Δουλεύεις σε καφέ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D τ καλύτερο είναι αυτό. Επαφες κ αγαπούλες αε όλο τ κύκλο όσο πιο συχνά γίνεται. Επειδή τ θέλουμε πάντα κ όχι μόνο για μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω κόλλησε το κινητό και πατήθηκε ότι να ναι! Και εγώ έτσι @Irene_Dμια μέρα μετά ήταν, δεν ξέρω με τα τεστακια καθησυχαζομαι και νιώθω καλύτερα! Χαχα έχεις δίκιο μερικές φορές σκέφτομαι ότι θα προτιμούσα να ήταν τυχαίο γιατί νιώθω σαν να είναι προγραμματισμενο αλλά ίσα ίσα δικαιολογία για ακόμα περισσότερες αγαπούλες!!! Συνέχισε έτσι δυνατά, κοιτάμε μόνο μπροστά, τα υπόλοιπα να ειναι παρελθόν! Όχι σε γραφείο είμαι εγώ, πολύ αγχωτικη δουλειά και πονοκέφαλος αλλά όχι σωματικά επίπονη. Καλησπέρα @Scooby!και από μένα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Irene_D τ καλύτερο είναι αυτό. Επαφες κ αγαπούλες αε όλο τ κύκλο όσο πιο συχνά γίνεται. Επειδή τ θέλουμε πάντα κ όχι μόνο για μωρο.

Επαφές; Σεξ; Τι είναι αυτό οεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ε γιατί Εγώ επιμένω στις πολλές επαφές πριν την εγκυμοσυνη; χαχαχα δ τα ξερω; τ λέω κ τ ξανά λέω στα κορίτσια π προσπαθούν κάντε τώρα π Μπορείτε γτ μετά.... Ποιος ξερει ποτέ θα σας δωθει η ευκαιρία για αγαπούλες όπως τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; μπορεί να φανεί άσχετο αλλά βρε κορίτσια κανένα γιατροσοφι για βήχα..; (αλλεργικό βήχα) δεν με πιάνουν τα φάρμακα..!!! Ούτε τα τσάγια και δ2ν ξέρω τι να κάνω..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια χαθηκα λιγο γιατι πνιγηκα στην δουλεια!!!!! παρακσευη σημερα εγω αλλη μια αυριο και τελος!!! επιτελους να κοιμηθω λιγο την κυριακη!!! 

@Kat-Catσημερα ειναι η μερα σου??? φανταζομαι θα εχεις και αχγος αλλα και ανυπομωνησια ειμαι συγουρη θα πανε ολα υπερ τελεια και θα δειτε το μικρουλη σας!!!!!!!!!!!! 

κοριτσια δε ξερω τι λεγατε σας εχασα λιγακι αλλα τωρα ξανα επεστρεψα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα παρασκευη!!! 8-)

χτες πηγα κομμωτήριο, αφού πηρα το οκ για φυτική βαφη βέβαια πηγα κ λιγο σουλουπωθηκα!!! Τι κανετε κοριτσάκια;

@Kat-Cat ηρθε η μεγαλη μερα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες. Γυρναω απο το γιατρο δυστυχως με πολυ ασχημα νεα. Ειδαμε σακο χωρις εμβρυο. Αυριο θα παω για τη διαδικασια στο νοσοκομειο. Τυχαιο γεγονος μαλλον. Ανωμαλια εμβρυου. Θα γινουν βεβαια οι απαραιτητες εξετασεις. Ειμαι σε μαυρο χαλι. Ελπιζω να συνελθω καποια στιγμη. Με το ζορι σας γραφω επειδη στο φορουμ το γνωριζατε. Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον. Τωρα οι προσπαθειες απο Μαιο παλι θα ξεκινησουν. Αλλα χωρις προσδοκιες κεφι κλπ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Οχι ρε συ. Σφίχτηκε το στομάχι μου...

κρίμα..πολύ κρίμα! Μην χάνεις την ενέργεια σου κ την θετική σου αύρα, δίνεις τοσο κουράγιο σε ολα τα κορίτσια τοσο καιρό που τωρα πρεπει να το στρέψεις σε εσένα αυτό!!! Είμαστε εδώ έστω κ σαν σκέψη αν το θελήσεις... μείνε δυνατή κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου κουράγιο. Θα συνέλθεις κ θα το ξεπεράσεις, είμαστε μαζί σου. Σίγουρα είναι τυχαίο μιας κ σφίζεις από υγεία όπως λέει ο γιατρός σου. Το θετικό είναι ότι συνέλαβες. Όλα θα προχωρήσουν θα το δεις, μόνο μην παραιτήσε κ μην το βάλεις κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

@Kat-Cat ειλικρινά......με το που μπήκα ήσουν η πρώτη που περίμενα με αγωνία να μάθω νέα της σήμερα.Κουράγιο και δύναμη κοριτσαρα μου κάθε εμπόδιο για καλό...... πάρε το χρόνο σου και όταν νιώσεις έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι να σκεφτω αυτη τη στιγμη. Περα απο σας δεν το ξερει κανεις ουτε γονεις. Θα τους το πω γιατι θα με δουν ξαφνικα χαλια. Μου φαινεται δεν πρεπει να λες πουθενα τιποτα. Δεν ξερω. Ειμαι πολυ ασχημα αυτη τη στιγμη. Περιμενα πως και πως να ακουσω καρδια ή καλα νεα γιατι ενιωθα καλα. Τωρα θα προσπαθησω να ηρεμησω και απο Μαιο βλεπουμε. Δεν εχω καμια διαθεση. Σας ευχαριστω και παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου,δύσκολες στιγμές γιατί είναι νωπό. Σε λίγο καιρό που θα δεις πάλι θετικό τεστάκι θα είναι μακρυνό κακό όνειρο όλο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κορίτσι μ πόσο λυπάμαι. Μήπως να περιμένατε κ να έκανες έναν επαναληπτικό υπέρηχο τη Δευτέρα; είναι σίγουρο ότι δ υπάρχει εξελιξη; 

Ότι άλλο κ να σ πω μ φαίνεται πολύ λίγο κ ανούσιο. Δ έχω λόγια πραγματικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε να περιμενουμε για επαναληπτικο αν θελω αλλα πως δεν υπαρχει περιπτωση, γιατι ημουν προχωρημενη εβδομαδα. Του ειπα δε θελω να περιμενω, χειροτερα ψυχολογικα με κανει. Να κανω την επεμβαση να τελειωνω, να μαζεψω τα κομματια μου να ανασυνταχθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catπραγματικά κι εγώ στο μυαλό μου σε είχα σήμερα με το που άνοιξα το φόρουμ... σφίχτηκε το στομάχι μου, στεναχωρήθηκα πολύ :( το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι επειδή το πέρασε και η κολλητή μου και κουμπαρά μου και μάλιστα στο γάμο μου (λίγο χειρότερα γιατί ήταν έμβρυο αλλά δεν αναπτυσσόταν όποτε Αργησαν να της το πάρουν) είναι ότι όσο δύσκολο κι αν φαντάζει αυτή τη στιγμή θα το ξεπεράσεις μόλις ακούσεις την καρδούλα την επόμενη φορά! Η κολλητή τώρα έχει δυο παιδάκια :) 

υπομονή και όσο δύσκολο κι αν είναι θα περάσει.... σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

@Kat-Catπραγματικά κι εγώ στο μυαλό μου σε είχα σήμερα με το που άνοιξα το φόρουμ... σφίχτηκε το στομάχι μου, στεναχωρήθηκα πολύ :( το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι επειδή το πέρασε και η κολλητή μου και κουμπαρά μου και μάλιστα στο γάμο μου (λίγο χειρότερα γιατί ήταν έμβρυο αλλά δεν αναπτυσσόταν όποτε Αργησαν να της το πάρουν) είναι ότι όσο δύσκολο κι αν φαντάζει αυτή τη στιγμή θα το ξεπεράσεις μόλις ακούσεις την καρδούλα την επόμενη φορά! Η κολλητή τώρα έχει δυο παιδάκια :) 

υπομονή και όσο δύσκολο κι αν είναι θα περάσει.... σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!! 

ευχαριστω πολυ. Μακαρι να πανε ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...