Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Αααααα που είσαι εσύ?

Εγώ δεν είμαι κέντρο Πειραιά.. Π.Κοκκινιά  μένω..

Σου στέλνω π.μ.....είμαστε πολύ κοντά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Περιμένω ... :o λες να γνωριζόμαστε κι όλας??? χιχι

Φατσικα τουλάχιστον....πολύ πιθανό!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toof είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας παρακολουθώ παραπάνω από ένα μήνα και με έχετε βοηθήσει πάρα πολύ! Εκφράζετε ακριβώς τις σκέψεις μου και νιώθω τη συμπαράσταση που δίνετε η μία στην άλλη! Όσο για μένα, είμαι 28, ξεκινήσαμε προσπάθειες εδώ και 5 μήνες και τον προηγούμενο προμηθεύτηκα τεστακια που πρότεινε η @Kat-Catκαι η @misofeggaroκαι περιμένω μεθαύριο ν'αδιαθετησω.... Ήμουν αισιόδοξη αλλά ξεκίνησαν τα προεορτια και απογοητευτηκα... Ειχα πόνους 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και η βδομάδα δεν περνάει με τίποτα!!! 

καλώς ήρθες και εσυ!!! Συνήθως όταν ξεκινας τεστάκια, λένε τα σχετικά άρθρα ότι μέσα σε 4-6 μήνες έχει επιτευχθει η εγκυμοσύνη, οπότε μην απογοητευτείς! Κοντός ψαλμός που λένε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Φατσικα τουλάχιστον....πολύ πιθανό!?

Τελικα βρεθήκατε γνωστές??? χιχιχιχιχι  Λεω καμια φορα ουτε τα ονοματα μας δεν ξέρουμε πολλω δε μαλλον τις φατσες μας. Ειδικα τωρα με τα φεησμπουκ κλπ ειναι σπανιο να κανεις γνωριμίες μέσω φορουμ, που δεν εχεις κανενα απολύτως στοιχείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toof είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας παρακολουθώ παραπάνω από ένα μήνα και με έχετε βοηθήσει πάρα πολύ! Εκφράζετε ακριβώς τις σκέψεις μου και νιώθω τη συμπαράσταση που δίνετε η μία στην άλλη! Όσο για μένα, είμαι 28, ξεκινήσαμε προσπάθειες εδώ και 5 μήνες και τον προηγούμενο προμηθεύτηκα τεστακια που πρότεινε η @Kat-Catκαι η @misofeggaroκαι περιμένω μεθαύριο ν'αδιαθετησω.... Ήμουν αισιόδοξη αλλά ξεκίνησαν τα προεορτια και απογοητευτηκα... Ειχα πόνους 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και η βδομάδα δεν περνάει με τίποτα!!! 

Καλησπέρα κ καλως ήρθες κοπέλα μου! Εισαι μικρη κ εσυ κ με σύντομη χρονικά τουλάχιστον προσπάθεια όποτε μην αγχωνεσαι απο τωρα, χαλαρά κ απολαυστικά κ εύχομαι σύντομα μια μεγαλη χοριακη κ για εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τελικα βρεθήκατε γνωστές??? χιχιχιχιχι  Λεω καμια φορα ουτε τα ονοματα μας δεν ξέρουμε πολλω δε μαλλον τις φατσες μας. Ειδικα τωρα με τα φεησμπουκ κλπ ειναι σπανιο να κανεις γνωριμίες μέσω φορουμ, που δεν εχεις κανενα απολύτως στοιχείο.

Ναι είναι περίεργα στα φόρουμ.Α εμένα το όνομα μου πάντως το βλέπετε χαχαχα!!!!

@toof καλώς όρισες στην παρέα.Να μην ανησυχείς καθόλου.....είσαι μικρούλα και έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου!Όσο για τα προεορτια..... μην αγχώνεσαι μια και είναι ακριβώς τα ίδια με της περιόδου.Όπως και να'χει είτε αυτόν είτε τον επόμενο μήνα....θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το όνομα μου κ εμενα το βλεπετε! Το μισό δλδ... Κ το μισο επίθετο μην σας πω!? 

Δηλαδή κορίτσια εγω που δεν έχω φβ κ ινσταγκραμ κ τέτοια είμαι νεάvτερνταλ εντελως;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Το όνομα μου κ εμενα το βλεπετε! Το μισό δλδ... Κ το μισο επίθετο μην σας πω!? 

Δηλαδή κορίτσια εγω που δεν έχω φβ κ ινσταγκραμ κ τέτοια είμαι νεάvτερνταλ εντελως;; ?

Χαχαχαχαχα σαν τον άντρα μου καμία επαφή!Όχι βέβαια.....αυτό πιστεύω ότι είναι θέμα επιλογών.Κι εγώ fb έκανα πριν αρκετά χρόνια γιατί με είχαν ζαλίσει οι κοπέλες από τη δουλειά για να κάνουμε χαβαλέ,αν δεν μου ζαλιζαν το κεφάλι τότε μπορεί και να μην είχα κάνει μέχρι σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Το όνομα μου κ εμενα το βλεπετε! Το μισό δλδ... Κ το μισο επίθετο μην σας πω!? 

Δηλαδή κορίτσια εγω που δεν έχω φβ κ ινσταγκραμ κ τέτοια είμαι νεάvτερνταλ εντελως;; ?

καλα ουτε η κολλητη μου εχει. Τιποτα. Εγω εχω απο ολα τα καλα, αλλα δεν κανω συχνες αναρτησεις. Παλια το 2007 που το πρωτοανοιξα ηταν κολλημα, τωρα βαρεμαρα. Αρα εσενα θα σε αναγνωρισουμε απο το κοκκινο τριανταφυλλο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Χαχαχα!Προτιμώ να κραταω ενα τάπερ με κεφτέδες παρά τριαντάφυλλο ? 

@zoi.ko ενταξει μωρε ειδικα πια με τοσες εφαρμογές τύπου viber νομιζω πως μοιράζεσαι οτι θες με οποιον θες συγκεκριμένα κ δεν χάνεσαι με κανεναν οσο μακρυά κ αν βρίσκεται!!! Πριν 5-6 χρονια ναι ισως να ηταν χρησιμο το φβ, τωρα πια δεν βρίσκω τπτ να με ψήσει για φβ που εχουν οοοοοολες οι φιλες μου εννοειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το δικό μου όνομα το βλέπετε χιχιχι 

Οσο αφορά τα λοιπά fb insragram έχω από παλιά όπως είπε και η Kat- Cat δεν κάνω συχνά αναρτήσεις.. παλιά είχα κολλήσει τώρα τα βαριέμαι κι εγω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toof είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας παρακολουθώ παραπάνω από ένα μήνα και με έχετε βοηθήσει πάρα πολύ! Εκφράζετε ακριβώς τις σκέψεις μου και νιώθω τη συμπαράσταση που δίνετε η μία στην άλλη! Όσο για μένα, είμαι 28, ξεκινήσαμε προσπάθειες εδώ και 5 μήνες και τον προηγούμενο προμηθεύτηκα τεστακια που πρότεινε η @Kat-Catκαι η @misofeggaroκαι περιμένω μεθαύριο ν'αδιαθετησω.... Ήμουν αισιόδοξη αλλά ξεκίνησαν τα προεορτια και απογοητευτηκα... Ειχα πόνους 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και η βδομάδα δεν περνάει με τίποτα!!! 

Καλησπέρα καλώς ήρθες!

Σαν να τα έγραψα εγώ.. αν σου δίνει δύναμη εγώ περιμένω τη Δευτέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall χαχαχαχαχα με κεφτέδες λέει χαχαχαχαχα με πέθανες!!!??? Να κανονίσουμε τη συνάντηση σε κάνα καπηλειο......θα φύγουμε χορτατες τουλάχιστον άσε που έχουμε και μπόλικα στην περιοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα τι κανετε?ει αν ειναι με ταπερακι και καφτεδακια σας ερχομαι και εγω χαχαχαχχαχ και ας μενω κατι χιλιομετρα μακρυα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπεραααα τι κανετε?ει αν ειναι με ταπερακι και καφτεδακια σας ερχομαι και εγω χαχαχαχχαχ και ας μενω κατι χιλιομετρα μακρυα χαχαχ

καλα ειμαστε, μολις μασαμπουκιασα κατι σουβλακια γιατι θα κατσω αργα και παλι στη δουλεια. Τωρα ειμαι σαν τον βοα. Θα βαλω σελοτειπ στα βλεφαρα να τα κρατησω ανοιχτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη! Είναι πολύτιμη να ξέρετε γιατί κ εγώ δε θέλω να πρήζω συνέχεια το σύζυγό ή φίλες αλλά εδώ όλες περνάμε τα ίδια πάνω κάτω! Μικρό το διάστημα το ξέρω @Kat-Catαλλά κ εγώ είχα την εντύπωση ότι είναι εύκολα τα πράγματα, δύο φίλες μου έμειναν με την πρώτη κ χωρίς να το θέλουν (είχαν 3 μήνες σχεση) οπότε αλλιώς τα περιμένεις... @Irene_Dείμαστε σχεδόν μαζί! Προσπαθώ να σταματήσω το μυαλό μου από το να τα ερμηνεύει όλα όπως τα θέλει και η κυκλοθυμια πάει σύννεφο! Βάστα με να σε βαστω μέχρι τη Δευτέρα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχαχα βρε κορίτσι μου πως τα λες έτσι;; Σαν το βόα λέει χαχαχαχαχα

Δε φανταζεσαι πώς ειμαι...Εχω κατι εγγραφα και τα διαβαζω, και το ενα ματι ειναι σαφως κλειστο. Η μιση ονειρευομαι η μιση διαβαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο, κι εγώ μόλις ήρθα για απόγευμα γραφείο και πήρα καφέ γιατί δε με βλέπω καλά... μου φαίνεται θα το κλείσω και θα πάω για κοκτέιλ Χαχαχαχα 

υπομονη... προσπάθησε λίγο να ξεκουράζεσαι βρε παιδί μου , αύριο θα πας δουλειά αλλά αργότερα η καθόλου;; Καντο 3μερακι αν μπορείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toof είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη! Είναι πολύτιμη να ξέρετε γιατί κ εγώ δε θέλω να πρήζω συνέχεια το σύζυγό ή φίλες αλλά εδώ όλες περνάμε τα ίδια πάνω κάτω! Μικρό το διάστημα το ξέρω @Kat-Catαλλά κ εγώ είχα την εντύπωση ότι είναι εύκολα τα πράγματα, δύο φίλες μου έμειναν με την πρώτη κ χωρίς να το θέλουν (είχαν 3 μήνες σχεση) οπότε αλλιώς τα περιμένεις... @Irene_Dείμαστε σχεδόν μαζί! Προσπαθώ να σταματήσω το μυαλό μου από το να τα ερμηνεύει όλα όπως τα θέλει και η κυκλοθυμια πάει σύννεφο! Βάστα με να σε βαστω μέχρι τη Δευτέρα :) 

Τα ίδια και εγώ..  είσαι πιο μικρούλα εσυ βέβαια και έχει ένα +

Πρωτο μήνα κι εσυ χρησιμοποίησες τα τεστ ωορρηξιας Ε; Είδες κάτι που δεν περίμενες; πχ είχες υπολογίσει τις γόνιμες άλλες μέρες απ’οτι πραγματικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Τα ίδια και εγώ..  είσαι πιο μικρούλα εσυ βέβαια και έχει ένα +

Πρωτο μήνα κι εσυ χρησιμοποίησες τα τεστ ωορρηξιας Ε; Είδες κάτι που δεν περίμενες; πχ είχες υπολογίσει τις γόνιμες άλλες μέρες απ’οτι πραγματικά;

Εσύ πόσο είσαι? (αν θες να πεις βέβαια!) ναι πρώτο μήνα, και ήταν περίπου εκεί που περίμενα, απλά ο κύκλος μου από τότε με τις ελεύθερες έκανε κάτι παλαβά, πότε 26-28 μια φορά κ 30 κ ίσως έπεφτα έξω έτσι δεν ξέρω... Σύμφωνα με την εφαρμογή είχα επαφή σωστές μέρες και τους προηγούμενους 2 μήνες κ τωρα είχα την ημέρα που ήταν κατακόκκινο και την επόμενη... Εσύ είχες στις αναμενόμενες μέρες? Και επαφές οκ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα σπαστά ωράρια είναι απάνθρωπα, το κάνει η νύφη μου και δεν αντέχονται! Εγώ ευτυχώς θα είμαι ή πρωί ή απόγευμα και κάποιες αργίες 12αωρο+ αλλά με ρεπό... Πάρτε καφέδες και καμιά λιχουδιά μπας και πέρασει η ώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας χαιρετώ από Λάρισα! Ήρθαμε σήμερα για μερικές μέρες. 

@toof Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Κ εμείς έτσι ακούγαμε για κοπέλες που τους έτυχε κ πιστεύαμε στο Πρωτ ο μήνα με ελεύθερες επαφές θα μείνουμε. Εύχομαι σύντομα να χεις ευχάριστα.

Κοριτσια καφεεεε πόσο θα θελα μαζί σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni καλησπέρα.Αααα πήγατε κιόλας?Κάτι είχες πει αλλά νόμιζα ότι θα πηγαίνατε το Σ/Κ! Καλά να περάσετε! Ε τώρα καφές-φαγητό θα δούμε οι απόψεις διίστανται!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...