Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

8+2, Ειμαι απο αυτες που μαζι με σενα αλλαζουμε εβδομαδα καθε Δευτερα

ναι μαζι με την μπλε. Το θυμαμαι αυτο αλλα δε θυμομουν ποσο εισαι. 2 βδομαδες διαφορα εχουμε ακριβως. χιχιχιι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι μαζι με την μπλε. Το θυμαμαι αυτο αλλα δε θυμομουν ποσο εισαι. 2 βδομαδες διαφορα εχουμε ακριβως. χιχιχιι.

Ναι ναι ναι γιουπιιι!

Κοριτσια; βαζετε απο τωρα κρεμα για ραγαδες; κ αν ναι ποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Ναι ναι ναι γιουπιιι!

Κοριτσια; βαζετε απο τωρα κρεμα για ραγαδες; κ αν ναι ποια;

καλα εγω οχι ακομα γιατι θελω πρωτα να παω για πρωτο ραντεβου κλπ. Αλλα αν παρω θα παρω bio oil το χω ξαναπει!

Απο κιλα πως πατε? Και απο στομαχια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Ναι ναι ναι γιουπιιι!

Κοριτσια; βαζετε απο τωρα κρεμα για ραγαδες; κ αν ναι ποια;

Δεν εχω αγορασει ακομα γιατι δεν μπορω να αποφασίσω. Οποτε βαζω την ενυδατική μου που ειχα απο πριν. Υποθέτω οτι δουλεύει γιατί βαζω πχ το βράδυ και μεχρι το πρωί δεν την εχει τραβήξει ολη το δερμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα εγω οχι ακομα γιατι θελω πρωτα να παω για πρωτο ραντεβου κλπ. Αλλα αν παρω θα παρω bio oil το χω ξαναπει!

Απο κιλα πως πατε? Και απο στομαχια?

Η αδερφη μου με δυο παιδια μου ειπε να βαζω την simulcium, θα δω...

Απο κιλα νομιζα το πολυ να χω παρει 1, αυριο θα μετρηθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Κοριτσακια κρεμα για ραγαδες οταν κλειστε το 1ο τριμηνο

 

ναι και γω καπου κει σκεφτομουν τελικα και καθημερινα, εκτος αν το παρω το λαδακι για ενυδατικο πιο πριν ασχετως ραγαδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Η αδερφη μου με δυο παιδια μου ειπε να βαζω την simulcium, θα δω...

Απο κιλα νομιζα το πολυ να χω παρει 1, αυριο θα μετρηθω!

εγω βαριεμαι πολυ να βαζω πολλα προιοντα. Παρα πολυ. Ουτε ενυδατικες δε βαζω παρα μονο κανα σαββατο. Γιαυτο σκεφτηκα το λαδακι, λεω θα το απλωνω εκει παντου να τελειωνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω βαριεμαι πολυ να βαζω πολλα προιοντα. Παρα πολυ. Ουτε ενυδατικες δε βαζω παρα μονο κανα σαββατο. Γιαυτο σκεφτηκα το λαδακι, λεω θα το απλωνω εκει παντου να τελειωνουμε.

Μια απ τα ιδια τα βαριεμαι αφανταστα, ασε που σκεφτομαι να κολλαει η κοιλια μου στην μπυτζαμα κ ανατριχιαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα εγω οχι ακομα γιατι θελω πρωτα να παω για πρωτο ραντεβου κλπ. Αλλα αν παρω θα παρω bio oil το χω ξαναπει!

Απο κιλα πως πατε? Και απο στομαχια?

Εγω ειμαι ακομα μείον στα κιλα απ οτι ξεκίνησα οποτε δεν μιλαω καθολου. Μπορει να ξεχασα τι σημαινει φαγητο χωρις εμετο αλλα τουλαχιστον εχω ενα μεγαλύτερο περιθώριο στο β τρίμηνο. Αντε αυτη η Παρασκευή δεν λεει να έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι και γω καπου κει σκεφτομουν τελικα και καθημερινα, εκτος αν το παρω το λαδακι για ενυδατικο πιο πριν ασχετως ραγαδων.

Αυτό το λαδάκι το είχα πάρει το καλοκαίρι για ενυδάτωση που από ήλιο,θάλασσα κλπ είναι αυξημένες οι ανάγκες......είναι τέλειο.Δε ξέρω πως λειτουργεί σε ραγάδες αλλά για ενυδάτωση, κάψιμο κλπ είναι super!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχ @atha_g αυτο που το πας???

@Μπλε αυτος ειναι ο ορισμος του "ουδεν κακον αμιγες καλου". Οσες δεν εχουν εμετους παιρνουν πιο γρηγορα και ευκολα κιλα :P Οι αλλες ταλαιπωρουνται, αλλα κορμαρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g κορίτσι μ γλυκό όλα καλά θα πάνε. Εύχομαι αύριο να σε αφήσει ο γιατρός σ να επιστρέψεις στην καθημερινότητα σου.

@Kat-Cat καταλαβαινουμε πως είναι έτσι η δουλειά σου άλλα όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι. Μη σε αγχωνουν τα υγρά.

Κοριτσια όντως κρέμα είναι πολύ νωρις για να βάλετε από τώρα δεδομένου ότι η κοιλίτσα αρχίζει να στρογγυλεύει μετά τ 4ο μηνα. Εγώ επειδή σιχαίνομαι φα λάδια έβαζα της pebanthol mommy. Η κάπως έτσι. Ο γιατρός μ μ είπε ότι κ μια απλή ενυδατική αρκεί. Γενικότερα είναι στο δέρμα αν θα κανεις ραγάδες. Εγώ τους τελευταίους δύο μήνες έβαζα οπότε θυμόμουν κ δ έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Αυτό το λαδάκι το είχα πάρει το καλοκαίρι για ενυδάτωση που από ήλιο,θάλασσα κλπ είναι αυξημένες οι ανάγκες......είναι τέλειο.Δε ξέρω πως λειτουργεί σε ραγάδες αλλά για ενυδάτωση, κάψιμο κλπ είναι super!

εμενα μου αρεσουν αυτα τα προιοντα που ειναι γενικα καλα. Υποτιθεται οτι ειναι για ενυδατωση, ουλες, ραγαδες κλπ γιατι βοηθαει και στην ελαστικοτητα. Ειναι και πολυ πιο φτηνο απο τα αλλα οποτε 2 σε 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g αχ κ γω τη σιχαίνομαι αυτή την αίσθηση κ με αυτή π σας ειπα δ άφηνε καθόλου λιπαρότητα γι αυτό κ με βόλεψε. Την έβαζα καθόμουν 5 λεπτάκια χωρίς ρούχα κ μετά μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@atha_g κορίτσι μ γλυκό όλα καλά θα πάνε. Εύχομαι αύριο να σε αφήσει ο γιατρός σ να επιστρέψεις στην καθημερινότητα σου.

@Kat-Cat καταλαβαινουμε πως είναι έτσι η δουλειά σου άλλα όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι. Μη σε αγχωνουν τα υγρά.

Κοριτσια όντως κρέμα είναι πολύ νωρις για να βάλετε από τώρα δεδομένου ότι η κοιλίτσα αρχίζει να στρογγυλεύει μετά τ 4ο μηνα. Εγώ επειδή σιχαίνομαι φα λάδια έβαζα της pebanthol mommy. Η κάπως έτσι. Ο γιατρός μ μ είπε ότι κ μια απλή ενυδατική αρκεί. Γενικότερα είναι στο δέρμα αν θα κανεις ραγάδες. Εγώ τους τελευταίους δύο μήνες έβαζα οπότε θυμόμουν κ δ έκανα.

καλα βασικα το δερμα ειναι να τα λεμε και αυτα. Εσυ που εισαι και πιο μικρουλα εχεις σιγουρα και πιο ελαστικο δερμα. Παιζει ρολο πολυ η ποιοτητα. Απλα το ψιλοβοηθας με την ενυδατωση οσο γινεται. Οσο για την ξεκουραση προσπαθω οσο μπορω.....Τωρα εχω σαπισει απο τοτε που ηρθα στον καναπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@atha_g αχ κ γω τη σιχαίνομαι αυτή την αίσθηση κ με αυτή π σας ειπα δ άφηνε καθόλου λιπαρότητα γι αυτό κ με βόλεψε. Την έβαζα καθόμουν 5 λεπτάκια χωρίς ρούχα κ μετά μια χαρά.

Μπλιαααξ το σκεφτομαι κ σηκωνεται η τριχα μου! 

Παιδιααα ποσα utrogestan θα αντεξω οεο; σημερα ανοιξα το τεταρτο κουτι κ εχω αλλα δυο γεματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catμπα δ έχει να κάνει με την ηλικια. Είναι καθαρά στην ελαστικότητα τ δέρματος. Στα πόδια πχ έχω από την εφηβεία σχεδόν. Σίγουρα η ενυδάτωση βοηθάει γι αυτό ο ο γιατρός μ μ είπε απλά μια ενυδατική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Μπλιαααξ το σκεφτομαι κ σηκωνεται η τριχα μου! 

Παιδιααα ποσα utrogestan θα αντεξω οεο; σημερα ανοιξα το τεταρτο κουτι κ εχω αλλα δυο γεματα

ειναι βαρια γενικα? Σε επηρεαζουν? Τα τρεμω......Μπορει να στα κοψει αυριο κατσε να δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Μπλιαααξ το σκεφτομαι κ σηκωνεται η τριχα μου! 

Παιδιααα ποσα utrogestan θα αντεξω οεο; σημερα ανοιξα το τεταρτο κουτι κ εχω αλλα δυο γεματα

Ελα βρε καημένο!!! Σου φέρνουν και υπνηλία και τετοια; για ποσο ακομα θα παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g δεν ξέρω αν σας τ έχω πει αλλά σιχαίνομαι κ τα ουτροτζεσταν χαχαχ πόσα παίρνεις τη μέρα;

@zoi.ko είναι να μη λιώνεις με την ανιψουλα; πόσο είναι; εσύ καμία βόλτα στα λονδινα δ εχει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Catμπα δ έχει να κάνει με την ηλικια. Είναι καθαρά στην ελαστικότητα τ δέρματος. Στα πόδια πχ έχω από την εφηβεία σχεδόν. Σίγουρα η ενυδάτωση βοηθάει γι αυτό ο ο γιατρός μ μ είπε απλά μια ενυδατική. 

μακαρι!!! Εγω πχ ραγαδες δεν εχω καθολου, αντιθετως εχω απτην αλλη τη σιχαμενη την κυτταριτιδα. Και αυτη εντοπισμενη σε γλουτους αλλα αρκετη, και ενω ειμαι αδυνατη. Ειχα παντα απο εφηβεια οπως λες και εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Άστα......και κλαααααααμα η χαζοθεια!!!!!!

σε νιωθωωωωωω, γιατι εχω και γω την τσουραπω μου και αυριο θα την εχω και σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι βαρια γενικα? Σε επηρεαζουν? Τα τρεμω......Μπορει να στα κοψει αυριο κατσε να δεις.

Με ειχε προετοιμασει οτι θα μου φερουν βαρεμαρα κ υπνηλια κ εγω εχω γινει λασπη κ σερνομαι, ο αντρας μου πεθαινει στο γελιο μιας που εγω γενικα ειμαι ανθρωπος της τσιτας.

Παιρνω κ 3 την ημερα απο 200mg, δεν ειναι κ λιγα πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...