Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@zoi.ko αααα σχέδιακι πάντα. Απλά συνήθως κάτι απλο ζωγραφιστό. Κανα φυλλαρακι κάνα λουλουδάκι. Έτσι να σπάει λίγο. Πρώτη φορά δοκιμασα έτσι κάτι πιο έντονο. Αλλά δ είναι τόσο ροζ όσο φαίνεται στη φωτο. Πιο πολυ σε σάπιο μήλο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni πολυ ομορφα!

@Scooby! στο ευχομαστε ολες!

Αχ κοριτσια κατα τις 8 με βλεπω να φευγω απτη δουλεια σημερις....11ωρο....και αυριο μια απο τα ιδια....Την παρασκευη θα σηκωθω να φυγω στις 4 το πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat έκλεισες ραντεβού με τ γιατρό τελικσ; βάναυσα ωράρια. Να κάνεις διαλείμματα ενδιάμεσα.

Παρασκευη πρωί. Αυτο το πρώτο ραντεβου αργησε πολυ μου φαινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Έκανα ένα τεστακι κορίτσια τ οποίο είναι αρνητικό σημαίνει ότι σήμερα έχω ωορρηξία? 

βρε χτες δεν ηταν θετικο?? Γιατι το ξανακανες σημερα? ΓιΑ ΝΑ χαλας τεστακια? Ωορρηξια εχεις σημερα ναι. βασικα απο τοτε που εγινε θετικο εως και 36 ωρες μετα γινεται. οποτε σημερα και αυριο εχε επαφες.

Αχ κοριτσια πριν λιγο γυρισα....Γενικα δεν αργω ετσι αλλα οταν χρειαζεται να αργω ειναι θανατος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Α νόμιζα ότι έπρεπε να κάνω για επιβεβαίωση αχαχαχα! Εντάξει τώρα κατάλαβα! Κ εγώ 9 με 9 ήμουν σήμερα σκοτώμα όντως! 

οχι μην τα χαλας τζαμπα. ακομα και σκουρο να εβγαινε παλι το χθεσινο θα παιρνες ως βαση, οποτε οταν γινεται σκουρο να τα αφηνεις!

Ασε σημερα χαλι μαυρο.....και αυριο επισης πολυ αργα θα τελειωσω.....τουλαχιστον βγηκα για μεσημεριανο εξω και ξεσκασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα !!! Σας διαβασα λιγο σημερα αλλα έτρεχα ολη μερα τωωωρα μπηκα σπιτι απο το πρωι. Μόλις γύρισα απο τον γιατρο τρισευτυχισμενη κ ηρεμη!!! Όλα πανε καλά το σποράκι μας ειναι 140γραμμαρια!!! Το μονο κακο ειναι πως πέφτει το σίδηρο συνεχεια κ με πλάκωσε κ σε συμπληρώματα σιδήρου περα απο το σίδηρο που έπαιρνα σε αμπούλα. Τελοσπάντων δεν πειραζει, ας ειναι καλα ο μπόμπιρας κ χαλάλι του!

@Kat-Cat σου εχω ευχάριστα νεα...μετα το πρωτο 3μηνο επιτρέπεται το σουσι ελεύθερα....ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕ!!!!

αρα καταλαβαίνεις τι θα φαω αυριο κιολας!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα !!! Σας διαβασα λιγο σημερα αλλα έτρεχα ολη μερα τωωωρα μπηκα σπιτι απο το πρωι. Μόλις γύρισα απο τον γιατρο τρισευτυχισμενη κ ηρεμη!!! Όλα πανε καλά το σποράκι μας ειναι 140γραμμαρια!!! Το μονο κακο ειναι πως πέφτει το σίδηρο συνεχεια κ με πλάκωσε κ σε συμπληρώματα σιδήρου περα απο το σίδηρο που έπαιρνα σε αμπούλα. Τελοσπάντων δεν πειραζει, ας ειναι καλα ο μπόμπιρας κ χαλάλι του!

@Kat-Cat σου εχω ευχάριστα νεα...μετα το πρωτο 3μηνο επιτρέπεται το σουσι ελεύθερα....ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕ!!!!

αρα καταλαβαίνεις τι θα φαω αυριο κιολας!!!!! :mrgreen:

αληθεια λες???? Ε αυτο ειναι τελειο...μακαρι να πανε ολα καλα να το περασω αυτο τοπρωτο τριμηνο και μετα....ολε ολε ολε......σουσι για εορτασμο!!! Αχ τι ωραια που ειδες τον μπομπιρα σου!!!! 140 γρμ......αχ λιωνωωωωωωωωω, ποσων εβδομαδων εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Ολα καλά θα πάνε κοριτσι μου εχεις τόση θετική ενέργεια που θα εχεις κ πολυ θετικά νεα να μας πεις την παρασκευη!

140 ολόκληρα το καμάρι μου!!! Ειχα κοντα 1 μηνα να τον δω..ουφφφ ηρέμησα. 15+4 σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NicolVall είπε:

@Kat-Cat Ολα καλά θα πάνε κοριτσι μου εχεις τόση θετική ενέργεια που θα εχεις κ πολυ θετικά νεα να μας πεις την παρασκευη!

140 ολόκληρα το καμάρι μου!!! Ειχα κοντα 1 μηνα να τον δω..ουφφφ ηρέμησα. 15+4 σημερα!

Σε ευχαριστω πολυ...Μακαρι αληθεια. Προσπαθω να κραταω πολυ μικρο καλαθι και να μαι επιφυλακτικη.  Ρε συ απο ενα σημειο και μετα μεγαλωνουν τρελα.....δλδ την 7η εβδομαδα εχουν βαρος 0 πχ ειναι 5 χιλιοστα ξερω γω....και 7-8 εβδομαδες μετα γινονται ετσι......μωρακια σε μικρογραφια. Αχ τι ωραιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat το καταλαβαινω κ δεν ειναι παράλογο αλλα μην το αφήνεις να σε αγχώνει περισσότερο απ’οσο πρεπει!!! Προσεκτική να εισαι κ ολα θα κυλήσουν απο μόνα τους όμορφα!

ακριβως αυτο ελεγα στον αντρα μου ρε συ...140γραμμαρια κ βλέπεις άνθρωπο! Χεράκια ποδαράκια μεχρι κ το πουλι του είδαμε ρε συ. Μικρογραφία όπως το ειπες,απίστευτη φύση! Τρομερό συναίσθημα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

@Kat-Cat το καταλαβαινω κ δεν ειναι παράλογο αλλα μην το αφήνεις να σε αγχώνει περισσότερο απ’οσο πρεπει!!! Προσεκτική να εισαι κ ολα θα κυλήσουν απο μόνα τους όμορφα!

ακριβως αυτο ελεγα στον αντρα μου ρε συ...140γραμμαρια κ βλέπεις άνθρωπο! Χεράκια ποδαράκια μεχρι κ το πουλι του είδαμε ρε συ. Μικρογραφία όπως το ειπες,απίστευτη φύση! Τρομερό συναίσθημα ♥️

αχαχαχαχ!!! φανταστικοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου σας διαβαζω αλλα δεν στελνω βλεπω που μιλατε γενικα νυχια κ τετοια σας χαιρομαι αλλα δεν μπορω να ακολουθησω λογω των σκαμπανεβασματων που εχω.

@NicolVall ποσο τελεια νεα, αχ ποτε θα φτασω στην εβδομαδα σου...

@Kat-Cat με ολη μου την αγαπη στο λεω μην παρεξηγηθεις.

Επειδη κ εγω ετσι ακριβως συμπεριφερομουν πριν παω για τον πρωτο υπερηχο υπερδραστηρια κ δεν συμμαζευεται εφοσον οπως κ σενα δεν ενιωθα κανενα συμπτωμα συνεπως ουτε εγκυος κι ομως οταν πηγα η αποκολλησαρα με περιμενε, θελω να σου πω οτι τουλαχιστον απο αυτα που μας γραφεις φαινεσαι οτι δεν σταματας καθολου κ οτι βασικα δεν εχεις αλλαξει τιποτα στην καθημερινοτητα σου(οπως εκανα εγω), θα σε συμβουλευα να προσπαθησεις να χαλαρωσεις λιγο κ σου ευχομαι την Παρασκευη να ειναι ολα τελεια!

Οσο για μενα αυριο εχω ραντεβου με τρελη αγωνια οχι για την αποκολληση αλλα για το εμβρυο, μακαρι να ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου σας διαβαζω αλλα δεν στελνω βλεπω που μιλατε γενικα νυχια κ τετοια σας χαιρομαι αλλα δεν μπορω να ακολουθησω λογω των σκαμπανεβασματων που εχω.

@NicolVall ποσο τελεια νεα, αχ ποτε θα φτασω στην εβδομαδα σου...

@Kat-Cat με ολη μου την αγαπη στο λεω μην παρεξηγηθεις.

Επειδη κ εγω ετσι ακριβως συμπεριφερομουν πριν παω για τον πρωτο υπερηχο υπερδραστηρια κ δεν συμμαζευεται εφοσον οπως κ σενα δεν ενιωθα κανενα συμπτωμα συνεπως ουτε εγκυος κι ομως οταν πηγα η αποκολλησαρα με περιμενε, θελω να σου πω οτι τουλαχιστον απο αυτα που μας γραφεις φαινεσαι οτι δεν σταματας καθολου κ οτι βασικα δεν εχεις αλλαξει τιποτα στην καθημερινοτητα σου(οπως εκανα εγω), θα σε συμβουλευα να προσπαθησεις να χαλαρωσεις λιγο κ σου ευχομαι την Παρασκευη να ειναι ολα τελεια!

Οσο για μενα αυριο εχω ραντεβου με τρελη αγωνια οχι για την αποκολληση αλλα για το εμβρυο, μακαρι να ειναι καλα!

ναι μωρε...η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι οτι θα με δει και θα μου πει οτι εχω κανει καμια αποκολληση να ξερεις, ειδικα λογω των μπεζ υγρων καμια φορα και καφετια που βγαζω. Δυστυχως ειναι η δουλεια τετοια που μπορει να φυγω νωρις, μπορει και οχι, και που ειναι κεντρο, αρα δεν μπορω να πηγαινω με αμαξι, και περπαταω και παιρνω τρενο. Επισης το εχεσα λιγο στο ταξιδι γιατι εκει περπατησα και 14 χιλιομετρα καποιες μερες, χωρις να το καταλαβω. Εχω αρχισει να μαζευομαι ομως μη νομιζεις. Δλδ παιρνω αμαξι ως το σταθμο παρκαρω εκει, προσπαθω να μην κανω εξωτερικες δουλειες και να στελνω αλλους (εκτος να δεν μπορω να τις αποφυγω), δε σηκωνω πολλα βαρη κλπκλπ. Δουλειες σε σπιτι κανω βεβαια απλα προσπαθω να μην κανω πολυ βαρια πραγματα. Τωρα θα δειξει δεν ξερω, αλλα το περιμενω να μου πει κατι την ΠΑρασκευη. Αυριο εχεις εσυ ραντεβου?? Τελειααααα, αντε να πανε ολα πολυ καλα ευχομαι και να μας πεις τα νεα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g ολα να ειναι καλα εύχομαι ολόψυχα!! Θα περιμένουμε να μας πεις!!

πολλες φορες κ τπτ να μην κανεις κ πολυ να προσέχεις το κακό γίνεται..κ άλλες εισαι χαλαρά κ άνετη κ ολα κυλάνε ομαλά! Θελει κ λιγο «τύχη» στην αρχη αλλα εννοειται πως κ πολυ προσοχη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι μωρε...η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι οτι θα με δει και θα μου πει οτι εχω κανει καμια αποκολληση να ξερεις, ειδικα λογω των μπεζ υγρων καμια φορα και καφετια που βγαζω. Δυστυχως ειναι η δουλεια τετοια που μπορει να φυγω νωρις, μπορει και οχι, και που ειναι κεντρο, αρα δεν μπορω να πηγαινω με αμαξι, και περπαταω και παιρνω τρενο. Επισης το εχεσα λιγο στο ταξιδι γιατι εκει περπατησα και 14 χιλιομετρα καποιες μερες, χωρις να το καταλαβω. Εχω αρχισει να μαζευομαι ομως μη νομιζεις. Δλδ παιρνω αμαξι ως το σταθμο παρκαρω εκει, προσπαθω να μην κανω εξωτερικες δουλειες και να στελνω αλλους (εκτος να δεν μπορω να τις αποφυγω), δε σηκωνω πολλα βαρη κλπκλπ. Δουλειες σε σπιτι κανω βεβαια απλα προσπαθω να μην κανω πολυ βαρια πραγματα. Τωρα θα δειξει δεν ξερω, αλλα το περιμενω να μου πει κατι την ΠΑρασκευη. Αυριο εχεις εσυ ραντεβου?? Τελειααααα, αντε να πανε ολα πολυ καλα ευχομαι και να μας πεις τα νεα σου!!!!

Σ ευχαριστω! Επειδηεισαι θετικος ανθρωπος θα σου ειναι ολα καλα! Αλλα καθολου βαρη, κ προσοχη, στο λεω γιατι κανω φονο μεσα τοσες μερες κ εξω καλοκαιρι! 

Επισης τα χρυσομπεζ υγρα πως τα καταλαβαινεις οτι ειναι χρυσομπεζ; ολα τα βρακια σου ειναι ασπρα;;;???

Ελα σε πειραζω, ολα θα πανε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Σ ευχαριστω! Επειδηεισαι θετικος ανθρωπος θα σου ειναι ολα καλα! Αλλα καθολου βαρη, κ προσοχη, στο λεω γιατι κανω φονο μεσα τοσες μερες κ εξω καλοκαιρι! 

Επισης τα χρυσομπεζ υγρα πως τα καταλαβαινεις οτι ειναι χρυσομπεζ; ολα τα βρακια σου ειναι ασπρα;;;???

Ελα σε πειραζω, ολα θα πανε τελεια!

φοραω σερβιετακι ρε καθημερινα για να ελεγχω και να μη λερωνω. αχαχαχαχχα. ειναι και καφετια καποια αν κουραστω πολυ, οχι μονο χρυσομπεζ ή διαφανα. γιαυτο λεω κατι θα ακουσω την παρασκευη. Αντιλαμβανομαι την κλεισουρα. πολυ σπασιμο. Σε ποια βδομαδα εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες. Ειναι οντως παρα πολυ περίεργο το ποσο γρηγορα ξεπετάγονται!! Σκεφτείτε εγω που ειμαι στην 11η ειναι μόλις 7-8γραμμάρια! Και σε 1 μηνα που φτάνει! Απίστευτο.... θαυματακια. Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που προσπαθούν αυτες τις μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

@NicolVall τι όμορφα νέα......είναι που είναι τοσοδουλια όταν γεννιούνται τα βλέπεις και στον υπέρηχο ακόμα πιο μικρά❤❤❤ τρελααααα!!!!!

@atha_g όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου δεν υπάρχει λόγος για το αντίθετο.

@Kat-Cat χαλάρωσε και μην κουράζεσαι τόσο.

@Scooby! σε καταλαβαίνω.....κι εγώ συνεχίζω να κάνω τεστ και μετά το κόκκινο και για να καταλάβω πως λειτουργούν και για να είμαι σίγουρη.

Εγώ κορίτσια έχω πάθει πλάκα..... η μαμά μου είναι εδώ και μια εβδομάδα στα Λονδινα ? (έκανε μετακόμιση ο αδερφός μου σε άλλο σπίτι) για να δει την εγγονή και να βοηθήσει.Πριν λίγο μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι η ανιψιά έχει μια κούκλα που τη φωνάζει με το όνομα μου!!?? Έχω λιωσειιιιιιιιι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

φοραω σερβιετακι ρε καθημερινα για να ελεγχω και να μη λερωνω. αχαχαχαχχα. ειναι και καφετια καποια αν κουραστω πολυ, οχι μονο χρυσομπεζ ή διαφανα. γιαυτο λεω κατι θα ακουσω την παρασκευη. Αντιλαμβανομαι την κλεισουρα. πολυ σπασιμο. Σε ποια βδομαδα εισαι??

8+2, Ειμαι απο αυτες που μαζι με σενα αλλαζουμε εβδομαδα καθε Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα!

@NicolVall τι όμορφα νέα......είναι που είναι τοσοδουλια όταν γεννιούνται τα βλέπεις και στον υπέρηχο ακόμα πιο μικρά❤❤❤ τρελααααα!!!!!

@atha_g όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου δεν υπάρχει λόγος για το αντίθετο.

@Kat-Cat χαλάρωσε και μην κουράζεσαι τόσο.

@Scooby! σε καταλαβαίνω.....κι εγώ συνεχίζω να κάνω τεστ και μετά το κόκκινο και για να καταλάβω πως λειτουργούν και για να είμαι σίγουρη.

Εγώ κορίτσια έχω πάθει πλάκα..... η μαμά μου είναι εδώ και μια εβδομάδα στα Λονδινα ? (έκανε μετακόμιση ο αδερφός μου σε άλλο σπίτι) για να δει την εγγονή και να βοηθήσει.Πριν λίγο μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι η ανιψιά έχει μια κούκλα που τη φωνάζει με το όνομα μου!!?? Έχω λιωσειιιιιιιιι!!!!!!

αχ η γλυκουλααααααααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...