Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Scooby! σήμερα αύριο μεθαύριο ξεζουμισε τον χαχα 

@zoi.ko τρέχουμε τώρα λέει!!! Χαχαχ έλιωσα

Έκανα κ τα νύχια μ, με την ευκαιρία ήπιαμε καφεδάκι με τ άντρα κ μόνο τα δύο μας κ τώρα σπίτι. Ρε κορίτσια μου έχετε εξάψει την περιέργεια με αυτό τ λιπαντικό! Όταν αποφασίσουμε για δεύτερο θα τ πάρω κ γω! Επίσης κάντε αγαπούλες τώρα π Μπορείτε!!! Μετά θα ψάχνετε ευκαιρίες κ δ θα βρίσκετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα  @Diwni ήθελα να την παροτρύνω και να τονίσω την κρισιμότητα της κατάστασης!!!!?

Καλά η αλήθεια είναι ότι το διαφημισαμε πολύ αυτό το λιπαντικό και η πρώτη ήταν η @misofeggaro.....αλήθεια που χάθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni καμια φορα λεω οτι η ζωη ξερει καλυτερα απο μας ποτε θα φερει καποια πραγματα !!! και συμφωνω μαζι σου επειδη και εμεις θελαμε απο την αρχη παρολο που ειμασταν σε μικρη ηλικια αλλα αυτο που λες ηρθανε αλλα πραγματα και τωρα νομιζω ηρθε η σηρα μας να μας συμβει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Το θέμα το ηλικιακό το λέω καθαρά γιατί οσες είναι ειδικά κάτω από 30 έχουν πολύ καιρό να ψάξουν/φτιάξουν/διορθώσουν οποιοδήποτε θέμα που μπορεί να έχουν. Επίσης η υπογονιμότητα ερευνάται μετά από 1 έτος προσπαθειών και οι περισσότερες από όσο κατάλαβα δεν έχουν κλείσει καν εξάμηνο. Στη δική μου ηλικία δίνουν το 6μηνο ως γνώμονα για να ξεκινήσεις να κοιτάς περαιτέρω, οπότε αυτό αμέσως αμέσως σε αγχώνει. Λοιπόν, για να μπουμε στο ψητό, @Diwni τι χρώμα τα έκανες? Αχαχαχα. Θα πάω αύριο, θα τα κάνω ανοιχτά αλλα δεν εχω καταλήξει αν θα ειναι προς το μπεζ, προς το γκρι κοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. καλέ δεν σας προλαβενω με τίποτα πάω να σας διαβασω και γράφετε και αλλά και έχω χάσει την μπάλα...!!! Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τι κάνετε???☀?

@NikhNikh έχεις δίκιο το ίδιο παθαίνουμε βέβαια όλες αν έχουμε ώρα να μπούμε χαχαχαχαχα.

@Kat-Cat σε αυτό το δίλημμα ψηφίζω γκρι? αν εκεί που πας έχει shellac (Γιατί πολλά τέτοια μαγαζιά έχουν άλλες εταιρείες που βγάζουν ημιμονιμα) δες και το naked....θα με θυμηθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω την προηγουμενη τα εκανα ενα κοκκινο της φωτιας !!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα τωρα δε ξερω τι ν κανω η αληθεια ειναι ελεγα κατι σε παστελ λογο και ανοιξης!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα σε όλες τι κάνετε???☀?

@NikhNikh έχεις δίκιο το ίδιο παθαίνουμε βέβαια όλες αν έχουμε ώρα να μπούμε χαχαχαχαχα.

@Kat-Cat σε αυτό το δίλημμα ψηφίζω γκρι? αν εκεί που πας έχει shellac (Γιατί πολλά τέτοια μαγαζιά έχουν άλλες εταιρείες που βγάζουν ημιμονιμα) δες και το naked....θα με θυμηθείς!

cnd δουλευει και καποια αλλη μαρκα αλλα νομιζω οχι shellac. Χμμμμ, θα το δω ομως, αυτος που λες ειναι μπεζ Nude ας πουμε? Επισης το πουδρε μου αρεσει απο παστελ χρωματα @anni7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

cnd δουλευει και καποια αλλη μαρκα αλλα νομιζω οχι shellac. Χμμμμ, θα το δω ομως, αυτος που λες ειναι μπεζ Nude ας πουμε? Επισης το πουδρε μου αρεσει απο παστελ χρωματα @anni7

Ωραία να στο δείξει είναι περίεργο χρώμα.....πουδρε θα το έλεγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας και απο 'μένα!!!! :D Σήμερα έχω σηκωθεί απο τις 6:30 κορίτσια και τα κέφια είναι στο φουλ..
Έφτιαξα πρωϊνό , καφεδάκι κλπ φάγαμε το πρωινό κάναμε αγκαλίτσες και ήρθαμε για δουλειά..
Kat-Cat και εμένα αυτά τα χρώματα μου αρέσουν, τελευταία φορά τα είχα κάνει ένα απαλό ροζ..
Αλλά και το γκρι είναι τέλειο.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko θα το δω τελεια!

@Irene_D ετσι ετσι να ξυπνας με κεφια για να γινεται σωστη δουλεια! χιχιχιχι. Ε τωρα αρχιζουμε πια να βγαζουμε απο πανω τα σκουρα και να τα κανουμε πιο ανοιξιατικα τα χρωματα. Εγω αντιπαθω τα κοραλι γενικα, τα φουξια κλπ αν και σε προηγουμενες μοδες, ουσα πιο μικρη τα είχα κανει και ετσι, αλλα τελικα με κουραζουν στο ματι δε μου αρεσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Τι κάνετε κορίτσια..; νύχια δεν φτιάχνω μόνο καλοκαίρι και αν.

Καλημέρα! Κι εγώ μια απτα ίδια.....χαχααχ και παλι πρεπει να εχω γαμο.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko θα το δω τελεια!

@Irene_D ετσι ετσι να ξυπνας με κεφια για να γινεται σωστη δουλεια! χιχιχιχι. Ε τωρα αρχιζουμε πια να βγαζουμε απο πανω τα σκουρα και να τα κανουμε πιο ανοιξιατικα τα χρωματα. Εγω αντιπαθω τα κοραλι γενικα, τα φουξια κλπ αν και σε προηγουμενες μοδες, ουσα πιο μικρη τα είχα κανει και ετσι, αλλα τελικα με κουραζουν στο ματι δε μου αρεσουν.

Κοραλί, φούξια και πολύ χτυπητά χρώματα δεν αρέσουν ούτε σε εμένα.. 
Συμφωνώ οτι τα βαριέσαι πιο εύκολα από τα απαλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εγω την προηγουμενη τα εκανα ενα κοκκινο της φωτιας !!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα τωρα δε ξερω τι ν κανω η αληθεια ειναι ελεγα κατι σε παστελ λογο και ανοιξης!!!!!!!!!!!! 

Λατρεμένο μου χρώμα.....για όλες τις εποχές και μάλλον αυτό θα κάνω όταν πάω για νύχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κ τα νύχια μου. Μόνο τεστ θα στελνετε; χαχα

Εγώ μια στις τόσες τα κανω. Μ αρέσει να είναι περιποιημένα. Τα αφήνω λίγο ξεκουράζονται κ μετά πάλι.

Και δω τέλειο καιρο έχει. Βγήκαμε για καφεδάκι τ πρωι κ αύριο πάμε Λάρισα.

Screenshot_20180314-150938.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ όμορφα! :)

Κορίτσια δεν θέλω να σας ζαλίζω ούτε να παίρνουν τα μυαλά μ αέρα! Αλλά νιώθω ότι κάτι έχει γίνει αυτή τη φορά! Ίσως επειδή ήξερα τις μέρες! Δεν ξέρω! Τώρα θ μ πείτε έτσι ένιωθες κ την προηγούμενη! Δεν ξέρω τι να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni πολύ ωραία.Με ημιμονιμο δεν έχω βάλει ποτέ στρας.....γενικά έχω να βάλω στρας χρόνια κυρίως γιατί φοβάμαι ότι θα μου φύγουν.

@Scooby! νομίζω κάπως έτσι νιώσαμε όλες την πρώτη φορά με τα τεστακια, εύχομαι να είναι η τυχερή σου παρόλα αυτά είναι νωρίς οπότε συνέχισε 1-2 μέρες ακόμα και καλή καθυστέρηση!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko κ γω πρώτη φορά. Αλλά δ είναι στρας κανονικα. Δηλ στην αφή δ τα καταλαβαίνεις είναι κάτι αλλο σαν στρας.

@Scooby! μακάρι κορίτσι μου! Στο ευχόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...