Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

ναι σου λεω ηταν στην κοσμαρα της εν μεταξυ της ειπα καλα της λεω δε σου εκοψε και μου λεει δε περιμενα οτι θα μεινω ετσι απλα νομιζα οτι περνει καιρο χαχαχαχααχαχα ασε μου λεει που ημουνα στο κοσμο μου με το γαμο!!!!! ααα εσενα ειχε κατι ενοχλησεις εμενα η δικια μου τπτ δε ειχε καθολου σε ολη την εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι σου λεω ηταν στην κοσμαρα της εν μεταξυ της ειπα καλα της λεω δε σου εκοψε και μου λεει δε περιμενα οτι θα μεινω ετσι απλα νομιζα οτι περνει καιρο χαχαχαχααχαχα ασε μου λεει που ημουνα στο κοσμο μου με το γαμο!!!!! ααα εσενα ειχε κατι ενοχλησεις εμενα η δικια μου τπτ δε ειχε καθολου σε ολη την εγκυμοσυνη

πολυ τυχερουλα!!!!! Ετσι παντα να ναι...! Ετσι θα εισαι και εσυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι ητανε δε μπορω να πω και την χαρηκα και την εφτυνα !!!!! μακαρι ολα τα κοριτσια να ειναι ετσι μωρε να μην ταλαιπωριεται ποτε καμια μας!!!!!! μακαρι να γινει αλλα να σου πω ετσι οπως παμε εμεις με τα ωραρια και τις δουλειες δε μας βλεπω πριν το καλοκαιρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ναι ητανε δε μπορω να πω και την χαρηκα και την εφτυνα !!!!! μακαρι ολα τα κοριτσια να ειναι ετσι μωρε να μην ταλαιπωριεται ποτε καμια μας!!!!!! μακαρι να γινει αλλα να σου πω ετσι οπως παμε εμεις με τα ωραρια και τις δουλειες δε μας βλεπω πριν το καλοκαιρι!!! 

καλα εσας δε σας βιαζει και τιποτα εδω που τα λεμε. Νομιζω αν ειχα παντρευτει τυπου 5-6-7 χρονια πριν θα αφηνα να περασει λιγος καιρος. χιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια επεστρεψα!!!!!! πολυ δουλεια!!!!! κοριτσια ειναι απολυτο φυσιολογικο να φοβαστε και να αχγωνεστε εγω που δε ειμαι εγκυος και δε νομιζω να ειμαι δλδ αλλα ναι εχει περασει απο το μυαλο μου α συκωνω την λεκανη με τα ρουχα η σκυβω και κανω και λεω μετα αμα ειμαι αλλα τι να κανω να σταμτησω να τα κανω δε γινεται οποτε λεω καντα ολα και οταν το μαθεις προσεχεις!!!!

Χαχαχαχαχα σα να με ακούω!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Irene_D Εμείς προσέχουμε όσο μπορούμε. Αλλά όντως αν είναι να πάει στραβά θα παει. Φυσικά ακολουθούμε τις συμβουλές τ γιατρού άλλα κ τπτ να μην κάνουμε μια στραβή μπορεί να τύχει. Εύχομαι η επόμενη φορά να Ναι σύντομη κ τυχερή.

Αχ κ γ  έχω νύχια σήμερα κ πολύ χαίρομαι. Πέμπτη πάμε Λάρισα κ είπα να πάω λίγο περιποιημένη.

Σ’ευχαριστω πολύ!!! Από το στόμα σου και στου Θεούλη το αυτί.. φαντάζομαι την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat η μητρότητα δ έχει ηλικία. Εγώ ξεκίνησα τις προσπάθειες στα 26 κ είχα κ άγχος κ στεναχώρια π δ ερχόταν. Κ τώρα π ήρθε πάλι μικρή θα ξεκινούσα τις προσπάθειες. Μπορεί κ πιο μικρή. Σίγουρα είναι αλλο τ χρονικό περιθώριο άλλα όταν το θες απλά το θες. Όταν τ πάρεις απόφαση κάθε μήνας π περνάει κ δ έρχεται τ ίδια απογοήτευση φέρνει.

@anni7 σπαστικό αυτό με τα ωράρια. Να προσπαθείτε όσο πιο συχνά μπορείτε. Δε χρειάζεται κάθε φορά να είναι υπερπαραγωγή. Μια γρήγορη επαφουλα έτσι κ για να χαλαρώσεις αρκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catνα σου πω ειμαστε μαζι οχτω χρονια οποτε ειπαμε σιγα σιγα να ξεκινησουμε αλλα συγουρα η ηλικια που ειναι μικρη μας δινει ανεση !!!! 

@Diwniη αληθεια ειναι οτι αγαπαμε παρα πολυ τα παιδακια και ειμασταν ετοιμη και νωριτερα απλα ειπαμε να βαλουμε καποια πραγματα  ξερεις να ρολαρουν και μετα!! συμφωνω σαυτο που λες η μητροτητα δε εχει ηλικια ειναι καθαρα θεμα ανθρωπου εχω δει κοριτσια 19 να ειναι πανετοιμες και εχω δει και 36 και να μην ειναι τα κοριτσια ετοιμα!! ναι ασε αυτο με τα ωραρια ειναι μεγαλο θεμα και η κουραση!!! αυτο προσπαθουμε να κανουμε και οποτε μπορουμε να εχουμ επαφες!! εμενα ετυχε τωρα να εχει και κατι ταξιδια για την δουλεια και εχει και αλλα ενταξει τι να κανουμε οποτε μπορουμε το προσπαθουμε !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 μου Εγώ ήθελα παιδιά από οταβ θυμάμαι τ εαυτο μου. Αολα ήθελα να έχω κ τ κατάλληλο σύντροφο. Εμείς όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειές είμασταν μόνο 2 χρόνια μαζί κ θα είχαμε ξεκινήσει στο χρόνο της σχέσης μας που κάναμε κ τ πολιτικό. Αλλά είπαμε να γίνουν πρώτα κπ πράγματα, μας προέκυψε κ μετάθεση οπότε είπαμε να τακτοποιηθούμε πρώτα κ μετά. Η ζωή τα έφερε έτσι κ μας εδώσε άλλα 2 χρόνια για τους δύο μας που πραγματικά περάσαμε παρόλο τις αγωνίες μας παρά πολύ όμορφα κ κάναμε ακόμη περισσότερα πράγματα σαν ζευγάρι. Εκ τ αποτέλεσματος κ Αφού ήρθε τ παιδί λέω δ πειράζει π άργησε λίγο. Αλλά αν γυρνούσα πίσω τ χρόνο πάλι έτσι θα ξεκινούσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen χαχαχ έλα εδώ να στα πω! Από διακοπές φουλ φέτος. Ο άντρας μ έχει άδεια μετά τις 15 Αυγούστου. Οπότε θα πάμε 17 με 22 Θάσο. 2 Σεπτεμβρίου βαφτίζουμε ένα μωρο στην Ηλεία οπότε είπαμε να σπάσουμε ρη διαδρομή 2 μέρες Πάργα 3 Ηλεία κ στο γυρισμό ένα βράδυ στα Γιάννενα. Είναι πολλές οι ώρες για τ μωρο. Κ επειδή όλα αυτά μας πέφτουν πολύ μακρυα σαν ημερομηνίες τέλος Ιουνίου αρχές Ιουλίου λεμε να πάμε ένα τριήμερο Χαλκιδική. Όπως καταλαβαίνεις ξεκινήσαμε οικονομίες ήδη χαχαχ αν κ αυτοί οι μήνες φουλ είναι. Εσείς θα πάτε καπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@karen χαχαχ έλα εδώ να στα πω! Από διακοπές φουλ φέτος. Ο άντρας μ έχει άδεια μετά τις 15 Αυγούστου. Οπότε θα πάμε 17 με 22 Θάσο. 2 Σεπτεμβρίου βαφτίζουμε ένα μωρο στην Ηλεία οπότε είπαμε να σπάσουμε ρη διαδρομή 2 μέρες Πάργα 3 Ηλεία κ στο γυρισμό ένα βράδυ στα Γιάννενα. Είναι πολλές οι ώρες για τ μωρο. Κ επειδή όλα αυτά μας πέφτουν πολύ μακρυα σαν ημερομηνίες τέλος Ιουνίου αρχές Ιουλίου λεμε να πάμε ένα τριήμερο Χαλκιδική. Όπως καταλαβαίνεις ξεκινήσαμε οικονομίες ήδη χαχαχ αν κ αυτοί οι μήνες φουλ είναι. Εσείς θα πάτε καπου;

Αϊ να δω που άλλου θαμε τρέχεις πιάστηκαν τα πόδια μου να με σέρνεις από συζήτηση σε συζήτηση.Αααα είπαμε να πάτε  χαχαχαχα παργα ωραία πανέμορφη και ξανά ερωτευόμαστε.Εμεις χειμερινοί λόγω δουλειών αγροτικών αλλά πάλι κάπου πάμε πήγα φέτος Ζάκυνθο Καρπενήσι λίμνη Πλαστήρα και τώρα τα κεφάλια μέσα.οικονομιες θα πιάσουμε το εκατομμύριο του Κιάτου που δεν ξέρει τι να το κάνει η άλλη στ η διαφήμιση ,ωραία είναι όπου και να πάτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen Ζάκυνθο πήγαμε κ μεις τ 16 κ την αγαπήσαμε! Λίμνη πλαστήρα έχουμε παει Επίσης. Ωραία ήταν χαλαρά. Καρπενήσι θέλω κπ στιγμή. Όπου κ να πας μωρέ καλά ειναι. Ξεφεύγεις λίγο, αλλάζει η διάθεση. Αν έχεις κ καλή παρέα τέλεια. 

@Scooby! έκανες τεστακια σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες! Εκλεισα και γω τα νυχια μου την Πεμπτη!!! Αντε γιατι δεν μπορω να τα βλεπω δηλαδη! Ήθελα να κουρευτω και λιγο, αλλα κλασικα θα κανω τα ιδια και τα ιδια. Αυτο το μαλλι καμια ανανεωση :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Πολύ τρέξιμο πάλι σήμερα! Δουλειά εγώ δουλειές σπίτι! 

Αυτό σημαίνει πως στο επόμενο 24ωρο-36ωρο έχεις ωορρηξία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Μόλις το έκανα κορίτσια γιατί έτρεχα με δουλειές! Τι σημαίνει αυτό? Εμφανίστηκε κατευθείαν! 

DSC_0053.JPG

βουρ στον πατσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χχαχαχαχα μ έφυγε ένα βάρος κορίτσια!! Τ καλά!! 

Εντομεταξυ ξέχασα να σας πως το λιπαντικό το δοκίμασα πολύ καλο... Αχαχαχα ελπίζω να είναι κ αποτέλεσματικο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Χχαχαχαχα μ έφυγε ένα βάρος κορίτσια!! Τ καλά!! 

Εντομεταξυ ξέχασα να σας πως το λιπαντικό το δοκίμασα πολύ καλο... Αχαχαχα ελπίζω να είναι κ αποτέλεσματικο! 

μην το ξανακανεις αυριο, τζαμπα θα χαλασεις τεστ. Φαντασου ηταν ετσι πριν καν ασπρισει η οθονη, ακομα ανεβαζε δηλαδη. Βαλε και το λιπαντικο κ βουρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...