Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εντάξει δικιο έχεις.....Αν και πιστευω πως αυτά συμβαίνουν επειδή ειναι να συμβούν και οχι επειδή φαγαμε ταραμα. αχαχαχαχ. Προφανως μολις το μαθαίνουμε ισχύει πως πρέπει να προσέχουμε ή τουλάχιστον να ακουμε το γιατρο μας γιατι ακουμε και χιλιες δυο υπερβολες. Φοβισμενη πολυ ειμαι και εγω μη νομιζεις. Βλεπω τα μπεζ υγρα και τρομαζω καθε μερα. Αλλοτε πιο ανοιχτα αλλοτε πιο σκουρα. Προετοιμαζομαι καθε μερα για το χειροτερο (οσο μπορεις να προετοιμαστεις δηλαδη). Τελοσπαντων, τελικά πιστευω πως θα πανε ολα καλα για ολες μας με τον εναν ή τον αλλο τροπο.....

Να μη φοβάσαι γιατί πραγματικά δεν έχεις λόγο.. εγώ πριν μου συμβεί δεν είχα κανένα μα κανένα άγχος..
Τα υγρά είναι φυσιολογικά.. μωρέ άντε να έρθει η Παρασκευή να δεις που όλα θα είναι εντάξει.. :D
Να το γιορτάσουμε εδώ μέσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko Και εγω πρεπει να κανω καθαρισμο!

@Μπλε δεν ξερω αν ειναι ολα καλα. αχαχαχαχ. Δεν εχω παει ακομα στο γιατρο, εμενα με αγχωνουν πολυ τα μπεζ βλεννωδη υγρα μου. Αλλοτε λιγο πιο ανοιχτα αλλοτε λιγο πιο σκουρα, ευτυχως λιγα μεσα στη μερα, αλλα υπαρκτα. Καθε φορα που νιωθω να βγαίνουν λεω παναγια μου αιμα. Ενω εχω ρωτησει και μου χει πει φυσιολογικα καθε φορά λεω κατι κακο ειναι. Αλλα κυριως οτι δεν εχω παει στο γιατροακομα οποτεδεν ξερω τι εχω μεσα μου :P

μου χουν περισσεψει και εμένα τεστάκια και ωορρηξιας και εγκυμοσυνης. Ευχομαι να μην τα χρειαστειτε τον αλλο μηνα, αλλα αν τα χρειαστείτε θα σας τα δώσω. Στη χειρότερη αν μου συμβεί κατι κακο θα παρω αλλα εγώ. Νομιζω αλλωστε πως εχουν μικρη ημερομηνια ληξης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko Και εγω πρεπει να κανω καθαρισμο!

@Μπλε δεν ξερω αν ειναι ολα καλα. αχαχαχαχ. Δεν εχω παει ακομα στο γιατρο, εμενα με αγχωνουν πολυ τα μπεζ βλεννωδη υγρα μου. Αλλοτε λιγο πιο ανοιχτα αλλοτε λιγο πιο σκουρα, ευτυχως λιγα μεσα στη μερα, αλλα υπαρκτα. Καθε φορα που νιωθω να βγαίνουν λεω παναγια μου αιμα. Ενω εχω ρωτησει και μου χει πει φυσιολογικα καθε φορά λεω κατι κακο ειναι. Αλλα κυριως οτι δεν εχω παει στο γιατροακομα οποτεδεν ξερω τι εχω μεσα μου :P

μου χουν περισσεψει και εμένα τεστάκια και ωορρηξιας και εγκυμοσυνης. Ευχομαι να μην τα χρειαστειτε τον αλλο μηνα, αλλα αν τα χρειαστείτε θα σας τα δώσω. Στη χειρότερη αν μου συμβεί κατι κακο θα παρω αλλα εγώ. Νομιζω αλλωστε πως εχουν μικρη ημερομηνια ληξης.

Αυτο που λες το ειχα και εγω και νομιζω οι περισσότερες και εγώ στην αρχη ειχα πολλα υγρα και παροτι ήξερα οτι ειμαι εγκυος έτρεχα συνέχεια στην τουαλετα γιατι νομιζα οτι αδιαθετησα. Ειναι εντελως φυσιολογικό ομως. Εφοσον δεν εχει κατι μη φυσιολογικό μην αγχεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αυτο που λες το ειχα και εγω και νομιζω οι περισσότερες και εγώ στην αρχη ειχα πολλα υγρα και παροτι ήξερα οτι ειμαι εγκυος έτρεχα συνέχεια στην τουαλετα γιατι νομιζα οτι αδιαθετησα. Ειναι εντελως φυσιολογικό ομως. Εφοσον δεν εχει κατι μη φυσιολογικό μην αγχεσαι.

Δεν ειναι διάφανα όλα γιαυτο με ανησυχούν. Ειναι μπεζ/ χρυσομπεζ/ έως και μπεζ σκουρα πολυ ανοιχτα καφε. Τον ρωτησα μου πε φυσιολογικα (γιαυτο με εβαλε να κανω και προγεστερονη εξαρχης για να αποκλεισουμε οτι οφειλεται εκει), ωστοσο εχω παρατηρησει οτι καθε φορα που κουραζομαι τοτε βγαίνουν. Αλλα αυτο με το τρεξιμο στην τουαλετα ειναι τρομερο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat φρίκη με το που ακούω αυτό το μηχάνημα σκιαζομαι αλλά..... δυστυχώς πρέπει πέρασε το 6αμηνο! Στα τεστ η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καν κοιτάξει για ημ.λήξης! Τώρα που το λες θα τα τσεκάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat φρίκη με το που ακούω αυτό το μηχάνημα σκιαζομαι αλλά..... δυστυχώς πρέπει πέρασε το 6αμηνο! Στα τεστ η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καν κοιτάξει για ημ.λήξης! Τώρα που το λες θα τα τσεκάρω.

Ναι για δες, εμενα καποια έληγαν το Μαιο, καποια του χρόνου. Και μενα με ανατριχιάζει αυτο με το καθαρισμα γιατι σου τρίβει τα δόντια, αλλα πρέπει να παω δυστυχως. Μολις παρω το οκ θα παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι για δες, εμενα καποια έληγαν το Μαιο, καποια του χρόνου. Και μενα με ανατριχιάζει αυτο με το καθαρισμα γιατι σου τρίβει τα δόντια, αλλα πρέπει να παω δυστυχως. Μολις παρω το οκ θα παω.

Ε εντάξει δε νομίζω να έχεις θέμα.Στον καθαρισμό δε χρησιμοποιεί φάρμακο οπότε είναι Οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ε εντάξει δε νομίζω να έχεις θέμα.Στον καθαρισμό δε χρησιμοποιεί φάρμακο οπότε είναι Οκ.

ναι, και γω ετσι νομιζω και βασικα θα πηγαινα απο μονη μου, αλλα επειδη ελειπα ταξιδι, εβαλα και γιατρο την παρασκευη, λεω καλα πηγαινε να σου πει και κεινος και το κλεινω μεχρι το πασχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? @Kat-Cat ολα καλα θα ειναι και εκανες πολυ καλα που εκανες και νυχακι και ολα χαχ @Μπλετι καλα που το ειδατε το μπεμπεκι ολα καλα να πανε,,,, ναι το ειχα κανει το διαφραγμα  πριν δυο χρονια σχεδον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κοριτσια αυτο που ειχατε πει προχθες για το τζελ σπερματος πως το λενε να το πω σε μια φιλη... αυτη εχει γονιμες στην 19η μερα παραξενο μου φανηκε και κυκλο 30 μερες ετσι της ειπε ο γιατρος της ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? @Kat-Cat ολα καλα θα ειναι και εκανες πολυ καλα που εκανες και νυχακι και ολα χαχ @Μπλετι καλα που το ειδατε το μπεμπεκι ολα καλα να πανε,,,, ναι το ειχα κανει το διαφραγμα  πριν δυο χρονια σχεδον

Τι κανεις εσυ πώς εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγώ με γυαλιστερά δοντάκια!!!??

@love30 αυτό είναι το λιπαντικό

https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Δίκιο έχεις,καλό μου..Αλλα δεν έχω βρω ακόμα τον τρόπο να αποβαλλω το άγχος..Αν το βρεις,πες το μου κι εμένα σε παρακαλώ...???

Είναι σοβαρό το θέμα με τη κύστη σου;?Ελπιζω πως όχι..Και σύντομα να είσαι υγιέστατη..

Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να αποχωριστείς τον αντρουλη σου αλλά να ξέρεις ότι με αυτο θα ανανεώθει λίγο η σχέση σας..Εμενα έφυγε πέρυσι ο άντρας μου για 4 μήνες και όταν επέστρεφε ήμασταν όπως τα πρωτοφτιαξαμε..Οποτε δες τη θετική πλευρά της υπόθεσης..Περναει γρήγορα ο καιρός,να ξέρεις..???

Eutixws to thema me thn kisth mou den einai tipota...apla thelane na mou paroun lefta diladi na kanw xeirourgio xwris logo...authn kisth thn exw apo mwro kai tha thn exw gia panta nero exei mesa...koritsaki mou to thema tou agxous den tha mas figei mexri na paroume ta mwrakia mas agalitsa kai ugiestata meta vevaia arxizoun allaaa...egw ton prwto kairo pou prospathousame den to skeutomoun kai polu meta arxisan ta vasana olh mera katge mera to skeutomoun...alla eipa twra upomonh kai an den tuxei uparxoun ena swro luseis pou tha paei?tha to piasoume to thaumataki mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

καλα μια χαρα σημερα θα παρω το τελευταιο χαπι  και απο αυριο περιμενω να αδιαθετισω και να ξεκηνισω αν ειναι ολα καλα.

Αντε αντε ξεκιναει καλος κυκλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλωστη με τα λαμπερα δοντακια τη Zoi.ko

@Χαρα123 αν ο γιατρος ειναι παλιανθρωπος θα σε εκμεταλλευτει χωρίς λόγο

 

Koritsaki mou to xerw...pragmatika th sixathikaa exoun kanei kai orkous panathema tous...eutixws vrika polu kalo giatro...prwta apola anthrwpos..s auton axizei na dosw lefta oti kai na mou pei♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επεστρεψα!!!!!! πολυ δουλεια!!!!! κοριτσια ειναι απολυτο φυσιολογικο να φοβαστε και να αχγωνεστε εγω που δε ειμαι εγκυος και δε νομιζω να ειμαι δλδ αλλα ναι εχει περασει απο το μυαλο μου α συκωνω την λεκανη με τα ρουχα η σκυβω και κανω και λεω μετα αμα ειμαι αλλα τι να κανω να σταμτησω να τα κανω δε γινεται οποτε λεω καντα ολα και οταν το μαθεις προσεχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια κ από μένα!

Πριν την καθυστέρηση μπορείτε να κανετε ότι θέλετε. Σκεφτείτε ότι πριν τις 1000 μονάδες χοριακης δ φαίνεται καν σάκος ώστε να γίνει κπ αποκόλληση αν σηκώσετε βάρος.

@Kat-Cat και γω π πήγαινα για εξωσωματική λέω ας βάψω μαλλί να είμαι έτοιμη. Έβαψα μαλλί 6 /12 κ 13/12 είχα θετική χοριακη. Εν τω μεταξύ κάστανα ανοιχτά τα ήθελα σκούρα μ τα έβγαλε. Ακριβώς στο φυσικό μου λες κ τ ήξερε. Οπότε δ είχα κ θέμα με τη ρίζα χαχαχ

@Μπλε και γω έτσι με τα τεστακια τα χάρισα όλα. Σε 2 κοπέλες έδωσα η μια έμεινε έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D Εμείς προσέχουμε όσο μπορούμε. Αλλά όντως αν είναι να πάει στραβά θα παει. Φυσικά ακολουθούμε τις συμβουλές τ γιατρού άλλα κ τπτ να μην κάνουμε μια στραβή μπορεί να τύχει. Εύχομαι η επόμενη φορά να Ναι σύντομη κ τυχερή.

Αχ κ γ  έχω νύχια σήμερα κ πολύ χαίρομαι. Πέμπτη πάμε Λάρισα κ είπα να πάω λίγο περιποιημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Να μαι κι εγώ με γυαλιστερά δοντάκια!!!??

@love30 αυτό είναι το λιπαντικό

https://www.mother2be.gr/λιπαντικά-γονιμότητασ/99-sasmar-conceive-plus-λιπαντικό-γονιμότητας-30gr.html

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια κ από μένα!

Πριν την καθυστέρηση μπορείτε να κανετε ότι θέλετε. Σκεφτείτε ότι πριν τις 1000 μονάδες χοριακης δ φαίνεται καν σάκος ώστε να γίνει κπ αποκόλληση αν σηκώσετε βάρος.

@Kat-Cat και γω π πήγαινα για εξωσωματική λέω ας βάψω μαλλί να είμαι έτοιμη. Έβαψα μαλλί 6 /12 κ 13/12 είχα θετική χοριακη. Εν τω μεταξύ κάστανα ανοιχτά τα ήθελα σκούρα μ τα έβγαλε. Ακριβώς στο φυσικό μου λες κ τ ήξερε. Οπότε δ είχα κ θέμα με τη ρίζα χαχαχ

@Μπλε και γω έτσι με τα τεστακια τα χάρισα όλα. Σε 2 κοπέλες έδωσα η μια έμεινε έγκυος.

αχαχαχ, ακριβως! Καλα η νυφη μου επειδη το εμαθε λιγες μερες πριν το γαμο ειχε μπατσελορ - στο οποιο μπατσελορ δεν το ηξερε ακομα- (ηπιαμε δεν ξερω και γω τι), περαν του μαλλιου, νυχιων κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni εχεις δικιο και εμενα οταν μου ερχονται τετοιες σκεψεις λεω αφου ετσι και αλλιως απο πριν δε μπορει να γινει κατι και λεω κουλαρε μην σκεφτεσαι τετοια!!! χαχαχαχα και εγω το φυσικο μου περναω η καλυτερη λυση δε φαινεται τπτ !!!! εγω δυστηχως ξεκινησα να τα βαφω γιατι εχω ασπρες στα  πλαγια !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catαυτο ειχε τυχη και σε μια φιλη μου ειχαμε παει και τριημερο σε νησι καταλαβαινεις ετσι τι σκι καναμε τι ειπιαμε τι φαγαμε οτι θες καλα περα απο τα μποτε και ειχαμε κανει και σαουνα και υδρομασαζ!!!!!! που λενε οτι δε κανει!!!! και γυρναμε και αυτη νομιζε οτι ειχε αργησει λογο αχγους του γαμου αμ δε εγκυος και μαλιστα τι εκανα πλακα της ελεγα καλα κοιτα μην εισαι εγκυος !! και με περνει τηλ μετα παο δυο μερες και μου λεει δε το πιστεψεις ειμαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catαυτο ειχε τυχη και σε μια φιλη μου ειχαμε παει και τριημερο σε νησι καταλαβαινεις ετσι τι σκι καναμε τι ειπιαμε τι φαγαμε οτι θες καλα περα απο τα μποτε και ειχαμε κανει και σαουνα και υδρομασαζ!!!!!! που λενε οτι δε κανει!!!! και γυρναμε και αυτη νομιζε οτι ειχε αργησει λογο αχγους του γαμου αμ δε εγκυος και μαλιστα τι εκανα πλακα της ελεγα καλα κοιτα μην εισαι εγκυος !! και με περνει τηλ μετα παο δυο μερες και μου λεει δε το πιστεψεις ειμαι εγκυος!!!

ε αυτη ηταν χαλαρη πολυ και της ηρθε πολυ φυσικα. Ετσι και η νυφη μου, μου λεγε στο μπατσελορ εχω κατι καουρες, της ελεγα εγω ο ντοκτορ απο το ποτο θα ειναι, απο το αγχος τωρα με το γαμο, ολα τα ειπα :P αχαχαχα. Δεν πηγε το μυαλο μου οτισε καποια κοπελα θα μπορουσε να ειναι συμπτωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...