Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..κ εμένα μου απαγόρευσε τον καφέ!!άσχετα που δεν με τραβάει κιόλας..

@Kat-Cat η ναυτία μου ξεκίνησε στις 6+ εβδομάδες..εμετό δε έκανα καθόλου αλλά έχω μια περίεργη αίσθηση στο στόμα που ώρες ώρες κ το νερό μου φαίνεται ότι έχει περίεργη γεύση!!

Πάντως αυτό με τους παλμούς δε ξέρω αν ισχύει..την προηγούμενη φορά με 114 παλμούς μου έλεγαν αγόρι αλλά ήταν κορίτσι!!λέτε να παίζει ρόλο κ η εβδομάδα;;ας είναι ότι θέλει..γερό μόνο το θέλω!!

χμμμμμμ, Θα τον ρωτησω για τον καφε. Αλλα παντου διαβασα οτι επιτρεπεται ως ενας τη μερα. Εγω πινω γα την ώρα μεχρι νεωτέρας! Καλα γερο να ειναι βεβαιως, και πραγματικα δε μας νοιαζει καθολου αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Δεν προσπαθούμε πολύ καιρό...Ελευθερες επαφές έχουμε από τον Αύγουστο (αραιά και που βέβαια,λόγω υποχρεωσεων) αλλά ουσιαστικά προσπαθούμε απο το Δεκέμβριο..Απλα είχα από μικρη το φόβο μήπως δεν μπορώ να κάνω μωρο και τώρα επιβεβαιώνεται..Μπηκα και στα 30 πλεον και εχω φαει μια φρικη!!???Επειδη είχα γύρω μου ζευγαρια που δυσκολεύτηκαν να κάνουν παιδάκι,πάντα φοβόμουν μήπως κι εγω δεν μπορώ και να που τώρα το βρίσκω μπροστά μου..Ευχομαι να μην χρειαστει να πας σε αλλες λυσεις και συντομα να φουσκωσει η κοιλιτσα σου!!Ευχαριστω για την στήριξη και εύχομαι σύντομα να διαβάσω ευχάριστα νέα σου..

Kalimeraaa souu.  Kata enan periergo logo k egw apo mikrh auto skeutomoun oti tha diskoleutw na apoktisw mwraki...kai twra k egw exw apogoiteutei. ..apla twra mou exei figei apo to mialo ligaki logo ths peripetioulas me thn kisth...ase pou feugei ti antraki mou kai tha mou leipsei...koritsaki mou den prospatheis polu kairo...to agxos mas ta kirieuei ola na to xereis....kai to kuriotero den kanoume agapoules mono gia na piasoume mwraki...as to euxaristithoume vre paidi mouu...den tha kanoume mia zwh eleuthera...upomonh kai pisthhh.. euxome k esu grigira grigora eguoulaaa...♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

 

Αμοιβαία τα αισθήματα λοιπόν.. :D χαχαχαχαχα
Καθόλου σαχλαμάρες δε λες.. ίσα ίσα βοηθάς με τις γνώσεις και την εμπειρία που έχεις σε κάποια θέματα και πάντα ασχολείσαι με όλα τα κορίτσια όταν έχουν κάποια απορία κάποια ανησυχία.. είσαι πάντα παρών βρε παιδί μου ακόμα και στο ταξίδι σου που εγώ πχ μπορεί να μην έμπαινα καθόλου..
Να πάνε σε όλες μας καλά τα πράγματα και μόνο ευχάριστα να συζητάμε!!
Μπήκε και η Ανοιξη  και τώρα ποιός έρχεται για δουλειά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χμμμμμμ, Θα τον ρωτησω για τον καφε. Αλλα παντου διαβασα οτι επιτρεπεται ως ενας τη μερα. Εγω πινω γα την ώρα μεχρι νεωτέρας! Καλα γερο να ειναι βεβαιως, και πραγματικα δε μας νοιαζει καθολου αυτο!

Νομίζω ότι καθένας έχει τη δική του "σχολή"..ίσως να μας τα λένε για να μην κάνουμε καταχρήσεις..σου λέει αν της πω 1 την ημέρα μπορεί να πιει κ δεύτερο..χαχα!!ευτυχώς δεν έπινα κ πριν πολλούς οπότε δε μ ενοχλεί..

Με τις μυρωδιές πως πάτε κορίτσια;;νομίζω ότι έχω γίνει λαγωνικό!!ειδικά στην αρχή μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση!!τώρα προσαρμόστηκα λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κορίτσια βλεπω παραπάνω λέτε ότι φοβόσασταν ότι δε θα μεινετε έγκυες. Στη δική μου περίπτωση συνεβαινε ακριβως το αντίθετο και γιαυτο όταν δεν έμεινα με τηνππρωτη δευτερη φορά είπα ε δε γίνεται κατι έχω....Ημουν τόσο σιγουρη οτι θα εμενα αμεσως επειδη καθε φορα ο γιατρος μου ελεγε μα ποσο τελεια ολα ποσο ομορφα ολα, που οταν δεν εγινε απευθειας ειπα πωπω, κατι εχω!!!!

Irene από το ταξίδι εμπαινα αφενός να δω τι κάνετε και αφετέρου όταν γυρνουσαμε στο δωμάτιο για λίγη ξεκούραση, ε χαλάρωνα λίγο σερφάροντας και διαβάζοντάς σας

Smurf δικιο εχεις, μας κρατάνε μάλλον τα ηνία λίγο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ, παμε χαλαρα για αναρτηση οντως. Νομίζω οτι κάτι τέτοιο ισχύει για τους άντρες, επειδή επηρεάζονται οι όρχεις και η σωστή αιμάτωση με τα πολύ στενά ρούχα/εσώρουχα. Σε εμας δεν προκαλεί τίποτα τέτοιο. Αντε να σου πει ο γιατρός για την υγιεινη του κολπου (αποφυγή κολπίτιδας κλπ), ότι ειναι καλύτερο να φοράς άνετα ρουχα, αλλα μονο τα καλσον να βαλεις ειδικα το χειμώνα......

Κοριτσια ακυρο παντελως...αλλα εδω λεει οτι εγω εχω κανει αυτην την αναρτηση αλλα ουτε καν....τι φαση καλεεεεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσια ακυρο παντελως...αλλα εδω λεει οτι εγω εχω κανει αυτην την αναρτηση αλλα ουτε καν....τι φαση καλεεεεε;;;

σε δικη μουαναρτηση??? Αφου το cat-kat φαινεται! Ή στης αλλης κοπελας? Καμια φορα εχει ξεμεινει απο παλιες παραθεσεις και σου βγαζει αλλα νταλλα η αληθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Δεν το εγραψα εγω αυτο, τι εγινε;;; με χακαραν; ?

Screenshot_2018-03-12-15-10-27.png

αααααα, λες στην αναρτηση που απαντησα! αχαχαχχαχα. Ηταν 2 σε ενα τα ονοματα αν δεις. Δεν ξερω πως εγινε. Μαλλον με τις παραθεσεις κατι ειχε ξεμεινει προφανως στην κοπελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια παλι γινεται χαμος απο δουλεια!!!! ουφφφ τα εχω παιξει!!!! @Kat-Cat θα πανε ολα τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη δυναμηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσια ακυρο παντελως...αλλα εδω λεει οτι εγω εχω κανει αυτην την αναρτηση αλλα ουτε καν....τι φαση καλεεεεε;;;

Εγώ έκανα λάθος.. σορρυ ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλή εβδομάδα! Τυχερός μήνας μ μυριζεται. Θα χουμε ευχάριστα!

Άνοιξε ο καιρος έφτιαξε η διάθεση βουρ για αγαπούλες κορίτσια!

@Scooby! σε ποια μέρα τ κύκλου σου είσαι;

 @Kat-Cat Αφού δ πήρατε φωτιά με αυτό π άφησες ανοιχτό πάλι καλά να λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

Kalimeraaa souu.  Kata enan periergo logo k egw apo mikrh auto skeutomoun oti tha diskoleutw na apoktisw mwraki...kai twra k egw exw apogoiteutei. ..apla twra mou exei figei apo to mialo ligaki logo ths peripetioulas me thn kisth...ase pou feugei ti antraki mou kai tha mou leipsei...koritsaki mou den prospatheis polu kairo...to agxos mas ta kirieuei ola na to xereis....kai to kuriotero den kanoume agapoules mono gia na piasoume mwraki...as to euxaristithoume vre paidi mouu...den tha kanoume mia zwh eleuthera...upomonh kai pisthhh.. euxome k esu grigira grigora eguoulaaa...♡

Δίκιο έχεις,καλό μου..Αλλα δεν έχω βρω ακόμα τον τρόπο να αποβαλλω το άγχος..Αν το βρεις,πες το μου κι εμένα σε παρακαλώ...???

Είναι σοβαρό το θέμα με τη κύστη σου;?Ελπιζω πως όχι..Και σύντομα να είσαι υγιέστατη..

Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να αποχωριστείς τον αντρουλη σου αλλά να ξέρεις ότι με αυτο θα ανανεώθει λίγο η σχέση σας..Εμενα έφυγε πέρυσι ο άντρας μου για 4 μήνες και όταν επέστρεφε ήμασταν όπως τα πρωτοφτιαξαμε..Οποτε δες τη θετική πλευρά της υπόθεσης..Περναει γρήγορα ο καιρός,να ξέρεις..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες.Αυτή η Δευτέρα..... ακόμα και τώρα που κάθομαι μου φαίνεται βουνό.

@Scooby! δλδ πως είναι η γραμμή? Τον προηγούμενο μήνα που τα έκανα κι εγώ πρώτη φορά η αλήθεια είναι ότι τις πρώτες μέρες απογοητεύτηκα και φοβόμουν.Αν θυμάμαι καλά είσαι 28-30 μέρες....... θα γίνει δε μπορεί. Αύριο μεθαύριο θα γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scooby! Εγώ που έχω κύκλο 27-28 κοκκίνησε τη 14η μέρα.. εαν ο κύκλος σου είναι 28-30 τότε θα κοκκινήσει τις επόμενες μέρες.. Μην αγχώνεσαι και 'μένα αυτό το μήνα ήταν η πρώτη φορά που τα χρησιμοποίησα και ανησυχούσα όμως είδα οτι τελικά υπολόγιζα λίγο λάθος την ωορρηξία μου.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κ εγώ αυτό έπαθα ανχοθηκα π και σήμερα δεν φάνηκε τίποτα! Τίποτα μόνο η γραμμή ελέγχου μετά από πολύ ώρα τώρα δηλαδή έχει γίνει η άλλη άχνη! Με το πρόγραμμα τ κινητού μ λέει πως έχω την 16 για να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι κ εγώ αυτό έπαθα ανχοθηκα π και σήμερα δεν φάνηκε τίποτα! Τίποτα μόνο η γραμμή ελέγχου μετά από πολύ ώρα τώρα δηλαδή έχει γίνει η άλλη άχνη! Με το πρόγραμμα τ κινητού μ λέει πως έχω την 16 για να δούμε! 

Καλά μην το πέρνεις και τις μετρητοίς αυτό που σου λέει η εφαρμογή.... έπαθα ακριβώς το ίδιο τον πρ.μήνα με βάση αυτά τα ημερολόγια.Όπως επίσης να σου πω ότι μπορεί να μη γίνει τόσο κόκκινη όσο η γραμμή ελέγχου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι κ εγώ αυτό έπαθα ανχοθηκα π και σήμερα δεν φάνηκε τίποτα! Τίποτα μόνο η γραμμή ελέγχου μετά από πολύ ώρα τώρα δηλαδή έχει γίνει η άλλη άχνη! Με το πρόγραμμα τ κινητού μ λέει πως έχω την 16 για να δούμε! 

εσυ κανε καθε μερα, χωρις να χεις πιει νερο και οχι πρωινες ωρες και θα ρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...