Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Εγώ είχα μια ατυχία στην ετ οπότε κρατούσα μικρό καλάθι!!!! Μετά την προσπάθεια του γιατρού έλεγξε ο εμβρυολόγος το καθετηράκι και βρήκε το έμβρυο πάλι μέσα!!!  Πονεσα και με τις συσπάσεις γύρισε πίσω... το βάλαμε με την δεύτερη και μου είπε ο γιατρός πως ταλαιπωρήθηκε ... ελπίζω να είναι αυτό αυτή τη φορά!!! και βασικά ευχαρίστησα και τον γιατρό μου που μου το είπε ποιος ξέρει πόσες φορές συμβαίνει αυτό και δεν μας λένε τίποτα
    • @Eleni73 @Bloublou85 @Πιου-πιου ναι κορίτσια μου δεν στεναχωριέμαι τόσο. Θα συνεχίσω σίγουρα! Πιο πολύ στεναχωριέμαι για το 0/3 που είχαμε ομαδικώς με Ελένη και Ζετα παρά για το αρνητικό μου τεστ. Μου κάνει εντύπωση πως είμαστε τόσο ατυχές ενώ θεωρητικά τα ποσοστά της εξωσωματικής δεν είναι τόσο χαμηλά. Μπας και μας δουλεύουν? Τεσπα, κάντε εσείς ένα θαύμα να ακούσουμε 1 καλό νέο επιτέλους εδώ μέσα!!!
    • @Magaiver κοριτσάκι έχε μια μικρή ελπίδα μέχρι αύριο. Άλλο το τεστ, αλλο η χοριακη. Αλλιώς COME BACK HOME. Εδώ στην Ελλαδίτσα θα τα καταφέρεις. Να δεις αυτό φταίει τα magaiverκακία δε θέλουν τη Γερμανία, θέλουν το μικρό μας Ελλαδιστάν. Σε φιλώ πολύ - πολύ. 
    • Έλα τωρα @Magaiver στεναχωρήθηκα.γιατι ρε γαμωτο τόση ατυχία.ελα μη μου στεναχωριεσαι τώρα να δουμε κ τη χοριακη αύριο.
    • Όχι. Στα δημόσια όλοι παίρνουν από 800 και πάνω. Για κεσαρικη πάει παραπάνω. Πάντως από μένα να σου πω αν εγκυμοσύνη σου πάει καλά δεν χρειάζεται να πληρώνεις. Να πας εφημερία. Εγώ δύο παιδακια γέννησα έτσι. Δεν αξίζει να δώσεις λεφτά. Εσύ γεννας, εσύ πονάς. Απλά τους μάθαμε έτσι και παίρνουν λεφτά. Είναι καθαρά από φόβο θέλουμε δικό μας γιατρό. Το μόνο που αξίζει να δώσεις λεφτά σε κάποια μαία να την ρωτάς ότι θέλεις μετά που θα είσαι με το μωρό στο νοσοκομείο.
  • Νέες συζητήσεις