Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @KONSTANTIA για να καταλάβω, περίμενες περίοδο την περασμένη Παρασκευή; Αν ναι και δεν έχεις κάνει ακόμη τεστ, ε, σου βγάζω το καπέλο για την υπομονή σου! 😂 @lactaki θα πω τα ίδια που είχα πει και στην @Ε.Γ.Α., ότι αν δεν έχεις ξαναδεί αίμα τόσο νωρίς, μπορεί να είναι εμφύτευση! Παρακολούθησέ το, αν δεν αυξάνεται, έχεις πιθανότητες! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! Να δούμε το πρώτο θετικό για την "ομάδα της Δευτέρας" 😂
    • θεωρώ ότι η @Πλατανακη Δεσποινα είναι σε θέση να φιλτράρει κάποια πράγματα. Και εγώ αμφισβητούσα αρκετά την γιατρό μου στην Γερμανία και θυμάμαι που έγραψα ότι μου κάνουν εμβρυομεταφορα χωρίς υπερηχογράφικη καθοδήγηση και όταν πήγα Ελλάδα ένας γιατρός μου είπε ότι δεν έχει αποδειχθεί ότι βελτιώνει τα ποσοστά. Πάνω κάτω το συμπέρασμα του είναι ότι σε κάποιες χώρες που το κάνουν είναι πιο πολύ για να είναι συμμετοχοι και οι δύο από το ζευγάρι. Όπως και επίσης και το εάν θα ακούσεις καρδιά. Σε πολλές χώρες δεν κάνουν ντοπλερ. Εάν πίστευα αυτά που διάβαζα έτσι χύμα θα πήγαινα κατευθείαν Δαφνί.. 
    • Α καμία αυστηρότητα πίστεψε με! Απλά έγραψα γιατί δεν υπάρχει λόγος να στεναχωρουμε αναίτια και να βγάζουμε με κάθε βεβαιότητα άχρηστους ουσιαστικά γιατρούς που δεν είναι επειδή απλά δεν μας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ώστε να το ψάξουμε! 
    • Περίμενε λιγάκι.. Μπορεί να είναι το οτιδήποτε... 
    • Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??
  • Νέες συζητήσεις